Σελίδα 24 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 1419202122232425262728293474124 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 346 έως 360 από 5276

Θέμα: Κορωνοϊός...

  1. #346
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ποπαϋ Προβολή μηνύματος
    Μιλάω για τις ικανότητες των διορισμένων...
    Οι ικανότητες των διορισμένων θα κριθούν εκ του αποτελέσματος
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  2. #347
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.229
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MAIK72 Προβολή μηνύματος
    Μην ακούτε τους γραφικούς. Σε 2 βδομάδες αρχίζουν τα ωράια.
    summer is loading ... φραπέ σαγιονάρα και με θέα την ατελείωτη κωλ.. , ε.. θάλασσα!
    Διαδόστε !!1!!1!
    Συνημμένο 417279Συνημμένο 417280
    Συνεχίζω χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης, αλλά ρε παιδιά, οι γεννημένοι το 80 και πριν: όταν ήσασταν έφηβοι-νέοι.... υπήρχαν τέτοιες κωλάρες;

    Και τόσο άφθονες;

  3. #348
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.438
    Ναι.
    Αυτά τα μαγιό δεν ήταν της μόδας.(τις ''φόρτωνες'' και πιο εύκολα θα έλεγα )
    when life gets complicated... i ride.

  4. #349
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.840
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Συνεχίζω χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης, αλλά ρε παιδιά, οι γεννημένοι το 80 και πριν: όταν ήσασταν έφηβοι-νέοι.... υπήρχαν τέτοιες κωλάρες;

    Και τόσο άφθονες;
    Υπήρχαν αλλά τα πρότυπα ήταν πρός το πιο γυμνασμένο, και φυσικά γινόταν τρελό νταλαβέρι,
    Πασαλιμάνι 2 τη νύχτα μποτιλιάρισμα, λίγο το aids λίγο η κρίση λίγο τo web κλεισμένα μέσα είναι όλα τα πιτσιρίκια.

  5. #350
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Ποπαϋ, πρέπει να χαλαρώσεις λίγο το ύφος γραφής σου.
    Και πρέπει όλοι , να σταματήσετε την πολιτική αντιπαράθεση.
    Ειλικρινά σας μιλάω, δεν με νοιάζει πως θα το καταφέρετε, θα αρχίσουν να πέφτουν οι κάρτες και τα μπάνια βροχή.
    Νιώστε ότι δεν είμαστε τώρα για τέτοια εδώ.
    Το σταματάω εδώ.
    Εάν προσβλήθηκε κάποιος από αυτά που έγραψα, του ζητώ συγγνώμη!

    Καλό ξημέρωμα και υγεία σε όλους.
    MM#93

  6. #351
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Ποπαϋ, πρέπει να χαλαρώσεις λίγο το ύφος γραφής σου.
    Και πρέπει όλοι , να σταματήσετε την πολιτική αντιπαράθεση.
    Ειλικρινά σας μιλάω, δεν με νοιάζει πως θα το καταφέρετε, θα αρχίσουν να πέφτουν οι κάρτες και τα μπάνια βροχή.
    Νιώστε ότι δεν είμαστε τώρα για τέτοια εδώ.
    [

    Καλά ? Πας καλά? Δεν σε πείραξαν τα θρησκευτικά , οικονομικά , κοινωνικά που έχουν αναφερθεί επανειλημμένως και σε πείραξαν τα πολιτικά? Δεν έχει αντίκτυπο? Πες μου όχι !!
    Πες μου ότι δεν είναι και πολιτικό το θέμα. Πες μου ότι δεν θα είχαμε ψοφήσει στον δρόμο με τους ζαίους.Αυτήν την διαπίστωση έκανα και είναι η αλήθεια. Και εντέλει πες μου ποιο ακριβώς είναι το θέμα εδώ? Ιατρικό ή στατιστικό?
    Ένα μεγάλο μπράβο στον Κούλη που μέχρι στιγμής έχει διαχειριστεί την κατάσταση άψογα.
    Και μάλιστα επιβραβεύεις αυτόν που λέει ότι έχει κοινωνικό πρόσημο και φυλή ο ιός?Σοβαρά τώρα??
    Σε συμπαθώ αλλά εδώ είσαι εντελώς φάουλ και πολύ μα πάρα πολύ προκλητικός. Με οδηγείς σε άλλα συμπεράσματα.
    Δεν συμμετείχα καν στην αντιπαράθεση κε γάυρε και όυτε πρόκειται.


    Δεν έχω να πω κάτι άλλο σε αυτόν τον παραλογισμό που επικρατεί. Συγνώμμη που δεν μπορείτε να διαχειριστείτε τον εκνευρισμό σας κυρίως λόγω εγκλεισμού και ρίχνετε κάρτες όπου βρείτε.
    Δεν θα σου ξαναβάλω τρομοκρατικές ειδήσεις.Πολιτικές ή μη .
    Φραπέδες μόνο και κ@λους

  7. #352
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Υπήρχαν αλλά τα πρότυπα ήταν πρός το πιο γυμνασμένο, και φυσικά γινόταν τρελό νταλαβέρι,
    καμία σύγκριση με το σήμερα, γκωλάρες υπηρχαν αλλά υπήρχε και περισσότερο μπαμπάκι, σήμερα η προστυχάντζα κάνει την διαφορά, εμένα δε με χαλάει πάντως
    you rise you fall you're down then you rise again

  8. #353
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.637
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MAIK72 Προβολή μηνύματος
    [

    Καλά ? Πας καλά? Δεν σε πείραξαν τα θρησκευτικά , οικονομικά , κοινωνικά που έχουν αναφερθεί επανειλημμένως και σε πείραξαν τα πολιτικά? Δεν έχει αντίκτυπο? Πες μου όχι !!
    Πες μου ότι δεν είναι και πολιτικό το θέμα. Πες μου ότι δεν θα είχαμε ψοφήσει στον δρόμο με τους ζαίους.Αυτήν την διαπίστωση έκανα και είναι η αλήθεια. Και εντέλει πες μου ποιο ακριβώς είναι το θέμα εδώ? Ιατρικό ή στατιστικό?
    Ένα μεγάλο μπράβο στον Κούλη που μέχρι στιγμής έχει διαχειριστεί την κατάσταση άψογα.
    Και μάλιστα επιβραβεύεις αυτόν που λέει ότι έχει κοινωνικό πρόσημο και φυλή ο ιός?Σοβαρά τώρα??
    Σε συμπαθώ αλλά εδώ είσαι εντελώς φάουλ και πολύ μα πάρα πολύ προκλητικός. Με οδηγείς σε άλλα συμπεράσματα.
    Δεν συμμετείχα καν στην αντιπαράθεση κε γάυρε και όυτε πρόκειται.


    Δεν έχω να πω κάτι άλλο σε αυτόν τον παραλογισμό που επικρατεί. Συγνώμμη που δεν μπορείτε να διαχειριστείτε τον εκνευρισμό σας κυρίως λόγω εγκλεισμού και ρίχνετε κάρτες όπου βρείτε.
    Δεν θα σου ξαναβάλω τρομοκρατικές ειδήσεις.Πολιτικές ή μη .
    Φραπέδες μόνο και κ@λους
    Με αφορμή εσένα, αλλά όχι μοναδικό αποδέκτη εσένα:
    Για πολλοστή λοιπόν φορά μιας και δεν τα παίρνουμε εύκολα.
    Ο κανόνας περί μη ανοχής σε πολιτικές συζητήσεις προέκυψε απο τον καιρό των habemus κλπ, όπου γινόταν σκοτωμός και οι διαχειριστές δεν προλάβαιναν να σβήνουν φωτιές. Αυτό σήμερα, δε μπορεί να αφεθεί να συμβεί.
    Η τελευταία μου προτροπή "νιώστε..." πήγε άπατη απο ότι είδα.
    Δεν έχουμε ούτε την όρεξη, αλλά -κυρίως- ούτε το μανπάουερ να κάνει μοντερέησον σε τέτοιου είδους συζητήσεις.
    Εδώ γίνονται παρεξηγήσεις σε θέματα για τα παπάκια το στανιό μου μέσα...

    Εσύ λοιπόν μαικ72, γνήσιο δεξιό τέκνο ως προκύπτει απο τα γραπτά σου λες την παπαρδέλα σου και ούτε καν καταλαβαίνεις ότι αυτά που λες ή ποστάρεις σαν φωτό είναι flame για πολιτική κόντρα. Για αυτό πήρες και την κάρτα προειδοποίησης (κλάιν δηλαδή,αν ήταν κάτι σοβαρότερο θα έπαιρνες κόκκινη).
    Αυτό δεν κατάλαβες αγαπητέ και το γεγονός ότι σε μια γενική παρατήρηση προς όλους εσύ με βλέπεις "πάρα μα πάρα πολύ προκλητικό" με ξεπερνά.
    Προκλητικός θα ήμουν αν σε ξεβράκωνα με επιχειρήματα για τα όσα απίθανα γράφεις περί πολιτικών, αλλά αφενός δεν θα σου ανοίξω εγώ (ή ο οποιοσδήποτε) τα μάτια, αφετέρου δεν είναι εδώ το πεδίο για τέτοιες συζητήσεις!
    Αυτό θελω να καταλάβετε όλοι!
    Όσο για το ποια είναι η αλήθεια και πως την αντιλαμβανόμαστε, εγώ έχω να προσθέσω ότι ευτυχώς τα γραπτά μένουν.

    Φίλε, κανένα εκνευρισμό δεν έχω, ούτε φυσικά και κάτι απέναντι σου. Είμαι απο τους τυχερούς γιατί λόγω δουλειάς δεν έχω νιώσει εγκλεισμό οπότε αυτό που μου προσάπτεις δεν στέκει. Πρέπει όμως να κρατηθούν κάποιες ισορροπίες στο τσαρδί.
    Θα σε παρακαλέσω να μην κολλήσεις στις εκφράσεις μου και μανουριάσεις γιατί θα έχεις μείνει στο δέντρο ενώ σου δείχνω το δάσος. Επιλέγω να γράφω έτσι σαν να ήμασταν στο ίδιο τραπέζι δυο φίλοι και τα λέγαμε. Πρέπει να καταλάβετε ότι αν δεν βοηθήσετε και εσείς με τη συμπεριφορά σας, η φάση του φόρουμ θα πέσει ακόμα περισσότερο.
    Ναι καταλαβαίνω ότι οι συνθήκες που ζούμε τώρα είναι πρωτόγνωρες, για αυτό και έχουμε δείξει αρκετή ανοχή στο θέμα διαχείρισης του ασχετου μπλα μπλα παντού. Αλλά κάπου ώπα.
    Αν η επικοινωνία που μπορούμε να μοιραστούμε τελειώνει στους φραπέδες και τους κώλους, σο μπι ιτ.
    Αυτά τα λίγα απο μένα.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  9. #354
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Γιατί δεν μένουμε στα update όσον αφορά την πανδημία και πρέπει να μπαίνουμε μέσα στα πολιτικά σχόλια και κριτικές? Δεν είναι όλα γύρω απο την πολιτική και το ποδόσφαιρο. Έχει και άλλες όψεις η ζωή μας.
    Ας γράψουμε κάνα νεώτερο αν έχουμε διαβάσει όσον αφορά τον κορονοιο αλλά όχι ράδιο αρβύλα.
    Το καλό είναι (λενε) ότι δείχνει το βιαγκρα να δουλεύει. Όλοι στις ΜΕΘ θα σηκώσουν σημαία . Θα δακρύζουν οι γιαγιάδες λέμε

  10. #355
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Γιατί δεν μένουμε στα update όσον αφορά την πανδημία και πρέπει να μπαίνουμε μέσα στα πολιτικά σχόλια και κριτικές? Δεν είναι όλα γύρω απο την πολιτική και το ποδόσφαιρο. Έχει και άλλες όψεις η ζωή μας.
    Ας γράψουμε κάνα νεώτερο αν έχουμε διαβάσει όσον αφορά τον κορονοιο αλλά όχι ράδιο αρβύλα.
    Το καλό είναι (λενε) ότι δείχνει το βιαγκρα να δουλεύει. Όλοι στις ΜΕΘ θα σηκώσουν σημαία . Θα δακρύζουν οι γιαγιάδες λέμε
    Η τελευταία σειρά όμως είναι στο πνεύμα της γκωλάρας

  11. #356
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Την επέκταση της εγγύησης των οχημάτων της, εν όψει της πανδημίας, ανακοίνωσε πρώτη η BMW αλλά η απόφαση της βαυαρικής εταιρείας αφορά μόνο τα καινούργια οχήματα και όχι όσα έχουν ήδη αγοραστεί.

    Η Yamaha Europe απ’ την πλευρά της, ανακοίνωσε ότι θα επεκτείνει και αυτή την εργοστασιακή εγγύηση, αλλά και το πρόγραμμα της επέκτασης εγγύησης των οχημάτων της κατά 3 μήνες λόγω της πανδημίας, για όσες εγγυήσεις έχουν ήδη λήξει ή ετοιμάζονται να λήξουν στο διάστημα από 1 Μαρτίου έως και 31 Μαΐου 2020. Η απόφαση της εταιρείας αφορά όλα τα οχήματα που χρησιμοποιούν τους κινητήρες της αλλά και τους κινητήρες σκαφών.

    Πηγή

  12. #357
    Μέλος Το avatar του/της Shinigami Ryuk
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    258
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Με αφορμή εσένα, αλλά όχι μοναδικό αποδέκτη εσένα:
    Για πολλοστή λοιπόν φορά μιας και δεν τα παίρνουμε εύκολα.
    Ο κανόνας περί μη ανοχής σε πολιτικές συζητήσεις προέκυψε απο τον καιρό των habemus κλπ, όπου γινόταν σκοτωμός και οι διαχειριστές δεν προλάβαιναν να σβήνουν φωτιές. Αυτό σήμερα, δε μπορεί να αφεθεί να συμβεί.
    Η τελευταία μου προτροπή "νιώστε..." πήγε άπατη απο ότι είδα.
    Δεν έχουμε ούτε την όρεξη, αλλά -κυρίως- ούτε το μανπάουερ να κάνει μοντερέησον σε τέτοιου είδους συζητήσεις.
    Εδώ γίνονται παρεξηγήσεις σε θέματα για τα παπάκια το στανιό μου μέσα...

    Εσύ λοιπόν μαικ72, γνήσιο δεξιό τέκνο ως προκύπτει απο τα γραπτά σου λες την παπαρδέλα σου και ούτε καν καταλαβαίνεις ότι αυτά που λες ή ποστάρεις σαν φωτό είναι flame για πολιτική κόντρα. Για αυτό πήρες και την κάρτα προειδοποίησης (κλάιν δηλαδή,αν ήταν κάτι σοβαρότερο θα έπαιρνες κόκκινη).
    Αυτό δεν κατάλαβες αγαπητέ και το γεγονός ότι σε μια γενική παρατήρηση προς όλους εσύ με βλέπεις "πάρα μα πάρα πολύ προκλητικό" με ξεπερνά.
    Προκλητικός θα ήμουν αν σε ξεβράκωνα με επιχειρήματα για τα όσα απίθανα γράφεις περί πολιτικών, αλλά αφενός δεν θα σου ανοίξω εγώ (ή ο οποιοσδήποτε) τα μάτια, αφετέρου δεν είναι εδώ το πεδίο για τέτοιες συζητήσεις!
    Αυτό θελω να καταλάβετε όλοι!
    Όσο για το ποια είναι η αλήθεια και πως την αντιλαμβανόμαστε, εγώ έχω να προσθέσω ότι ευτυχώς τα γραπτά μένουν.

    Φίλε, κανένα εκνευρισμό δεν έχω, ούτε φυσικά και κάτι απέναντι σου. Είμαι απο τους τυχερούς γιατί λόγω δουλειάς δεν έχω νιώσει εγκλεισμό οπότε αυτό που μου προσάπτεις δεν στέκει. Πρέπει όμως να κρατηθούν κάποιες ισορροπίες στο τσαρδί.
    Θα σε παρακαλέσω να μην κολλήσεις στις εκφράσεις μου και μανουριάσεις γιατί θα έχεις μείνει στο δέντρο ενώ σου δείχνω το δάσος. Επιλέγω να γράφω έτσι σαν να ήμασταν στο ίδιο τραπέζι δυο φίλοι και τα λέγαμε. Πρέπει να καταλάβετε ότι αν δεν βοηθήσετε και εσείς με τη συμπεριφορά σας, η φάση του φόρουμ θα πέσει ακόμα περισσότερο.
    Ναι καταλαβαίνω ότι οι συνθήκες που ζούμε τώρα είναι πρωτόγνωρες, για αυτό και έχουμε δείξει αρκετή ανοχή στο θέμα διαχείρισης του ασχετου μπλα μπλα παντού. Αλλά κάπου ώπα.
    Αν η επικοινωνία που μπορούμε να μοιραστούμε τελειώνει στους φραπέδες και τους κώλους, σο μπι ιτ.
    Αυτά τα λίγα απο μένα.
    Παντως Γαυρε το NO POLITICA γενικα δεν τσουλαει καλα οπως εχει αποδειχθει προς φαληρο μερια.Ανοιξτε απλα ενα τοπικ και αφηστε τον καθενα να αφηνει την αποψη του εκει μεσα χωρις να εχεις την σκοτουρα εσυ ή αλλοι μοντς με το τι γινεται εκει μεσα. Ετσι και αλλιως πισω απο ενα πληκτρολογιο ειμαστε,δεν θα γινει και κανενα μακελειο ή καμια κλωτσοπατιναδα. Μεγαλα παιδια ειμαστε και αν δεν μπορουμε κρατησουμε ενα επιπεδο σε πολιτικες συζητησεις ειμαστε αξιοι της μοιρας μας.

  13. #358
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shinigami Ryuk Προβολή μηνύματος
    Μεγαλα παιδια ειμαστε και αν δεν μπορουμε κρατησουμε ενα επιπεδο σε πολιτικες συζητησεις ....


    Come on

    Θα τρέχεις εσύ στα δικαστήρια με ότι θα γραφτεί σε πολιτικό θέμα χωρίς μοντερέισον?















    @ all..

    Αν συνεχιστεί η πολιτική αντιπαράθεση θα το κλειδώσω χωρίς καν να διαβάσω τι γράφτηκε.

    Όσο αφορά την πανδημία, τα δεδομένα αυτή τη στιγμή είναι οτι όσο αφορά τα μέτρα, εφαρμόζεται πρωτόκολλο που έχει γραφτεί χρόνια τώρα και διδάσκεται στα πανεπιστήμια. Το οποιο btw εφαρμόζεται κατά το ήμισυ.
    Αυτά είναι τα φάκτς. Το πως, το γιατί το τι θα έκαναν οι άλλοι, το ποιοί ειναι καλύτεροι κτλ δεν είναι θέμα συζήτησης αυτού του θρεντ.
    Σας ενδιαφέρει το τι γίνεται, αν γίνεται, πως γίνεται το κάθε τι που πρέπει να γίνει ή να μη γίνει? Συζητήστε το.
    Σας ενδιαφέρει η εξέλιξη της πανδημίας? Μπείτε και διαβάστε.
    Σας ενδιαφέρουν οι κωλάρες? Μπείτε και χαζέψτε!
    Θέλετε να συζητήσετε για το ΑΒS εδώ μέσα? Ελεύθερα! Έτσι κι αλλιώς όλο το θέμα είναι εκτός θεματολογίας.
    Αν όμως συνεχίσετε να συζητάτε για άδωνες, φώφες και κούληδες, το σφάζω στο γόνατο.
    Sent from me using a computer.

  14. #359
    Μέλος Το avatar του/της Shinigami Ryuk
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    258
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος


    Come on

    Θα τρέχεις εσύ στα δικαστήρια με ότι θα γραφτεί σε πολιτικό θέμα χωρίς μοντερέισον?















    @ all..

    Αν συνεχιστεί η πολιτική αντιπαράθεση θα το κλειδώσω χωρίς καν να διαβάσω τι γράφτηκε.

    Όσο αφορά την πανδημία, τα δεδομένα αυτή τη στιγμή είναι οτι όσο αφορά τα μέτρα, εφαρμόζεται πρωτόκολλο που έχει γραφτεί χρόνια τώρα και διδάσκεται στα πανεπιστήμια. Το οποιο btw εφαρμόζεται κατά το ήμισυ.
    Αυτά είναι τα φάκτς. Το πως, το γιατί το τι θα έκαναν οι άλλοι, το ποιοί ειναι καλύτεροι κτλ δεν είναι θέμα συζήτησης αυτού του θρεντ.
    Σας ενδιαφέρει το τι γίνεται, αν γίνεται, πως γίνεται το κάθε τι που πρέπει να γίνει ή να μη γίνει? Συζητήστε το.
    Σας ενδιαφέρει η εξέλιξη της πανδημίας? Μπείτε και διαβάστε.
    Σας ενδιαφέρουν οι κωλάρες? Μπείτε και χαζέψτε!
    Θέλετε να συζητήσετε για το ΑΒS εδώ μέσα? Ελεύθερα! Έτσι κι αλλιώς όλο το θέμα είναι εκτός θεματολογίας.
    Αν όμως συνεχίσετε να συζητάτε για άδωνες, φώφες και κούληδες, το σφάζω στο γόνατο.
    Για ποιον λογο να τρεχεις στα δικαστηρια?

  15. #360
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος

    Εσύ λοιπόν μαικ72, γνήσιο δεξιό τέκνο ως προκύπτει απο τα γραπτά σου λες την παπαρδέλα σου και ούτε καν καταλαβαίνεις ότι αυτά που λες ή ποστάρεις σαν φωτό είναι flame για πολιτική κόντρα. Για αυτό πήρες και την κάρτα προειδοποίησης (κλάιν δηλαδή,αν ήταν κάτι σοβαρότερο θα έπαιρνες κόκκινη).
    Αυτό δεν κατάλαβες αγαπητέ και το γεγονός ότι σε μια γενική παρατήρηση προς όλους εσύ με βλέπεις "πάρα μα πάρα πολύ προκλητικό" με ξεπερνά.
    Προκλητικός θα ήμουν αν σε ξεβράκωνα με επιχειρήματα για τα όσα απίθανα γράφεις περί πολιτικών, αλλά αφενός δεν θα σου ανοίξω εγώ (ή ο οποιοσδήποτε) τα μάτια, αφετέρου δεν είναι εδώ το πεδίο για τέτοιες συζητήσεις!
    Αυτό θελω να καταλάβετε όλοι!
    Όσο για το ποια είναι η αλήθεια και πως την αντιλαμβανόμαστε, εγώ έχω να προσθέσω ότι ευτυχώς τα γραπτά μένουν.



    Αυτά τα λίγα απο μένα.
    τι να σου πω ρε μαλ@κ@? Δεν προέλαβες κανένα επιχείρημα αλλά δεν κρατιόσουν με τους χαρακτηρισμούς. Δεν υπάρχει κάνενα δάσος γιατί από κάτω βλέπω ότι είστε ήδη καμμένοι με δικαστήρια για πολιτικές αντιπιραθέσεις. Δεν έχεις κάτι να μου δείξεις πέρα από γνώσεις σε μοτό και μηχανικά .

    Μπορείτε όμως κάλλιστα να βάλετε δίπλα στους πεθαμένους: απαγορεόυνται οι πολιτικές αντιπαραθέσεις. Δεν το θυμάμαι πουθενά.
    Δεν θα κάτσω πουθενά σε κανένα τραπέζι μαζί σου γιατί δεν είμαστε φίλοι ούτε καν γνωστοί.
    Επιμένεις και εξακολουθείς προκλητικά να μου προσάπτεις με τον τρόπο σου πράγματα τα οποιά δεν ισχύουν. Δεν ξεβρακώθηκα εγώ γιατί είχες και άλλο τρόπο . Το επόμενο καλόπαιδο λοιπόν που με ανυπόστατες κατηγορίες και τυχάρπαστες φιλοσοφικές νουθεσίες αποφασίσεις να σιγοντάρεις ,για να υποστηρίξεις τα πιστέυω σου κατά αυτόν τον τρόπο, δεν θα το αφήσω έτσι.
    Δεν ξέρω σε ποια γραπτά αναφέρεσαι που μένουν,. Δεν ξέρω τι αρχείο έχεις και δεν με ενδιαφέρει. Το είπα και πιο πάνω ότι δεν σε ξέρω
    Δεν θα το συνεχίσω λοιπόν άλλο γιατί 1ον δεν είναι δικό μου το τσαρδί(έτσι το λες?) και δέυτερον κατανοώ πλήρως και μετά την παρέμβαση του daz πόσο έχετε καεί με πολιτικά.
    3ον Δεν με νοιάζει καθόλου για το τσαρδί σας αλλά θα σεβαστώ πλήρως την μηδενική ανοχή σε πολιτικές συζητήσεις και όχι στου κώλου τα εννιάμερα
    Μετά τους θανάτους οκ απαγορεύονται τα πολιτικά και κυρίως βαράμε άβερτα ότι δεν είναι της αρεσκείας μας.
    Ευχαριστώ για την ενημέρωση και για το λογύδριο. Ηθελες τελικά να σταθώ στους χαρακτηρισμούς ή όχι? Θα απαντήσω εγώ για σένα γιατί θα αρχίσεις πάλι να λες για το καμμένο δάσος. -Ναι σε όλα!
    Να ξέρεις ότι σε μεγάλο βαθμό πήγε χαμένο, όχι γιατί αυτά που λες στο μεγαλύτερο μέρος δεν είναι σωστά αλλά για τον τρόπο σου
    Αυτή τα λιγα και από μένα περί πιλάλας
    Και Καλή Ανάσταση

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF