Σελίδα 228 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 128178218223224225226227228229230231232233238278328 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 3.406 έως 3.420 από 5276

Θέμα: Κορωνοϊός...

  1. #3406
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Αυτό που θα ήθελα να παρακαλέσω, είναι να μην αμελείτε να πίνετε νερό καθημερινά και να μην αισθάνεστε
    άσχημα να το θυμίζετε στους οικείους σας, ειδικά αυτήν την περίοδο.
    Αν αντιλαμβάνεστε ότι χρησιμοποιείτε λιγότερο από 2,5λτ την ημέρα, ρωτήστε όποιον γιατρό εμπιστεύεστε
    πόσο νερό χρειαζόμαστε ημερησίως και πόσο θεωρείται υπερβολή για τον οργανισμό μας.
    Χρειαζεται και κάνας ηλεκτρολυτης που και που ή μας καλύπτει το καθαρό, χλωριωμενο νεράκι?

  2. #3407
    Banned
    Εγγραφή
    17/12/2019
    Μηνύματα
    1.412
    εγώ μετά το τζόνσον ζω ακόμα πάντως !

  3. #3408
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Αν κατάλαβα καλά μας προτρέπουν έμμεσα να μην πίνουμε νερό για να παθαίνουμε θρομβώσεις από τα εμβόλια;

  4. #3409
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Καμπάνια δε ξέρω αν είναι γιατί δεν την έχω πετύχει.
    Βέβαια εγώ δε συχνάζω στα γνωστά στέκια οπότε λογικό είναι.
    Αν δεν το έχεις δεί, δές την υπογραφή μου.

    Τώρα με το πρώτο κύμα καύσωνα δε βλέπω τίποτα περίεργο στο να "μας προτείνουν" να πίνουμε νερό!!!!!!!!!

    Για να μή το ζαλίζετε πολύ, ΣΥΝΗΘΩΣ (άντε να το καταφέρετε μετά απο παντζάρια ) το αν πίνουμε πολύ νερό φαίνεται απο τα ούρα.
    Άντε να γράψω και ότι όσο πιο κοντά στο διάφανο τόσο το καλύτερο.

    Η σχέση του νερού με τον κορονοιό και το εμβόλιο?
    Για να πάς στο κέντρο εμβολιασμού θα βγείς έξω -> ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗ -> ΑΦΥΔΑΤΩΣΗ!!!11!!!1!
    Προσωπική υπενθύμιση: Να μήν πηγαίνω κόντρα στο ΑΙ των Google/Facebook/Twitter/Insta.... Χαμένος χρόνος.
    https://www.imdb.com/title/tt11464826/

  5. #3410
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Εχουν περασει πανω απο 2 βδομαδες πλέον απο την 2η δόση Pfizer.
    Ολα καλα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  6. #3411
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Φαντάζομαι όπως και εσείς, βλέπουμε διάφορα να συμβαίνουν με τους εμβολιασμούς.
    Τελείως τυχαία βέβαια, καμία αντίρρηση, όπως και το ότι αποκρύπτονται μαρτυρίες, συνεντεύξεις, ρεπορτάζ,
    επιστήμονες που φωνάζουν αξιόποινα πράγματα ρισκάροντας ολόκληρη την ζωή και την καριέρα τους ενάντια
    σε υγειονομικό προσωπικό που έχει εξασφαλίσει την νομική του ασυλία.
    (Κάτι που δεν θα ισχύσει τελικά αλλά τέλος πάντων δεν είναι εκεί το θέμα μου σε αυτή την ανάρτηση.)

    Όλα αυτά είναι τελείως τυχαία, μην την πατήσει κανείς και νομίζει ότι λένε ψέματα τόσο σοβαροί και αξιόλογοι
    με αποδείξεις, άνθρωποι με γραβάτες.
    Αλλοίμονο, αν ήταν έτσι κάθε φορά που κάποιος έφερνε, τυχαία πάντα, 10-15 φορές την ίδια ζαριά ή του έβγαινε
    του τυχερού το ίδιο φύλλο, θα του απαγόρευαν την είσοδο στο καζίνο κ.λπ.

    Τελείως τυχαία λοιπόν και εγώ, παρατηρώ μερικές μέρες τώρα μια χαλαρή καμπάνια που αναπτύσσεται
    στις αυτοματοποιημένες θέσεις διαφημίσεων, τυχαία πάντα, δεν ευθύνεται ανθρώπινο χέρι.
    Υπάρχουν διάφορα στο σύμπαν, το ξέρουμε καλά αυτό έχει για όλους και απλά μπαίνουν σε τυχαίες θέσεις θέασης.

    Μια καμπάνια λοιπόν που εστιάζει στα αρνητικά της υπερκατανάλωσης νερού για τον άνθρωπο.
    Δεν αστειεύομαι, όντως μπορεί κάποιος να υπερβάλει με την κατανάλωση νερού προκαλώντας, συχνοουρία,
    διατάραξη ύπνου λόγο αυτής, κατακράτηση υγρών σε κάποιο ποσοστό, υπονατριαιμία που είναι πολύ επικίνδυνη
    αλλά και εξαιρετικά σπάνια και ότι άλλο γνωρίζει να σας ενημερώσει ο γιατρός σας.

    Θεωρώ τυχαίο γεγονός ότι αυτή καμπάνια ενεργοποιήθηκε τους καλοκαιρινούς μήνες του ημισφαιρίου μας
    όπως και το ότι οι θρομβώσεις είναι συχνότερες τις ζεστές περιόδους κάτι εμφανώς τυχαίο όπως και το ότι
    έχουμε χάσει αρκετούς απο θρομβώσεις μετά τον εμβολιασμό.. ε, εντάξει τώρα μη το κάνουμε θέμα τυχαίο είναι
    έχουν φύγει και απο τροχαία μετά τον εμβολιασμό...

    Αυτό που θα ήθελα να παρακαλέσω, είναι να μην αμελείτε να πίνετε νερό καθημερινά και να μην αισθάνεστε
    άσχημα να το θυμίζετε στους οικείους σας, ειδικά αυτήν την περίοδο.
    Αν αντιλαμβάνεστε ότι χρησιμοποιείτε λιγότερο από 2,5λτ την ημέρα, ρωτήστε όποιον γιατρό εμπιστεύεστε
    πόσο νερό χρειαζόμαστε ημερησίως και πόσο θεωρείται υπερβολή για τον οργανισμό μας.
    Αν χρειαζεται καποιος να πινει 2.5 λιτρα νερο την μερα, ακομα και καλοκαιριατικα, ειτε ειναι δρομεας μεγαλων αποστασεων ειτε η διαιτα του ειναι ακρως ανθυγιεινη.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  7. #3412
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Φαντάζομαι όπως και εσείς, βλέπουμε διάφορα να συμβαίνουν με τους εμβολιασμούς.
    Τελείως τυχαία βέβαια, καμία αντίρρηση, όπως και το ότι αποκρύπτονται μαρτυρίες, συνεντεύξεις, ρεπορτάζ,
    επιστήμονες που φωνάζουν αξιόποινα πράγματα ρισκάροντας ολόκληρη την ζωή και την καριέρα τους ενάντια
    σε υγειονομικό προσωπικό που έχει εξασφαλίσει την νομική του ασυλία.
    (Κάτι που δεν θα ισχύσει τελικά αλλά τέλος πάντων δεν είναι εκεί το θέμα μου σε αυτή την ανάρτηση.)

    Όλα αυτά είναι τελείως τυχαία, μην την πατήσει κανείς και νομίζει ότι λένε ψέματα τόσο σοβαροί και αξιόλογοι
    με αποδείξεις, άνθρωποι με γραβάτες.
    Αλλοίμονο, αν ήταν έτσι κάθε φορά που κάποιος έφερνε, τυχαία πάντα, 10-15 φορές την ίδια ζαριά ή του έβγαινε
    του τυχερού το ίδιο φύλλο, θα του απαγόρευαν την είσοδο στο καζίνο κ.λπ.

    Τελείως τυχαία λοιπόν και εγώ, παρατηρώ μερικές μέρες τώρα μια χαλαρή καμπάνια που αναπτύσσεται
    στις αυτοματοποιημένες θέσεις διαφημίσεων, τυχαία πάντα, δεν ευθύνεται ανθρώπινο χέρι.
    Υπάρχουν διάφορα στο σύμπαν, το ξέρουμε καλά αυτό έχει για όλους και απλά μπαίνουν σε τυχαίες θέσεις θέασης.

    Μια καμπάνια λοιπόν που εστιάζει στα αρνητικά της υπερκατανάλωσης νερού για τον άνθρωπο.
    Δεν αστειεύομαι, όντως μπορεί κάποιος να υπερβάλει με την κατανάλωση νερού προκαλώντας, συχνοουρία,
    διατάραξη ύπνου λόγο αυτής, κατακράτηση υγρών σε κάποιο ποσοστό, υπονατριαιμία που είναι πολύ επικίνδυνη
    αλλά και εξαιρετικά σπάνια και ότι άλλο γνωρίζει να σας ενημερώσει ο γιατρός σας.

    Θεωρώ τυχαίο γεγονός ότι αυτή καμπάνια ενεργοποιήθηκε τους καλοκαιρινούς μήνες του ημισφαιρίου μας
    όπως και το ότι οι θρομβώσεις είναι συχνότερες τις ζεστές περιόδους κάτι εμφανώς τυχαίο όπως και το ότι
    έχουμε χάσει αρκετούς απο θρομβώσεις μετά τον εμβολιασμό.. ε, εντάξει τώρα μη το κάνουμε θέμα τυχαίο είναι
    έχουν φύγει και απο τροχαία μετά τον εμβολιασμό...

    Αυτό που θα ήθελα να παρακαλέσω, είναι να μην αμελείτε να πίνετε νερό καθημερινά και να μην αισθάνεστε
    άσχημα να το θυμίζετε στους οικείους σας, ειδικά αυτήν την περίοδο.
    Αν αντιλαμβάνεστε ότι χρησιμοποιείτε λιγότερο από 2,5λτ την ημέρα, ρωτήστε όποιον γιατρό εμπιστεύεστε
    πόσο νερό χρειαζόμαστε ημερησίως και πόσο θεωρείται υπερβολή για τον οργανισμό μας.
    Τελειώς τυχαία πάντως να σου πω ότι έχω συναναστραφεί με 3ψήφιο αριθμό ανθρώπων, και εντελως τυχαία κανείς δεν έχει πάθει κάτι από εμβόλιο

    Εντελώς τυχαία πάλι, στον κύκλο μου 4 άνθρωποι έφυγαν από Covid, 3 μεγάλης ηλικίας βέβαια, και η μία υγιής στα 60 (δε την λες και γριά, με τα σημερινά δεδομένα)

    Τέλος πάντων, ας μη το συνεχίσουμε...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  8. #3413
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Αν χρειαζεται καποιος να πινει 2.5 λιτρα νερο την μερα, ακομα και καλοκαιριατικα, ειτε ειναι δρομεας μεγαλων αποστασεων ειτε η διαιτα του ειναι ακρως ανθυγιεινη.
    So how much fluid does the average, healthy adult living in a temperate climate need? The U.S. National Academies of Sciences, Engineering, and Medicine determined that an adequate daily fluid intake is:

    About 15.5 cups (3.7 liters) of fluids a day for men
    About 11.5 cups (2.7 liters) of fluids a day for women

    These recommendations cover fluids from water, other beverages and food. About 20% of daily fluid intake usually comes from food and the rest from drinks.
    https://www.mayoclinic.org/healthy-l...r/art-20044256

    Μήν μπερδεύεστε.

    ~2.5λίτρα ΥΓΡΑ (εκτός φαγητών) για τους άντρες

    αλλά όπως είπα

    Your fluid intake is probably adequate if:

    You rarely feel thirsty
    Your urine is colorless or light yellow
    Για την αίσθηση της δίψας έχω λίγες αμφιβολίες γιατί το βλέπω στα παιδιά που κάποιες φορές ξεχνιούνται.
    Επίσης σε καταστάσεις στρες δε νιώθουμε ούτε αίσθηση ούρησης ούτε δίψας.
    Προσωπική υπενθύμιση: Να μήν πηγαίνω κόντρα στο ΑΙ των Google/Facebook/Twitter/Insta.... Χαμένος χρόνος.
    https://www.imdb.com/title/tt11464826/

  9. #3414
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Άμα μετρήσουμε και τις μπυρες τα 2.5 λίτρα δεν είναι τίποτα

  10. #3415
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.839
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Άμα μετρήσουμε και τις μπυρες τα 2.5 λίτρα δεν είναι τίποτα
    βάλε και τους καφέδες.

  11. #3416
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    https://www.mayoclinic.org/healthy-l...r/art-20044256

    Μήν μπερδεύεστε.

    ~2.5λίτρα ΥΓΡΑ (εκτός φαγητών) για τους άντρες

    αλλά όπως είπα



    Για την αίσθηση της δίψας έχω λίγες αμφιβολίες γιατί το βλέπω στα παιδιά που κάποιες φορές ξεχνιούνται.
    Επίσης σε καταστάσεις στρες δε νιώθουμε ούτε αίσθηση ούρησης ούτε δίψας.
    Στα λογια μου ερχεσαι. Ο μεσος συγχρονος δυτικος ανθρωπας, ειδικα ο αμερικανος, δεν εχει ιδεα τι θα πει διατροφη. Τρωει 2-3 κιλα κρεας την βδομαδα, μισο κιλο ζαχαρη και η υπολοιπη τροφη του βγαινει ειτε απο την κατσαρολα ειτε απο τον φουρνο. Με τοση μπιχλα μεσα και 5 λιτρα νερο δε του φτανουν.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  12. #3417
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.129
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    Χρειαζεται και κάνας ηλεκτρολυτης που και που ή μας καλύπτει το καθαρό, χλωριωμενο νεράκι?
    εφόσον ιδρώνεις, αισθάνεσαι κόπωση κ.λπ. το πιθανότερο είναι να παρασύρονται μέταλλα και άλατα απο τον ιδρώτα.
    Τότε ναί, μια λογική προσθήκη ηλεκτρολυτών (πχ ένα φακελάκι almora) είναι απαραίτητο.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Καμπάνια δε ξέρω αν είναι γιατί δεν την έχω πετύχει.
    Βέβαια εγώ δε συχνάζω στα γνωστά στέκια οπότε λογικό είναι.
    Αν δεν το έχεις δεί, δές την υπογραφή μου.

    Τώρα με το πρώτο κύμα καύσωνα δε βλέπω τίποτα περίεργο στο να "μας προτείνουν" να πίνουμε νερό!!!!!!!!!

    Για να μή το ζαλίζετε πολύ, ΣΥΝΗΘΩΣ (άντε να το καταφέρετε μετά απο παντζάρια ) το αν πίνουμε πολύ νερό φαίνεται απο τα ούρα.
    Άντε να γράψω και ότι όσο πιο κοντά στο διάφανο τόσο το καλύτερο.

    Η σχέση του νερού με τον κορονοιό και το εμβόλιο?
    Για να πάς στο κέντρο εμβολιασμού θα βγείς έξω -> ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗ -> ΑΦΥΔΑΤΩΣΗ!!!11!!!1!
    Τα στέκια" μου δεν τα λες γνωστά εκτός από το moto.gr
    Δεν προτείνουν να πίνουμε νερό, εκθειάζουν τα μειονεκτήματα της υπερβολικής κατανάλωσης δείχνοντας τα σαν δεδομένα,
    πως συμβαίνουν συχνά, σε όλους κ.λπ.
    Μιλάνε ενάντια δηλαδή με proxies, δεν ξέρω αν σου είναι οικείος ο όρος είναι η τακτική να βάζω κάποιον άλλο να κάνει αυτό που θέλω έμμεσα.
    Πολύ διαδεδομένη εδώ και πολλά χρόνια.

    Τα διάφανα ούρα συνέχεια δεν είναι στόχος επ ουδενί!
    Πολλές φορές δείχνουν την αδυναμία του οργανισμού να διώξει τοξίνες.
    Είναι αδύνατον σε όλη την διάρκεια της ημέρας να είναι σταθερά διάφανα για κάποιον που κινείται - τρέφεται φυσιολογικά.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Αν χρειαζεται καποιος να πινει 2.5 λιτρα νερο την μερα, ακομα και καλοκαιριατικα, ειτε ειναι δρομεας μεγαλων αποστασεων ειτε η διαιτα του ειναι ακρως ανθυγιεινη.
    Είμαι τελείως αντίθετος με αυτή την άποψη, θεωρώ επικίνδυνο να ζει κάποιος υπο φυσιολογικές συνθήκες με λιγότερα από 2-2,5 λτ την ημέρα, πόσο δε μάλλον αυτή την περίοδο
    που είναι ξεκάθαρα επιβαρυμένη.
    Αν θες σου αναφέρω εκατοντάδες παραδείγματα που γνωρίζω, δεν θέλω να κουράσω, ρώτησε έναν γιατρό και θα σου πεί.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Τελειώς τυχαία πάντως να σου πω ότι έχω συναναστραφεί με 3ψήφιο αριθμό ανθρώπων, και εντελως τυχαία κανείς δεν έχει πάθει κάτι από εμβόλιο

    Εντελώς τυχαία πάλι, στον κύκλο μου 4 άνθρωποι έφυγαν από Covid, 3 μεγάλης ηλικίας βέβαια, και η μία υγιής στα 60 (δε την λες και γριά, με τα σημερινά δεδομένα)

    Τέλος πάντων, ας μη το συνεχίσουμε...
    Επίσης τυχαία να σου πώ ότι ο γνωστός και άριστος γενικός παθολόγος της περιοχής, μου ανέφερε 2 συγχωρεμένους μετά το εμβόλιο
    την γυναίκα του η οποία έπαθε έμφραγμα και νοσηλευόταν αλλά και το δικό του ραντεβού πριν δύο εβδομάδες για την δεύτερη δόση.
    Τώρα νοσηλεύεται και εκείνος με εγκεφαλικό.



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    βάλε και τους καφέδες.
    Η καφεΐνη προκαλεί διούρηση και εφίδρωση. Δεν είναι φίλος το καλοκαίρι άσχετα με την τρέλα μας για τον καφέ

  13. #3418
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.065
    Απλα χωρις να το πολυψυριζουμε το νερακι του θεου κανει σχεδον παντα καλο,και το καλοκαιρακι το ελαχιστο που πρεπει να πινουμε ημερησιως ΧΩΡΙΣ να διψαμε και χωρις ΕΝΤΟΝΗ σωματικη δραστηριοτητα ειναι 2-3 λιτρα,απο κει και περα οσο αισθανεται την αναγκη μεσω διψας ο καθενας.Αλλο θα πιει ο καθημενος στο αιρκοντιτιον γραφοντας αμπελοφιλοσοφιες στο μοτο,και αλλο ο σκαφτιάς στα δημοσια εργα.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  14. #3419
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    625
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος

    Επίσης τυχαία να σου πώ ότι ο γνωστός και άριστος γενικός παθολόγος της περιοχής, μου ανέφερε 2 συγχωρεμένους μετά το εμβόλιο
    την γυναίκα του η οποία έπαθε έμφραγμα και νοσηλευόταν αλλά και το δικό του ραντεβού πριν δύο εβδομάδες για την δεύτερη δόση.
    Τώρα νοσηλεύεται και εκείνος με εγκεφαλικό.
    Η περιπτωσιολογια δεν αποτελει επιχειρημα. Γνωριζω 90χρονο που ασθενησε και δεν νοσηλευθηκε καν. Σε μια βδομαδα ηταν περδικι. Αυτο δεν σημαινει οτι και οι αλλοι το περασαν ετσι.

    Ομως απο τα εκατομμυρια που εκαναν τα εμβολια πεθαναν πολλοι λιγοτεροι απο τα εκατομμυρια που ασθενησαν απο κορονοιο. Αυτο ειναι γεγονος.


    ΥΓ. Σε παρακαλω μονο μην αρχισεις τα συνομωσιολογικα δεν θα ακολουθησω..

  15. #3420
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Ρε σεις, δε καταλαβενετε πως αναλογα τι τρως χρειαζεται και η αντιστοιχη ποσοτητα νερου?
    Τα τσιτατα τυπου 3 λτ την ημερα δεν αναφερονται σε ανθρωπους που ζουν πχ με ωμες τροφες. Αναφερονται σε θεριακληδες που τρεφονται με σουβλακια, ψωμια, μακαρονια, λαδερα κλπ, γενικα σε ανθρωπους που ο κυριος ογκος της ενεργειας της τροφης τους προερχεται απο θερμικα επεξεργασμενες τροφες. Τα (σ)καταλοιπα αυτων των τροφων δε τα ξεπλενει ουτε ο ιορδανης ποταμος, οχι 3 λτ νερο.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF