Σελίδα 166 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 66116156161162163164165166167168169170171176216266 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.476 έως 2.490 από 5276

Θέμα: Κορωνοϊός...

  1. #2476
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.078
    Ρωσικό εμβόλιο: Ένας εθελοντής διηγείται (τρίτο μέρος)
    https://www.dw.com/el/%CF%81%CF%89%C...%82/a-56408496

  2. #2477
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Ρωσικό εμβόλιο: Ένας εθελοντής διηγείται (τρίτο μέρος)
    https://www.dw.com/el/%CF%81%CF%89%C...%82/a-56408496
    Το όνομα του ανταποκριτή είναι πραγματικά ότι πρέπει για συνωμοσία παραπέρα λέβελ ....

  3. #2478
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.078
    είχα διαβάσει τα άλλα δύο μέρη αλλά σήμερα είδα το όνομα του σε παραπομπή από άρθρο για τις παραγγελίες ρωσικών εμβολίων.

  4. #2479
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    Τριτη μερα μετα το εμβολιο της αστρα ζενεκα -ηλικιακη ομαδα 60-65 γαρ-δεν εχω βγαλει κανενα καινουργιο μελος στο σωμα μου,δεν εχω καμμια παρενεργεια.Αν θα επρεπε κατι να αλλαξει ,θα ηθελα σιδερενιο κωλο,για να αντεχω περισσοτερο στην σελλα.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  5. #2480
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Αν θα επρεπε κατι να αλλαξει ,θα ηθελα σιδερενιο κωλο,για να αντεχω περισσοτερο στην σελλα.
    Πανε μια βολτα απο το εθνικο θεατρο, οχι την βουλη, το αλλο.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  6. #2481
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Πανε μια βολτα απο το εθνικο θεατρο, οχι την βουλη, το αλλο.
    στη σελλα ρε ειπα να αντεξω,αμεσως το βρωμομυαλο σου.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  7. #2482
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.078
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Αφου ειναι μαιμου πως να ξερουν τι εχει μεσα.νερακι του θεου ειναι.Το θεμα ειναι οτι ξερουν οτι δεν ειναι τα αυθεντικα και να τα καταστρεψουν.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    ποιος ο λογος να βαλουν μεσαζοντα?
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Τριτη μερα μετα το εμβολιο της αστρα ζενεκα -ηλικιακη ομαδα 60-65 γαρ-δεν εχω βγαλει κανενα καινουργιο μελος στο σωμα μου,δεν εχω καμμια παρενεργεια.Αν θα επρεπε κατι να αλλαξει ,θα ηθελα σιδερενιο κωλο,για να αντεχω περισσοτερο στην σελλα.


  8. #2483
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.309
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Τριτη μερα μετα το εμβολιο της αστρα ζενεκα -ηλικιακη ομαδα 60-65 γαρ-δεν εχω βγαλει κανενα καινουργιο μελος στο σωμα μου.....
    προσεξες μηπως αν απο τα μελη που ηδη εχεις, καποιο εχει μικρυνει η μεγαλωσει?

  9. #2484
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    προσεξες μηπως αν απο τα μελη που ηδη εχεις, καποιο εχει μικρυνει η μεγαλωσει?
    απ αυτα που μπορω να δω χωρις καθρεφτη ,ολα ειναι ενταξει.για τα υπολοιπα οταν κοιταχτω θα σου πω.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  10. #2485
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Χτες το μεσημέρι, δημοσιογράφος στο ραδιόφωνο του ΣΚΑΪ απεφάνθη με πομπώδες ύφος ότι για τα χιλιάδες κρούσματα στην Αττική, ευθύνονται οι πορείες και οι διαδηλώσεις των φοιτητών... Άραγε σήμερα τα όμορφα μάτια της Σίας, θα καταδικάσουν αυτές τις εικόνες, ή το ιστορικό αυτό γεγονός θα ανακοινωθεί με στόμφο και υπερηφάνεια στο αθλητικό ρεπορτάζ του Αλαφουζοκάναλου;...

    Συνημμένο 425885
    Άσχετο αλλά μπήκα twitter και τρένταρε το χεζόνια, λέω μάγκα μου, ανακαλύψαμε καινούργια σωματίδια και μάλλον μυρίζουν περίεργα

  11. #2486
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2018
    Μηνύματα
    616
    Σε ένα άλλο παράλληλο σύμπαν συμββαίνουν και αυτά https://www.zougla.gr/greece/article...8ane-apo-covid
    Αυτός ο κωλο-ιός έχει γίνει πολύ επιθετικός.

  12. #2487
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kas_Tracer Προβολή μηνύματος
    Σε ένα άλλο παράλληλο σύμπαν συμββαίνουν και αυτά https://www.zougla.gr/greece/article...8ane-apo-covid
    Αυτός ο κωλο-ιός έχει γίνει πολύ επιθετικός.
    Και εμένα ο πατέρας μου την προηγούμενη εβδομάδα πέθανε από ανακοπή, ενώ είχε εισαχθεί για οξεία νεφρική ανεπάρκεια λόγω καρκίνου του νεφρού.
    Επίσης είχε πρόβλημα και στη καρδιά και στα πνευμόνια (80 χρονών ήτανε).
    Ε, κόλλησε και covid από κάποιον στο νοσοκομείο και μπήκε σε καραντίνα.
    Από τι πέθανε;

    Κόψτε τις βλακείες και προσέξτε και εσάς και τους άλλους. Νισάφι πια, σάμπως τηρούνται τα μέτρα και υπάρχει διασπορά.

    Άντε μην αρχίσω.

  13. #2488
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikos_abel Προβολή μηνύματος
    Και εμένα ο πατέρας μου την προηγούμενη εβδομάδα πέθανε από ανακοπή....

    Συλλυπητήρια......
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  14. #2489
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Να είστε γεροί να τον θυμόσαστε Νίκο.

  15. #2490
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Συλλυπητήρια......
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Να είστε γεροί να τον θυμόσαστε Νίκο.

    Σας ευχαριστώ παιδιά, ειλικρινά σας ευχαριστώ.

    Το νόημα του ποστ όμως είναι άλλο.

    Ο πατέρας μου θα πέθαινε σύντομα από κάποια από τα "υποκείμενα νοσήματα", αυτό είναι σίγουρο.
    Δεν θα πέθαινε όμως βασανιστικά και μόνος του, καθώς ούτε να τον δούμε μπορούσαμε, ούτε να
    του μιλήσουμε καν στο τηλέφωνο, καθώς δεν μπορούσαν να του βγάλουν το οξυγόνο ούτε καν
    για ένα λεπτό.
    Πέρασε σχεδόν ένα μήνα μόνος του σε θάλαμο καραντίνας περιμένοντας το αναπόφευκτο.

    Πολύ ωραία όλα αυτά με τις κατηγορίες προς την κυβέρνηση και τα λάθος μέτρα που στοχεύουν
    στον απόλυτο έλεγχο του κόσμου, αλλά προσωπικά δεν πιστεύω ότι υπάρχει κάποιο τέτοιο
    μεγαλεπίβολο σχέδιο.

    Αντιθέτως εκτιμώ πως απλά (όπως πάντα) το μόνο που μετράνε είναι το πολιτικό κόστος κάθε
    απόφασης. Αν φτάναμε σε μακελειό από θανάτους, το κόστος θα ήταν πολλαπλά μεγαλύτερο
    από μια μεγάλη μερίδα ζωντανών "γκρινιάριδων" - που σέβομαι ότι πραγματικά έχουν σοβαρό
    οικονομικό πρόβλημα (ανάμεσα σε αυτούς και εγώ).
    Η γκρίνια (γιατί για γκρίνια πρόκειται), χωρίς να δίνει λύσεις οδηγεί σε ασυδοσία που με τη σειρά της
    βοηθά στην εξάπλωση, καθώς κακά τα ψέματα, τα μέτρα που υποτίθεται ότι ορίζονται δεν τηρούνται
    ούτε για πλάκα.
    Άμα μετά το καλοκαίρι δεν τον παίζαμε συστηματικά γράφοντας τα μέτρα στα αρχιδ...κια μας, ενδεχομένως
    ούτε τόσα κρόυσματα να είχαμε, ούτε λοκντάουν ούτερ τίποτα.
    Μια κωλομάσκα να φορούσαμε και να μην το παίζαμε έξυπνοι που κοροϊδεύουμε τις αρχές με τα ψεύτικα
    μηνύματα και τις βόλτες μας.

    Αν μη τι άλλο, θα ξέραμε αν η διασπορά σταματά και θα γκρινιάζαμε δικαιολογημένα. Τώρα απλά δεν πιστεύω
    ότι τα μέτρα δεν λειτουργούν, πιστεύω ότι απλά δεν τα τηρεί παρά ένα μικρό ποσοστό, με αποτέλεσμα να την
    πληρώνουμε όλοι.

    Και για να προλάβω τους καλοθελητές, όσοι με ξέρουν από εδώ θα ξέρουν ότι δεν είμαι φιλοκυβερνητικός,
    ούτε σε αυτή, ούτε σε προηγούμενες κυβερνήσεις - άχρηστα τομάρια που κοιτάνε την πάρτυ τους είναι όλοι.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF