Σελίδα 352 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 252302342347348349350351352
Προβολή αποτελεσμάτων 5.266 έως 5.276 από 5276

Θέμα: Κορωνοϊός...

  1. #5266
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gior-gos Προβολή μηνύματος
    Σκανάρω την ταυτοπροσωπία και μου βγάζει "Σφάλμα μορφοποίησης". Απ ό,τι διάβασα στα σχόλια έχουν κι άλλοι αυτό ή άλλα προβλήματα πχ δεν βρίσκει την φωτογραφία τους ή φορτώνει λάθος φωτογραφίες. Θέλει δουλίτσα ακόμα η εφαρμογή.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Έχει δίκιο ο αποπάνος. Η εφαρμογή έχει ακόμα ασυμβατότητες και δυσλειτουργίες. Σε πολλούς δουλεύει καλά, σε άλλους όχι. Χρειάζεται λίγη υπομονή να βγει αναβάθμιση ή να διορθωθούν τα προβλήματα με τους server. Δεν έχει νόημα να το ψάξει κάποιος πολύ στην παρούσα φάση, αν δει και δεν του δουλεύει μετά από μερικές προσπάθειες, ιδίως σε ώρες μη αιχμής.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gior-gos Προβολή μηνύματος
    Το έκανα και με κωδικούς ταξισνετ και με κωδικούς εθνικής και την φώτο την φορτώνει μια χαρά αλλά όταν σκανάρω την ταυτοπροσωπία μου βγάζει "Σφάλμα μορφοποίησης".
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrval Προβολή μηνύματος
    Κι εμένα δε βρίσκει φωτο να ανεβάσει. Σκέφτηκα μήπως με είδε και τρόμαξε αλλά δεν είμαι και σίγουρος.
    Ανέβηκε νέα έκδοση 2.2.1 του Covid Free GR Wallet στο Play Store, με διόρθωση των παραπάνω σφαλμάτων. Μπορείτε να ενημερώσετε την εφαρμογή και να ξαναδοκιμάσετε.
    Τελευταία τροποποίηση από νεοσσός; 23/01/2022 στις 11:43.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  2. #5267
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    532
    Σωστός, ανέβασα και την ταυτότητα μου ενώ πριν δεν μπορούσε να ανεβάσει τη φωτογραφία.

  3. #5268
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.943
    https://www.newsit.gr/kosmos/koronoi...stria/3483557/

    επιτελους καποιοι ξυπνησαν. εδω ακομα rapid...

  4. #5269
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    15/07/2003
    Μηνύματα
    886
    Το να ζηταει στα δικαιολογητικα προσληψης μια εταιρεια πιστοποιητικο εμβολιασμου ειναι νομιμο?Καλα τι ρωταω τωρα προφανως θα ειναι.Απλα το λεω γιατι σε 2 προηγουμενες δουλειες που ημουν δεν ζητησαν πιστοποιητικο(αρκει να κανεις τα 2 ραπιντ)ν...Ενω σε μια τριτη δουλεια που εκανα αιτηση ζηταγαν(αλλιως προσληψη γιοκ)

  5. #5270
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Xlitos Προβολή μηνύματος
    Το να ζηταει στα δικαιολογητικα προσληψης μια εταιρεια πιστοποιητικο εμβολιασμου ειναι νομιμο?Καλα τι ρωταω τωρα προφανως θα ειναι.Απλα το λεω γιατι σε 2 προηγουμενες δουλειες που ημουν δεν ζητησαν πιστοποιητικο(αρκει να κανεις τα 2 ραπιντ)ν...Ενω σε μια τριτη δουλεια που εκανα αιτηση ζηταγαν(αλλιως προσληψη γιοκ)
    Το να ζητάει ακούγεται λογικό γιατί αν δεν έχεις πρέπει να ελέγχει ότι κάνεις τα ραπιντ τεστ όπως προβλέπεται αλλιώς υπάρχουν σοβαρά πρόστιμα και στην εταιρεία πέρα από τα δικά σου. Σε περίπτωση όμως που είναι προϋπόθεση το πιστοποιητικο για να εργαστεις δεν ξερω να σου απαντησω.

  6. #5271
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Xlitos Προβολή μηνύματος
    Το να ζηταει στα δικαιολογητικα προσληψης μια εταιρεια πιστοποιητικο εμβολιασμου ειναι νομιμο?Καλα τι ρωταω τωρα προφανως θα ειναι.Απλα το λεω γιατι σε 2 προηγουμενες δουλειες που ημουν δεν ζητησαν πιστοποιητικο(αρκει να κανεις τα 2 ραπιντ)ν...Ενω σε μια τριτη δουλεια που εκανα αιτηση ζηταγαν(αλλιως προσληψη γιοκ)
    Δεν υπάρχει νόμος που να επιβάλλει να είσαι εμβολιασμένος για covid-19 για να προσληφθείς σε μία εταιρεία, εξαιρούνται (αυτή τη στιγμή) οι υγειονομικοί.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #5272
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    15/07/2003
    Μηνύματα
    886
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Δεν υπάρχει νόμος που να επιβάλλει να είσαι εμβολιασμένος για covid-19 για να προσληφθείς σε μία εταιρεία, εξαιρούνται (αυτή τη στιγμή) οι υγειονομικοί.
    Αλλα ουτε υπαρχει και νομος να απαγορευει σε μια εταιρια να ζηταει πιστοποιητικο εμβολιασμου.Καποια στιγμη νομιζω ειχα διαβασει οτι στη Γερμανια θελαν να περασουν τετοιο νομο,δηλαδη να απαγορευει στις εταιριες να ζητανε/ρωτανε για πιστοποιητικο εμβολιασμου στην αιτηση προσληψης.

  8. #5273
    non serviam Το avatar του/της kachius
    Εγγραφή
    18/10/2002
    Μηνύματα
    816
    Το χρειάζονται για όλους προκειμένου να γνωρίζουν αν απαιτούνται Rapid Tests ή όχι.
    Αυτό για να πάει ο εργαζόμενος στο γραφείο.
    Ως προϋπόθεση πρόσληψης υποθέτω (χωρίς σιγουριά) ότι είναι ψιλο-χοντρο παράνομο, ίσως μια "ερώτηση" στην επιθεώρηση εργασίας ή στο σχετικό σωματείο σε κατατοπίσει πλήρως.
    Ξέρω από βέσπα!

  9. #5274
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.530
    Επειδή έκανα πρόσφατα πρόσληψη στην Ελλάδα, μου ζητήθηκε αλλά για να γνωρίζουν αν θα πρέπει να κάνω τεστ η όχι για να είμαι στα γραφεία. Μου είπαν ότι δεν είναι προϋπόθεση για πρόσληψη η όχι. Αλλά δεν θα με ξάφνιαζε να μην χρησιμοποιείται καταχρηστικά με τέτοιο τρόπο.

  10. #5275
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.056
    Κάτι σαν συνέντευξη με έντονα κατηγορώ κ.λπ. για το redemsivir που προσπαθούν να επιβάλουν για τα παιδιά.
    Παίρνουν έντονα θέση και γίνονται δεικτικοί αν ενοχλεί κάποιον.

    https://preview.vidalytics.com/video/vE5dqkr8UI8ZGZPW

  11. #5276
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.944
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Κάτι σαν συνέντευξη με έντονα κατηγορώ κ.λπ. για το redemsivir που προσπαθούν να επιβάλουν για τα παιδιά.
    Παίρνουν έντονα θέση και γίνονται δεικτικοί αν ενοχλεί κάποιον.

    https://preview.vidalytics.com/video/vE5dqkr8UI8ZGZPW

    Ο Νίκος Αντωνιάδης και ο Δημήτρης Πόντικας των ΗΠΑ;

Σελίδα 352 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 252302342347348349350351352

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF