Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 49

Θέμα: Daytona velos vs Crypton R

  1. #16
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/07/2019
    Μηνύματα
    67
    Φιλε μου έχω το velos δεν μου έχει βγάλει τίποτα απο προβλήματα...Βέβαια έχω λίγα χιλιόμετρα λίγα κάτω απο 10 χιλιάδες...Εχω μείνει άφωνος με τα φρένα του το δυνατό του σημείο για μένα...Παντως θα το ξανάπαιρνα αν μου λέγανε οτι έχεις την επιλογή να το αλλάξεις..Το μοτέρ δεν θα σου βγάλει θέμα καθως φοράει μοτερ sprinter

  2. #17
    Μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2020
    Μηνύματα
    42
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jawaforever Προβολή μηνύματος
    Θεωρώ ότι είναι λάθος να πεις σε κάποιον να μην πάρει DIE-TORA (ή αλλιώς daytona)! Άσε βρε τα παιδιά να τα πάρουν, μετά θα εγγραφούν εδώ και θα ρωτάνε γιατί κάνει το ένα, γιατί κάνει το άλλο, γιατί βαράει εκεί , γιατί βαράει εδώ και έτσι θα έχουμε κάτι για να σπάμε πλάκα.
    Ρε μαγκες καταλαβαινετε οτι δεν βοηθατε; Σου ειπε κανεις φιλε οτι με κραταει ο γαυρος η καθε γαυρος απο το να παρω το βελος; Γνωμες ρωταω για το παπι. Απο ιδιοκτητες απο ανθρωπους που εχουν ακουσει για αυτο και γενικα οτιδηποτε ξερει κανεις. ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ.Οι υπολοιποι εχουν γραψει πολυ χρησιμα πραγματα και τους ευχαριστω. Υπαρχουν ομως και τυποι σαν εσας που δεν καταλαβαινετε την ερωτηση φευγετε απο το θεμα και μου κραζετε οτι δεν ειναι γιαμαχα και χοντα χωρις να δινετε καποια ουσιαστικη λυση η απαντηση. Και γω κρυπτον εχω και με 50000 χωρις να βγαλει κιχ. Απλα θελω να μαθω για το βελος που μου τραβηξε την προσοχη. Απλη ηταν η ερωτηση δεν βρισκω λογο να γινεστε ερειστικοι χωρις να λετε κατι ουσιαστικο κοροιδευοντας μαρκες και μοντελα.

  3. #18
    Μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2020
    Μηνύματα
    42
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CuckooDestroyer Προβολή μηνύματος
    Φίλε άκουσε με εδώ όλοι είναι προκατειλημμένοι 50αριδες που έχουν εμμονή με την Ιαπωνία σε σημείο που παίζει να βλέπουν και anime , για να βγάλεις σωστά συμπεράσματα πρέπει να μιλήσεις με κάποιον που το έχει...Μπες στο φβ και δες σε ομαδικές και από τα δύο παπιά τι λένε οι ιδιοκτήτες...Εγώ έχω κάνει και στα 2 ντελιβερι και προτιμώ το βέλος αλλά προφανώς ψάξε το αρκετά και ρώτα 5-6 άτομα να μάθεις ότι περισσότερο μπορείς...Επίσης να ξες εχει το ίδιο μοτέρ με σπρίντερ και dy , ρώτα ντελιβεραδες με αυτά τα μοντέλα για το μοτέρ

    Καλή τύχη και ελπίζω ότι αγοράσεις να σου βγει καλο
    Να σαι καλα φιλε ευχαριστω!

  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    538
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CuckooDestroyer Προβολή μηνύματος
    Φίλε άκουσε με εδώ όλοι είναι προκατειλημμένοι 50αριδες που έχουν εμμονή με την......
    ...
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων 94365343_10220896531577064_5498245733079318528_o.jpg‎  

  5. #20
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/09/2019
    Μηνύματα
    21
    Μεγάλα παιδιά είμαστε όλοι και ως εκ τούτου καταλαβαίνουμε ότι σε όλα τα forums θα ακούσεις το κοντό και το μακρύ του καθενός...
    Στο θέμα μας λοιπόν.Εχω το velos κάνα 8μηνο.Λιγα χιλιόμετρα (δεν το έχω για εργάτη).Το αγόρασα με επιφύλαξη για αυτά που άκουγα και εγώ.Λοιπον αν εξαιρέσουμε ένα αυτοκόλλητο που ξεκόλλησε εγώ δεν έχω παράπονο.Αρκει να ξέρεις τι αγοράζεις...
    Και εξηγουμαι.Εχεις λεφτά για επώνυμο? Πάρτο.
    Δεν έχεις?Πάρε τον Κινέζο.
    Παπί των 1600 ευρων είναι.
    Λαχείο ότι και να πάρεις...
    Όλα χαλάνε...
    Αγόρασε το καλύτερο που αγοράζουν τα χρήματα σου και σου αρέσει!
    Απλά αν καταληξεις οδήγησε το μηχανάκι που θα αγοράσεις...
    Λυπάμαι για το σεντόνι...

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/02/2020
    Μηνύματα
    110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Προκατειλημμένοι 50ριδες με εκατοντάδες χιλιάδες χιλιομέτρων ,που έχουν ταξιδέψει ολόκληρη την Ελλάδα,την Ευρώπη και παραπέρα ,που έχουν αλλάξει πιο πολλές ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ από τα δάχτυλα του χεριού σου.
    Δεν γράφω άλλα ,πάω να δω Naruto και Robotech.
    Δεν χρειάζεται να είσαι προκατειλημμένος 50αρης για να έχεις χιλιόμετρα ούτε εμπειρία φίλε

    Πάω στοίχημα πως τα μοτό που κρίνεται τόσο εύκολα δεν τα έχετε ακουμπήσει καν , προφανώς καλά είναι τα γιαπωνέζικα αλλά υπάρχουν και αξιόλογα μοτό από άλλες εταιρίες και όποιος ενδιαφέρεται καλό θα ήταν να ρωτάει τους ιδιοκτήτες και όχι κάποιον που δεν έχει καμία σχέση με αυτό το όχημα

  7. #22
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CuckooDestroyer Προβολή μηνύματος
    Φίλε άκουσε με εδώ όλοι είναι προκατειλημμένοι 50αριδες που έχουν εμμονή με την Ιαπωνία σε σημείο που παίζει να βλέπουν και anime , για να βγάλεις σωστά συμπεράσματα πρέπει να μιλήσεις με κάποιον που το έχει...Μπες στο φβ και δες σε ομαδικές και από τα δύο παπιά τι λένε οι ιδιοκτήτες...Εγώ έχω κάνει και στα 2 ντελιβερι και προτιμώ το βέλος αλλά προφανώς ψάξε το αρκετά και ρώτα 5-6 άτομα να μάθεις ότι περισσότερο μπορείς...Επίσης να ξες εχει το ίδιο μοτέρ με σπρίντερ και dy , ρώτα ντελιβεραδες με αυτά τα μοντέλα για το μοτέρ

    Καλή τύχη και ελπίζω ότι αγοράσεις να σου βγει καλο

    το ποιος βγάζει σωστα συμπεράσματα ενώ δεν έχει ιδέα που και σε ποιον μιλάει, ευτυχώς υπάρχουν τα γραπτά ποστ που μένουν για να το αποδεικνύουν.
    Επειδή έχεις μπει πολύ φορτσάτος μπαίνω στον κόπο να στο κάνω πιο λιανά για να το καταλάβεις γιατί προφανώς μονάχος σου αδυνατείς.
    όλα οσα λέγονται στο παρόν θρεντ, έχουνε χιλιοειπωθεί σε πολλαπλά θρεντ τα οποία μάλιστα απο το περασμένο καλοκαίρι και μετά πύκνωσαν αφύσικα σε συχνότητα εμφάνισης!
    ότι λέμε οι περισσότεροι ως αρνητικά για τα κινέζικα είναι προϊόν καλής πρόθεσης, για να προστατευτεί εκείνος που λόγω άγνοιας δεν γνωρίζει τι παίρνει. Σε κάποιον χρήστη σαν τον ioa που δείχνει συνειδητοποιημένος αγοραστής, δεν έχει ουσία να του πει κανείς μα μου γιατι (δείχνει) να ξέρει τι αγόρασε.
    Οι έριδες αρχίζουν όταν οι εκάστοτε υποψήφιοι αγοραστές / ιδιοκτήτες (πιτσιρικάδες ως επί τω πλείστον) προσπαθούν να κάνουν τη νύχτα μέρα και το άσπρο μαύρο. Κι αυτό γιατί απο κάποιο σημείο και μετά, κουράζει το να σου ζητείται να συμβουλέψεις, να ξοδεύεις χρόνο να το κάνεις (αυτη ειναι η ουσία των φόρουμ) και παρόλα αυτά να συναντάς πείσμα, αποψάρες βασισμένες σε άγνοια/εγωισμούς/αβάσιμες μαρτυρίες.
    Κάτσε ψάξε τα σχετικά θρεντ να διαπιστώσεις για την εγκυρότητα των όσων σου αναφέρω.



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Biker Προβολή μηνύματος
    Ρε μαγκες καταλαβαινετε οτι δεν βοηθατε; Σου ειπε κανεις φιλε οτι με κραταει ο γαυρος η καθε γαυρος απο το να παρω το βελος; Γνωμες ρωταω για το παπι. Απο ιδιοκτητες απο ανθρωπους που εχουν ακουσει για αυτο και γενικα οτιδηποτε ξερει κανεις. ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ.Οι υπολοιποι εχουν γραψει πολυ χρησιμα πραγματα και τους ευχαριστω. Υπαρχουν ομως και τυποι σαν εσας που δεν καταλαβαινετε την ερωτηση φευγετε απο το θεμα και μου κραζετε οτι δεν ειναι γιαμαχα και χοντα χωρις να δινετε καποια ουσιαστικη λυση η απαντηση. Και γω κρυπτον εχω και με 50000 χωρις να βγαλει κιχ. Απλα θελω να μαθω για το βελος που μου τραβηξε την προσοχη. Απλη ηταν η ερωτηση δεν βρισκω λογο να γινεστε ερειστικοι χωρις να λετε κατι ουσιαστικο κοροιδευοντας μαρκες και μοντελα.
    Φίλε, ειλικρινά συνεχίζω να μην καταλαβαίνω γιατί έλαβες το αρχικό μου ποστ ως εριστικό!
    λες οτι έχεις ενα μπατλ-τεστεντ μηχανακι (το κρυπτον) που έχει δεχθεί και φροντίδα και αναβαθμίσεις.
    μετα λες ότι σκεφτεσαι μηπως το τραμπάρεις με το ντεητονα.
    και σου λεω με κάθε καλή προθεση πως πας να βγαλεις τα μάτια σου μονάχος σου.
    Ε που σκατά είμαι εριστικός ρε αδερφέ;;;; που χωρίς να σε ξέρω, να σου χρωστάω, να είμαι υποχρεωμένος, σου δίνω την καλόπιστη συμβουλή μου;; Μα πάμε καλά;

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ioa Προβολή μηνύματος
    Μεγάλα παιδιά είμαστε όλοι και ως εκ τούτου καταλαβαίνουμε ότι σε όλα τα forums θα ακούσεις το κοντό και το μακρύ του καθενός...
    Στο θέμα μας λοιπόν.Εχω το velos κάνα 8μηνο.Λιγα χιλιόμετρα (δεν το έχω για εργάτη).Το αγόρασα με επιφύλαξη για αυτά που άκουγα και εγώ.Λοιπον αν εξαιρέσουμε ένα αυτοκόλλητο που ξεκόλλησε εγώ δεν έχω παράπονο.Αρκει να ξέρεις τι αγοράζεις...
    Και εξηγουμαι.Εχεις λεφτά για επώνυμο? Πάρτο.
    Δεν έχεις?Πάρε τον Κινέζο.
    Παπί των 1600 ευρων είναι.
    Λαχείο ότι και να πάρεις...

    Όλα χαλάνε...
    Αγόρασε το καλύτερο που αγοράζουν τα χρήματα σου και σου αρέσει!
    Απλά αν καταληξεις οδήγησε το μηχανάκι που θα αγοράσεις...
    Λυπάμαι για το σεντόνι...
    συμφωνώ με το πνεύμα του ποστ, αλλά στα μπολντ ενίσταμαι.
    Δεν είναι ίδιες οι πιθανότητες να σου "κάτσει" το λαχείο με έναν Ιάπωνα απο ότι με ένα Κινέζο.δεν συμφωνείς;
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  8. #23
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CuckooDestroyer Προβολή μηνύματος
    Φίλε τα έχω οδηγήσει και τα 2 , 1000 φορές το βέλος και ας κράξουν όσοι έχουν μετοχές στην yamaha...Πολύ καλύτερη θέση οδήγησης το βέλος και γενικά σε όλα ανώτερο

    Έχω κάνει ντελιβερι και με τα 2 , μόνη αδυναμία στο 2ο είναι τα δισκάκια συμπλέκτη τα οποία θα σε χαιρετήσουν σύντομα και μαζί με μηχανικό είναι 50€ επισκευή
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CuckooDestroyer Προβολή μηνύματος
    Αν τα δώσεις όλα μαζί πάντως στο βέλος να ξέρετε έχει 3 χρόνια εγγύηση η 30.000χλμ εγγύηση οποίο έρθει πρώτο , και δωρεάν όλα τα σέρβις μέχρι τα 20.000χλμ (11σερβις)

    Δεν έχω μετοχές στην Yamaha, αλλά αυτό με τους δίσκους συμπλέκτη πως το κάνεις γαργάρα έτσι εύκολα?
    Και αλλουνού εδω μέσα το Velos που το αγόρασε καινούριο πατιναριζε στις 10.000 χλμ.
    Και φυσικά δεν καλύπτονται απο την εγγύηση οι δίσκοι συμπλεκτη, άρα κάθε 10.000 χλμ και 50ρικο μονο για δισκους συμπλέκτη?
    Κατι δεν παει καλά εδω...
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  9. #24
    Μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2020
    Μηνύματα
    42
    Διαβασε τι γραφω παλι ρε μαν και θα μας τρελανεις. Εγραψα εγω οτι θελω να δωσω το Τ; Γραφω πως το οδηγαω αλλα θελω κατι δικο μου. Προφανως δεν ειναι δικο μου. Το εχει μελος της οικογενειας μου. Για αυτο λεω θελω μηχανακι και ρωτησα για το βελος η το κρυπτονακι μιας και το ενα ειναι καινουργιο και το αλλο απλα μου εκανε εντυπωση. Για αυτο ανοιξα το θρεντακι. Και ερχεσαι εσυ και μου λες τι λεμε και δε κλαιμε. Αυτο δεν ειναι ειρωνικο σιγουρα. Συγκρινε τις απαντησεις με αυτες των αλλων και δες τη διαφορα.

  10. #25
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.591
    να με συγχωρείς, κατάλαβα ότι εχεις ήδη το κρυπτον.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/02/2020
    Μηνύματα
    110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Δεν έχω μετοχές στην Yamaha, αλλά αυτό με τους δίσκους συμπλέκτη πως το κάνεις γαργάρα έτσι εύκολα?
    Και αλλουνού εδω μέσα το Velos που το αγόρασε καινούριο πατιναριζε στις 10.000 χλμ.
    Και φυσικά δεν καλύπτονται απο την εγγύηση οι δίσκοι συμπλεκτη, άρα κάθε 10.000 χλμ και 50ρικο μονο για δισκους συμπλέκτη?
    Κατι δεν παει καλά εδω...
    Συμφωνώ μαζι σου φίλε είναι απαράδεκτο αυτό με τα δισκάκια σε όλα τα ντειτονα , το έχουν πάθει όλοι οι συνάδελφοι μου και στα σπρίντερ κλπ σε λίγα χλμ όπως είπες και εδώ σε πιάνω διάβασμενο

    Αδιαβαστος όμως είσαι στο γιατί τα κάνω "γάργαρα" , τα κάνω διότι παρόλο που είναι κρίμα να τους αλλάξεις τόσο νωρίς , τους αλλάζεις γιατί είναι μάπα ΜΙΑ ΦΟΡΆ , δίνεις λοιπόν μια φορά το 50αρικακι να τους αλλάξεις και αυτοί που θα βάλεις προφανώς δεν θα είναι γνήσιοι die-tora ΑΛΛΑ ΑΦΤΕΡΜΑΡΚΕΤ , και θα σ βγάλουν κανονικότητα 80.000χλμ

    Δοκιμασμένο από συνάδελφο

    Το κόστος του 50ρικου δεν είναι τίποτα μπροστά στο έξτρα 900αρι που κοστίζει το crypton s σε σύγκριση με το σπρίντερ πχ

    Το θέμα είναι στις εποχές που ζούμε να πάρουμε κάτι καλό το οποίο θα κρατήσει και με μικρό κόστος , βλέπε κινητά Xiaomi και στα παπιά πιστεύω πως η Daytona το κάνει αυτό , και σου μιλάω ως άνθρωπος που έχει οδηγήσει τα πάντα από παπια

  12. #27
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Πάντως, 2 daytona έχω οδηγήσει και έφταναν για να τα ερωτευτώ!!!
    Μιλάμε για ποιότητα που όμοια της δεν υπάρχει!!!
    Πήρε ένας φίλος το sprinter 125i,μεταχειρισμένο με 1100 κάτι χλμ...
    Ο προηγούμενος πάντως είχε αλλάξει το τζαμακι του κοντέρ γιατί έμπαζε νερά, εννοείται το ίδιο συμβαίνει και τώρα.
    1ο ποιοτικό στοιχείο αυτό.
    Το πήρα μετά από προτροπή του φίλου για να δω πως πάει.
    Ίσως το πιο χάρτινο + ψεύτικο παπί της κατηγορίας... Νομίζεις ότι οδηγείς κάτι που αποτελείται από πολλές βίδες που δεν έχουν σφιχτει καλά... Το dream που είχα το 1997 ήταν κλάσεις ανώτερο.
    2ο ποιοτικό στοιχείο η αίσθηση που σου δίνει.
    Τα φρένα του ήταν αποκάλυψη!!! Είχα οδηγήσει μια ημέρα πριν το νέο crypton, με ταμπουρο πίσω και πατώντας μόνο το ταμπουρο πίσω, έβλεπες και καταλάβενες το μπροστινό σύστημα να βυθίζεται, σημάδι ότι λειτουργεί και το μπροστά φρένο. Στο sprinter δεν υπήρχε αυτή η αίσθηση, για την ακρίβεια δεν υπήρχε καμία αίσθηση στο μπροστινό. 3ο ποιοτικό στοιχείο.
    Ο φίλος μόλις το πήρε, λίγων μηνών, το πήγε σε τοπικό αντιπρόσωπο για να φτιάξουν τα λάδια στις μπουκάλες μπροστά που, όπως του είπαν, έρχονται με πολύ λιγότερο λάδι από το σωστό.
    4ο ποιοτικό στοιχείο.
    Πριν λίγες μέρες μου είπε ότι κάτι κουνιεται στο τιμόνι μπροστά! Τα χλμ είναι 2 χιλιάδες περίπου... Και ήδη είχε λυθεί και δεθεί το μπροστινό για να λειτουργεί σωστά.
    5ο ποιοτικό στοιχειό.

    Έχω οδηγήσει και το dy110 ενός συναδέλφου. Καμιά 10αρια ετών με 35.000 χλμ περίπου.
    Φοβερό μηχανάκι!!! Μέχρι τώρα έχει οδηγηθεί τελείως χαλαρά, αμφιβάλω αν έχει περάσει τα 60 στο κοντέρ αλλά είναι τεφαρίκι!
    Οι ταχύτητες κουμπώνουν με πολλή δυσκολία, τα ηλεκτρικά είναι ένα μπορντέλο, τα πλαστικά τρίζουν σαν τρελά και είναι σε φάση αποσύνθεσης, τα φρένα, ειδικά ο δίσκος εμπρός, πίσω έχει ταμπούρο, δουλεύουν όποτε και όπως θέλουν! Το πήρα για μια απόσταση 3,5 χλμ και αγωνιούσα για το αν επιβιώσω για τα άλλα 3,5 της επιστροφής.

    Ο ιδιοκτήτης του πάντως είναι ενθουσιασμενος!! Δεν το αλλάζει με τίποτα!!!
    Φαίνεται ότι έχει υψηλά ποιοτικά στάνταρντς! Σου λέει, μέχρι 40-50 πάω, φθηνά το πήρα, βενζίνη δεν καιω, τι άλλο να ζητήσω;;;

    Άλλη μία επιτυχημένη αγορά, άλλος ένας ευτυχισμένος πελάτης!

  13. #28
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    538
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CuckooDestroyer Προβολή μηνύματος

    Αδιαβαστος όμως είσαι...

    .... Το θέμα είναι στις εποχές που ζούμε να πάρουμε κάτι καλό το οποίο θα κρατήσει και με μικρό κόστος , βλέπε κινητά Xiaomi και στα παπιά πιστεύω πως η Daytona το κάνει αυτό , και σου μιλάω ως άνθρωπος που έχει οδηγήσει τα πάντα από παπια
    Α) Απέφευγε χαρακτηρισμους. Αν παρασυρθουμε και μιλάμε ο ένας στον άλλον έτσι στο τέλος θα τσακωθούμε.
    Β) Και εγώ κινέζικο κινητό έχω. Οι Κινέζοι έχουν προτεραιότητα την τεχνολογία στα smart phones και την τεχνητή νοημοσύνη. Τις μοτοσυκλέτες όχι. Τις έχουν απαγορέψει και από τις μεγάλες πόλεις τους. Δεν μπορείς να βάζεις στο ίδιο καλάθι τα smartphones με τις μοτοσυκλέτες που κατασκευαζουν

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Parking
    Εγγραφή
    17/12/2019
    Μηνύματα
    1.369
    velos vs cripton

    και αντιοργαstικοί 50άρηδες

    ρε δεν πάτε να πάρετε κανένα μηχανάκι της ανθρωπιάς λέω γω..?

  15. #30
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/09/2019
    Μηνύματα
    21
    συμφωνώ με το πνεύμα του ποστ, αλλά στα μπολντ ενίσταμαι.
    Δεν είναι ίδιες οι πιθανότητες να σου "κάτσει" το λαχείο με έναν Ιάπωνα απο ότι με ένα Κινέζο.δεν συμφωνείς;[/QUOTE=o_gavros

    Αν με ρωτούσες προ 15ετιας θα συμφωνούσαν.Στην εποχή όμως πού η μόδα της ανάκλησης προτάσσει τον έλεγχο ποιότητας να τον κάνει ο αγοραστής,επιμένω ότι είναι λαχείο!
    Έχουμε δει αρκετά οχήματα όλων των προελεύσεων, ακόμη και κάποια που πλασάρονται premium,να χωλαίνουν.
    Από τότε που έννοιες όπως κατασκευαστική αστοχία και "παιδικές ασθένειες" έχουν γίνει καραμέλα στην βιομηχανία οχημάτων θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω.

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. honda supra x helmin 125,honda astrea 110,crypton s 115,daytona velos 125
    από Grigoris8 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2019, 01:54
  2. Daytona Velos R 125i
    από Nospecialname στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2018, 22:14
  3. Wave 110i vs crypton T110 vs kriss 125
    από dmf στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2013, 18:35
  4. Daytona 675 vs GSXR 750
    από NikosR στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2009, 22:58
  5. cbr125 vs crypton x
    από darkrider στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2007, 20:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF