Σελίδα 2 από 17 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 252

Θέμα: Ducati Multi Strada Enduro 1200 (2016) Vs KTM 1290 Super Adventure T (2016)

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    04/03/2012
    Μηνύματα
    1.858
    Πιστεύω ότι πρέπει να τα οδηγήσεις και τα δύο.
    Το δίλλημα θα λυθεί αυτόματα.



    Ή θα μπλεχτείς χειρότερα.

  2. #17
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.106
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GogosLux Προβολή μηνύματος
    Μιας και το εχω περάσει το δίλημμα αλλα είχα και στο παρελθον το Multi του 2011 λεω να πω και εγω την γνωμη μου.

    Το Multi 2019 προσωπικά μου φαίνεται οτι σε καθίζει πιο μέσα ενω το ΚΤΜ πιο ψηλα/πανω, οποτε ίσως λογο την Hayabusa να σου ειναι πιο φιλικο το Multi.

    Απο την αλλη εγω σε στατικό επίπεδο ενιωθα το Μulti να εχει πιο ψηλά το βαρος του μιας και επρεπε να βαλω πιο πολύ προσπαθεια να το σηκώσω απο το πλαγια θεση σταντ (ειμαι 1,90 οποτε δεν φταίει το υψος )

    Αισθητικά (και ως "θυμα" marketing) το Multi στα ματια μου ειναι πιο ομορφο αλλα το ΚΤΜ ειναι πιο "εργαλείο".

    Κατα τα αλλα, το κυριο αρνητικο που εχει το Μulti ειναι το κοστος συντήρησης που μπορεί να ειναι ακομα και διπλάσιο σε σχεση με το ΚΤΜ.
    Μιλάω για το στανταρ σερβις και οχι κατι σπελιαλ.

    Ακομα και αν συγκρίνεις τιμη ελλάδας 2015 στο Multi (600-700 euros πλήρωσα) με τιμη 2020 Λουξεμβουργο (που ειμαι απο το 2016) για το ΚΤΜ 2018 Adv S (380-400 euros).
    Οταν ηρθα το 2016 και ρωτησα την τιμη σερβις στο Λουξ για το Multi μου είπαν 1000 euros που ειναι λογική διαφορά με την Ελλάδα.

    Αυτός ηταν και ο κύριος λόγος που τελικά πηρα εδω το ΚΤΜ + οτι στην δική μου περίπτωση το Multi ηταν πολυ πιο ακριβο στην αγορα.

    Καλές αγορες και οτι και αν αποφασίσεις ευχομαι να το χαρεις
    Έχοντας μικρή επαφή και με τα δυο θεωρώ πως έγραψες ότι θα 'θελα να γράψω, μάλλον πιο κατανοητά

    Στο 1.80 μου φάνηκε λίγο πιο διαχειρίσημο το ktm σε δύσκολα κομμάτια. Όχι πως συζητάω την είσοδο τους σε κάτι παραπάνω
    απο δασικό με αυτά τα λάστιχα απλά το έχω περισσότερο του χεριού μου.

    Ωραίο πρόβλημα πάντως, σε βάζει να κάνεις ασκήσεις λογικής.

  3. #18
    Και τα 2 μηχανάκια είναι εξαιρετικά καλά σε αυτό που κάνουν. Αν θες και λίγο χώμα ΚΤΜ...
    Πέραν αυτού οι διαφορές είναι αμελητέες.
    Οπότε καταλήγουμε σε υποκειμενικό κριτήριο. Προσωπικά το 1290 μου αρέσει περισσότερο. Στο multi ενώ μου αρέσουν πολύ τα φανάρια του, με χαλάνε απίστευτα τα 2 ρουθούνια από κάτω. Βέβαια περί ορέξεως...
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  4. #19
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Ωραίο πρόβλημα πάντως, σε βάζει να κάνεις ασκήσεις λογικής.
    Ασε τη λογικη απ εξω γιατι αν την επιστρατευσεις παιρνεις αυτο:
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_2020-04-18-12-37-56.jpg 
Προβολές:	243 
Μέγεθος:	89,5 KB 
ID:	417544
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Cineboy
    Εγγραφή
    17/04/2020
    Μηνύματα
    130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από contes di Zante Προβολή μηνύματος
    Καλε όρισες Γιάννη, Χρόνια σου πολλά και καλή αγορά ό,τι και άν αποφασίσεις.

    Από φθινόπωρο του 2018 ήμουν ακριβώς στη δικιά σου θέση ψάχνοντας για ταξιδιάρα ψυχή μετά από 1,5 χρόνο αμήχανος. Επιλογή το 1190 αποκλειστικά στο γκρι/ανθρακί/ασημί αλλά οι τιμές στον θέο. Αργότερα, τέτοια εποχή βρίσκω σε καλή τιμή ένα 1290Τ και ενώ έχει δοκιμαστεί από φίλο (ιδιοκτήτη 1290Τ) και έχουν κανονιστεί Service και βαλίτσες ώστε να το πάρω έτοιμο, την παραμονή μου το ακυρώνει. Τότε προέκυψε το Mugello όπου (ξανα)εμφανίστηκε ο έρωτας για τα Ducati

    Αν ψάξεις θα βρείς αρκετές παρουσιάσεις, τεστ και συγκριτικά μεταξύ των 1290 και 1200 σε όλες τις εκδόσεις τους, νομίζω ότι στα περισσότερα βγάζουν πιο ολοκληρωμένο το 1290 adv. Προσωπικά πάντα ψωνίζω με αρχικό κριτήριο το συναίσθημα, οπότε μικροδιαφορές στην απόδοση (για τα δικά μου χέρια) δεν τις λαμβάνω υπόψιν.

    Όσον αφορά την αγορά μτχ, μετά από μήνες ψαξίματος σε Ελλάδα και εξωτερικό (από Σεπτέμβρη του '18 μέχρι Σεπτέμβρη του '19) έχω να πώ ότι στην Ελλάδα τα ΚΤΜ είναι υπερτιμημένα ως μτχ, κοίτα από τα 990adv, 990SMT μέχρι και τα 1290S. Απόδειξη ότι τα βρίσκεις σε ίδια τιμή όταν το 1290Τ έιχε καινούριο 18690€ (νομίζω όταν έβγαλε το 1290S πήγε 19290€) ενώ το 1200 enduro ξεπερνούσε τα 23000€.

    Καλή αγορά και πάλι και ότι και να πάρεις λιώσε το στα χιλιόμετρα!!
    Πρώτα πρώτα καλώς σας βρήκα και σε ευχαριστώ γιά την γραφή σου.
    Ναι...είναι αλήθεια ότι τα KTM μεταχειρισμένα, είναι υπερτιμημένα σε σχέση με την αρχική τιμή αγορά τους και αυτό συμβαίνει και με τα 1290.Τώρα τελευταία κάπως πάει να αλλάξει το πράγμα στις τιμές προς τα κάτω.Μου κάνει εντύπωση πάντως ότι παρά την νέα έκδοση του S, το Τ εξακολουθεί να είναι ψηλά στην τιμή, αλλά από την άλλη ξέρω ότι πολλοί είναι ορκισμένοι στην έκδοση Τ ειδικά γιά ταξίδια και μικτή χρήση.

    Προσωπικά και εγώ προτιμώ την έκδοση Τ ...άλλωστε τεχνικά οι διαφορές με το S δεν είναι μεγάλες.
    Αρχικά ο στόχος μου ήταν μόνο αυτή, και μετά μπήκε στο παιχνίδι το Multi Enduro αρκετά δυνατά,κυρίως γιά την άριστη κατάσταση και την τιμή που το έχω βρεί και φυσικά γιά την αναλογία τιμής σε σχέση με την αρχική του,που έφτανε όπως λές πλήρες κοντά στα 24 χιλιάρικα.Αλλο απο τα 24 καινούργιο να το βρείς στα 15 μεταχειρισμένο και άλλο να βρείς στα 15 μία μηχανή που καινούργια έκανε 19,ιδιαίτερα όταν μιλάμε γιά αυτά τα δύο δίτροχα.Στην δική μας αγορά, δεν βρίσκεις εύκολα Multi και εάν το βρείς οι τιμές είναι στον Θεό!!

    Σε ότι αφορά τώρα τα άρθρα του εξωτερικού σχετικά με αυτές τις δύο ,τα έχω διαβάσει σχεδόν όλα,αλλά ακόμη και εκεί είναι μοιρασμένες οι γνώμες.
    Ποιά δίτροχη Ιταλίδα έχεις εσύ:....δεν κατάλαβα καλά.

    Σε ευχαριστώ πολύ πάντως.Το σίγουρο είναι ότι η έρευνα και η μελέτη ακόμη θα συνεχιστεί γιά λίγο...προς το παρών δεν υπάρχει κατάληξη!!

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Cineboy
    Εγγραφή
    17/04/2020
    Μηνύματα
    130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GogosLux Προβολή μηνύματος
    Μιας και το εχω περάσει το δήλημα αλλα είχα και στο παρελθον το Multi του 2011 λεω να πω και εγω την γνωμη μου.

    Το Multi 2019 προσωπικά μου φαίνεται οτι σε καθίζει πιο μέσα ενω το ΚΤΜ πιο ψηλα/πανω, οποτε ίσως λογο την Hayabusa να σου ειναι πιο φιλικο το Multi.

    Απο την αλλη εγω σε στατικό επίπεδο ενιωθα το Μulti να εχει πιο ψηλά το βαρος του μιας και επρεπε να βαλω πιο πολύ προσπαθεια να το σηκώσω απο το πλαγια θεση σταντ (ειμαι 1,90 οποτε δεν φταίει το υψος )

    Αισθητικά (και ως "θυμα" marketing) το Multi στα ματια μου ειναι πιο ομορφο αλλα το ΚΤΜ ειναι πιο "εργαλείο".

    Κατα τα αλλα, το κυριο αρνητικο που εχει το Μulti ειναι το κοστος συντήρησης που μπορεί να ειναι ακομα και διπλάσιο σε σχεση με το ΚΤΜ.
    Μιλάω για το στανταρ σερβις και οχι κατι σπελιαλ.

    Ακομα και αν συγκρίνεις τιμη ελλάδας 2015 στο Multi (600-700 euros πλήρωσα) με τιμη 2020 Λουξεμβουργο (που ειμαι απο το 2016) για το ΚΤΜ 2018 Adv S (380-400 euros).
    Οταν ηρθα το 2016 και ρωτησα την τιμη σερβις στο Λουξ για το Multi μου είπαν 1000 euros που ειναι λογική διαφορά με την Ελλάδα.

    Αυτός ηταν και ο κύριος λόγος που τελικά πηρα εδω το ΚΤΜ + οτι στην δική μου περίπτωση το Multi ηταν πολυ πιο ακριβο στην αγορα.

    Καλές αγορες και οτι και αν αποφασίσεις ευχομαι να το χαρεις
    Πολύ χρήσιμη η τοποθέτηση σου ως χρήστης Multi άν και το Enduro έχει αρκετές αλλαγές σε σχέση με το "απλό"
    Το κόστος συντήρησης πάντως όπως το λές είναι πολύ βασικό πράγμα και καταλυτικός παράγοντας στην επιλογή πολλών, ιδιαίτερα όταν μιλάμε γιά τέτοιες μηχανές.

    Εχω ανέβει και στις δύο μηχανές....στο ύψος είμαι σχεδόν όπως εσύ (1.86),και διαπίστωσα και εγω ότι πράγματι στο Multi βρίσκεσαι μέσα στην μηχανή μέ έναν πολύ ωραίο τρόπο, έχοντας λίγο ανιψωμένο μπροστά σου το τιμόνι και την διαχείριση ταμπλώ.Μου φάνηκε ότι πατώ μέσα του πολύ καλά, και μου άρεσε αυτή η διαφορετική προσέγγιση τοποθέτησης.Στο ΚΤΜ καθόμουν πράγματι σε πιό ψηλή θέση...τουλάχιστον αυτό αισθάνθηκα, αν και στα χαρτιά οι διαφορές είναι μικρές.Ηταν πιό "αρχοντική θα έλεγα η θέση του και πιό συνηθισμένη γιά On-Off.

    Στο αισθητικό τώρα κομμάτι, ακόμη δεν είμαι σίγουρος πιό μου αρέσει περισσότερο,γιατί το κάθε ένα έχει την δική του ομορφιά....το Multi την εκλεπτισμένη ομορφιά του διαφορετικού με τις καμπύλες και το ΚΤΜ την άγρια και παράλληλα πολυτελή ομορφιά, που σου λέει : Θα σε πάω όπου θέλεις ξεκούραστα και με ασφάλεια και ας μην το δείχνω τόσο πολύ με τα εξωτερικά κάλη μου.Είναι κάτι σαν το Mazda 6 MPS που έχω (260 εργοστασιακά άλογα με τετρακίνηση),το οποίο εξωτερικά δεν διαφέρει σε πολλά απο το απλό εξάρι, αλλά όταν κάτσεις μέσα και ανοίξεις λίγο το πετάλ γκαζιού, οι αισθήσεις εκτινάσονται!!Οικογενειακό....τεράστιοι χώροι και παράλληλα έτοιμο και γιά πίστα.

    Το πρόβλημα πάντως της επιλογής μου είναι ότι έχω βρεί και τις δύο στην ίδια ακριβώς τιμή και με τα ίδια extra.......αυτό είναι το δύσκολο!!

    Σε ευχαριστώ πολύ.

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Cineboy
    Εγγραφή
    17/04/2020
    Μηνύματα
    130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lykourgi Προβολή μηνύματος
    Πιστεύω ότι πρέπει να τα οδηγήσεις και τα δύο.
    Το δίλλημα θα λυθεί αυτόματα.



    Ή θα μπλεχτείς χειρότερα.
    Εχω δεί και τα δύο....πιστεύω ότι θα μπορέσω να τα οδηγήσω και τα δύο, αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα συμβεί αυτό που και εσυ λές!!

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Cineboy
    Εγγραφή
    17/04/2020
    Μηνύματα
    130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Έχοντας μικρή επαφή και με τα δυο θεωρώ πως έγραψες ότι θα 'θελα να γράψω, μάλλον πιο κατανοητά

    Στο 1.80 μου φάνηκε λίγο πιο διαχειρίσημο το ktm σε δύσκολα κομμάτια. Όχι πως συζητάω την είσοδο τους σε κάτι παραπάνω
    απο δασικό με αυτά τα λάστιχα απλά το έχω περισσότερο του χεριού μου.

    Ωραίο πρόβλημα πάντως, σε βάζει να κάνεις ασκήσεις λογικής.
    Δεν τα παίρνουμε αυτά τα δίτροχα γιά να κάνουμε Enduro και ούτε αυτό είναι το ζητούμενο γιά εμένα.Απλά να μπορείς να μπείς και σε ένα δασάκι απο μιά βατή χωμάτινη διαδρομή....να εξερευνήσεις και κάπως το τοπίο, δίχως να χτυπιέσαι σαν χταπόδι.Να τα φορτώνεις γιά ταξίδια δίχως να ψάχνεις που και πως,και να μπορείς να μετακινηθείς και λίγο μέσα σε μιά πόλη όταν χρειαστεί.

    Οταν λές "επαφή"...τι ακριβώς; Τα οδήγησες καθόλου;

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Cineboy
    Εγγραφή
    17/04/2020
    Μηνύματα
    130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cosgili Προβολή μηνύματος
    Και τα 2 μηχανάκια είναι εξαιρετικά καλά σε αυτό που κάνουν. Αν θες και λίγο χώμα ΚΤΜ...
    Πέραν αυτού οι διαφορές είναι αμελητέες.
    Οπότε καταλήγουμε σε υποκειμενικό κριτήριο. Προσωπικά το 1290 μου αρέσει περισσότερο. Στο multi ενώ μου αρέσουν πολύ τα φανάρια του, με χαλάνε απίστευτα τα 2 ρουθούνια από κάτω. Βέβαια περί ορέξεως...
    Και εγω αυτό νομίζω γιά το χώμα,αν και με έκπληξη έχω διαβάσει σε κάποια συγκριτικά του εξωτερικού ότι το Multi τα πήγε λίγο καλύτερα και αυτό που έκανε εντύπωση.Πάντως επειδή τα έχω δεί και τα δύο απο κοντά,η αίσθηση ματιάς του ΚΤΜ που έδειξε ότι είναι πιό στιβαρό δίτροχο,και πολύ πιό όμορφο απο ότι σε φωτογραφίες που βλέπουμε.....Παίζει ρόλο πάντως όταν φτάνεις εκεί και η μεταπωλητική αξία και εκεί το πράγμα,μπερδεύει κάπως!!

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Cineboy
    Εγγραφή
    17/04/2020
    Μηνύματα
    130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Ασε τη λογικη απ εξω γιατι αν την επιστρατευσεις παιρνεις αυτο:
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_2020-04-18-12-37-56.jpg 
Προβολές:	243 
Μέγεθος:	89,5 KB 
ID:	417544
    Αχα...καλό......Οχι πάλι Suzuki....δεν λέω μιά χαρά...και αξιόπιστο και τίμιο, αλλά να αλλάξουμε και λιγάκι σε κάτι άλλο!!
    Γενικά πάντως ως ψυχοσύνθεση δεν θα έλεγα ότι με διακατέχει η λογική περισσότερο απο το συναίσθημα,μόνο που σε αυτή την περίπτωση, ακόμη και αυτό είναι μπερδεμένο ανάμεσα στις δύο!!

  11. #26
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cineboy Προβολή μηνύματος
    Αχα...καλό......Οχι πάλι Suzuki....δεν λέω μιά χαρά...και αξιόπιστο και τίμιο, αλλά να αλλάξουμε και λιγάκι σε κάτι άλλο!!
    Γενικά πάντως ως ψυχοσύνθεση δεν θα έλεγα ότι με διακατέχει η λογική περισσότερο απο το συναίσθημα,μόνο που σε αυτή την περίπτωση, ακόμη και αυτό είναι μπερδεμένο ανάμεσα στις δύο!!
    Ελπιζω μονο να μη λες μετα τι μ........ς που ημουν και δε πηρα σουζουκι

    Στο θεμα μας τωρα.
    Απο τον υπολογιστη δε βγαινει ακρη γιατι το μυαλο ελλειψει ανατροφοδοτησης απο το συμπαν των αισθησεων, μπαινει σε νοητικο-συναισθηματικες κυκλικες διεργασιες, κοινως λουπες. Ειναι αρα επιτακτικη αναγκη να κανεις βολτες τα μηχανακια που σε ενδιαφερουν. Θα δοσεις αρκετο χρημα και δε λεει να ψωνισεις mail order, sight unseen, bike unridden κλπ. Το ειπαν κι αλλοι πιο πανω, δεν ειμαι ο πρωτος


    ΥΓ
    Και η καθαρα προσωπικη μου αποψη....μην εισαι μ........ς παρε ενα suzuki 1050 του κουτιου να χαρεις μηχανη αντι να σε χαιρονται οι αντιπροσωποι και οι εξουσιοδοτημενοι
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  12. #27
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.445
    ποιο είναι το μπατζετ και πόσα ευρώ βρίσκεις το καθένα?
    you rise you fall you're down then you rise again

  13. #28
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.499
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    ποιο είναι το μπατζετ και πόσα ευρώ βρίσκεις το καθένα?
    Έκαστο 15.000€ μάλλον:

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cineboy Προβολή μηνύματος
    ...
    Αρχικά ο στόχος μου ήταν μόνο αυτή, και μετά μπήκε στο παιχνίδι το Multi Enduro αρκετά δυνατά,κυρίως γιά την άριστη κατάσταση και την τιμή που το έχω βρεί και φυσικά γιά την αναλογία τιμής σε σχέση με την αρχική του,που έφτανε όπως λές πλήρες κοντά στα 24 χιλιάρικα.Αλλο απο τα 24 καινούργιο να το βρείς στα 15 μεταχειρισμένο και άλλο να βρείς στα 15 μία μηχανή που καινούργια έκανε 19,ιδιαίτερα όταν μιλάμε γιά αυτά τα δύο δίτροχα.
    ...
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Cineboy
    Εγγραφή
    17/04/2020
    Μηνύματα
    130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Ελπιζω μονο να μη λες μετα τι μ........ς που ημουν και δε πηρα σουζουκι

    Στο θεμα μας τωρα.
    Απο τον υπολογιστη δε βγαινει ακρη γιατι το μυαλο ελλειψει ανατροφοδοτησης απο το συμπαν των αισθησεων, μπαινει σε νοητικο-συναισθηματικες κυκλικες διεργασιες, κοινως λουπες. Ειναι αρα επιτακτικη αναγκη να κανεις βολτες τα μηχανακια που σε ενδιαφερουν. Θα δοσεις αρκετο χρημα και δε λεει να ψωνισεις mail order, sight unseen, bike unridden κλπ. Το ειπαν κι αλλοι πιο πανω, δεν ειμαι ο πρωτος


    ΥΓ
    Και η καθαρα προσωπικη μου αποψη....μην εισαι μ........ς παρε ενα suzuki 1050 του κουτιου να χαρεις μηχανη αντι να σε χαιρονται οι αντιπροσωποι και οι εξουσιοδοτημενοι
    Ετσι που είμαστε κλεισμένοι στο σπίτι, η ανταλλαγές απόψεων εδω, αποκτούν ιδιαίτερη σημασία και ενασχόληση,και....που ξέρεις!!

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Cineboy
    Εγγραφή
    17/04/2020
    Μηνύματα
    130
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    ποιο είναι το μπατζετ και πόσα ευρώ βρίσκεις το καθένα?
    Εως 15 Κ ....και οι δύο με τόσα και μοντέλα 2016,αλλά με πολύ λίγα χιλιόμετρα (9.000 Κtm - 6.000 Ducati) και με όλα τα extra επάνω μαζί με τις 3 γνήσιες βαλίτσες.

Σελίδα 2 από 17 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ανάκληση μοτοσικλετών KTM 1290 Super Adventure
    από McGyver στο forum Ανακλήσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 22/03/2019, 11:37
  2. KTM 1290 Super Duke GT
    από Ζεύκας στο forum KTM
    Απαντήσεις: 215
    Τελευταίο μήνυμα: 20/12/2018, 18:21
  3. ktm 1290 super adv. t
    από peterTHErider στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 26/07/2018, 22:29
  4. ktm 1290 super duke gt 2018
    από peterTHErider στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2017, 13:52
  5. KTM 1290 Super Duke facelift
    από Ζεύκας στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 19/12/2016, 22:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF