Σελίδα 174 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 74124164169170171172173174175176177178179184224274 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.596 έως 2.610 από 5276

Θέμα: Κορωνοϊός...

  1. #2596
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος


    Doc στο διέγραψα και το ξαναέγραψες πριν προλάβω να απαντήσω..

    Καταλαβαίνω τι λες αλλά αυτό που λες είναι άσχετο με τον κορωνοιό. Το ότι το αφήνουμε χαλαρό το θέμα, δε σημαίνει οτι πρέπει να ξεχάσουμε τα πλαίσια στα οποία γίνεται η συζήτηση.
    Daz στο παρκο της νεας Σμύρνης εγινε πέσιμο απο διας σε οικογενεια για επιβολη μετρων κορονιου, φαγανε κράξιμο απο τους γύρω και καποιοι νταήδες απο διας με εντολή ή μη αρχισαν τις μπάτσες.
    Η αστυνομική βια με επιχειρημα τον "ελεγχο των μέτρων" δε πρεπει να καταγγελθεί?

    Στις συνειδήσεις των ανθρώπων (και με οτι επεκταση μπορει να παρει) επιβάλλεται να καταδικαστεί αλλιως είμαστε αξιοι της μοιρας μας

  2. #2597
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.637
    Δόκτωρες και λοιποί,
    Πρέπει να καταλάβετε ότι ΔΕΝ μπορεί να γίνει εδώ, το φόρουμ τούτο, το πεδίο αντιπαράθεσης για αυτα τα πράγματι τόσο σοβαρά ζητήματα!
    Όσο κι αν συμφωνώ με αυτά που λέτε, όσο κι αν η οργή με κατακλύζει και θέλω να αρχίσω να χώνω, όσο κι αν θέλω κάπου να εκτονώσω όλη αυτη τη σκατίλα που με περιβάλει χρόνια τώρα (και όχι απλά αυτη τη χρονιά του κορωνοϊού) :
    α) δεν είναι ένα μοτοφόρουμ ο τόπος για αυτές τις τοποθετήσεις, γιατί το έχουμε δει στην πράξη ότι οδηγεί σε χαμούλη! Εχει μαλλιάσει η γλώσσα μας να το λεμε! Επιτέλους καταλάβετε το.
    β) όσο κι αν "γαυγίσω" ή επιχειρηματολογήσω για το πόσο αντίθετος είμαι σε όλη αυτη την φαρσοκωμωδία με εσάνς χούντας που ζούμε, απο τη στιγμή που μένει στο πληκτρολόγιο μου, κάνω μια τρύπα στο νερό. Βασικά ούτε καν αυτό. Το μόνο που θα καταφέρω πέραν απο την προσωπική μου εκτόνωση, είναι να προκαλέσω ενταση.
    Και να πεις ότι υπάρχει και ένα σενάριο όπου αυτή γίνεται εποικοδομητική και μπορεί να πειστεί κανείς με όσα του παραθέτω, να πεις πάει στο διάολο.ΔΕΝ ΠΕΙΘΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ, γιατι δεν ακούει κανείς! Οπότε μας μένει μόνο να διαχειριστούμε το μαδομούνι και εδω χαλάει η ιστορία για το φορουμ.
    γ) πολλοί συμπολίτες μας, ψήφισαν αυτά τα τσόλια για να κάνουν ότι ακριβώς έλεγαν ότι θα κάνουν. Επειδή αυτοί μάλλον είναι αδιάλλακτοι, εγω θα εστίαζα την ενέργεια μου να πείσω όσους δνε μπήκαν καν στον κόπο, για την επομενη. Με την αποχή του, κανείς δεν βοήθησε σε τίποτα.

    Παίδες διαβάζω κι εγω ποστ απο χρήστες που με βγάζουν απο τα ρούχα μου και με εξοργίζουν σαν απόψεις. Λέω δε μπορεί τόση λοβοτομή.
    Δεν γίνεται όμως να αφεθεί η φάση ανεξέλεγκτα. Δεν μπορούμε, ούτε και θέλουμε να πρέπει να διαχειριστούμε τέτοια σκηνικά πάλι.

    Αντιλαμβάνομαι ότι τα πράγματα εχουνε ζορίσει πολύ για αυτό και δεν γράφω σε πιο επιθετικό ύφος ή/και μοιράζω κάρτες.
    Για ακόμα μια φορά, σας παρακαλώ να δείξετε την δέουσα αυτοσυγκράτηση.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  3. #2598
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    γαύρε καλώς ή κακώς το moto.gr ήταν και τώρα ακόμα περισσότερο είναι η παρέα μας.εδώ είναι οι φίλοι που δεν βλέπουμε πιά και η εκτόνωση μας.εδώ λέμε τις σκέψεις μας και τους προβληματισμούς μας.Αν δεν εκφράσουμε εδώ την αγανάκτηση μας και τον τρόμο για αυτά τα δεινά,εμετικά και τρομακτίκα που αφορούν την ζωή όλων μας και τον βιασμό της δημοκρατίας μας και της ελευθερία μας τότε πού αλλού?
    Ας πηγαίνουμε βόλτα στην πλατεία και ας μας κυνηγάνε...κλάιν...η ντουκάτι θα βγάλει νέο μηχανάκι...


    υ.γ.πως το είπε ο χρυσοχοίδης?περνάνε οι αστυνομικοί από τις γειτονιές και τους χειροκροτεί ο κόσμος...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  4. #2599
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.637
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterTHErider Προβολή μηνύματος
    γαύρε καλώς ή κακώς το moto.gr ήταν και τώρα ακόμα περισσότερο είναι η παρέα μας.εδώ είναι οι φίλοι που δεν βλέπουμε πιά και η εκτόνωση μας.εδώ λέμε τις σκέψεις μας και τους προβληματισμούς μας.Αν δεν εκφράσουμε εδώ την αγανάκτηση μας και τον τρόμο για αυτά τα δεινά,εμετικά και τρομακτίκα που αφορούν την ζωή όλων μας και τον βιασμό της δημοκρατίας μας και της ελευθερία μας τότε πού αλλού?
    Ας πηγαίνουμε βόλτα στην πλατεία και ας μας κυνηγάνε...κλάιν...η ντουκάτι θα βγάλει νέο μηχανάκι...


    υ.γ.πως το είπε ο χρυσοχοίδης?περνάνε οι αστυνομικοί από τις γειτονιές και τους χειροκροτεί ο κόσμος...
    φίλε, μαζί σου είμαι!

    Θα βλέπεις ότι γενικά έχουμε χαλαρώσει επιπλέον το μοντεριλίκι (χωρίς να έχει γινει ειδική κουβέντα επι τούτου), ακριβως για αυτό.
    Δεν μου αρέσει αλλά αυτά έχει το "πόστο".
    Λυπάμαι αλλά δε γίνεται αλλιώς.
    Σε εποχές ούτε καν κοντά στην δυσκολία της τωρινής, η φάση ξέφευγε για πλάκα.
    Ξέρεις πόσο εύκολα μπουρλοτιάζεται η φάση τώρα; Αντιλαμβάνεσαι;
    Αυτο λέω πως δεν θελουμε να συμβεί για αυτό και η επέμβαση.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  5. #2600
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Πολλοί συμπολίτες μας, ψήφισαν αυτά τα τσόλια για να κάνουν ότι ακριβώς έλεγαν ότι θα κάνουν. Επειδή αυτοί μάλλον είναι αδιάλλακτοι, εγω θα εστίαζα την ενέργεια μου να πείσω όσους δνε μπήκαν καν στον κόπο, για την επομενη. Με την αποχή του, κανείς δεν βοήθησε σε τίποτα.
    Το πιο σωστό πράγμα που έχω ακούσει

    Κανένα νόημα να ανεβάζουμε σφυγμούς πίσω από ένα πληκτρολόγιο

    Κουβέντα με τους δικούς μας ανθρώπους, με τους φίλους, στη δουλειά, για να καταλάβει όλος ο κόσμος ότι τελικά ήταν μέγιστο σφάλμα να στηρίξουνε (σκοπίμως δε γράφω "στηρίξουμε", εγώ με αυτά που βλέπω έχω απόλυτα ήσυχη την συνείδησή μου, και ας με έβριζε τότε η γλαρίνα μου) τις όποιες ελπίδες στον νυν, γιατί ο πρώην βγήκε γιαλαντζί

    Καλώς ή κακώς, ο λαός δε ξεχνά...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  6. #2601
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.637
    Πως δεν ξεχνά ρε Αρίστο;
    Αν θυμόταν εστω και λίγο, πολλά θα ήταν διαφορετικά.
    Είμαστε δυστυχώς ένας λαός παρτάκιδων χωρίς καμία αίσθηση συλλογικής μνήμης και ευθύνης και αυτό είναι που δεν αφήνει περιθώριο για αισιοδοξία.
    Ας συνεχίσουμε (όπως μπορούμε).
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  7. #2602
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.129
    Γιάννη δεν βλέπεις τι κάνουν; Υπάρχει οποιαδήποτε λογική να τους στηρίξει;
    Όσο αισθάνονται ασφαλείς θα γράφουν το σύνταγμα πιστεύοντας ότι θα την γλυτώσουν όπως γίνεται 180 χρόνια.

    Θα πρέπει να βλέπω τα αίσχη και να γίνομαι συμμέτοχος;
    Ποια η ευθύνη μου απέναντι στο σύνταγμα και ποια αντίστοιχη με αυτή των γονιών που ζητάω να μεγαλώνουν σωστούς ανθρώπους;

  8. #2603
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Γιάννη δεν βλέπεις τι κάνουν; Υπάρχει οποιαδήποτε λογική να τους στηρίξει;
    Όσο αισθάνονται ασφαλείς θα γράφουν το σύνταγμα πιστεύοντας ότι θα την γλυτώσουν όπως γίνεται 180 χρόνια.

    Θα πρέπει να βλέπω τα αίσχη και να γίνομαι συμμέτοχος;
    Ποια η ευθύνη μου απέναντι στο σύνταγμα και ποια αντίστοιχη με αυτή των γονιών που ζητάω να μεγαλώνουν σωστούς ανθρώπους;
    Φιλε μου,συμμετοχος δεν εισαι.Φανταζομαι δεν τους ψηφισες εσυ.Επισης,πηγα να γραψω κατι ακομα,αλλα το σβησα..Γιατι οπως λεει και ο γαβρος ποιο πανω,θα πυροδοτησουμε την κατασταση.Παει και εκτος θεματος κορονοιου η συζητηση,ο οποιος φυσικα και ειναι μια αφορμη για τους κυβερνωντες να κανουν και να περασουν πραγματα που θελουνε.Καλο βραδυ

  9. #2604
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.129
    Θα πυροδοτηθεί η κατάσταση ανάμεσα σε ποιους;
    Στους συμφορουμίτες που είναι αστυνομικοί; δεν τους προσβάλει αυτή η κατάσταση;

    Θεωρούν ότι είναι φυσιολογικό να κτυπάει ο κάθε αλήτης άοπλους πολίτες της χώρας για να τους προστατεύσει απο ίωση;
    Ανεχόμαστε γελοιότητες όπως την παραγραφή κακουργημάτων με την πρόφαση ότι είναι "νόμοι";

    Για ποιο λόγο; τι προσφέρει στην κοινωνία;

    Οι υπόλοιποι επιτρέπουμε τέτοια συμπεριφορά σε συναδέλφους μας;

    Ότι δεχόμαστε είναι αμφίδρομο, αν δεν με νοιάζει η βία στους συνανθρώπους μου γιατί να νοιαστεί κάποιος για την βία εναντίον μου;
    Δεν μπορώ να κατηγορήσω όσους ψήφισαν ένα κόμμα για τα κακουργήματα που κάνουν διάφοροι υπάλληλοι.

    Μπορώ να κατηγορήσω όλους μας για την ανοχή σε αυτά.

  10. #2605
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.229
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Ποια πολιτική συζήτηση ρε συ, μπαίνουν στα σπίτια μας οπλισμένοι χωρίς ίχνος ηθικής! Αν δεν είναι αυτό εμφύλιος τι είναι;
    Ο ασόβαρος τρόπος με τον οποίο υπερβάλλεις και σε αυτό και σε άλλα σχόλια, ευτελίζει ένα γεγονός (γκλομπιές σε πολίτη που δεν είναι απειλητικός* ούτε στο ελάχιστο) που κανονικά χρήζει καταγγελίας και έρευνας.

    Πέραν αυτού, όποτε πάω σε πάρκο η πλειοψηφία των πολιτών είτε δε φοράει μάσκα είτε την έχει στο πηγούνι. Ομάδες ατόμων κάθονται στο μισό μέτρο ο ένας από τον άλλο στα παγκάκια/τραπέζια πίνοντας καφέ, αν δε κάνεις κανένα σχόλιο η απάντηση συχνά είναι επιθετική. Δεδομένου λοιπόν κάθε δεύτερος Έλληνας θέλει κι ένα μπάτσο πάνω από το κεφάλι του, πιθανολογώ το θέμα να ξεκίνησε όταν έγραψαν κάποιους γιατί δεν τηρούσαν τους κανόνες και τους την έπεσαν και άλλοι αντίστοιχης νοοτροπίας. Τι έγινε στη συνέχεια δε νομίζω ότι είναι ξεκάθαρο από τα βίντεο, εκτός από τις προαναφερθείσες γκλομπιές. Οι κλασικές φωνές "κωλόμπατσοι", "τι κάνετε ρε μαλάκες" "αφήστε τους ρε" σε υποψιάζουν για το ποιοι συμμετέχουν/παίρνουν βίντεο και δε βοηθάνε.



    *προβάλλει μεν αντίσταση, αλλά δε νομίζω ότι αυτό δικαιολογεί το ξύλο
    Τελευταία τροποποίηση από Acacius; 08/03/2021 στις 02:50.

  11. #2606
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος

    Πέραν αυτού, όποτε πάω σε πάρκο η πλειοψηφία των πολιτών είτε δε φοράει μάσκα είτε την έχει στο πηγούνι. Ομάδες ατόμων κάθονται στο μισό μέτρο ο ένας από τον άλλο στα παγκάκια/τραπέζια πίνοντας καφέ, αν δε κάνεις κανένα σχόλιο η απάντηση συχνά είναι επιθετική. Δεδομένου λοιπόν κάθε δεύτερος Έλληνας θέλει κι ένα μπάτσο πάνω από το κεφάλι του, πιθανολογώ το θέμα να ξεκίνησε όταν έγραψαν κάποιους γιατί δεν τηρούσαν τους κανόνες και τους την έπεσαν και άλλοι αντίστοιχης νοοτροπίας.
    τι κωλονοοτροπία της μάζας που έχουμε ως λαός την ξέρουμε, όμως α) δεν μπορούμε να τσουβαλιάσουμε τους συγκεκριμένους χωρίς να ξέρουμε τι ακριβώς έγινε γιατί αυτό θα δείχνει καθεστώς και όχι ελεύθερη βούληση άποψη
    β) όσο λεπτή μπορεί να είναι διαχείριση των ισορροπιών σε αποδοκιμασίες προς την αστυνομία, τόσα χιλιόμετρα απόσταση απέχει η παρατήρηση, διαχείριση θυμού, επίπληξη, απο να σηκώσει το γκλοπ (που του το έδωσαν για το εγκληματολογικό) και να κοπανήσει πολίτες για την υποψία αντίστασης. Και αν αυτό γινόταν απο τα ματ, τώρα βλέπουμε συνεχόμενα κρούσματα απο τις περισσότερες αστυνομικές ομάδες

    Πρέπει να καταδικαστούν τόσο αυτοί τόσο και οι ηθικοί αυτουργοί τους, αν δεν γίνει φυσικά σε δικαστήρια, στις συνείδησης του κόσμου, τόσο απο τους ίδιους μπάτσους που θα αποκαλυφθούν τα πρόσωπα τους άλλο τόσο απο το αστυνομικό και κυβερνητικό οργανόγραμμα
    you rise you fall you're down then you rise again

  12. #2607
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    doctor_jhon συμφωνω με αυτα που λες,μαζι σου.Ο κοσμος ειναι σαπιος,η κοινωνια μας ειναι σαπια,γι αυτο εχουμε αυτην την κατασταση.Σκεψου ποσοι πολιτες παρα τα οσα γινονται εχει φυτευτει μεσα τους η ιδεα οτι η αστυνομια ειναι για την προστασια του πολιτη,ενω ειναι απλα για την προστασια του κρατους.Σκεψου ποσοι αστυνομικοι πραγματικα πιστευουν οτι αυτο που κανουν ειναι για την προστασια της πατριδας τους και μπλα μπλα μπλα..Λοβοτομη στο μεγαλειο της,αστο μην την ψαχνεις,το μονο που θα καταφερεις ειναι να σπασουν τα δικα σου νευρα.Οσο για συμφουρουμιτες αστυνομικους?Δεν μου καιγεται καρφι για δαυτους και το ιδιο ισχυει απο την μερια τους.ΜΓΔ

  13. #2608
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    η ιστορια ειναι πολυ διδακτικη αλλα εμεις ως λαος ανεπιδεκτοι μαθησεως
    το προηγουμενο πολυ ξυλο ειχε πεσει με τον μπαμπα μητσοτακη και τα λεωφορεια και το επομενο θα πεσει με τον ανηψιο μπακογιαννη πρωθυπουργο σε μια δεκαετια
    γιατι ειναι οικογενεια με αρχες και εμας μας αρεσουν κατι τετοιες

  14. #2609
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.129
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Ο ασόβαρος τρόπος με τον οποίο υπερβάλλεις και σε αυτό και σε άλλα σχόλια, ευτελίζει ένα γεγονός (γκλομπιές σε πολίτη που δεν είναι απειλητικός* ούτε στο ελάχιστο) που κανονικά χρήζει καταγγελίας και έρευνας.

    Πέραν αυτού, όποτε πάω σε πάρκο η πλειοψηφία των πολιτών είτε δε φοράει μάσκα είτε την έχει στο πηγούνι. Ομάδες ατόμων κάθονται στο μισό μέτρο ο ένας από τον άλλο στα παγκάκια/τραπέζια πίνοντας καφέ, αν δε κάνεις κανένα σχόλιο η απάντηση συχνά είναι επιθετική. Δεδομένου λοιπόν κάθε δεύτερος Έλληνας θέλει κι ένα μπάτσο πάνω από το κεφάλι του, πιθανολογώ το θέμα να ξεκίνησε όταν έγραψαν κάποιους γιατί δεν τηρούσαν τους κανόνες και τους την έπεσαν και άλλοι αντίστοιχης νοοτροπίας. Τι έγινε στη συνέχεια δε νομίζω ότι είναι ξεκάθαρο από τα βίντεο, εκτός από τις προαναφερθείσες γκλομπιές. Οι κλασικές φωνές "κωλόμπατσοι", "τι κάνετε ρε μαλάκες" "αφήστε τους ρε" σε υποψιάζουν για το ποιοι συμμετέχουν/παίρνουν βίντεο και δε βοηθάνε.



    *προβάλλει μεν αντίσταση, αλλά δε νομίζω ότι αυτό δικαιολογεί το ξύλο
    Δεν είμαι σοβαρός όταν αναφέρομαι σε ανθρώπους που κινούνται ενάντια στο Σύνταγμα με αποδεικτικά στοιχεία πάνω από έναν αιώνα,
    που έχουν επιβάλει κάθε δυστυχία που έχουμε σαν λαός, που έχουν δημιουργήσει ανάπηρους στο σώμα και την ψυχή, που επιβάλλουν ανισότητες και προάγουν
    την υποκρισία "εσύ δεν μπορείς το τάδε, αυτός μπορεί" ανάμεσα σε ίσους.

    Έχεις ως δεδομένο ότι οι μισοί χρειαζόμαστε αστυνομία πάνω απο το κεφάλι μας και με αυτό τον τρόπο δικαιολογείς την βία σε παιδιά και υπερήλικες.
    Δεν νομίζεις ότι τα πράγματα είναι έτσι όπως φωνάζει ο κόσμος ότι είναι αλλά εμπιστεύεσαι την κρίση και την ποιότητα αυτών που παρανομούν ως δεδομένη.

    Αναγνωρίζεις το διαχρονικό της εξύβρισης τους αλλά εξακολουθείς να εμπιστεύεσαι τους χειρότερους της κοινωνίας και τους δικαιολογείς
    να παρανομούν και να είναι ανήθικοι χωρίς όριο, χωρίς κανένα σεβασμό στην ανθρώπινη υπόσταση.

    Τι έπρεπε να κάνουν; να ρισκάρουν την σωματική τους ακεραιότητα απέναντι σε κλίκα εγκληματιών που κτυπάνε ασύστολα όταν συμπεριφέρεσαι κόσμια;

    Και εμείς είχαμε δασκάλους με αντισυνταγματικές ιδέες, σεξιστές, αλκοολικούς, υπερεγωϊστές κ.λπ. Επιλέγουμε τον αυτοσεβασμό και στηρίζουμε το περιβάλλον
    που θέλουμε να ζούμε.

    Δεν υπερβάλω καθόλου, είναι απαραίτητο να κινηθούμε εναντίον τους σαν κοινωνία με κάθε τρόπο. Δεν τους θέλουμε ανάμεσα μας, δεν είναι ίσοι με εμάς.
    Τους σώζει το ότι είναι οπλισμένοι και ανήθικοι, δεν έχουμε κανένα λόγο να προστατέψουμε αυτά τα καθάρματα. Αυτοαναιρούνται.

  15. #2610
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Δεν πρόκειται να μπω σε αναλυση του θέματος διοτι οπως προειπωθηκε τα συμπερασματα έχουν βγει συμφωνα με τη γνωμη του καθενός και δεν αλλαζουν.
    Απλα θα πω οτι οι συναδελφοι ειναι μαλακες που βγαλανε τα πτυσσόμενα γκλοπ και χτύπησαν τον τυπο.
    Απο κει και μετα τα υπολοιπα δεν μπορω να τα λαβω υποψην μεσω ενος βιντεο που δεν δειχνει τι εγινε απο την αρχη. Η μαλλον δείχνει.
    Δείχνει μια συλληψη...για τον λογο που ουτε εσεις ξερετε(απλα λετε οτι ξερετε) και επισης δειχνει κοσμο να μαζευεται απειλητικά γυρω απο τους αστυνομικούς.

    Σς παρομοια περιπτωση που μιλησαμε με μια φίλη μου που μενει Εδιμβούργο και με εκραζε την ρωτησα αν εχει συναντησει παρομοιο περιστατικο εκει και τι εγινε.
    Η απαντηση της... "Μαλακας εισαι? Σκωτια δεν παιζουνε".

    Οποτε κατηγορω μονο την χρηση απαγορευμενης ραβδου. Τα αλλα δεν μπορω να τα αποφασισω εγω

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF