Σελίδα 341 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 241291331336337338339340341342343344345346351 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 5.101 έως 5.115 από 5276

Θέμα: Κορωνοϊός...

  1. #5101
    papoy Το avatar του/της Viking
    Εγγραφή
    07/04/2008
    Μηνύματα
    656
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από menelaos46 Προβολή μηνύματος
    Σίγουρα το καταλαβαίνω αυτό αλλά δεν μπορεί να αμφισβητηθεί επίσης το ότι θα έχει αποτέλεσμα αυτή η επιλογή και μάλιστα μεγάλο.

    Επίσης κάτι άσχετο ακολουθούν ίσως τα σώματα ασφαλείας...
    δεν γίνεται να δεχόμαστε το καθετί που μπορεί να έχει ένα -μάλλον θετικό- αποτέλεσμα...

  2. #5102
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Viking Προβολή μηνύματος
    δεν γίνεται να δεχόμαστε το καθετί που μπορεί να έχει ένα -μάλλον θετικό- αποτέλεσμα...
    Κοίτα σίγουρα έχουν καταστρατηγηθεί πολλές ελευθερίες και δικαιώματα αλλά αν δεχτούμε πως όλο αυτό το πρόβλημα υπάρχει, η λύση του είναι πολύ μα πολύ μα πολύ σημαντική.
    Τώρα αν αυτά που γίνονται γίνονται για καλό ή για κακό μόνο το αποτέλεσμα και ο χρόνος θα το δείξει....

    Τώρα κοιτάζοντας από έξω, αυτοί που αντιδρούν σε αυτά τα μέτρα είναι στο 70% άνθρωποι που πιστεύουν στην επίπεδη γη, στους αεροψεκασμούς, στα τσιπάκια νανοτεχνολογίας, στο χάραγμα του σατανά και δε ξέρω εγώ τι άλλο και από την άλλη πλευρά είναι όλος ο σοβαρός κόσμος. Εγώ τουλάχιστον αυτό βλέπω και πες μου εσύ, πως μπορείς να πείσεις αυτούς τους ανθρώπους που πιστεύουν στο χάραγμα του σατανά να κάνουν ένα εμβόλιο???

    Και να είσαι σίγουρος πως μόλις φύγει το 100ρικο θα ξεχαστεί και το χάραγμα και όλα... αλλά πως μπορείς να πείσεις τέτοιους ανθρώπους χωρίς να τους επιβληθείς?

  3. #5103
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από menelaos46 Προβολή μηνύματος
    Καμία ιατρική πράξη δεν επιβάλεται στην περίπτωσή μας. Όταν έσπασα το χέρι μου ο γιατρός μου είπε θες χειρουργείο, εγώ του είπα δε θέλω θα το πάω συντηρητικά οπότε υπέγραψα και έφυγα. Επιβολή της πράξης θα ήταν να με βάλουν στο χειρουργείο υποχρεωτικά.
    Πάμε και στο εμβόλιο τώρα, δεν επιβάλεται κανένας υποχρεωτικός εμβολιασμός, αυτό που γίνεται είναι όποιος ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ (διατηρεί το δικαίωμα να μην θέλει) να πληρώνει ένα πρόστιμο. Αυτό είναι μεν θεωρητικά εκβιαστικό ή πιεστικό ή ανήθικό ή πες το όπως θέλεις.... δεν είναι όμως υποχρεωτικό με την κανονική έννοια και σίγουρα ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

    Όποιος ψάξει να βρει στοιχεία του πόσοι είναι στις ΜΕΘ, τι ηλικίες έχουν και πόσοι είναι ανεμβολίαστοι και πόσοι εμβολιασμένοι θα δει ότι οι 9 στους 10 είναι άνω των 60 και οι 8 στους 10 ανεμβολίαστοι.
    Δε ξέρω που θα πάει αυτή η ιστορία αλλά ξέρω ότι έχουν πεθάνει τρεις γνωστοί μου (ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ) γνωστοί μου άνθρωποι που γνώριζα όλοι ανεμβολίαστοι άνω των 55 και τώρα τελευταία μία φίλη της μητέρας μου 70 ετών ανεμβολίαστη είναι 25 μέρες διασωληνωμένη.

    Επίσης δεν έχω ούτε μισό γιατρό που να γνωρίζω που να μου λέει πλέον ΜΗΝ ΕΜΒΟΛΙΑΣΤΕΙΣ ενώ στην αρχή υπήρχαν μερικοί που έλεγαν ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.
    Αν και θα κάνω την αναμνηστική δόση (αφού εχω νοσήσει) εγω έχω έναν, γιατρό πνευμονολόγο Ναύαρχο εα. Νοσεί βέβαια σήμερα και πιθανώς να αναθεωρήσει, αν την γλυτώσει.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από menelaos46 Προβολή μηνύματος
    Σίγουρα το καταλαβαίνω αυτό αλλά δεν μπορεί να αμφισβητηθεί επίσης το ότι θα έχει αποτέλεσμα αυτή η επιλογή και μάλιστα μεγάλο.

    Επίσης κάτι άσχετο ακολουθούν ίσως τα σώματα ασφαλείας...
    Επίπεδη γη και στα σώματα ασφαλείας, στρατό κλπ; Ψέκες οι φρουροί μας;

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από menelaos46 Προβολή μηνύματος
    Κοίτα σίγουρα έχουν καταστρατηγηθεί πολλές ελευθερίες και δικαιώματα αλλά αν δεχτούμε πως όλο αυτό το πρόβλημα υπάρχει, η λύση του είναι πολύ μα πολύ μα πολύ σημαντική.
    Τώρα αν αυτά που γίνονται γίνονται για καλό ή για κακό μόνο το αποτέλεσμα και ο χρόνος θα το δείξει....

    Τώρα κοιτάζοντας από έξω, αυτοί που αντιδρούν σε αυτά τα μέτρα είναι στο 70% άνθρωποι που πιστεύουν στην επίπεδη γη, στους αεροψεκασμούς, στα τσιπάκια νανοτεχνολογίας, στο χάραγμα του σατανά και δε ξέρω εγώ τι άλλο και από την άλλη πλευρά είναι όλος ο σοβαρός κόσμος. Εγώ τουλάχιστον αυτό βλέπω και πες μου εσύ, πως μπορείς να πείσεις αυτούς τους ανθρώπους που πιστεύουν στο χάραγμα του σατανά να κάνουν ένα εμβόλιο???

    Και να είσαι σίγουρος πως μόλις φύγει το 100ρικο θα ξεχαστεί και το χάραγμα και όλα... αλλά πως μπορείς να πείσεις τέτοιους ανθρώπους χωρίς να τους επιβληθείς?
    Όταν σου βάζουν το πιστόλι (το οικονομικό) στο κεφάλι, ε δεν το λες και μη υποχρεωτική όποια πράξη σου ζητήσουν να κάνεις. Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός. Θα έχει και συνέχεια αυτό, εκτός covid, γενικώς.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #5104
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.261
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από menelaos46 Προβολή μηνύματος
    Κοίτα σίγουρα έχουν καταστρατηγηθεί πολλές ελευθερίες και δικαιώματα αλλά αν δεχτούμε πως όλο αυτό το πρόβλημα υπάρχει, η λύση του είναι πολύ μα πολύ μα πολύ σημαντική.
    Τώρα αν αυτά που γίνονται γίνονται για καλό ή για κακό μόνο το αποτέλεσμα και ο χρόνος θα το δείξει....

    Τώρα κοιτάζοντας από έξω, αυτοί που αντιδρούν σε αυτά τα μέτρα είναι στο 70% άνθρωποι που πιστεύουν στην επίπεδη γη, στους αεροψεκασμούς, στα τσιπάκια νανοτεχνολογίας, στο χάραγμα του σατανά και δε ξέρω εγώ τι άλλο και από την άλλη πλευρά είναι όλος ο σοβαρός κόσμος. Εγώ τουλάχιστον αυτό βλέπω και πες μου εσύ, πως μπορείς να πείσεις αυτούς τους ανθρώπους που πιστεύουν στο χάραγμα του σατανά να κάνουν ένα εμβόλιο???

    Και να είσαι σίγουρος πως μόλις φύγει το 100ρικο θα ξεχαστεί και το χάραγμα και όλα... αλλά πως μπορείς να πείσεις τέτοιους ανθρώπους χωρίς να τους επιβληθείς?
    Οι ανθρωποι αυτοι η μάλλον πολλοι απο αυτους θα τιμωρηθουν για τις επιλογές τους και ισως και απο τον ιδιο τον ιο.
    Εσύ σα κράτος ομως δεν μπορεις να τους τιμωρεις για την ελευθερη επιλογή τους.
    Μιλαμε να πληρώνουν προστιμο ανθρωποι που δεν νοσουν δεν επιβαρύνουν το συστημα υγειας απλα επελεξαν συνειδητα να μην εμβολιαστουν.
    Δεν μπορεις να εξαθλιώνεις ανθρώπους που παίρνουν 400 και 500 ευρω συνταξη και να τους καταδικάζεις στην πείνα,να μην μπορούν να αγοράσουν τα φαρμακά τους.
    Δεν υπάρχει μονο ο κωρονοιος οι ανθρωποι πεθαινουν και απο αλλες αιτιες και οταν τους εξαθλιώνεις οικονομικα συμβάλεις σε αυτο.

  5. #5105
    papoy Το avatar του/της Viking
    Εγγραφή
    07/04/2008
    Μηνύματα
    656
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από menelaos46 Προβολή μηνύματος
    Κοίτα σίγουρα έχουν καταστρατηγηθεί πολλές ελευθερίες και δικαιώματα αλλά αν δεχτούμε πως όλο αυτό το πρόβλημα υπάρχει, η λύση του είναι πολύ μα πολύ μα πολύ σημαντική.
    Τώρα αν αυτά που γίνονται γίνονται για καλό ή για κακό μόνο το αποτέλεσμα και ο χρόνος θα το δείξει....

    Τώρα κοιτάζοντας από έξω, αυτοί που αντιδρούν σε αυτά τα μέτρα είναι στο 70% άνθρωποι που πιστεύουν στην επίπεδη γη, στους αεροψεκασμούς, στα τσιπάκια νανοτεχνολογίας, στο χάραγμα του σατανά και δε ξέρω εγώ τι άλλο και από την άλλη πλευρά είναι όλος ο σοβαρός κόσμος. Εγώ τουλάχιστον αυτό βλέπω και πες μου εσύ, πως μπορείς να πείσεις αυτούς τους ανθρώπους που πιστεύουν στο χάραγμα του σατανά να κάνουν ένα εμβόλιο???

    Και να είσαι σίγουρος πως μόλις φύγει το 100ρικο θα ξεχαστεί και το χάραγμα και όλα... αλλά πως μπορείς να πείσεις τέτοιους ανθρώπους χωρίς να τους επιβληθείς?
    Δεν χρειάζεται να επιβληθούν σε αυτούς τους ανθρώπους, αυτοί τους δημιούργησαν.

    Απλά τώρα ποντάρουν στην περαιτέρω διαίρεση και στον φανατισμό των πιο μετριοπαθών..

    Ο φανατισμός (τους) βοηθάει

  6. #5106
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Αν και θα κάνω την αναμνηστική δόση (αφού εχω νοσήσει) εγω έχω έναν, γιατρό πνευμονολόγο Ναύαρχο εα. Νοσεί βέβαια σήμερα και πιθανώς να αναθεωρήσει, αν την γλυτώσει.



    Επίπεδη γη και στα σώματα ασφαλείας, στρατό κλπ; Ψέκες οι φρουροί μας;



    Όταν σου βάζουν το πιστόλι (το οικονομικό) στο κεφάλι, ε δεν το λες και μη υποχρεωτική όποια πράξη σου ζητήσουν να κάνεις. Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός. Θα έχει και συνέχεια αυτό, εκτός covid, γενικώς.
    Οι φρουροί μας σε ένα ποσοστό ναι δυστυχώς και το ξέρεις καλά όπως το ξέρω κι εγώ.... οι υπόλοιποι είναι απλώς επιφυλακτικοί.

    Τώρα αν έχει συνέχεια δε το ξέρω αλλά όλα κρίνονται από το αποτέλεσμα....

  7. #5107
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Μιλαμε να πληρώνουν προστιμο ανθρωποι που δεν νοσουν δεν επιβαρύνουν το συστημα υγειας απλα επελεξαν συνειδητα να μην εμβολιαστουν.
    Ερώτηξις...
    Αν αντί για το πρόστιμο του μη εμβολιασμού αποφασιστεί κάτι του στυλ "αν χρειστείς νοσηλεία σε ΜΕΘ θα έχεις σειρά προτεραιότητας πίσω από τους εμβολιασμένους" (ασχέτως άλλων ιατρικών κριτηρίων), ή "θα πρέπει να πληρώσεις συμμετοχή στο τεράστιο κόστος νοσηλείας" (πράγματα που ήδη "συζητιούνται" σε Ευρωπαικά σαλόνια), θα το δεχόσουνα πιο φυσιολογικά ?

    Γιατί δυστυχώς οι εναλλακτικές κάτι τέτοια είναι...

  8. #5108
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.261
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από THEOD Προβολή μηνύματος
    Ερώτηξις...
    Αν αντί για το πρόστιμο του μη εμβολιασμού αποφασιστεί κάτι του στυλ "αν χρειστείς νοσηλεία σε ΜΕΘ θα έχεις σειρά προτεραιότητας πίσω από τους εμβολιασμένους" (ασχέτως άλλων ιατρικών κριτηρίων), ή "θα πρέπει να πληρώσεις συμμετοχή στο τεράστιο κόστος νοσηλείας" (πράγματα που ήδη "συζητιούνται" σε Ευρωπαικά σαλόνια), θα το δεχόσουνα πιο φυσιολογικά ?

    Γιατί δυστυχώς οι εναλλακτικές κάτι τέτοια είναι...
    To θέμα ειναι τι θα δεχτώ εγώ?
    Ξαφνικά το προβλημα του ανυπαρκτου ελληνικου συστήματος υγειας ,εγινε δικό μου?
    Πλεον οποιος και να πάει στο νοσοκομείο για το οτιδήποτε, απο παρανυχίδα μέχρι εγχειρηση ανοιχτής καρδιάς,τη βγάζει δεν τη βγάζει.
    Δεν ειναι δικό μας προβλημα αν θα μπορει το κράτος να περιθαλψει τον ανεμβολιαστο 70 χρονο ο οποιος πληρωνε φορους για 30 και βαλε χρονια για ιατροφαρακευτική περιθαλψη.
    Ειναι ομως δικό μας θέμα οταν του στερουν την ελευθερια του γιατι σε λιγο ερχεται και η σειρά μας.

  9. #5109
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.023
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος


    Όταν σου βάζουν το πιστόλι (το οικονομικό) στο κεφάλι, ε δεν το λες και μη υποχρεωτική όποια πράξη σου ζητήσουν να κάνεις. Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός. Θα έχει και συνέχεια αυτό, εκτός covid, γενικώς.
    δεν ξερω ποιο ειναι το μεγαλύτερο εγκλημα της κυβερνησης. το γεγονος οτι αφου τα έκανε σκατα και εριξε το φτιαξιμο στους πολίτες αποφάσισε δημοκρατικότατα υποχρεωτικο εμβολιασμο ή οτι στην πράξη δεν ειναι υποχρεωτικος αλλα εκβιαστικα εθελοντικος? η επιλογή προστίμου οικονομικου ειναι πολύ χειροτερη απο κάποιο άλλο μεσο πιεσης. ειναι απάνθρωπη μεταχειριση και μάλιστα σύφωνα με το δικο μας αλλα και το ευρωπαικο συνταγμα (εδω γελάμε) παραβιαζει την αρχη της ισοτητας γιατι τα 100ε δεν ειναι ισάξιο μεσο πιεσης για πλουσιους και φτωχους.

    βεβαια η παραβιαση θεμελιωδών δικαιωμάτων έχει γινει ρουτινα πλεον και δεν συγκινείτε κανενας. ποσο μάλλον οταν εχεις και ενα μεγάλο κομματι της κοινωνίας που κατεβαζει το σανο αμασητο και συνεχιζει να πιστευει οτι το δικαιωμα της επιλογής στην πραξη του εμβολιου παυει να ειναι δικαιωμα επειδη -ταχα μου- παραβιάζει το δικο τους δικαιωμα στη ζωη.

    εκβιασμός και μάλιστα με τον πθ της χωρας να σου λεει στα μουτρα οτι δεν ειναι εκβιασμος, ουτε τιμωρια, αλλα προστασία. γελάγαμε με την αμερική και τελικά η ευρώπη έγινε η ντροπή του κοσμου.

  10. #5110
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Γιώργης
    Εγγραφή
    29/06/2014
    Μηνύματα
    103
    Αν περιμένετε το τέρας να χτυπήσει την δική σας πόρτα, για κάποιο θέμα που σας αφορά προσωπικά, τότε θα είναι πολύ αργά για να μπορέσετε να αντιδράσετε όταν θα σας νοιάζει. Κανένας σε αυτόν τον κόσμο δεν ζει σε δική του φούσκα. Ό,τι γίνεται γύρω μας μας επηρεάζει κι ας μην φαίνεται αρχικά ότι μας αφορά. Σήμερα είναι η επιβολή προστίμου για κάτι που δεν έκανες χωρίς υποχρεωτικά να επιβαρύνεις τον προυπολογισμό υγείας. Αργότερα μπορεί να είναι κάτι άλλο. Στο Ισραήλ παρακολουθούνται υποχρεωτικά τα τηλέφωνα για ιχνηλάτηση επαφών. Στην Β. Κορέα μπορείς να διαλέξεις ανάμεσα από 10 εγκεκριμένα από το κράτος κουρέματα. Στην Κίνα υπάρχει point system για ανθρώπους ΚΑΙ υποχρεωτικός εμβολιασμός. Κι αν νομίζετε ότι δεν μας αφορά ψάξτε κοινά στοιχεία αυταρχισμού με το δικό μας καθεστώς. Εξάλλου το ξέρουμε και από την μοτοσυκλέτα, όταν δώσεις γκάζι κι αρχίσει το downhill μετά τα χιλιόμετρα μαζεύονται πάρα πολύ γρήγορα! Κι όταν θέλεις να σταματήσεις δεν αρκεί ένα χάδι στην μανέτα!
    Όλα είναι δρόμος

  11. #5111
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    δεν ξερω ποιο ειναι το μεγαλύτερο εγκλημα της κυβερνησης. το γεγονος οτι αφου τα έκανε σκατα και εριξε το φτιαξιμο στους πολίτες αποφάσισε δημοκρατικότατα υποχρεωτικο εμβολιασμο ή οτι στην πράξη δεν ειναι υποχρεωτικος αλλα εκβιαστικα εθελοντικος? η επιλογή προστίμου οικονομικου ειναι πολύ χειροτερη απο κάποιο άλλο μεσο πιεσης. ειναι απάνθρωπη μεταχειριση και μάλιστα σύφωνα με το δικο μας αλλα και το ευρωπαικο συνταγμα (εδω γελάμε) παραβιαζει την αρχη της ισοτητας γιατι τα 100ε δεν ειναι ισάξιο μεσο πιεσης για πλουσιους και φτωχους.

    βεβαια η παραβιαση θεμελιωδών δικαιωμάτων έχει γινει ρουτινα πλεον και δεν συγκινείτε κανενας. ποσο μάλλον οταν εχεις και ενα μεγάλο κομματι της κοινωνίας που κατεβαζει το σανο αμασητο και συνεχιζει να πιστευει οτι το δικαιωμα της επιλογής στην πραξη του εμβολιου παυει να ειναι δικαιωμα επειδη -ταχα μου- παραβιάζει το δικο τους δικαιωμα στη ζωη.

    εκβιασμός και μάλιστα με τον πθ της χωρας να σου λεει στα μουτρα οτι δεν ειναι εκβιασμος, ουτε τιμωρια, αλλα προστασία. γελάγαμε με την αμερική και τελικά η ευρώπη έγινε η ντροπή του κοσμου.

    Δυστυχώς βρήκαν τον τομέα της υγείας για να βάζουν τα ψευτοδιλλήματα. Αρχίσαμε με το lockdown που δεν άνοιξε ρουθούνι, παγκοσμίως, κι αφού είδαν ότι τους παίρνει προχωράνε πιο κάτω.

    Από μόνο του αυτό φτάνει για να δει κάποιος (που θέλει να δει και δεν αρέσκεται να τρώει απλά ότι του δίνουν οι καλοπληρωμένοι από το καθεστώς δημοσιογράφοι) ότι έχουμε μέλλον, δυσοίωνο.

    Όταν παραχωρήθηκαν τα εδάφη της Σουδητίας στο 3ο Ράιχ, χωρίς να ερωτηθεί η Τσεχοσλοβακία που της τα πήραν, από τις "μεγάλες" δυνάμεις, όλοι είπαν ότι δεν βαριέσαι, για το καλό του ανθρώπου και της ειρήνης γίνονται αυτά.
    Τρώγοντας έρχεται η όρεξη.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #5112
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Δεν δικαιολογώ την κυβέρνηση αλλά μην λέμε και ότι θέλουμε ... είχαμε και χειρότερους και πιο ανίκανους και πιο επικίνδυνους .
    Όχι, δεν είχαμε.

  13. #5113
    Με αγαπη προς ολους τους "εργολαβους" εδω μεσα και απανταχου......απο την ευρωπαχαχααχαχαικη κατι τετοιο.....7.3.1 για βοηθεια απο το κοινο
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Eu p 1.jpg‎   Eu p 2.jpg‎   Eu p 3.jpg‎   Eu p 4.jpg‎  
    Τελευταία τροποποίηση από axelpap; 01/12/2021 στις 18:19.
    ΛΑΛΑΚΗΣ Ο ΕΙΣΑΓΟΜΕΝΟΣ

  14. #5114
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    Όχι, δεν είχαμε.
    Είχαμε

  15. #5115
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    439
    Διαβαζοντας αυτο το θρεντ ,εχω αρχισει να αμφιβαλω εαν υπαρχει κορωνοιος και πιστευω πως παρασυρθηκα απο το συστημα και εμβολιαστηκα.Εχω καμμια ελπιδα κυριε Πετρακο μου ;
    κουκουρουκουκου

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF