Σελίδα 279 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 179229269274275276277278279280281282283284289329 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 4.171 έως 4.185 από 5276

Θέμα: Κορωνοϊός...

  1. #4171
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Ναι ωραια τα λετε αλλα δεν σας βλεπω ζωηρους ,το κομμα εχει σκαλωσει εδω και 30 χρονια στο 4,5-5,5%.Και μην με ρωτησετε ποιο ειναι το κομμα γιατι θα σας στειλω πολυ βορεια για δροσσά που λεν και οι βλαχοι.
    Ναι σωστά, γιατί σε όσες χώρες υπάρχει αξιοπρεπές σύστημα υγείας έχουν κομμουνιστικές κυβερνήσεις, γνωστό αυτό άλλωστε

  2. #4172
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    728
    Ωραια,το ακουσαμε κι αυτο!Οποιος διαμαρτυρεται για το υπαρχον συστημα ειναι κουμουνιστης!Μπραβο ρε εγκεφαλοι!Να λεμε σε ολα ναι δλδ ετσι?Οτι δλδ εσεις τα βλεπετε ολα κομπλε σε αυτην την χωρα δλδ..Μαλιστα...Μην εκφραζετε αντιρρηση τοτε σε οτιδηποτε να δουμε αν αλλαξει τελικα ποτε κατι στην κωλοτρυπιδα της ευρωπης

  3. #4173
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    615
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Ναι ωραια τα λετε αλλα δεν σας βλεπω ζωηρους ,το κομμα εχει σκαλωσει εδω και 30 χρονια στο 4,5-5,5%.Και μην με ρωτησετε ποιο ειναι το κομμα γιατι θα σας στειλω πολυ βορεια για δροσσά που λεν και οι βλαχοι.
    Το να διαμαρτυρεσαι για κάτι, ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗ.
    Ομως:
    το να χαρακτηρίζεις συλληβδην κομμουνιστες οσους ασκουν κριτική στη συγκεκριμένη κυβέρνηση,

    ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΣΕ ΚΑΤΑΤΑΣΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ.
    Απλα καρφώνεσαι.

  4. #4174
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.481
    Η πλάκα είναι ότι ενδέχεται κανείς να μην ανήκει κομματικά πουθενά (τριπλή άρνηση) και να ανταλλάσσετε άσκοπα κατηγορίες.

    Αν κριθεί κι αυτό ως πολιτικό σχόλιο, θα το αποδώσω στον καύσωνα.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  5. #4175
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    728
    Η διαφορα ειναι οτι προσωπικα παντα βλεπω και θιγω τα στραβα,ειτε η κυβερνηση ειναι πασοκ,συριζα,νδ,ανελ κτλ..Καποιοι αλλοι κραζουνε μονο οταν ειναι ''οι αλλοι'' στην κυβερνηση.Και ναι κομματικα δεν ανηκω πουθενα γιατι δεν συμμετεχω στο εκλογικο πανηγυρι

  6. #4176
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.806
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Ναι σωστά, γιατί σε όσες χώρες υπάρχει αξιοπρεπές σύστημα υγείας έχουν κομμουνιστικές κυβερνήσεις, γνωστό αυτό άλλωστε
    Και simson MZ cz jawa και προσφάτως κινέζικα.

  7. #4177
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.806
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    ΜΙΚΕ το οτι καποιοι δικοι σου δεν μπορουν να κανουνε χειρουργειο δεν φταιει ο κοβιντ ουτε οι ανεμβολιαστοι.Φταιει η κυβερνηση και ο μπουμπουκος που ξεφτυλισανε το δημοσιο συστημα υγειας ωστε να προχωρησουν οι ιδιωτικοποιησεις.
    Το να κατηγορούμε την τρέχουσα κυβέρνηση για τις πράξης των προηγουμένων είναι ανακρίβεια.
    Και φυσικά ο κάθε άνθρωπος που σέβεται τον εαυτό του και μπορεί παρατάει το Δημόσιο ή δουλεύει παράλληλα και αλλού.
    Γιατί τους πληρώνουμε ψίχουλα.

  8. #4178
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.237
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Το να κατηγορούμε την τρέχουσα κυβέρνηση για τις πράξης των προηγουμένων είναι ανακρίβεια.
    Και φυσικά ο κάθε άνθρωπος που σέβεται τον εαυτό του και μπορεί παρατάει το Δημόσιο ή δουλεύει παράλληλα και αλλού.
    Γιατί τους πληρώνουμε ψίχουλα.
    Ενω οσοι δουλευουμε στον ιδιωτικο τομεα πληρωνομαστε το βαρος μας σε χρυσαφι.

  9. #4179
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    728
    Ολοι τους φταινε Στεφανε και πρωτοι απο ολους εμεις,γιατι αυτοι βρισκουν εμας και τα κανουνε και εμεις τους ψηφιζουμε.Δλδ τι αλλο θελει ο κοσμος να δει οταν ο ενας μετα τον αλλο αυτα που λενε παρα 5 τα αλλαζουνε και πεντε?Εγω δεν υποστηριξα πουθενα το ''εργο'' του συριζα.Πριν ακομα βγει ελεγα στον πατερα μου που τον πιστεψε οτι θα σκισει τα μνημονια οτι ''ρε μην ψαρωνεις,αυτα που θελετε να ακουσετε λεει,δεν προκειται να κανει τπτ''.Δλδ πως γινεται ο κοσμος τοσα χρονια να μην εχει παρει ακομα το μαθημα του?Οτι αν εσυ ο ιδιος σου δεν κανεις αυτα που ζητας πως περιμενεις να τα κανει καποιος αλλος για σενα?Παραδειγμα,διαμαρτυρονται για τα σκουπιδια,οταν οι ιδιοι τους,ανθρωποι-σκουπιδια,κατεβαζουν το παραθυρο του αυτοκινητου τους και πετανε σκουπιδια εξω?Και επειδη βγηκα λιγο εκτος θεματος..Ειπε η δεν ειπε προπερσυ ο μπουμπουκος οτι απολυω 5.000 ιατρους και ειναι δικη μου αποφαση,δεν θελω να παρει η τροικα αυτην την δοξα?Πως να το κανουμε δλδ?Αυτο δεν παει να πει οτι επειδη κραζω τωρα την ΝΔ σημαινει οτι υποστηριζω οτι επι συριζα ολα πηγαιναν ρολοι..Ελεος δλδ με αυτα τα σκεπτικα..Επι συριζα ο παππους μου εκανε χειρουργειο και εμεις του πηγαιναμε μπενταντιν και γαζες τι να λεμε τωρα

  10. #4180
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Και simson MZ cz jawa και προσφάτως κινέζικα.
    Κάνει πολλή ζέστη αυτές τις μέρες ε ;

  11. #4181
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Για να γυρίσουμε στα του κορωνοιού μετά το πολιτικό διάλειμμα, σήμερα στην παραλία κόντεψα να πνιγώ, αλλά ευτυχώς από τα γέλια... ήταν μια τύπισσα με τον γκόμενο, και μίλαγαν για την πανδημία και τα εμβόλια, σε κάποια φάση που κολύμπαγαν δίπλα μου, του λέει αυτή επί λέξει "ρε αλήθεια σου λέω, τα εμβόλια έχουν μέσα συστατικά από ΕΚΤΡΩΜΕΝΑ μωρά, το έχουν παραδεχτεί, το έχω διαβάσει και στο ίντερνετ και θα στο στείλω να το δεις"... μου ήρθε να του πω, ελπίζω να κάνει καλύτερες πίπες από αυτές που λέει!!!

  12. #4182
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Για να γυρίσουμε στα του κορωνοιού μετά το πολιτικό διάλειμμα, σήμερα στην παραλία κόντεψα να πνιγώ, αλλά ευτυχώς από τα γέλια... ήταν μια τύπισσα με τον γκόμενο, και μίλαγαν για την πανδημία και τα εμβόλια, σε κάποια φάση που κολύμπαγαν δίπλα μου, του λέει αυτή επί λέξει "ρε αλήθεια σου λέω, τα εμβόλια έχουν μέσα συστατικά από ΕΚΤΡΩΜΕΝΑ μωρά, το έχουν παραδεχτεί, το έχω διαβάσει και στο ίντερνετ και θα στο στείλω να το δεις"... μου ήρθε να του πω, ελπίζω να κάνει καλύτερες πίπες από αυτές που λέει!!!
    Άμα δε δούμε δε μπορούνε να κρίνουμε

  13. #4183
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Άμα δε δούμε δε μπορούνε να κρίνουμε
    Το αστέρι της παραλίας ήταν milf με απίστευτο σώμα και girl next door πρόσωπο, η τύπισσα με τα εκτρωμένα μωρά είχε τα μισά της χρόνια αλλά δεν έπιανε μία μπροστά της...

    Αχ, νομίζω πως είμαι ερωτευμένος

  14. #4184
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    .....
    Αχ, νομίζω πως είμαι ερωτευμένος
    Αρχισανε οι παρενέργειες του εμβολίου.........
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  15. #4185
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.441
    ""τα εμβόλια έχουν μέσα συστατικά από ΕΚΤΡΩΜΕΝΑ μωρά, "'
    Εγώ από έγκυρες πηγές έμαθα ότι έχουν λάδια από αλλαγές λαδιών honda .

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF