Σελίδα 269 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 169219259264265266267268269270271272273274279319 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 4.021 έως 4.035 από 5276

Θέμα: Κορωνοϊός...

  1. #4021
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.148
    Δεύτερη δόση άστρα χθες, λίγα δέκατα τα ξημερώματα και τέλος....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  2. #4022
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.040
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Δεύτερη δόση άστρα χθες, λίγα δέκατα τα ξημερώματα και τέλος....
    φανταζεσαι να σε πιασει παρενεργεια και ν αρχισεις να................................................................................................ .....................








    :




    ακους?????

    να δω τι θα βρουνε να πουνε μετα,οι αρνητες.
    Τελευταία τροποποίηση από panavour; 17/07/2021 στις 11:37.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #4023
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.118
    Εχθές ενημερώθηκα ότι έφυγε μια κοπέλα 37 χρόνων στον ύπνο της και την απώλεια όρασης απο το ένα μάτι ενός άλλου.
    Δεν υπάρχουν πλευρές παιδιά.

    Παίζουμε σε ένα παιχνίδι που δεν είναι δικό μας.

  4. #4024
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Εχθές ενημερώθηκα ότι έφυγε μια κοπέλα 37 χρόνων στον ύπνο της και την απώλεια όρασης απο το ένα μάτι ενός άλλου.
    Δεν υπάρχουν πλευρές παιδιά.

    Παίζουμε σε ένα παιχνίδι που δεν είναι δικό μας.
    Από που ενημερώθηκες ρε μεγάλε για πες μας και μας για να διαβάσουμε
    Από τα νέα του ψαροντούφεκου ;
    Ή μήπως όποιος κάνει το εμβόλιο γίνεται και Highlander;

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  5. #4025
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.040
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Από που ενημερώθηκες ρε μεγάλε για πες μας και μας για να διαβάσουμε
    Από τα νέα του ψαροντούφεκου ;
    Ή μήπως όποιος κάνει το εμβόλιο γίνεται και Highlander;
    το ενα το εγραψε το περιοδικο ''υπνος και στρωμα''
    και το αλλο το περιοδικο των μονοφθαλμων ''ο πολυφημος''
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  6. #4026
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.148
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    φανταζεσαι να σε πιασει παρενεργεια και ν αρχισεις να................................................................................................ .....................








    :




    ακους?????

    να δω τι θα βρουνε να πουνε μετα,οι αρνητες.
    Καλά θα ήταν αλλά που τέτοια τύχη κουφάλογο γεννήθηκα, κουφάλογο θα πεθάνω
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  7. #4027
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Το να πιστευεις συνωμωσιες και ''ψεκασμενες'' αντιληψεις σε οτι ακους ειναι το ενα ακρο,το να δεχεσαι παλι το οτιδηποτε και να αρνεισαι να πιστεψεις καποια γεγονοτα επειδη δεν τα γνωριζεις ειναι το αλλο ακρο.Πχ, το να μην πιστευεις οτι υπαρχει ο ιος επειδη δεν ετυχε να κολλησει καποιος που γνωριζεις και να καταληξει διασωληνωμενος ενα μηνα δεν παει να πει οτι δεν υπαρχει ο ιος,οπως επισης το να μην πιστευεις οτι εχουν φυγει ανθρωποι επειδη εμβολιαστηκαν και παρουσιαστηκε επιπλοκη επειδη παλι δεν γνωριζεις καποιον ειναι το αλλο ακρο..Αυτο που εχει καταφερει η πανδημια ειναι να διχασει και παλι την ετσι κι αλλιως διχασμενη σε χιλια δυο θεματα κοινωνια σε αυτους που τα δεχονται ολα αμασητα και στους αρνητες/ψεκασμενους..Προσωπικα πιστευω οτι υπαρχει ο ιος αλλα και παραλληλα με αυτα που ακουω φοβαμαι να κανω το εμβολιο..Σε ποια κατηγορια με κατατασετε?

  8. #4028
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    Το να πιστευεις συνωμωσιες και ''ψεκασμενες'' αντιληψεις σε οτι ακους ειναι το ενα ακρο,το να δεχεσαι παλι το οτιδηποτε και να αρνεισαι να πιστεψεις καποια γεγονοτα επειδη δεν τα γνωριζεις ειναι το αλλο ακρο.Πχ, το να μην πιστευεις οτι υπαρχει ο ιος επειδη δεν ετυχε να κολλησει καποιος που γνωριζεις και να καταληξει διασωληνωμενος ενα μηνα δεν παει να πει οτι δεν υπαρχει ο ιος,οπως επισης το να μην πιστευεις οτι εχουν φυγει ανθρωποι επειδη εμβολιαστηκαν και παρουσιαστηκε επιπλοκη επειδη παλι δεν γνωριζεις καποιον ειναι το αλλο ακρο..Αυτο που εχει καταφερει η πανδημια ειναι να διχασει και παλι την ετσι κι αλλιως διχασμενη σε χιλια δυο θεματα κοινωνια σε αυτους που τα δεχονται ολα αμασητα και στους αρνητες/ψεκασμενους..Προσωπικα πιστευω οτι υπαρχει ο ιος αλλα και παραλληλα με αυτα που ακουω φοβαμαι να κανω το εμβολιο..Σε ποια κατηγορια με κατατασετε?
    Μαθηματικά είναι
    Δες στο περιβάλλον σου τι έχει γίνει και κρίνε μόνος σου
    Ξέρω τριψήφιο αριθμό ανθρώπων που έχουν εμβολιαστεί χωρίς παρενέργεια (δεν αναφέρομαι σε πυρετό δυο ημερών)
    Ξέρω κόσμο που νόσησε και πήγε νοσοκομείο, ευτυχώς την γλίτωσαν, και μιλάμε για ηλικίες 35-50, όχι τίποτα παππούδες
    Τέλος ξέρω από τη δουλειά και τη γειτονιά πέντε περιπτώσεις ανθρώπων που κατέληξαν, δυο εξ αυτών 60αρηδες υγιείς, οι άλλοι τρεις ήταν πιο μεγάλοι άνθρωποι, πράγματι
    Νομίζω η επιλογή που έχουμε κάνει όλοι στην οικογένεια αποδείχθηκε σωστή…

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  9. #4029
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Από που ενημερώθηκες ρε μεγάλε για πες μας και μας για να διαβάσουμε
    Από τα νέα του ψαροντούφεκου ;
    Ή μήπως όποιος κάνει το εμβόλιο γίνεται και Highlander;
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    το ενα το εγραψε το περιοδικο ''υπνος και στρωμα''
    και το αλλο το περιοδικο των μονοφθαλμων ''ο πολυφημος''
    Με άλλα λόγια, βγαίνω δημόσια και γράφω ψεύδη για τον θάνατο μιας κοπέλας και την βλάβη ενός άλλου που μου
    μεταφέρθηκαν από τους άνθρωπο που έκανε παρέα με αυτήν και αυτόν που έτρεχε στα νοσοκομεία με τον υπάλληλο του.

    Δεν σας κατηγορώ που προσπαθείτε να με ξεφτιλίσετε για να ικανοποιήσετε τον εγωϊσμό σας, δεν γνωριζόμαστε και είναι λογικό
    να μην φαντάζεστε τι σημαίνει ηθική για εμένα.

    Σας κατηγορώ ότι αρνείστε να δείτε όλα τα δεδομένα και προμοτάρετε τον διχασμό απέναντι στην λογική και την σύμπνοια.

  10. #4030
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Με άλλα λόγια, βγαίνω δημόσια και γράφω ψεύδη για τον θάνατο μιας κοπέλας και την βλάβη ενός άλλου που μου
    μεταφέρθηκαν από τους άνθρωπο που έκανε παρέα με αυτήν και αυτόν που έτρεχε στα νοσοκομεία με τον υπάλληλο του.

    Δεν σας κατηγορώ που προσπαθείτε να με ξεφτιλίσετε για να ικανοποιήσετε τον εγωϊσμό σας, δεν γνωριζόμαστε και είναι λογικό
    να μην φαντάζεστε τι σημαίνει ηθική για εμένα.

    Σας κατηγορώ ότι αρνείστε να δείτε όλα τα δεδομένα και προμοτάρετε τον διχασμό απέναντι στην λογική και την σύμπνοια.
    Βγήκε κάποιο πόρισμα ότι είχαν σχέση τα περιστατικά με τον εμβολιασμό ;
    Αυτή την στιγμή έχει εμβολιαστεί πάνω από τον μισό πληθυσμό, κάθε μέρα άνθρωποι πεθαίνουν ή παθαίνουν κάτι, ότι και αν συμβεί πρέπει να σχετίζεται με τα εμβόλια ;
    Δηλαδή πέρυσι δεν πέθανε κάποιος στον ύπνο του ;

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  11. #4031
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.040
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Με άλλα λόγια, βγαίνω δημόσια και γράφω ψεύδη για τον θάνατο μιας κοπέλας και την βλάβη ενός άλλου που μου
    μεταφέρθηκαν από τους άνθρωπο που έκανε παρέα με αυτήν και αυτόν που έτρεχε στα νοσοκομεία με τον υπάλληλο του.

    Δεν σας κατηγορώ που προσπαθείτε να με ξεφτιλίσετε για να ικανοποιήσετε τον εγωϊσμό σας, δεν γνωριζόμαστε και είναι λογικό
    να μην φαντάζεστε τι σημαίνει ηθική για εμένα.

    Σας κατηγορώ ότι αρνείστε να δείτε όλα τα δεδομένα και προμοτάρετε τον διχασμό απέναντι στην λογική και την σύμπνοια.
    Ελα παρεξηγιαρη,και λιγο χιουμορ δεν βλαπτει,δεν σε ειπε κανεις ψευτη ,ουτε σε ξευτελισε κανεις,απλως το μου το ειπε 1)γνωστος του γνωστου και 2)αντε και εγινε ετσι,βγαλαμε την ιατρικη διαγνωση οτι το εμβολιο εφταιγε, ε πως να το κανουμε στερειται επιστημονικης τεκμηριωσης και σοβαροτητος.Μπορει αυτα οντως να συνεβησαν αλλα εχεις καμμια επισημη ιατροδικαστικη αποδειξη.?Ο καθε ενας εχει γινει λοιμωξιολογος,ιατροδικαστης,ιολογος,συνομωσιολογος (καμερα σε μενα) αλλιεν ερπετολογος,οπαδος της επιπεδης γης και δεν συμμαζευεται.Κουλαρετε λιγουλακι,καντε και κανα εμβολιακι (τουλαχιστον οι μεγαλυτεροι)και ευχηθειτε να μην ΚΟΛΛΗΣΕΤΕ για να διαπιστωσετε ΑΝ υπαρχει ή οχι ο κορωνογιός.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  12. #4032
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Με άλλα λόγια, βγαίνω δημόσια και γράφω ψεύδη για τον θάνατο μιας κοπέλας και την βλάβη ενός άλλου που μου
    μεταφέρθηκαν από τους άνθρωπο που έκανε παρέα με αυτήν και αυτόν που έτρεχε στα νοσοκομεία με τον υπάλληλο του.

    Δεν σας κατηγορώ που προσπαθείτε να με ξεφτιλίσετε για να ικανοποιήσετε τον εγωϊσμό σας, δεν γνωριζόμαστε και είναι λογικό
    να μην φαντάζεστε τι σημαίνει ηθική για εμένα.

    Σας κατηγορώ ότι αρνείστε να δείτε όλα τα δεδομένα και προμοτάρετε τον διχασμό απέναντι στην λογική και την σύμπνοια.
    ελεος ρε φιλε... μπαινω τοσο λιγο στο θρεντ για να φρικαρω τοσο..
    κουκουρουκουκου

  13. #4033
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Η κοπελα μου διαγνωστηκε θετικη τον ιανουαριο,αλλα με ραπιντ,οχι μοριακο,οποτε δεν ξερουμε αν οντως ηταν κοβιντ 19.Μια μερα εκανε 38 απο την επομενη περδικι.Και οι δυο μας μπηκαμε σε καραντινα 2 βδομαδων στο σπιτι.Ολη μερα ειμασταν διπλα διπλα στον καναπε,προσεχαμε βεβαια δεν ερχομασταν σε επαφη,φορουσαμε μασκα κτλ.Δεν διαγνωστηκα ποτε θετικος ουτε ειχα συπτωμα.Απ την αλλη φιλος μου 37 βρεθηκε θετικος και την ακουσε καλα,τον εριξε το οξυγονο και για καποιο διαστημα αφου αναρωσε τον ειχε αφησει κουσουρι στα πνευμονια αλλα πλεον ειναι καλα.Γειτονας μου 57 χρονων,ποτε καπνιστης,ποτε με αλκοολ,καθε μερα περματημα αλλα με αρκετα περιτα κιλα επαθε ζημια,εντατικη 28 μερες,αφου βγηκε εντατικη μπηκε κλινικη αποκαταστασης γτ μετα απο τοσες μερες κατακλιση οι μυες του ατροφησαν και σε συνδιασμο με τα περιτα κιλα περπατουσε με Π.Στο νοσοκομειο 2 νοσοκομες πεθαναν η μια νομιζω 47 ετων.Πολλοι φιλοι μου και γνωστοι μου εμβολιαστηκαν οπως επισης ο πατερας μου 61 ετων.Ο πατερας με αστραζενεκα.Κανεις δεν επαθε τιποτα περα απο τον πατερα μου που μια μερα τον ειχε ριξει καπως.Αλλα,εχουμε και περιστατικα οπου υπηρξαν σοβαρες παρενεργειες απο τα οποια ομως προσωπικα δεν γνωριζω κανενα περιστατικο μου τα εχουν ομως αναφερει συναδελφοι.Με ολα αυτα που ακουω ειναι παραλογο να διατηρω επιφυλαξη για το εμβολιο?Ειδικα εφοσον ηδη μιλανε για μεταλλαξεις δελτα κτλ το οποιο το πιθανοτερο σημαινει οτι ακομα και να εμβολιαστουμε του χρονου μαλλον θα πρεπει να ξαναεμβολιαστουμε.Δεν πιστευω σε συνωμωσιες και τσιπακια,δεν πιστευω σε θεους και δαιμονες,χριστους και 666 αλλα με ολα αυτα που ακουω και λογω αγνοιας/καμιας σχεσης με ιατρικη τρωω σκαλωμα πως να το κανουμε?Οι ιδιοι τους λενε για μυοκαρδιτιδες και κτλ..Για ποιον λογο να ρισκαρω να παθω κατι,35 χρονων υγιεστατος ανθρωπος,που δεν σταματησα στιγμη εν μεσω καραντινας να ερχομαι σε επαφη με ανθρωπους(τηρωντας βεβαια μετρα προφυλαξης οπως μασκα,αντισηπτικο κτλ) λογω δουλειας, ακομα και διεγνωσμενους με κοβιντ που κανανε παραγγελιες και πηγαινα στα σπιτια τους.Τι θελω να πω,εφοσον τηρωντας τα μετρα εχω καταφερει εναμιση χρονο τωρα,επισκεπτοντας καθημερινα 60-70 ανθρωπους,κανοντας καθε βδομαδα τεστ λογω δουλειας,δεν εχω νοσησει,για ποιον λογο να με υποχρεωνουνε να κανω εμβολιο,εφοσον δεν ειμαι ευπαθης ομαδα και εφοσον οι ιδιοι τους λενε για παρενεργειες μυοκαρδιτιδες κτλ και να μην περιμενω κανα χρονο μεχρι να βγει καποιο εμβολιο το οποιο θα ειναι ποιο ασφαλες και σιγουρο?

  14. #4034
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Βγήκε κάποιο πόρισμα ότι είχαν σχέση τα περιστατικά με τον εμβολιασμό ;
    Αυτή την στιγμή έχει εμβολιαστεί πάνω από τον μισό πληθυσμό, κάθε μέρα άνθρωποι πεθαίνουν ή παθαίνουν κάτι, ότι και αν συμβεί πρέπει να σχετίζεται με τα εμβόλια ;
    Δηλαδή πέρυσι δεν πέθανε κάποιος στον ύπνο του ;
    Ολο αυτο που εγραψες το εχω ακουσει απο αρνητες του κορονοιου..Οτι καθε μερα ανθρωποι πεθαινουν και οτι οποιος πεθαινει τωρα τον βαφτιζουν θανατο απο κοβιντ.Δεν απεχει καθολου η λογικη σας απλα ειναι απο την απεναντι πλευρα

  15. #4035
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    Η κοπελα μου διαγνωστηκε θετικη τον ιανουαριο,αλλα με ραπιντ,οχι μοριακο,οποτε δεν ξερουμε αν οντως ηταν κοβιντ 19.Μια μερα εκανε 38 απο την επομενη περδικι.Και οι δυο μας μπηκαμε σε καραντινα 2 βδομαδων στο σπιτι.Ολη μερα ειμασταν διπλα διπλα στον καναπε,προσεχαμε βεβαια δεν ερχομασταν σε επαφη,φορουσαμε μασκα κτλ.Δεν διαγνωστηκα ποτε θετικος ουτε ειχα συπτωμα.Απ την αλλη φιλος μου 37 βρεθηκε θετικος και την ακουσε καλα,τον εριξε το οξυγονο και για καποιο διαστημα αφου αναρωσε τον ειχε αφησει κουσουρι στα πνευμονια αλλα πλεον ειναι καλα.Γειτονας μου 57 χρονων,ποτε καπνιστης,ποτε με αλκοολ,καθε μερα περματημα αλλα με αρκετα περιτα κιλα επαθε ζημια,εντατικη 28 μερες,αφου βγηκε εντατικη μπηκε κλινικη αποκαταστασης γτ μετα απο τοσες μερες κατακλιση οι μυες του ατροφησαν και σε συνδιασμο με τα περιτα κιλα περπατουσε με Π.Στο νοσοκομειο 2 νοσοκομες πεθαναν η μια νομιζω 47 ετων.Πολλοι φιλοι μου και γνωστοι μου εμβολιαστηκαν οπως επισης ο πατερας μου 61 ετων.Ο πατερας με αστραζενεκα.Κανεις δεν επαθε τιποτα περα απο τον πατερα μου που μια μερα τον ειχε ριξει καπως.Αλλα,εχουμε και περιστατικα οπου υπηρξαν σοβαρες παρενεργειες απο τα οποια ομως προσωπικα δεν γνωριζω κανενα περιστατικο μου τα εχουν ομως αναφερει συναδελφοι.Με ολα αυτα που ακουω ειναι παραλογο να διατηρω επιφυλαξη για το εμβολιο?Ειδικα εφοσον ηδη μιλανε για μεταλλαξεις δελτα κτλ το οποιο το πιθανοτερο σημαινει οτι ακομα και να εμβολιαστουμε του χρονου μαλλον θα πρεπει να ξαναεμβολιαστουμε.Δεν πιστευω σε συνωμωσιες και τσιπακια,δεν πιστευω σε θεους και δαιμονες,χριστους και 666 αλλα με ολα αυτα που ακουω και λογω αγνοιας/καμιας σχεσης με ιατρικη τρωω σκαλωμα πως να το κανουμε?Οι ιδιοι τους λενε για μυοκαρδιτιδες και κτλ..Για ποιον λογο να ρισκαρω να παθω κατι,35 χρονων υγιεστατος ανθρωπος,που δεν σταματησα στιγμη εν μεσω καραντινας να ερχομαι σε επαφη με ανθρωπους(τηρωντας βεβαια μετρα προφυλαξης οπως μασκα,αντισηπτικο κτλ) λογω δουλειας, ακομα και διεγνωσμενους με κοβιντ που κανανε παραγγελιες και πηγαινα στα σπιτια τους.Τι θελω να πω,εφοσον τηρωντας τα μετρα εχω καταφερει εναμιση χρονο τωρα,επισκεπτοντας καθημερινα 60-70 ανθρωπους,κανοντας καθε βδομαδα τεστ λογω δουλειας,δεν εχω νοσησει,για ποιον λογο να με υποχρεωνουνε να κανω εμβολιο,εφοσον δεν ειμαι ευπαθης ομαδα και εφοσον οι ιδιοι τους λενε για παρενεργειες μυοκαρδιτιδες κτλ και να μην περιμενω κανα χρονο μεχρι να βγει καποιο εμβολιο το οποιο θα ειναι ποιο ασφαλες και σιγουρο?
    Γραμματα ξερεις .Οι αποριες ειναι απαντημενες.

    Είναι ασφαλής ο εμβολιασμός των εφήβων έναντι της νόσου COVID-19 με βάση το γεγονός ότι έχουν καταγραφεί περιστατικά μυοκαρδίτιδας μετά τον εμβολιασμό;

    https://eody.gov.gr/erotiseis-kai-ap...2/?print=print
    κουκουρουκουκου

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF