Σελίδα 60 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 1050555657585960616263646570110160 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 886 έως 900 από 5276

Θέμα: Κορωνοϊός...

  1. #886
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Ετσι ξεκινησε και το Resident Evil.
    Στην 1η ταινια ηταν τοπικο το προβλημα.
    Στην 3η ειχε παει παντου...

    Ιος ειναι. Δεν σταματας την μεταδοση ευκολα.
    Οποιος θελει επιλεγει την συνομωσιολογια.
    Ομως εχει και συνεπειες ειδικα στην τσεπη.

  2. #887
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    τρολάρεις ή το καταγγέλλεις?
    στείλ'τε μου κι άλλους. θέλω να γίνω πελούσιος
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  3. #888
    the Great Escape project Το avatar του/της Jimmu
    Εγγραφή
    07/09/2017
    Μηνύματα
    409
    Οφείλουμε στους εαυτούς μας να έχουμε τα μάτια μας και τ'αυτιά μας ανοιχτά (μύτη και στόμα μας τα 'χουνε κλείσει,τουλάχιστον προς το παρών....) και να μη θεωρούμε καμιά κατάσταση δεδομένη.Συνεχίζουμε να ενημερωνόμαστε,φιλτράρουμε την κάθε πληροφορία και πράττουμε ανάλογα, με σεβασμό πάντα στο συνάνθρωπο και την κοινή λογική.Ενωμένοι να είμαστε και όχι διχασμένοι.Ακόμη κι αν έχουμε διαφορετικές απόψεις γι αυτό που μπορεί πραγματικά να συμβαίνει, το σίγουρο είναι πως κανείς δεν απολαμβάνει την τρομοκρατία των media και τον πρωτεύοντα ρόλο που έχουν πάρει ένεκα καταστάσεων(εκτός αν είναι καναλάρχης ...).
    "To do is to be" - Nietzsche
    "To be is to do" - Kant
    "Do be do be do " - Scooby Doo

  4. #889
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    617
    Το δεδομενο ειναι:

    Α) ο ιός υπάρχει (άσχετα αν δημιουργήθηκε φυσικά, τεχνητά, από Κινέζους, από Αμερικανούς, από τη λέσχη μπιλντερμπεργκ, από τον Ροκφέλερ, κατά λάθος ή σκόπιμα)
    είτε
    Β) ο ιός ΔΕΝ υπάρχει.

    Αν πιστεύετε το 2, λήγει το θέμα εδώ.
    Αν παραδεχοσαστε το 1, τοτε οι Μασκοκλάστες (κατά το εικονοκλάστες),
    απαντήστε σε αυτο:
    Αν αντί για 1500 κρούσματα κορονοϊοϋ,
    είχαμε καθημερινά 1500 κρούσματα πανώλης, HIV, ή κάποιας άλλης υπερμεταδοτικης ασθενειας, θα βγαινατε στο δρομο χωρίς μάσκα ή όχι?

    Όταν είχε πρώτοεμφανιστεί το aids, αν και μάλλον οι περισσότεροι ήσαστε αγέννητοι τότε,
    και μας έλεγαν ότι κυκλοφορεί θανατηφόρος ιός, να φοράτε πάντα προφυλακτικό,
    εσείς βάζατε καπότα ή όχι?

    Ακριβώς το ίδιο σκηνικό και τότε, μερικοί είχαν κόψει εντελώς το σεξ, μερικοί φορούσαν 2 κάποτες, και υπήρχε κλασικά η μερίδα που πίστευε ότι είναι τιμωρία του Θεού για τους γκέι, ότι οι χριστιανοί δεν κολλάνε και άλλα τέτοια όμορφα.

    Αν οι πιθανότητες είναι 99,99% να μην κολλήσω τίποτα,
    για μένα προσωπικά να δεχθώ οποιοδήποτε ρίσκο,
    για την οικογένεια μου όμως και ειδικά για τα παιδιά, δεν προτίθεμαι να ρισκάρω ούτε το 0, 01%

    Εχω συνοδέψει ήδη 3-4 πελάτες μεχρι την έξοδο λόγω μη μάσκας,
    αμα χρειαστεί θα ασκήσω και βία.

    Γενικά όμως, πάλι τα ίδια σκατά αυτός ο λαός,
    Ελα μωρέ,
    δεν πειράζει,
    δεν ισχύει για μένα,
    εγώ δεν κολλάω,
    με 2 ποτηράκια οδηγαω καλύτερα,
    γιατί να βάλω κράνος αφού μέχρι το περίπτερο θα πάω,
    Το παιδί στην αγκαλιά της γιαγιάς μπροστά είναι πιο ασφαλές,
    κι αν λέει 80τμ η άδεια, τι πειράζει να χτίσω 95,
    Ας αδειάσω το τασάκι στο δρομο, αφού καθαρίζει ο Δήμος,
    πως κάνεις έτσι για ένα τσιγάρο στην παιδική χαρά, αφού φυσάει αέρας,
    Γιατί να βγω έξω από τα επείγοντα αφού δεν καπνίζω - ΑΤΜΙΖΩ,
    Δικό μου είναι το σκυλί, τι σε νοιάζει εσένα αν το έχω στην ταράτσα,
    Φορά εσύ μάσκα και περίμενε το τσιπάκι κορόϊδο
    Όλα γίνονται για να χτυπήσουν την Πίστη μας,
    ΜΑΣ ΖΗΛΕΎΟΥΝΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΘΟΝΟΥΝΕ,

    και γαμω και τους Παρθενώνες και γαμω και τα βελανιδιά γαμω.


    Ειναι να απελπίζεσαι......

  5. #890
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.432
    Να κάνω μια ερώτηση;
    Τα νέα μέτρα που θα ισχύσουν λέει από την Τρίτη δεν θα απαγορεύουν την έξοδο -άρα λογικά και την είσοδο σε νομούς που απαγορευόταν ως τώρα π.χ Ιωάννινα.
    Εγώ αν θελήσω να ταξιδέψω την Δευτέρα ( ) θα μπορέσω να περάσω μέσα από τον νομό Ιωαννίνων ή όχι ;Σίγουρα ένα τηλέφωνο στην τροχαία είναι πιο σωστό και θα το κάνω λογικά αλλά ας ρωτήσω και εδώ πρώτα.
    porca miseria.

  6. #891
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2013
    Μηνύματα
    97
    Το να λες οτι 1εκ ανθρωποι εχουν πεθανει απο κορωνοιο ειναι η αληθεια και δεν ειναι συνομωσιολογια. Το οτι και περυσι φτασαμε τους 120 στις μεθ παλι ειναι η αληθεια και δεν ειναι καμμια συνομωσια. Ο ελευθερα σκεπτομενος ανθρωπος μπορει να ψαξει και να κανει την ερευνα του για το ποσοι ανθρωποι πεθαινουνε γενικοτερα και αν εχουν αυξηθει φετος.Ξαναλεω πως αυτο ενοχλει γιατι ειναι η αληθεια. Δεν ειπα οτι δεν υπαρχει κορωνοιος αλλα δεν υπαρχει κανενας φονικος ιος που σκοτωνει γιατι αν σκοτωνε δε θα χρειαζοτανε να καναμε τεστ θα βλεπαμε τα αποτελεσματα μπροστα μας και καθημερινα.Πολυ φονικοτερη ειναι η γριπη παρα αυτος ο ιος γιατι πολυ απλα αυτος ο ιος εχει υποβιβαστει σε θνησιμοτητα βαση κρουσματων/θανατων.

  7. #892
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.499
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Να κάνω μια ερώτηση;
    Τα νέα μέτρα που θα ισχύσουν λέει από την Τρίτη δεν θα απαγορεύουν την έξοδο -άρα λογικά και την είσοδο σε νομούς που απαγορευόταν ως τώρα π.χ Ιωάννινα.
    Εγώ αν θελήσω να ταξιδέψω την Δευτέρα ( ) θα μπορέσω να περάσω μέσα από τον νομό Ιωαννίνων ή όχι ;Σίγουρα ένα τηλέφωνο στην τροχαία είναι πιο σωστό και θα το κάνω λογικά αλλά ας ρωτήσω και εδώ πρώτα.
    Αν κατάλαβα καλά, από τις 5 το πρωί μέχρι τις 12:00 το βράδυ (πριν ήταν 12:30), κινείσαι ελεύθερα εντός της ελληνικής επικράτειας, αρκεί να φοράς μάσκα. Σε αυτοκίνητο/ταξί/λεωφορείο, φαντάζομαι ότι ισχύουν οι περιορισμοί πλήθους που ίσχυαν τον Οκτώβριο.

    https://www.news247.gr/politiki/o-mitsotakis-anakoinonei-ta-nea-metra-kata-toy-koronoioy-live-eikona.9035660.html


    Διόρθωση: Τώρα πρόσεξα ότι αναφερόσουν στη Δευτέρα.
    Τελευταία τροποποίηση από νεοσσός; 31/10/2020 στις 18:17.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  8. #893
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.432
    Ναι ,από την Τρίτη.Εγώ θέλω να μάθω τι θα ισχύει την Δευτέρα στον Νομό Ιωαννίνων πχ,πως περνάς προς Γρεβενά-Κοζάνη ας πούμε;Μόνο μέσω Εγνατίας;Θα έχει μπλόκα στις εξόδους-εισόδους ;
    εντιτ σοβαρά τώρα,Πρωθυπουργός αποκάλεσε πολίτες ''ψεκασμένους'';
    porca miseria.

  9. #894
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    617
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από faithless Προβολή μηνύματος
    Το να λες οτι 1εκ ανθρωποι εχουν πεθανει απο κορωνοιο ειναι η αληθεια και δεν ειναι συνομωσιολογια. Το οτι και περυσι φτασαμε τους 120 στις μεθ παλι ειναι η αληθεια και δεν ειναι καμμια συνομωσια. Ο ελευθερα σκεπτομενος ανθρωπος μπορει να ψαξει και να κανει την ερευνα του για το ποσοι ανθρωποι πεθαινουνε γενικοτερα και αν εχουν αυξηθει φετος.Ξαναλεω πως αυτο ενοχλει γιατι ειναι η αληθεια. Δεν ειπα οτι δεν υπαρχει κορωνοιος αλλα δεν υπαρχει κανενας φονικος ιος που σκοτωνει γιατι αν σκοτωνε δε θα χρειαζοτανε να καναμε τεστ θα βλεπαμε τα αποτελεσματα μπροστα μας και καθημερινα.Πολυ φονικοτερη ειναι η γριπη παρα αυτος ο ιος γιατι πολυ απλα αυτος ο ιος εχει υποβιβαστει σε θνησιμοτητα βαση κρουσματων/θανατων.
    Γρίπη = 15% θνησιμοτητα
    Γριπη+covid= 30% θνησιμοτητα

    Καριοπαθειες = 30% θνησιμότητα
    Καρδια+ covid = 50%θνησιμοτητα
    2η εκδοχη
    Καρδιοπαθειες=30% θνησιμότητα
    Καρδια+covid= πάλι 30%, αλλά τώρα, και όχι σε βάθος 5ετιας

    ΧΑΠ= 50% θνησιμότητα σε βάθος 10ετιας
    ΧΑΠ+covid=70% θνησιμοτητα μπαμ μπαμ

    Ζαχαρο, υπέρταση, παχυσαρκία κλπ +covid= μεγάλη αύξηση θανάτων.
    Τέλεια και Παύλα. (τυχαία τα νούμερα, αλλά κάπως έτσι δουλεύει η φάση)

    Θυμάμαι μια ανακοίνωση της τροχαίας,
    ο, τι σε κάποιο εορταστικό τριήμερο είχαμε 36 θανάτους από τροχαία, αλλα με δεδομενο ότι κάθε σκ είχαμε μέσο όρο 11 θανάτους, στην ουσία οι νεκροί του τριημέρου ήταν μόλις 25, καθότι οι 11 θα πέθαιναν ούτως ή άλλως βάσει στατιστικής.

  10. #895
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.501
    ο ιός υπάρχει. το έχουμε δεδομένο.
    μας λένε ότι είναι τρελά θανατηφόρος. οκ για τους ηλικιωμένους που μπορεί να ταξιδέψουν και από οποιαδήποτε άλλη ίωση όπως συμβαίνει χρονιά τώρα. ακόμα και για έναν πιο νέο ο οποίος έχει κάποια πάθηση που δεν την γνωρίζει. οκ σε όλα αυτά.

    μας λένε για τρελή μεταδοτικότητα.
    παραθέτω την ζωή μου.
    εργάζομαι σε εργοστάσιο ως μηχανικός ,κάθε μέρα έρχομαι σε επαφή με καμιά 25 χείριστες μηχανών, με εργοδηγούς ,με υπεύθυνους παράγωγης , με υπεύθυνους ποιοτικού έλεγχου , με εξωτερικούς συνεργάτες , με προϊσταμένους , με με με.
    συναντάω τις κόρες μου 2 φόρες την εβδομάδα και κάθε 15μερες περνάμε μαζί σκ. πάνε σχολείο ,αγγλικά και χορό ,μένουν με την μάνα τους που έρχεται και αυτή σε επαφή με κόσμο στην δουλειά της. πάμε στο πάρκο 3 φόρες την εβδομάδα και συναναστρέφομαι με άλλους γονείς , πάμε και σε κούνιες με τσούρμο τα παιδάκια.

    πηγαίνω κάθε μέρα γυμναστήριο και συναντάω κάθε μέρα τα ίδια λίγα άτομα. οπού εκεί δεν έχει μάσκες άλλα έχει ξεφυσήματα και χρίση ίδιων οργάνων από όλους.

    πάω 2 φόρες την εβδομάδα super market και συναντάω τους ίδιους υπάλληλους και πολλές γνωστές φάτσες πελατών εδώ και 8 χρονιά.

    άρα είμαι μια ωρολογιακή βόμβα, έτοιμη να σκάσει και να σκορπίσει παντού τον ίο.


    στον μηνά που τελειώνει σήμερα στο εργοστάσιο μας έχουν κάνει 2 φόρες (μια στις αρχές και μια τώρα στο τέλος ) μοριακό τεστ. όλοι είμαστε αρνητικοί.και μην πει κάνεις ότι κάποιος βρέθηκε και το κρύβουν γιατί άπλα βλέπεις ότι δεν απουσιάζει κάνεις , άσε που εκεί μέσα κουτσομπολεύουν απίστευτα.

    ο ιός υπάρχει άλλα πιστεύω ότι τον βρήκαν πρόσχημα για να τρομοκρατήσουν και ελέγξουν τον πληθυσμό.

    την μάσκα μου την φοράω γιατί δεν γουστάρω να προκαλώ και να τσακωθώ με κανέναν συμπολίτη μου εξαιτίας άλλων!!!!
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  11. #896
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από S705 Προβολή μηνύματος
    ο ιός υπάρχει άλλα πιστεύω ότι τον βρήκαν πρόσχημα για να τρομοκρατήσουν και ελέγξουν τον πληθυσμό.
    Ποιοι ειναι αυτοι τελως παντων?
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  12. #897
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.501
    τα είπε όμορφα ο Shinigami Ryuk
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  13. #898
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.501
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Ποιοι ειναι αυτοι τελως παντων?
    από όλο το ποστ μου μόνο αυτό έχεις να σχολιάσεις?????
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  14. #899
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2013
    Μηνύματα
    97
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    Γρίπη = 15% θνησιμοτητα
    Γριπη+covid= 30% θνησιμοτητα

    Καριοπαθειες = 30% θνησιμότητα
    Καρδια+ covid = 50%θνησιμοτητα
    2η εκδοχη
    Καρδιοπαθειες=30% θνησιμότητα
    Καρδια+covid= πάλι 30%, αλλά τώρα, και όχι σε βάθος 5ετιας

    ΧΑΠ= 50% θνησιμότητα σε βάθος 10ετιας
    ΧΑΠ+covid=70% θνησιμοτητα μπαμ μπαμ

    Ζαχαρο, υπέρταση, παχυσαρκία κλπ +covid= μεγάλη αύξηση θανάτων.
    Τέλεια και Παύλα. (τυχαία τα νούμερα, αλλά κάπως έτσι δουλεύει η φάση)

    Θυμάμαι μια ανακοίνωση της τροχαίας,
    ο, τι σε κάποιο εορταστικό τριήμερο είχαμε 36 θανάτους από τροχαία, αλλα με δεδομενο ότι κάθε σκ είχαμε μέσο όρο 11 θανάτους, στην ουσία οι νεκροί του τριημέρου ήταν μόλις 25, καθότι οι 11 θα πέθαιναν ούτως ή άλλως βάσει στατιστικής.
    Οταν θα λες για θανατους covid θα μιλας με αποτελεσματα και στατιστικα που ισχυουν και οχι λογια του αερα. Εγω σου λεω οτι 8 μηνες τωρα εχει πεθανει 1εκ αναμεσα σε τουλαχιστον 800εκ κρουσματα.Που ειναι το τοσο παραλογο θανατηφορο και καταστροφικο?Γιατι θιγονται οι προσωπικες ελευθεριες των ανθρωπων οι οικονομιες και οι εργασιες τους?Για ενα εκατομυριο ανθρωπους σε ολοκληρο το πλανητη κυκλοφορουμε ολοι σα χειρουργοι?

  15. #900
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    617
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από S705 Προβολή μηνύματος
    ο ιός υπάρχει. το έχουμε δεδομένο.
    μας λένε ότι είναι τρελά θανατηφόρος. οκ για τους ηλικιωμένους που μπορεί να ταξιδέψουν και από οποιαδήποτε άλλη ίωση όπως συμβαίνει χρονιά τώρα. ακόμα και για έναν πιο νέο ο οποίος έχει κάποια πάθηση που δεν την γνωρίζει. οκ σε όλα αυτά.

    μας λένε για τρελή μεταδοτικότητα.
    παραθέτω την ζωή μου.
    εργάζομαι σε εργοστάσιο ως μηχανικός ,κάθε μέρα έρχομαι σε επαφή με καμιά 25 χείριστες μηχανών, με εργοδηγούς ,με υπεύθυνους παράγωγης , με υπεύθυνους ποιοτικού έλεγχου , με εξωτερικούς συνεργάτες , με προϊσταμένους , με με με.
    συναντάω τις κόρες μου 2 φόρες την εβδομάδα και κάθε 15μερες περνάμε μαζί σκ. πάνε σχολείο ,αγγλικά και χορό ,μένουν με την μάνα τους που έρχεται και αυτή σε επαφή με κόσμο στην δουλειά της. πάμε στο πάρκο 3 φόρες την εβδομάδα και συναναστρέφομαι με άλλους γονείς , πάμε και σε κούνιες με τσούρμο τα παιδάκια.

    πηγαίνω κάθε μέρα γυμναστήριο και συναντάω κάθε μέρα τα ίδια λίγα άτομα. οπού εκεί δεν έχει μάσκες άλλα έχει ξεφυσήματα και χρίση ίδιων οργάνων από όλους.

    πάω 2 φόρες την εβδομάδα super market και συναντάω τους ίδιους υπάλληλους και πολλές γνωστές φάτσες πελατών εδώ και 8 χρονιά.

    άρα είμαι μια ωρολογιακή βόμβα, έτοιμη να σκάσει και να σκορπίσει παντού τον ίο.


    στον μηνά που τελειώνει σήμερα στο εργοστάσιο μας έχουν κάνει 2 φόρες (μια στις αρχές και μια τώρα στο τέλος ) μοριακό τεστ. όλοι είμαστε αρνητικοί.και μην πει κάνεις ότι κάποιος βρέθηκε και το κρύβουν γιατί άπλα βλέπεις ότι δεν απουσιάζει κάνεις , άσε που εκεί μέσα κουτσομπολεύουν απίστευτα.

    ο ιός υπάρχει άλλα πιστεύω ότι τον βρήκαν πρόσχημα για να τρομοκρατήσουν και ελέγξουν τον πληθυσμό.

    την μάσκα μου την φοράω γιατί δεν γουστάρω να προκαλώ και να τσακωθώ με κανέναν συμπολίτη μου εξαιτίας άλλων!!!!
    Εργάζομαι σε σούπερ μάρκετ και έρχομαι καθημερινά σε επαφή με 1000-1200 διαφορετικούς πελάτες, η συζυγος το ίδιο σε άλλο κατάστημα.
    Συναντάω κάθε μέρα 15 προμηθευτές που γυρίζουν καθημερινα όλη την Αττική.
    Τα 2 μου παιδιά πάνε σε διαφορετικά σχολεία και φροντιστήρια.
    Παω γυμναστήριο 2 φορές την εβδομάδα.
    Μπαίνω σε καραβι κάθε μερα μέσα έξω Κορυδαλλό-Σαλαμινα.
    Εχω υπερταση, διατατικη ανεπαρκεια, χαπ, ζάχαρο και ειμαι υπέρβαρος και μεσήλικας.
    Επίσης έχω ελαφρά μυωπία και 2 κουφαλες.

    Θα μπορούσε να πει κανείς ότι είμαι η ζωντανή απόδειξη ότι ο ιός δεν υπάρχει.
    Εγώ λέω ότι απλα τηρώ τα βασικά μέτρα ασφαλείας από την αρχή μέχρι τώρα.

    Γαμησέ τα φίλε,
    Ήθελα να σου απαντήσω κι αλλα αλλά διάβασα την απάντηση μου και με έπιασε κατάθλιψη.
    Πάω να σκαψω μια γουβα στην αυλή να μπω μέσα..

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF