Σελίδα 287 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 187237277282283284285286287288289290291292297337 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 4.291 έως 4.305 από 5276

Θέμα: Κορωνοϊός...

  1. #4291
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Φίλος,το χάνεις λόγω νεύρων.
    Και δε μιλάς όμορφα και ακυρώνεις και την ιατρική,δηλαδή τρικυμία.
    Εχεις δικιο για τα νευρα και συγνωμη.Οσον αφορα την ιατρικη δεν την ακυρωνω,απλα εχω την εντυπωση οτι συνεχως βρισκω μπροστα μου ιατρους που δεν θελουν να ασχοληθουν

  2. #4292
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Αυτό θα δείξει στην πορεία, ακόμα είμαστε στην αρχή...........
    Αν ζήσουν θα μάθουν. Εχεις δίκιο

    https://www.cretalive.gr/eida-akoysa...oy-benizeleioy

    ΥΓ.
    Ξέχασα
    .................................
    Προσωπική υπενθύμιση: Να μήν πηγαίνω κόντρα στο ΑΙ των Google/Facebook/Twitter/Insta.... Χαμένος χρόνος.
    https://www.imdb.com/title/tt11464826/

  3. #4293
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Καθε πρωι βλεπω ενα καρο παππουδες στα καφενεια τον εναν πανω στον αλλον..Σιγουρα εχουν εμβολιαστει οι περισσοτεροι τους..Για να δουμε τι θα δουμε.Ρε καρατεο..Αν ζησουμε θα μαθουμε?35 χρονων ειμαι,τι θα παθω δλδ?Και θα το ξαναπω η κοπελα μου κολλησε και εκανε μια μερα 38 πυρετο.Ελα τωρα..Ας κανουν ειπαμε οι ευπαθεις ομαδες και οσοι φοβουνται.Κανεις δεν θα τους πει ''Α!πηγατε και κανατε εμβολιο κοροιδα,βαλατε το τσιπ κανατε το μπολι'' κτλ..Ποσο καιρο εχει η πανδημια?Εναμιση χρονο?Ε σε πληροφορω οτι εναμιση χρονο ερχομαι καθημερινα σε επαφη με ανθρωπους λογω της δουλειας μου,πανω απο 60-70 ατομα καθημερινα,φοραω μασκα,πλενω τα χερια μου,εχω κανει και γω δεν ξερω ποσα ραπιντ και ποσα σελφτεστ,δεν κολλησα ποτε.Και ξαναλεω η κοπελα μου κολλησε και ειμασταν και οι δυο 2 βδομαδες καραντινα μες το σπιτι.Και παλι δεν κολλησα.Δεν κολλησα καθημενος διπλα διπλα σε καποιον που ειχε κοβιντ.Και τηρουσαμε δυο μετρα,μασκα και πλυσιμο χεριων.Και δεν κολλησα.Οποτε συγχωρεσε με αλλα μου την δινει πραγματικα στα νευρα να πρεπει με το ζορι να εμβολιαστω, μου την δινουν επισης ολα αυτα τα παραλογα μετρα οπως το να φοραω μασκα οταν βγαινω εξω να περπατησω,μονος μου στα χωραφια της επαρχιας!Ο ιος μεταδιδεται με σταγονιδια απο βηχα σαλιο φτερνισμα,δεν υπαρχει στον αερα απο μονος του

  4. #4294
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    Ο ιος μεταδιδεται με σταγονιδια απο βηχα σαλιο φτερνισμα,δεν υπαρχει στον αερα απο μονος του
    Φιλε,
    Εχουν κολλήσει δυο και τρεις φορές νοσηλευτές / γιατροί σε θαλάμους και μεθ κοβιντ με μασκα N95 / ασπίδα / γυαλιά εργασίας / ρομπα μιας χρήσης.
    Η μονη επαφη ηταν να αναπνεύσουν στην ιδια επιφορτισμένη αιθουσα απο τον ιο

  5. #4295
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    Και ποιος σου λεει οτι το κολλησε μεσα στην μεθ και οχι αργοτερα στην προσωπικη του ζωη?

  6. #4296
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    billyka
    χτές συνάντησα έναν 30άρη που ήταν ακριβώς όπως και εσύ
    κόλλησε πριν δύο εβδομάδες και μου είπε
    ακόμα δεν έχω γεύση/όσφρηση
    λαχανιάζω στην προπόνηση στο 5λεπτο και στα 10 λεπτά σταματάω όταν πριν έκανα τουλάχιστον 30 λεπτά χωρίς κανένα πρόβλημα

    "Ζορίστηκα"

    και αυτός δούλευε συνέχεια και έβλεπε 150 άτομα κάθε μέρα


    οπότε το μόνο που μπορώ να σου πώ είναι καλή τύχη

    ΥΓ. Στην πορεία θα μάθουμε αν ο ιός προκαλεί και κανένα καρκίνο όπως άλλοι ιοί για τους οποίους έχουμε πλέον εμβόλια.
    Καλή τύχη!
    Προσωπική υπενθύμιση: Να μήν πηγαίνω κόντρα στο ΑΙ των Google/Facebook/Twitter/Insta.... Χαμένος χρόνος.
    https://www.imdb.com/title/tt11464826/

  7. #4297
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Karateo... Μετοχες στην Phizer εχεις?
    Κοψε λιγο...

  8. #4298
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Δε μπορώ. Πλέον είναι διασκεδαστικό

    ΥΓ. pfizer
    Προσωπική υπενθύμιση: Να μήν πηγαίνω κόντρα στο ΑΙ των Google/Facebook/Twitter/Insta.... Χαμένος χρόνος.
    https://www.imdb.com/title/tt11464826/

  9. #4299
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.104
    Όταν στην πορεία, ας πούμε σε 10 χρόνια, μάθεις ότι 70% όσων έκαναν τα πρώτα εμβόλια κατέληξαν με αυτοάνοσα δε θα είναι τόσο διασκεδαστικό. Καλή τύχη!
    Life begins at 45°.

  10. #4300
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Όταν στην πορεία, ας πούμε σε 10 χρόνια, μάθεις ότι 70% όσων έκαναν τα πρώτα εμβόλια κατέληξαν με αυτοάνοσα δε θα είναι τόσο διασκεδαστικό. Καλή τύχη!
    Και εμεις που τα έχουμε τα αυτοάνοσα εδώ και χρόνια (Hasimoto), απο το εμβόλιο λές να είναι?Ήρεμα ρωτάω.
    The mountain is you

  11. #4301
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Όταν στην πορεία, ας πούμε σε 10 χρόνια, μάθεις ότι 70% όσων έκαναν τα πρώτα εμβόλια κατέληξαν με αυτοάνοσα δε θα είναι τόσο διασκεδαστικό. Καλή τύχη!
    Εχεις κάποιο παράδειγμα ή τα βγαζεις από το...
    Προσωπική υπενθύμιση: Να μήν πηγαίνω κόντρα στο ΑΙ των Google/Facebook/Twitter/Insta.... Χαμένος χρόνος.
    https://www.imdb.com/title/tt11464826/

  12. #4302
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Manalishi Προβολή μηνύματος
    Και εμεις που έχουμε (Hasimoto)
    είσαι στο σωστό site, εμείς εδώ "βρισκειmoto"



    παλικάρια όσο δεν υπάρχουν αδιαμφησβήτητες έρευνες για το πόσο ασφαλή είναι τα εμβόλια κοβιντ σε σχέση με τα παραδοσιακά που γνωρίζουμε, άλλο τόσο ελλιπείς έρευνες υπάρχουν για το αν προκαλούν διάφορα κακά στον άνθρωπο
    you rise you fall you're down then you rise again

  13. #4303
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.104
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Manalishi Προβολή μηνύματος
    Και εμεις που τα έχουμε τα αυτοάνοσα εδώ και χρόνια (Hasimoto), απο το εμβόλιο λές να είναι?Ήρεμα ρωτάω.
    Αυτό δεν το γνωρίζω. Αλλά η λογική είναι τύπου "το μήλο είναι φρούτο, το αχλάδι είναι φρούτο, άρα το μήλο είναι αχλάδι".

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Εχεις κάποιο παράδειγμα ή τα βγαζεις από το...
    Εσύ έχεις παράδειγμα για καρκίνους από covid-19 δηλαδή; Τη δική σου λογική και ευχή ακολούθησα.
    Life begins at 45°.

  14. #4304
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΜΕΧΡΙ ΘΑΝΑΤΟΥ (ΔΙΚΟΥ ΣΑΣ) ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΗΖΕΤΕ ΤΑ @@..

    >Antoine de Saint Raki avec Escargots<
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  15. #4305
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αυτό δεν το γνωρίζω. Αλλά η λογική είναι τύπου "το μήλο είναι φρούτο, το αχλάδι είναι φρούτο, άρα το μήλο είναι αχλάδι".



    Εσύ έχεις παράδειγμα για καρκίνους από covid-19 δηλαδή; Τη δική σου λογική και ευχή ακολούθησα.
    Εγω εχω υπαρκτό παραδειγμα αλλού ιου. Εσυ εχεις παραδειγμα εμβολίου;
    Προσωπική υπενθύμιση: Να μήν πηγαίνω κόντρα στο ΑΙ των Google/Facebook/Twitter/Insta.... Χαμένος χρόνος.
    https://www.imdb.com/title/tt11464826/

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF