Σελίδα 352 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 252302342347348349350351352
Προβολή αποτελεσμάτων 5.266 έως 5.267 από 5267

Θέμα: Κορωνοϊός...

νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gior-gos Προβολή μηνύματος
    Σκανάρω την ταυτοπροσωπία και μου βγάζει "Σφάλμα μορφοποίησης". Απ ό,τι διάβασα στα σχόλια έχουν κι άλλοι αυτό ή άλλα προβλήματα πχ δεν βρίσκει την φωτογραφία τους ή φορτώνει λάθος φωτογραφίες. Θέλει δουλίτσα ακόμα η εφαρμογή.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Έχει δίκιο ο αποπάνος. Η εφαρμογή έχει ακόμα ασυμβατότητες και δυσλειτουργίες. Σε πολλούς δουλεύει καλά, σε άλλους όχι. Χρειάζεται λίγη υπομονή να βγει αναβάθμιση ή να διορθωθούν τα προβλήματα με τους server. Δεν έχει νόημα να το ψάξει κάποιος πολύ στην παρούσα φάση, αν δει και δεν του δουλεύει μετά από μερικές προσπάθειες, ιδίως σε ώρες μη αιχμής.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gior-gos Προβολή μηνύματος
    Το έκανα και με κωδικούς ταξισνετ και με κωδικούς εθνικής και την φώτο την φορτώνει μια χαρά αλλά όταν σκανάρω την ταυτοπροσωπία μου βγάζει "Σφάλμα μορφοποίησης".
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrval Προβολή μηνύματος
    Κι εμένα δε βρίσκει φωτο να ανεβάσει. Σκέφτηκα μήπως με είδε και τρόμαξε αλλά δεν είμαι και σίγουρος.
    Ανέβηκε νέα έκδοση 2.2.1 του Covid Free GR Wallet στο Play Store, με διόρθωση των παραπάνω σφαλμάτων. Μπορείτε να ενημερώσετε την εφαρμογή και να ξαναδοκιμάσετε.
    Τελευταία τροποποίηση από νεοσσός; 23/01/2022 στις 11:43.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

Παλαιό μέλος
    Σωστός, ανέβασα και την ταυτότητα μου ενώ πριν δεν μπορούσε να ανεβάσει τη φωτογραφία.

Σελίδα 352 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 252302342347348349350351352

Κανόνες δημοσιεύσεων

• Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF