Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 49

Θέμα: Daytona velos vs Crypton R

  1. #31
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.059
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ioa Προβολή μηνύματος
    συμφωνώ με το πνεύμα του ποστ, αλλά στα μπολντ ενίσταμαι.
    Δεν είναι ίδιες οι πιθανότητες να σου "κάτσει" το λαχείο με έναν Ιάπωνα απο ότι με ένα Κινέζο.δεν συμφωνείς;[/QUOTE=o_gavros

    Αν με ρωτούσες προ 15ετιας θα συμφωνούσαν.Στην εποχή όμως πού η μόδα της ανάκλησης προτάσσει τον έλεγχο ποιότητας να τον κάνει ο αγοραστής,επιμένω ότι είναι λαχείο!
    Έχουμε δει αρκετά οχήματα όλων των προελεύσεων, ακόμη και κάποια που πλασάρονται premium,να χωλαίνουν.
    Από τότε που έννοιες όπως κατασκευαστική αστοχία και "παιδικές ασθένειες" έχουν γίνει καραμέλα στην βιομηχανία οχημάτων θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω.
    Mην βλεπεις μονον την ελληνικη αγορα που ειναι νάνος Κοιτα και τις υπολοιπες ,που εκει οι οροι εγγυησης τηρουνται.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  2. #32
    Μονοκύλινδρο μέλος Το avatar του/της nikosmec
    Εγγραφή
    09/09/2015
    Μηνύματα
    335
    Γράφω χωρίς να έχω οδηγήσει το velos έχω όμως το sprider απο το 2006 οπότε θεωρώ πως έχω μια εικόνα από παπιά daytona και λοιπά φασόν κινέζικα παπάκια που δεν έχουν τόσες διαφορές μεταξύ τους όσες θεωρούν ορισμένοι.

    Η διαφορά με τα επώνυμα παπιά που προσπαθούν οι "50αριδες" του φορουμ να περιγράψουν (και όχι δεν είμαι 50αρις, 29 είμαι) είναι ο ποιοτικός έλεγχος που κάνει η κάθε εταιρεία ανεξάρτητα της χώρας κατασκευής και αυτό είναι κάτι που μεταφράζεται στην διαφορά της τιμής, αυτό είναι κάτι που θα βγει με τα χρόνια είτε θέλει κάποιος να το καταλάβει είτε όχι.
    Και όχι τα 10.000 χλμ δεν είναι δείγμα αντοχής στον χρόνο όταν μιλάμε για ένα όχημα που προορίζεται για γαιδούρι μέσα στην πόλη και για εργαλείο δουλειάς.

    Στο sprider λοιπόν με πάνω από 100.000 χλμ έχω επισκευάσει το μοτέρ 5-6 φορές (είπαμε γαϊδούρι για κάθε μέρα δεν το πήρα για να το λυπάμαι), το σασμάν δεν δούλευε ποτέ σωστά και ούτε πρόκειται να δουλέψει σαν honda εκτός και να βάλω από honda, τα πλαστικά έχουν χαιρετήσει εδώ και αρκετά χρόνια, τα φανάρια έχουν ξεθωριάσει και θολώσει, τα ηλεκτρονικά κοντέρ κλπ είναι επιπέδου φθηνών ημιτασιόν που βγαίνουν για supra στο ένα τρίτο της τιμής του daytona όμως.

    Μετά από τόσα χρόνια λοιπόν εγώ έχω καταλήξει στο συμπέρασμα πως αν το 2006 είχα πάρει ένα μεταχειρισμένο supra σήμερα θα ήταν σε καλύτερη κατάσταση από ότι είναι το sprider και φυσικά θα είχε καλύτερη αξία μεταπώλησης από το sprider που δεν καταδέχομαι καν να το πουλήσω σε κάποιον.

    Για το sprider συγκεκριμένα που θεωρείται και η κορωνίδα της daytona μιλάμε για ένα μηχανάκι που ο κινητήρας είναι αντίγραφο honda με διάφορες τροποποιήσεις, που το πλαίσιο είναι αντίγραφο του supra και που η μόνη ουσιαστική διαφορά με το supra είναι τα σωληνάκια υψηλής, το πίσω δισκόφρενο και τα πλαστικά που μοιάζουν με modenas dinamik.

    Φυσικά αν κάποιος έχει χρήματα να πάρει μέχρι κινέζικο ας πάρει κινέζικο δεν είναι μεμπτό αυτό αλλά δεν χρειάζεται να το κάνουμε μεσανατολικό αυτό. Ούτε η αιχμή της τεχνολογίας είναι ούτε τίποτα άλλο και ας περιμένει να και τα ανάλογα προβλήματα που θα βγάλει λόγο και του ανάλογου ποιοτικού ελέγχου.

    Ότι βγάζουν και οι επώνυμες εταιρίες πατάτες και προβλήματα δεν θα διαφωνήσω άλλα τι να κάνουμε πάλι ποιοτικά ένα επώνυμο είναι καλύτερο. Innova φίλου για παράδειγμα ίδιας χρονολογίας με το sprider μου πάνω κάτω και ίδιας μην πω και χειρότερης συντήρησης με το δικό μου, παρόλο που έβγαλε στρόφαλο στα 50.000 χλμ αν τα βάλεις δίπλα δίπλα με το sprider δεν μπορούν να συγκριθούν, ακόμα και τώρα η ποιότητα κύλισης του innova είναι ανώτερη.

  3. #33
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/09/2019
    Μηνύματα
    21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Mην βλεπεις μονον την ελληνικη αγορα που ειναι νάνος Κοιτα και τις υπολοιπες ,που εκει οι οροι εγγυησης τηρουνται.
    Μα δεν μίλησα μόνο για την εγχώρια αγορά.Το πρόβλημα είναι παγκόσμιο στην αγορά οχημάτων (και όχι μόνο!).
    Όσο για την εγγύηση καλή είναι αλλά για να φτάσεις να την χρησιμοποιήσεις προφανώς κάτι δεν πήγε καλά...δεν νομίζεις?!

  4. #34
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.059
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ioa Προβολή μηνύματος
    Μα δεν μίλησα μόνο για την εγχώρια αγορά.Το πρόβλημα είναι παγκόσμιο στην αγορά οχημάτων (και όχι μόνο!).
    Όσο για την εγγύηση καλή είναι αλλά για να φτάσεις να την χρησιμοποιήσεις προφανώς κάτι δεν πήγε καλά...δεν νομίζεις?!
    Δεν διαφωνω ,ομως η αισθηση μου ειναι οτι τα σημερινα αυτοκινητα και μηχανακια ειναι γενικα πιο απροβληματιστα απο τα παλαιοτερα και σιγουρα ασφαλεστερα.Τηρουμενων των αναλογιων της τεχνολογιας και ασφαλειας που προσφερουν και ενσωματωνουν.Αυτο με στατιστικες απο εταιριες οδικης βοηθειας παγκοσμιως,και συζητησεις με σοβαρους μαστορες του χωρου.Οσον αφορα τις ανακλησεις ,και τις εγγυησεις σε σοβαρες χωρες τηρουνται.Παλαιοτερα -και στο λεω επειδη ειμαι 60 χρονων και χουν περασει πολλα οχηματα απο τα χερια μου ,οι εννοιες ανακληση,και εγγυηση ηταν αγνωστες ,οχι μονο στην Ελλαδα που και σημερα χωλαινουν,αλλα και στον υπολοιπο κοσμο-πλην ΗΠΑ που εκει αυτες οι εννοιες ειναι σε αλλο επιπεδο εδω και 70 χρονια.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  5. #35
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.169
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CuckooDestroyer Προβολή μηνύματος
    Συμφωνώ μαζι σου φίλε είναι απαράδεκτο αυτό με τα δισκάκια σε όλα τα ντειτονα , το έχουν πάθει όλοι οι συνάδελφοι μου και στα σπρίντερ κλπ σε λίγα χλμ όπως είπες και εδώ σε πιάνω διάβασμενο

    Αδιαβαστος όμως είσαι στο γιατί τα κάνω "γάργαρα" , τα κάνω διότι παρόλο που είναι κρίμα να τους αλλάξεις τόσο νωρίς , τους αλλάζεις γιατί είναι μάπα ΜΙΑ ΦΟΡΆ , δίνεις λοιπόν μια φορά το 50αρικακι να τους αλλάξεις και αυτοί που θα βάλεις προφανώς δεν θα είναι γνήσιοι die-tora ΑΛΛΑ ΑΦΤΕΡΜΑΡΚΕΤ , και θα σ βγάλουν κανονικότητα 80.000χλμ

    Δοκιμασμένο από συνάδελφο

    Το κόστος του 50ρικου δεν είναι τίποτα μπροστά στο έξτρα 900αρι που κοστίζει το crypton s σε σύγκριση με το σπρίντερ πχ

    Το θέμα είναι στις εποχές που ζούμε να πάρουμε κάτι καλό το οποίο θα κρατήσει και με μικρό κόστος , βλέπε κινητά Xiaomi και στα παπιά πιστεύω πως η Daytona το κάνει αυτό , και σου μιλάω ως άνθρωπος που έχει οδηγήσει τα πάντα από παπια
    Αδιάβαστος φυσικά.
    Ποιός θα φανταζόταν δηλαδή οτι στα daytona τα ιμιτασιόν ανταλλακτικά είναι καλύτερα απο τα οριτζιναλ!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  6. #36
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/09/2019
    Μηνύματα
    21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Δεν διαφωνω ,ομως η αισθηση μου ειναι οτι τα σημερινα αυτοκινητα και μηχανακια ειναι γενικα πιο απροβληματιστα απο τα παλαιοτερα και σιγουρα ασφαλεστερα.Τηρουμενων των αναλογιων της τεχνολογιας και ασφαλειας που προσφερουν και ενσωματωνουν.Αυτο με στατιστικες απο εταιριες οδικης βοηθειας παγκοσμιως,και συζητησεις με σοβαρους μαστορες του χωρου.Οσον αφορα τις ανακλησεις ,και τις εγγυησεις σε σοβαρες χωρες τηρουνται.Παλαιοτερα -και στο λεω επειδη ειμαι 60 χρονων και χουν περασει πολλα οχηματα απο τα χερια μου ,οι εννοιες ανακληση,και εγγυηση ηταν αγνωστες ,οχι μονο στην Ελλαδα που και σημερα χωλαινουν,αλλα και στον υπολοιπο κοσμο-πλην ΗΠΑ που εκει αυτες οι εννοιες ειναι σε αλλο επιπεδο εδω και 70 χρονια.
    Συμφωνούμε λοιπόν...τηρουμένων των αναλογιών.
    Αφού λοιπόν, λίγο πολύ, όλοι είμαστε-αν ορκισμένοι καμικάζε θα προτιμούσα ένα Corolla 20ετιας (έχω) ή ένα ΧΤ 20ετιας (είχα) με μηδέν εγγύηση και το κεφάλι μου ήσυχο παρά... 20ετη εγγύηση (ίσως το μεγαλύτερο έσοδο των βιομηχανιών οχημάτων) , ανακλήσεις φρουφρού και αρώματα.
    Αυτά από εμένα.

  7. #37
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.059
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ioa Προβολή μηνύματος
    Συμφωνούμε λοιπόν...τηρουμένων των αναλογιών.
    Αφού λοιπόν, λίγο πολύ, όλοι είμαστε-αν ορκισμένοι καμικάζε θα προτιμούσα ένα Corolla 20ετιας (έχω) ή ένα ΧΤ 20ετιας (είχα) με μηδέν εγγύηση και το κεφάλι μου ήσυχο παρά... 20ετη εγγύηση (ίσως το μεγαλύτερο έσοδο των βιομηχανιών οχημάτων) , ανακλήσεις φρουφρού και αρώματα.
    Αυτά από εμένα.
    Aν δεν εχεις απαιτησεις των σημερινων στανταρ ανεσεως,ασφαλειας,αξεσουαρ, τοτε καλως πραττεις.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  8. #38
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CuckooDestroyer Προβολή μηνύματος
    Συμφωνώ μαζι σου φίλε είναι απαράδεκτο αυτό με τα δισκάκια σε όλα τα ντειτονα , το έχουν πάθει όλοι οι συνάδελφοι μου και στα σπρίντερ κλπ σε λίγα χλμ όπως είπες και εδώ σε πιάνω διάβασμενο

    Αδιαβαστος όμως είσαι στο γιατί τα κάνω "γάργαρα" , τα κάνω διότι παρόλο που είναι κρίμα να τους αλλάξεις τόσο νωρίς , τους αλλάζεις γιατί είναι μάπα ΜΙΑ ΦΟΡΆ , δίνεις λοιπόν μια φορά το 50αρικακι να τους αλλάξεις και αυτοί που θα βάλεις προφανώς δεν θα είναι γνήσιοι die-tora ΑΛΛΑ ΑΦΤΕΡΜΑΡΚΕΤ , και θα σ βγάλουν κανονικότητα 80.000χλμ

    Δοκιμασμένο από συνάδελφο

    Το κόστος του 50ρικου δεν είναι τίποτα μπροστά στο έξτρα 900αρι που κοστίζει το crypton s σε σύγκριση με το σπρίντερ πχ

    Το θέμα είναι στις εποχές που ζούμε να πάρουμε κάτι καλό το οποίο θα κρατήσει και με μικρό κόστος , βλέπε κινητά Xiaomi και στα παπιά πιστεύω πως η Daytona το κάνει αυτό , και σου μιλάω ως άνθρωπος που έχει οδηγήσει τα πάντα από παπια
    Ναι, δεν είναι τπτ το 900αρι. Το έγραψε και το παλικάρι πιο πριν που έχει sprinter του 06 με πάνω από 100.000 χλμ και έχει επισκευάσει το μοτέρ 5-6 φορές.

    Να πεις δλδ ότι δίνεις 200€ σε κάθε επισκευή για ένα sprinter, έχεις ήδη περάσει το 900αρι με επιπλέον δώρο ότι είχες, έχεις και θα έχεις ένα χρεπι μιας και μπορεί από επισκευή σε επισκευή να παίρνει παράταση άλλες 20.000χλμ το μοτέρ, τα πλαστικά του όμως όπως και τα φώτα του, το κοντέρ του κλπ, θα είναι χειρότερα... Τι συζητάμε ρε γμτ...

  9. #39
    Μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2020
    Μηνύματα
    42
    Λοιπον μετα απο καποια συμβαντα το μπατζετ μπορει να ανεβει μεχρι 2500€. Επειδη εχω παει απο 50αρι σε Α1 σκεφτηκα να μην περιμενω να παω 20 για το Α2 και να δινω παλι αλλα τοσα χρηματα για διπλωμα να παω κατευθειαν για το απεριοριστο στα 24 και να ανεβω σταδιακα κυβικα μονος μου. Επομενως θελω μια μηχανη μεχρι 125 κυβικα για τουλαχιστον 5 χρονια. Μηχανη οχι παπι. Αρκετες οι επιλογες κυριος καινουργιο κοιταω μιας και δεν εχει και μεταχειρισμενα πολλα στην περιοχη μου. Σκεφτηκα για το gsxs125 που ειναι σε προσφορα και για το ys125 της γιαμαχα. Ξερει καποιος κατι για τα μοντελα αυτα η προτεινει κατι διαφορετικο;

  10. #40
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Biker Προβολή μηνύματος
    Λοιπον μετα απο καποια συμβαντα το μπατζετ μπορει να ανεβει μεχρι 2500€. Επειδη εχω παει απο 50αρι σε Α1 σκεφτηκα να μην περιμενω να παω 20 για το Α2 και να δινω παλι αλλα τοσα χρηματα για διπλωμα να παω κατευθειαν για το απεριοριστο στα 24 και να ανεβω σταδιακα κυβικα μονος μου. Επομενως θελω μια μηχανη μεχρι 125 κυβικα για τουλαχιστον 5 χρονια. Μηχανη οχι παπι. Αρκετες οι επιλογες κυριος καινουργιο κοιταω μιας και δεν εχει και μεταχειρισμενα πολλα στην περιοχη μου. Σκεφτηκα για το gsxs125 που ειναι σε προσφορα και για το ys125 της γιαμαχα. Ξερει καποιος κατι για τα μοντελα αυτα η προτεινει κατι διαφορετικο;
    Καλα το σκεφτεσαι νομιζω σχετικα με το διπλωμα. Το GSX-S ετυχε να το δω στην αντιπροσωπεια προσφατα και μου εκανε πολυ καλη εντυπωση. Συγχρονη μηχανη, εξαταχυτο, υδροψυκτο, με ABS, ωραιο συνολο γενικα. Και νομιζω το μοτερακι ειναι δυνατο για τα κυβικα του, στα ορια του Α1 βασικα. Δε βλεπω να γινεται καποια συγκριση με το Yamaha, ειναι πολυ πιο απλη κατασκευη (αεροψυκτο, πενταταχυτο, πολυ πιο αδυναμο, χωρις ABS). Βασικα και μονο την τετραετη εγγυηση και οδικη του Suzuki να σκεφτεις μαλλον αρκει. Αφου εχεις σκοπο να το κρατησεις κιολας θα την εκμεταλλευτεις στο επακρο.

    Ενα ακομα μοντελο που ειναι στην κατηγορια ειναι το καινουριο SYM NH-X. Χωρις να ξερω κατι παραπανω, περα απ΄το οτι το βρισκω πολυ ενδιαφερον σχεδιαστικα.

  11. #41
    Μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2020
    Μηνύματα
    42
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Καλα το σκεφτεσαι νομιζω σχετικα με το διπλωμα. Το GSX-S ετυχε να το δω στην αντιπροσωπεια προσφατα και μου εκανε πολυ καλη εντυπωση. Συγχρονη μηχανη, εξαταχυτο, υδροψυκτο, με ABS, ωραιο συνολο γενικα. Και νομιζω το μοτερακι ειναι δυνατο για τα κυβικα του, στα ορια του Α1 βασικα. Δε βλεπω να γινεται καποια συγκριση με το Yamaha, ειναι πολυ πιο απλη κατασκευη (αεροψυκτο, πενταταχυτο, πολυ πιο αδυναμο, χωρις ABS). Βασικα και μονο την τετραετη εγγυηση και οδικη του Suzuki να σκεφτεις μαλλον αρκει. Αφου εχεις σκοπο να το κρατησεις κιολας θα την εκμεταλλευτεις στο επακρο.

    Ενα ακομα μοντελο που ειναι στην κατηγορια ειναι το καινουριο SYM NH-X. Χωρις να ξερω κατι παραπανω, περα απ΄το οτι το βρισκω πολυ ενδιαφερον σχεδιαστικα.
    Ευχαριστω για την απαντηση φιλε. Ναι ξερω τα δυο μοντελα δε συγκρινονται απλα μου αρεσε το ys και ειπα να το αναφερω. Για το gsxs μια ερωτηση. Πως σου φανηκε το μεγεθος του; Ειναι σαν μινιατουρα η σαν κανονικη μηχανη; Γιατι απο τις φωτο που βλεπω φαινεται μικρο. Τα εχω τσεκαρει τα sym απλα η διαφορα τιμης σε σχεση με τα αντιστοιχα ιαπωνικα ειναι μικρη οποτε λεω να παω σε ιαπωνα μιας και θελω τη μηχανη για αρκετα χρονια.Νομιζω στα 2μιση χιλιαρικα που διαθετω το gsxs ειναι μονοδρομος μετα την προσφορα της σουζουκι. Φαινεται ισαξιο και πολυ πιο φθηνο απο τα αντιστοιχα χοντα και γιαμαχα.

  12. #42
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/10/2017
    Μηνύματα
    135
    Το ys ειναι η επιτομη της οικονομιας. τοσο στην καταναλωση (2 λ/100χλμ), οσο και στα αναλωσιμα. (αεροψυκτο 2βαλβιδο)
    Αλλα μα τη μπαναγια, δεν παει βημα ρε παιδι μου... Στα φαναρια με περνανε κατι χοντα στρογγυλοφαναρα δικαβαλα...
    Συγκινησεις 0, επιδοσεις 0, οικονομια και φιλικοτητα 10...

  13. #43
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Biker Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστω για την απαντηση φιλε. Ναι ξερω τα δυο μοντελα δε συγκρινονται απλα μου αρεσε το ys και ειπα να το αναφερω. Για το gsxs μια ερωτηση. Πως σου φανηκε το μεγεθος του; Ειναι σαν μινιατουρα η σαν κανονικη μηχανη; Γιατι απο τις φωτο που βλεπω φαινεται μικρο.
    Για 125 παντα, μου φανηκε "γεματο". Σιγουρα θα το δεις κι απο κοντα αν προκειται να το αγορασεις βεβαια, αλλα εμενα μου γεμισε το ματι παντως.

    Νομιζω στα 2μιση χιλιαρικα που διαθετω το gsxs ειναι μονοδρομος μετα την προσφορα της σουζουκι. Φαινεται ισαξιο και πολυ πιο φθηνο απο τα αντιστοιχα χοντα και γιαμαχα.
    Συμφωνω. Για μενα υστερει μονο σε μεταπωλητικη αξια, καθως δεν ειναι μηχανακι που φανηκε να το προτιμαει ο κοσμος. Αλλα αφου ειναι σωστη η τιμη θα μπορεις και να το δωσεις φθηνα χωρις να χασεις πολλα.

  14. #44
    Μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2020
    Μηνύματα
    42
    Ναι αυτο και το cbf ειναι φτιαγμενα για την οικονομια και μονο και τα πανε πολυ καλα σε αυτο. Ειναι ομορφουλι παντως και σε καλη τιμη.

  15. #45
    Μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2020
    Μηνύματα
    42
    Pct ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις φιλε να σαι καλα! Με βλεπω να πηγαινω στο gsxs.

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. honda supra x helmin 125,honda astrea 110,crypton s 115,daytona velos 125
    από Grigoris8 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2019, 00:54
  2. Daytona Velos R 125i
    από Nospecialname στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2018, 21:14
  3. Wave 110i vs crypton T110 vs kriss 125
    από dmf στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2013, 17:35
  4. Daytona 675 vs GSXR 750
    από NikosR στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2009, 21:58
  5. cbr125 vs crypton x
    από darkrider στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2007, 19:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF