Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: Πρόβλημα στο παπί?

  1. #1
    Μέλος
    Εγγραφή
    02/01/2020
    Μηνύματα
    33

    Πρόβλημα στο παπί?

    Καλησπέρα έχω αγοράσει ενα Daytona sprinter 125 και έχω 600 χιλιόμετρα αλλα δν έχω ιδέα απο μηχανάκι και μέχρι στιγμής δν έχω κάνει καλό στρώσιμο είμαι συνέχεια δικαβαλο καο με 80+.. αλλά θέλω να πω πως νιώθω ότι η πρώτη δν τραβάει καθόλου και μόλις αλλάζω για 2α δν αλλάζει ομαλά είναι σαν να κλωτσαει καο δν ξέρω αν είναι αυτό πρόβλημα γτ δν έχω ιδέα απο μηχανάκια

  2. #2
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mitsos777 Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα έχω αγοράσει ενα Daytona sprinter 125 και έχω 600 χιλιόμετρα αλλα δν έχω ιδέα απο μηχανάκι και μέχρι στιγμής δν έχω κάνει καλό στρώσιμο είμαι συνέχεια δικαβαλο καο με 80+.. αλλά θέλω να πω πως νιώθω ότι η πρώτη δν τραβάει καθόλου και μόλις αλλάζω για 2α δν αλλάζει ομαλά είναι σαν να κλωτσαει καο δν ξέρω αν είναι αυτό πρόβλημα γτ δν έχω ιδέα απο μηχανάκια
    Νομίζω η περίπτωση σου και απο απόσταση δε θα βγάλεις άκρη..Βρες άνθρωπο(μηχανικό) που να γνωρίζει βάσιμα στοιχειώδη πράγματα απο μηχανάκια και θέσε τα ερωτήματα σου να σε βοηθήσει.Αν δεν έχεις πήγαινε σε ένα καλό συνεργείο παπιών-μοτοσυκλετών και απασχόλησε τους δε νομίζω οτι έχουν πολύ δουλειά στην παρούσα περίοδο
    Εναλλακτικά ρώτα-μάθε (εφόσον είσαι σε εγγύηση) στην συνεργείο απο εκεί που το αγόρασες εάν είναι πρόβλημα αυτό που αντιλαμβάνεσαι

    Επίσης ξεκίνα να διαβάζεις άρθρα κείμενα η οτιδήποτε έχει σχέση με την μηχανολογία εγκυκλοπαιδικά, όπως και βιβλιογραφία για παπιά
    you rise you fall you're down then you rise again

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΦΩΤΑ ΣΤΟ ΠΑΠΙ
    από gvartze στο forum Τεχνικά άρθρα
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2016, 15:20
  2. Πρόβλημα μπροστινού φρένου στο παπί
    από crypton105r στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2015, 18:03
  3. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΝΑ ΣΤΟ ΠΑΠΙ
    από NONDAS στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2015, 21:57
  4. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2005, 10:17
  5. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 08/07/2005, 13:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF