Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Βολτα με tenere xt660z σε λοφους της Καβαλας με θεα την πεδιαδα Νεστου και Θασο

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/10/2016
    Μηνύματα
    192

    Βολτα με tenere xt660z σε λοφους της Καβαλας με θεα την πεδιαδα Νεστου και Θασο

    Καλησπερα σε ολους και λιγο υπομονη ακομα με αυτο το φαινομενο του ιου.
    Ενα μικρο βιντεακι με το tenere σε μια ηλιολουστη μερα με προορισμο
    ενα κιοσκι, ψηλα πανω σε λοφο, με θεα το μεγαλυτερο κομματι της πεδιαδας Νεστου και τη Θασο απεναντι.
    ειδανικο θα ελεγα για πρωτοΜαια, πρωτα ο θεος.
    Εδω το βιντεο ,ναστε ολοι καλα.
    https://www.youtube.com/watch?v=w8KMxoYaLrc

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Ωραία πλάνα!Φανταστική θέα απο εκεί!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/12/2009
    Μηνύματα
    126
    Πολύ ωραίο βίντεο.
    Μπράβο φίλε

  4. #4
    Μέλος Το avatar του/της Balkan_express
    Εγγραφή
    06/05/2013
    Μηνύματα
    38
    Ωραιος για αλλη μια φορα πατριώτη. Καλες βολτες και παντα ορθιος!
    ---ΤΑ ΑΓΑΘΑ ΚΟΠΟΙΣ ΚΤΩΝΤΑΙ---

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    12/08/2018
    Μηνύματα
    479
    Χριστός Ανέστη Χρόνια πολλά.
    Μπράβο φίλε, πολυ ωραίο το βίντεο.
    Αυτή είναι βόλτα ξεκούρασης.
    Όχι σαν κάτι άλλους που ανεβαίνουν τα βουνά λές και τους κυνηγάνε. Και αν τους ρωτήσεις - Είδες τον τεράστιο πλάτανο με το ποταμάκι δίπλα του και τον μικρό καταρράκτη;. Θα σου απαντήσουν.
    -Ποιο;.
    Χάνουν όλη την ουσία.

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/10/2016
    Μηνύματα
    192
    Ευχαρηστω τους παντες!
    ναμαστε καλα ολοι και να μπορουμε να βολταρουμε τα μηχανακια μας!
    Χριστος Ανεστι κ χρονια πολλα σε ολους!!!

  7. #7
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.480
    Κώστα, έδωσες Ρέστα πάλι (με κεφαλαίο ρο, σαν το επίθετο). Το video σου έχει καταπληκτική μουσική επένδυση, πολύ ωραίες μεταβάσεις μεταξύ των πλάνων και δημιουργική σκηνοθεσία. Πραγματικά θυμίζει επαγγελματική δουλειά, με μεράκι και γνώση του αντικειμένου. Είναι μερικά κλικ κάτω από το εξαιρετικό με το χαμάμ. Φαντάζομαι ότι θα είχε πολύ πήγαινε-έλα για το στήσιμο της κάμερας στο τρίποδο και τα περάσματα, αφού βλέπω ότι μάλλον το έκανες μόνος σου.

    Αν θέλουμε να δούμε αρνητικά, για τη βελτιστοποίηση στο μέλλον, θα έλεγα ότι τα πλάνα μάλλον δεν είχαν κάτι παραπάνω να δώσουν. Δε σε βοήθησε πάρα πολύ το τοπίο, ώστε το πολύ καλό να γίνει τέλειο. Επίσης, δεν μου άρεσαν οι λήψεις με το τσιγάρο, διότι τα όμορφα video τα βλέπουν και νέοι άνθρωποι που τείνουν να δημιουργούν πρότυπα.

    Μου άρεσε πολύ η χρήση στατικών φωτογραφιών στο τέλος, με τα όμορφα κορεσμένα χρώματα, σε αντίθεση με το χαμηλό κορεσμό του υπόλοιπου video (θα μπορούσε να διορθωθεί αυτό πιστεύω). Το video είναι τόσο καλό, που θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί σαν διαφήμιση, τόσο της πατρίδας μας, όσο και της μοτοσυκλέτας σου.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/10/2016
    Μηνύματα
    192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Κώστα, έδωσες Ρέστα πάλι (με κεφαλαίο ρο, σαν το επίθετο). Το video σου έχει καταπληκτική μουσική επένδυση, πολύ ωραίες μεταβάσεις μεταξύ των πλάνων και δημιουργική σκηνοθεσία. Πραγματικά θυμίζει επαγγελματική δουλειά, με μεράκι και γνώση του αντικειμένου. Είναι μερικά κλικ κάτω από το εξαιρετικό με το χαμάμ. Φαντάζομαι ότι θα είχε πολύ πήγαινε-έλα για το στήσιμο της κάμερας στο τρίποδο και τα περάσματα, αφού βλέπω ότι μάλλον το έκανες μόνος σου.

    Αν θέλουμε να δούμε αρνητικά, για τη βελτιστοποίηση στο μέλλον, θα έλεγα ότι τα πλάνα μάλλον δεν είχαν κάτι παραπάνω να δώσουν. Δε σε βοήθησε πάρα πολύ το τοπίο, ώστε το πολύ καλό να γίνει τέλειο. Επίσης, δεν μου άρεσαν οι λήψεις με το τσιγάρο, διότι τα όμορφα video τα βλέπουν και νέοι άνθρωποι που τείνουν να δημιουργούν πρότυπα.

    Μου άρεσε πολύ η χρήση στατικών φωτογραφιών στο τέλος, με τα όμορφα κορεσμένα χρώματα, σε αντίθεση με το χαμηλό κορεσμό του υπόλοιπου video (θα μπορούσε να διορθωθεί αυτό πιστεύω). Το video είναι τόσο καλό, που θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί σαν διαφήμιση, τόσο της πατρίδας μας, όσο και της μοτοσυκλέτας σου.
    Eυχαρηστω πολυ φιλε μου για τα σχολια!
    Πραγματικα,θα συμφωνησω με το θεμα τσιγαρο,δε θα ξανακανω κατι παρομοιο, μιας που σευχαρηστω κ γιαυτο ,δε πηγε το μυαλο μου εκει..
    ναι ,θα συνφωνησω και θα κρατησω το λογο μου να μην παρουσιασω κακες συνηθειες που τυχων ιοθετησουν νεοτεροι σε επομενο βιντεο..εχεις δικαιο..
    νασε καλα!!
    οι φωτογραφιες στο τελος ,οι πρωτες ειναι πανοραμικες,δλδ ειναι πολες εικονες συγχωνευμενες σε μια.. δεν ειναι στατικες,στο χερι..
    ναι, ειχα αρκετα ανεβα κατεβα αλλα την καμερα την ειχα ,μεχρι να ανεβω τερμα πανω,πανω στο gimbal,δλδ απλα αφηνα το gimbal σε ενα σημειο να γραφει..
    το οποιο το εχω μεσα σε μια τσαντα μαζι με την καμερα πανω..Στα εξηγω καπως για να μη φανταστεις οτι καθομουνα καθε φορα ,εστεινα τριποδα,βιδωνα καμερα κ ξανα απο την αρχη..κατευθειαν μαζι με το gimbal που ειχα κουμπωμενη πανω την καμερα σε ολη τη διαδρομη..
    Το βιντεο απο μονο του ,ηταν αρκετα ποιο εντονα τα χρωματα, εγω τα εκανα ετσι, τα αληθοφανη χρωματα με πολυυυυ λιγο πειραγμα ειναι αυτα των φωτογραφιων που λες..δε ξερω,δε μαρεσουν στις περισοτερες φορες τα εντονα χρωματα αν κ αλλοι κ φιλοι μου εχουν πει,δωσε λιγο χρωμα!
    στο επομενο!
    Τελευταία τροποποίηση από mallllias; 19/04/2020 στις 17:43.

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2019, 21:26
  2. Βολτα στη Θασο με το tenere xt660z βιντεο
    από mallllias στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2019, 16:56
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2019, 13:05
  4. Βολτα σε ερημο ραδιοφωνικο σταθμο με tenere xt660z
    από mallllias στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 21/03/2019, 22:07
  5. Δύο μήνες απουσίας της Ντίνας(dna125) από την καθημερινότητά μου και...
    από nimbus στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 18/09/2005, 16:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF