Σελίδα 104 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 4549499100101102103104105106107108109114154204 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.546 έως 1.560 από 5276

Θέμα: Κορωνοϊός...

  1. #1546
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.496
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Μπορεί να τον έγραψαν και θέλει να του σβήσεις την κλήση
    Σβήνει κλήσεις ο ...φανταστικός g_m900; Για κάνε λίγο φρρρρρρ.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  2. #1547
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.334
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Σβήνει κλήσεις ο ...φανταστικός g_m900; Για κάνε λίγο φρρρρρρ.
    επιβεβαιωνω... εμενα μου εχει σβησει πολλες.. καθε φορα που βρισκομαστε, του δινω το κινητο μου και μου σβηνει τις κλησεις γιατι εγω δε ξερω πως να το κανω..

    και μιας και ρωτησες παραπανω, καπου στις 57-58 πρεπει να φτασαμε

  3. #1548
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    903
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Επειδή έχω σχέση με τον χώρο, στα δημόσια νοσοκομεία και μονο εκει λόγω της εμπολκής όλων πια σε κοβιντ μονάδες, αναστάλθηκαν τα "προγραμματισμένα χειρουργεία" , είναι όλα αυτά που μπορείς να προγραμματίσεις σε βάθος χρόνου. Τα έκτακτα μπαίνουν κανονικά οπως έμπαιναν και τον μάρτιο-απρίλιο
    Αν το περιστατικό της είναι από αυτά που δεν αναβάλλεται-προγραμματίζεται θα μπει κανονικά, γιατί παίρνει αυτή την έκταση ενώ δεν είναι αλήθεια δεν μπορώ να καταλάβω(χμμ ή μήπως μπορώ)..
    Στο πρωτο Lockdown αναβληθηκαν τα χειρουργεια για κοχλιακα εμφυτευματα.Για ψαξτο αφου εισαι στο χωρο γιατι οι γονεις αυτοι ειναι ολη μερα στα τηλεφωνα εδω και ενα χρονο κα ιπροφανως γνωριζουν τα παντα οσον αφορα το θεμα του παιδιου τους.
    Αυτο σημαινει οτι ολη η λιστα με τα ραντεβου πηγε πισω.Το ιδιο θα γινοταν και τωρα.Και εννοειται μιλαμε για δημοσιο νοσοκομειο δεν εχει η πλειοψηφια 40+ χιλιαδες ευρω να τα σκασουν σε ιδιωτικο για να γινει αμεσα το χειρουργειο.
    Σημασια εγινε οτι το θεμα εφτασε μεχρι το γραφειο του Κουλη και τους ενημερωσαν οτι θα διορθωθει το θεμα.Περιμενω κι εγω να μαθω νεοτερα.

    Δες κ ιαυτο https://www.newsbeast.gr/greece/arth...oyn-oi-giatroi
    Τελευταία τροποποίηση από Xlitos; 10/11/2020 στις 15:21.

  4. #1549
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.334
    επισης αυτο που δε μπορεσα ποτε να καταλαβω, ειναι γιατι οι "ψεκασμενοι" ενω εχουν τοσα ατρανταχτα στοιχεια εναντιων της κυβερνησης
    και των ειδικων οτι μας εξαπατουνε, αντι να τα χρησιμοποιησουν ως αποδειξεις και να κανουν αγωγη κατα παντως υπευθυνου, ωστε να
    αποδοθουν ευθυνες και τιμωριες οπου χρειαζεται, προσπαθουνε να πεισουν εμας τα "προββατα" για τη συνομωσια που παιζεται στις πλατες μας..
    τρεις ειναι οι πιθανες εξηγησεις:

    1) φοβουνται να τα βαλουν με το "κακο συστημα" μονοι τους και ψαχνουν στη μαζα το "θυμα" που θα αναλαβει να βγαλει τα καστανα απ'τη φωτια,
    ωστε αν αποτυχουν να βγαλουν την ουρα τους απ'εξω αντι να δεχτουν τιμια και αντρικια τις συνεπειες..

    2) κρατανε μια πισινη μηπως εχουν αδικο τελικα, και αμα τη πατησουν και οι ιδιοι, να τους παραχει το "κακο συστημα" τις υπηρεσιες του..

    3) ξερουν πολυ καλα οτι βασιζονται σε διαστρεβλωμενα στοιχεια και ΔΕΝ ειναι τα πραγματα ετσι οπως οι ιδιοι τα παρουσιαζουν, αλλα το κανουν
    για να εξαπατησουν τη μαζα για προσωπικο τους οφελος, κοινως ειναι λαμογια..

    ειδικα το 3ο εχει αποδειχθει πολλακις με ψευδοεπιστημονες και απατεωνισκους που πουλαγαν φυκια για μεταξωτες κορδελες..

  5. #1550
    the Great Escape project Το avatar του/της Jimmu
    Εγγραφή
    07/09/2017
    Μηνύματα
    409
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Αυτήν την Κιαγια δεν την βρίσκω πουθενά. Ούτε στον ιατρικό Σύλλογο. Ούτε πουθενά στον ιστό. Έχεις περισσότερα για το ποιόν της ?
    Πάνω από 200 ειδησιογραφικά πρακτορεία έχουν αναπαράγει την είδηση πράγμα που σημαίνει πως κάποιος θα έχει πιστοποιήσει τουλάχιστον την ύπαρξη της.Η συνέντευξη είναι στο Focus FM.Tην ίδια απορία έιχα κι εγώ ακριβώς....Είτε η εν λόγο κυρία είναι φανταστικό πρόσωπο ή έχει γίνει ολική διαγραφή του οποιουδήποτε στοιχείου και λογαριασμού τ​ης πλην της συγκεκριμένης είδησης.Ακόμη και από τα αρχεία του Ιατρικού συλλόγου.. Παρακαλείται όποιος διαβάζει εδώ και γνωρίζει προσωπικά το συγκεκριμένο άτομο,( ή ακόμη και η ίδια,μπορεί να καβαλάει και μηχανάκι,you never know..!!!) να επιβεβαιώσει την εγκυρότητα της ύπαρξης κατ 'αρχήν και κατόπιν της είδησης.Ευχαριστώ.

    Edit:
    Πάνω από 200 ειδησιογραφικά πρακτορεία έχουν αναπαράγει την είδηση πράγμα που σημαίνει πως πολύς κόσμος πρέπει να πάει φυλακή για διασπορά ψευδών (φανταστικών βασικά...) ειδήσεων στην περίπτωση που κάτι τέτοιο ισχύει.Αν αυτό δε συμβεί όμως και κανείς πλην των "αψέκαστων" δε βγει να διαψεύσει την εν λόγω είδηση επιβάλλοντας κυρώσεις στα "ψεκασμένα" media τι θα σημαίνει αυτό?

    Πάντα εκκαλύπτων ο χρόνος εις το φως άγει.
    (Ο χρόνος αποκαλύπτει τα πάντα και τα φέρνει στο φως.)
    Τελευταία τροποποίηση από Jimmu; 10/11/2020 στις 15:36.
    "To do is to be" - Nietzsche
    "To be is to do" - Kant
    "Do be do be do " - Scooby Doo

  6. #1551
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    903
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    επισης αυτο που δε μπορεσα ποτε να καταλαβω, ειναι γιατι οι "ψεκασμενοι" ενω εχουν τοσα ατρανταχτα στοιχεια εναντιων της κυβερνησης
    και των ειδικων οτι μας εξαπατουνε, αντι να τα χρησιμοποιησουν ως αποδειξεις και να κανουν αγωγη κατα παντως υπευθυνου, ωστε να
    αποδοθουν ευθυνες και τιμωριες οπου χρειαζεται, προσπαθουνε να πεισουν εμας τα "προββατα" για τη συνομωσια που παιζεται στις πλατες μας..
    τρεις ειναι οι πιθανες εξηγησεις:

    1) φοβουνται να τα βαλουν με το "κακο συστημα" μονοι τους και ψαχνουν στη μαζα το "θυμα" που θα αναλαβει να βγαλει τα καστανα απ'τη φωτια,
    ωστε αν αποτυχουν να βγαλουν την ουρα τους απ'εξω αντι να δεχτουν τιμια και αντρικια τις συνεπειες..

    2) κρατανε μια πισινη μηπως εχουν αδικο τελικα, και αμα τη πατησουν και οι ιδιοι, να τους παραχει το "κακο συστημα" τις υπηρεσιες του..

    3) ξερουν πολυ καλα οτι βασιζονται σε διαστρεβλωμενα στοιχεια και ΔΕΝ ειναι τα πραγματα ετσι οπως οι ιδιοι τα παρουσιαζουν, αλλα το κανουν
    για να εξαπατησουν τη μαζα για προσωπικο τους οφελος, κοινως ειναι λαμογια..

    ειδικα το 3ο εχει αποδειχθει πολλακις με ψευδοεπιστημονες και απατεωνισκους που πουλαγαν φυκια για μεταξωτες κορδελες..
    Σωστες παρατηρησεις.

    Στο 1) και 3) μπορεις ας πουμε να βαλεις τον Σωρρα.Απο τη μια ειχε προσωπικο οφελος.Απο την αλλη ομως δειχνει και ανθρωπο ''τρελο/@ρχιδ@το'' γιατι ηξερε οτι ή θα κερδισει...ή θα παει φυλακη.
    Το θεμα ποιο ειναι?Απ αυτο το λαμογιο ο Σωρρας.Ο οποιος αποδειχτηκε αντισυστημικος.Ειπε 2 αληθειες?Ειπε κατι που μπορουσες εσυ να το κρατησεις σα γνωση?Ο ανθρωπος σαρωσε ολη την Ελλαδα πηγε σε ολα τα χωρια κι εδωσε απειρες συνεντευξεις.Και ολες του οι ομιλιες ηταν κατα του ''κακου'' συστηματος.Απ αυτα ολα που ειπε ακουσε κανενας κατι?Το διασταυρωσε?Γιατι ολος ο κοσμος εμεινε στην κομπινα.Ασε την κομπινα σου ειπε για τραπεζα της Ανατολης.Ουτε εγω ουτε κανεις ηξερε τι ειναι αυτο.Οφελος δεν ειχες ΑΝ το εψαχνες?Εμαθες ποτε πως εγινε η μεταβαση απο την Οθωμανικη αυτοκρατορια στο Ελληνικο κρατος?Α οχι ειναι λαμογιο ακροδεξιος φασιστας δε θελω ν ακουω τιποτα.Ε ετσι δε προκειται να μαθεις ποτε τιποτα.Εγω πολυ παλια ακροδεξια πιστευα εινα ιη λυση.Λεω παλια πριν τη ΧΑ 20+χρονια πριν......αλλα οταν ξεκολλησα διαβαζα τα παντα.Χιτλερ...Μαρξ...Τσε γκε βαρα...Βελουχιωτη...Δε τους διαβαζα να γινω ιδεολογος αυτα για μενα τελειωσαν προ πολλου.Τους διαβαζα για να καταλαβω ΑΝ κατι παιζεται πισω απο τις κουρτινες και να μαζευω πληροφοριες.
    Σκεψου κατι κι εσυ και οι υπολοιποι.Γινονται τοσα εγκληματα καθημερινα σε ολο τον πλανητη.Ποσες απειρες φορες εχεις δει οτι πισω απο μια δολοφονια...υπαρχει δολος?Υπαρχει συνομοσια?Απο τη στιγμη που ειναι σχεδον ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΑΝΘΙΡΩΠΙΝΗΣ ΦΥΣΗΣ οτι ενα εγκλημα εγινε με καποιο στοχο περα απο το μισος και το ''εμβρασμο ψυχης''.Γιατι αρνηστε ολοι να ψαξετε να δειτε γιατι εγιναν εγκληματα ΕΥΡΕΙΑΣ ΚΛΙΜΑΚΑΣ.Γιατι κατηγορεις τον αλλον που θελει να ψαξει παραπανω την επιθεσης στους δυδιμους και δεν μενει στο ''αλλαχου ακμπαρ'' ?Γιατι να μη δεχτουμε οτι ακομα κα ιοι τρελες θεωριες συνομωσιας?μπορει να τις διαδιδει το ιδιο το συστημα.Για να γελοιοποιησει τους ''ανησυχους''?Και να πει ο mikes ''ουστ ψεκασμενοι'' και να τελειωσουνε τα ''ψαξιματα''.

    Θα μου ποεις ευκολο ειναι?Οχι ουτε ευκολο ειναι ουτε θα φτασεις ποτε να βρεις επισημα εγγραφα της CIA να τα διαβασεις για να δεις αν ειχες δικιο ή αδικο.Ο Σνοουντεν παντως τα ''αμολησε''.Πες μου εσυ ομως ΕΠΙΣΗΜΑ τι καταφερε ο Σνοουντεν απεναντι στο ''κακο'' συστημα.Τιποτα κυνηγημενος ειναι.Μια χαρα θα μπορουσε να εχει τη ζωαρα του και να μπαινει στα φορουμ να κοροιδευει τους ψεκασμενους που ψαχνουν να βρουν απαντησεις χωρις να εχουν τη δυνατοτητα να αποδειξουν αυτα που λενε.

    Γενικα να ξερετε το ψαξιμο και η εγκληματολογια.Ειναι κι αυτο ενα χομπι.Καποιοι θελουν να μαθουν.Το οποιο καποιοι αλλοι δε το καταλαβαινουν και δεν εχουν ''μυρωδια''.Οπως με ''κατηγορουσε'' εμενα μια ξαδερφη που δε χωρουσε στο μυαλο της γιατι πηγαινα να κανω γυρω γυρω σε μια πιστα σα το χαζο.Βλακεια δεν ειναι?Εχει νοημα?Προφανως και εχει για μενα.Για την ξαδερφη κανενα.Το ιδιο και η συνομοσιολογια.Αλλα αν δε σε αφορα σαν ανθρωπο προφανως και θα την κοροιδεψεις.

    Παντως οποιος θελει μπορω να προτεινω με πμ εναν ''συνομωσιολογο'' ο οποιος ειναι δυναμη και γραφει παντα με στοιχεια.Και εχει παρασημα δικαστηριο απο εταιρια του Τζορτζ Σορος.Παλια τα συζηταγμε μαζι εγω σταματησα γιατι κουραστηκα αυτος συνεχιζει.Αλλα πρεπει να τον διαβασεις καιρο για να καταλαβεις τη συλλογιστικη του.

  7. #1552

  8. #1553
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Xlitos Προβολή μηνύματος
    Σωστες παρατηρησεις.

    Στο 1) και 3) μπορεις ας πουμε να βαλεις τον Σωρρα.Απο τη μια ειχε προσωπικο οφελος.Απο την αλλη ομως δειχνει και ανθρωπο ''τρελο/@ρχιδ@το'' γιατι ηξερε οτι ή θα κερδισει...ή θα παει φυλακη.
    Το θεμα ποιο ειναι?Απ αυτο το λαμογιο ο Σωρρας.Ο οποιος αποδειχτηκε αντισυστημικος.Ειπε 2 αληθειες?Ειπε κατι που μπορουσες εσυ να το κρατησεις σα γνωση?Ο ανθρωπος σαρωσε ολη την Ελλαδα πηγε σε ολα τα χωρια κι εδωσε απειρες συνεντευξεις.Και ολες του οι ομιλιες ηταν κατα του ''κακου'' συστηματος.Απ αυτα ολα που ειπε ακουσε κανενας κατι?Το διασταυρωσε?Γιατι ολος ο κοσμος εμεινε στην κομπινα.Ασε την κομπινα σου ειπε για τραπεζα της Ανατολης.Ουτε εγω ουτε κανεις ηξερε τι ειναι αυτο.Οφελος δεν ειχες ΑΝ το εψαχνες?Εμαθες ποτε πως εγινε η μεταβαση απο την Οθωμανικη αυτοκρατορια στο Ελληνικο κρατος?Α οχι ειναι λαμογιο ακροδεξιος φασιστας δε θελω ν ακουω τιποτα.Ε ετσι δε προκειται να μαθεις ποτε τιποτα.Εγω πολυ παλια ακροδεξια πιστευα εινα ιη λυση.Λεω παλια πριν τη ΧΑ 20+χρονια πριν......αλλα οταν ξεκολλησα διαβαζα τα παντα.Χιτλερ...Μαρξ...Τσε γκε βαρα...Βελουχιωτη...Δε τους διαβαζα να γινω ιδεολογος αυτα για μενα τελειωσαν προ πολλου.Τους διαβαζα για να καταλαβω ΑΝ κατι παιζεται πισω απο τις κουρτινες και να μαζευω πληροφοριες.
    Σκεψου κατι κι εσυ και οι υπολοιποι.Γινονται τοσα εγκληματα καθημερινα σε ολο τον πλανητη.Ποσες απειρες φορες εχεις δει οτι πισω απο μια δολοφονια...υπαρχει δολος?Υπαρχει συνομοσια?Απο τη στιγμη που ειναι σχεδον ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΑΝΘΙΡΩΠΙΝΗΣ ΦΥΣΗΣ οτι ενα εγκλημα εγινε με καποιο στοχο περα απο το μισος και το ''εμβρασμο ψυχης''.Γιατι αρνηστε ολοι να ψαξετε να δειτε γιατι εγιναν εγκληματα ΕΥΡΕΙΑΣ ΚΛΙΜΑΚΑΣ.Γιατι κατηγορεις τον αλλον που θελει να ψαξει παραπανω την επιθεσης στους δυδιμους και δεν μενει στο ''αλλαχου ακμπαρ'' ?Γιατι να μη δεχτουμε οτι ακομα κα ιοι τρελες θεωριες συνομωσιας?μπορει να τις διαδιδει το ιδιο το συστημα.Για να γελοιοποιησει τους ''ανησυχους''?Και να πει ο mikes ''ουστ ψεκασμενοι'' και να τελειωσουνε τα ''ψαξιματα''.

    Θα μου ποεις ευκολο ειναι?Οχι ουτε ευκολο ειναι ουτε θα φτασεις ποτε να βρεις επισημα εγγραφα της CIA να τα διαβασεις για να δεις αν ειχες δικιο ή αδικο.Ο Σνοουντεν παντως τα ''αμολησε''.Πες μου εσυ ομως ΕΠΙΣΗΜΑ τι καταφερε ο Σνοουντεν απεναντι στο ''κακο'' συστημα.Τιποτα κυνηγημενος ειναι.Μια χαρα θα μπορουσε να εχει τη ζωαρα του και να μπαινει στα φορουμ να κοροιδευει τους ψεκασμενους που ψαχνουν να βρουν απαντησεις χωρις να εχουν τη δυνατοτητα να αποδειξουν αυτα που λενε.

    Γενικα να ξερετε το ψαξιμο και η εγκληματολογια.Ειναι κι αυτο ενα χομπι.Καποιοι θελουν να μαθουν.Το οποιο καποιοι αλλοι δε το καταλαβαινουν και δεν εχουν ''μυρωδια''.Οπως με ''κατηγορουσε'' εμενα μια ξαδερφη που δε χωρουσε στο μυαλο της γιατι πηγαινα να κανω γυρω γυρω σε μια πιστα σα το χαζο.Βλακεια δεν ειναι?Εχει νοημα?Προφανως και εχει για μενα.Για την ξαδερφη κανενα.Το ιδιο και η συνομοσιολογια.Αλλα αν δε σε αφορα σαν ανθρωπο προφανως και θα την κοροιδεψεις.

    Παντως οποιος θελει μπορω να προτεινω με πμ εναν ''συνομωσιολογο'' ο οποιος ειναι δυναμη και γραφει παντα με στοιχεια.Και εχει παρασημα δικαστηριο απο εταιρια του Τζορτζ Σορος.Παλια τα συζηταγμε μαζι εγω σταματησα γιατι κουραστηκα αυτος συνεχιζει.Αλλα πρεπει να τον διαβασεις καιρο για να καταλαβεις τη συλλογιστικη του.
    Τράπεζα Ανατολής υπάρχει. Απλά πρέπει να ξέρεις που να ψάξεις. Είναι για λίγους αν με καταλαβαίνεις. Έχω καταθέσεις χρόνια τώρα και με καλό επιτόκιο. Απλά πρέπει να έχεις 7ψηφιο νούμερο να καταθέσεις.
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  9. #1554
    Μέλος Το avatar του/της Shinigami Ryuk
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    259
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Τράπεζα Ανατολής υπάρχει. Απλά πρέπει να ξέρεις που να ψάξεις. Είναι για λίγους αν με καταλαβαίνεις. Έχω καταθέσεις χρόνια τώρα και με καλό επιτόκιο. Απλά πρέπει να έχεις 7ψηφιο νούμερο να καταθέσεις.
    https://ta.gr/

  10. #1555
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Φαντάζομαι ότι το ανέκδοτο με τον ψεκασμένο ταξιτζή που πίστευε ότι όλα αυτά είναι ψέμματα και δημιούργημα του Σωρρος και του Γκειτς και του μπήκε στο ταξί πελάτης πιθανά θετικός στον ιό το ξέρετε εεε ?

  11. #1556
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.086
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Τράπεζα Ανατολής υπάρχει. Απλά πρέπει να ξέρεις που να ψάξεις. Είναι για λίγους αν με καταλαβαίνεις. Έχω καταθέσεις χρόνια τώρα και με καλό επιτόκιο. Απλά πρέπει να έχεις 7ψηφιο νούμερο να καταθέσεις.
    ωπα-ωπα, νατα-νατα,ο ερωτας, o ο βηχας και το........ δεν κρυβονται.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  12. #1557
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2018
    Μηνύματα
    616
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Xlitos Προβολή μηνύματος
    Κάθεσαι η μπουχέσα καθιστή στην καρέκλα της μπουκωμένη από τα δώρο σήμα του κουλή και παριστάνει τον αυστηρό ξερολα.
    Ας πάει να ραβδισει με την μασκουλα του και μετά ας κουνήσει το δάχτυλο όσο θέλει.
    Κατά τα άλλα ο αγρότης είναι ψεκασμενος
    Το σίγουρο είναι ότι η ντροπή είναι εξαφανιζομενο είδος και δεν υπάρχει εμβόλιο για αυτή την ασθένεια

  13. #1558
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shinigami Ryuk Προβολή μηνύματος
    Δικός μας κι εσύ. Άντε να μαζευόμαστε
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  14. #1559
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.237
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shinigami Ryuk Προβολή μηνύματος
    Εσείς οι παλιοκαπιτάλες να πάτε αλλού. Εγώ όταν βάζω ta.gr με κάνει ανακατεύθυνση στο transalpforum.gr

  15. #1560
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Εσείς οι παλιοκαπιτάλες να πάτε αλλού. Εγώ όταν βάζω ta.gr με κάνει ανακατεύθυνση στο transalpforum.gr
    Από εκεί ξεκίνησαν
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF