Σελίδα 11 από 21 ΠρώτοΠρώτο ... 678910111213141516 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 304

Θέμα: Ξυλοδαρμός δικυκλιστή από αστυνομικούς στο κέντρο της Αθήνας.

  1. #151
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Το όλο κείμενο σου διαβάζεται γρήγορα και εύκολα , παρόλα αυτά πιστεύω οτι είναι πολύ δύσκολο να το κατανοήσουν όλοι
    Αυτο που εγραψε σχετιζεται με αυτο που επισης εηραψε λιγο πιο πανω:
    Ο ελληνας μπερδευει το λειτουργημα με τον λειτουργο και επειδη δεν σεβεται (δικαιολογημενα η μη) τον λειτουργο, αυτοματως χανει και τον σεβασμο του στο λειτουργημα. Αυτο, εκτος απο εντελως ηλιθιο ειναι και εξαιρετικα επικινδυνο, γιατι οδηγει σε καταλυση των θεσμων και της εννοιας της αξιοκρατιας και δημοκρατιας, που με την σειρα τους ανατροφοδοτουν ενα φαυλο κυκλο.
    Η διαπίστωση αυτη ειναι δεδονενη και ισως σε υπερθετικό βαθμο σε σχεση με πολιτες της ευρωπης
    you rise you fall you're down then you rise again

  2. #152
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.438
    Επίσης θα έλεγα πως ναι ,συμβαίνουν τέτοια περιστατικά αλλά ας μην υπερβάλουμε κιόλας ,δεν ήμαστε και Β.Κορέα ούτε γιουεσει που πρώτα πυροβολάνε και μετά ζητάνε ταυτότητα.
    Εγώ τουλάχιστον δεν ένιωσα ποτέ ότι δεν έχω προσωπική ελευθερία.
    Κακούς μπάτσους/δημ υπαλλήλους/ιδιωτικούς/μανάβηδες/κ.οκ έχω συναντήσει αρκετούς.Όπως και σωστούς.
    Γενικά σκ@τ@νρθωπους πάσης φύσης.
    when life gets complicated... i ride.

  3. #153
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Καλα αυτο παιζεται, μην εισαι τοσο σιγουρος...Ο πεθερος μου ηταν στρατιωτικος γιατρος. Οσο ηταν γιατρος, αλλο τοσο ηταν στρατιωτης και αποστρατευτηκε ως αρχηγος υγιειονομικου. Απο συζητησεις μαζι του εκτιμησα πολλα πραγματα που ειτε αγνοουσα ειτε δεν ηθελα να καταλαβω. Το προφανες ρεζουμε ειναι πως υπαρχει εξαιρετικη ποιοτητα ανθρωπων στον στρατο οπως και παντου. Και το αναποδο προφανως.
    Συμφωνώ σε πολλά από αυτά που έγραψες. Δεν έχω καμία ανάγκη να δικαιολογηθώ, προφανώς, αλλά θα το γράψω για κάποιους που δε με γνωρίζουν προσωπικά, όπως τον παρακάτω. Τα γραφόμενά μου είναι συχνά - απολύτως συνειδητά και εσκεμμένα - υπερβολικά, για να περάσουν κάποιο πόιντ. Που συνήθως δεν απέχει πολύ από την αλήθεια.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από yannis24 Προβολή μηνύματος
    Αρκετα προσβητικο θα ελεγα για πολλους ανθρωπους....και ακομα και για παιδια που προσπαθουν να μπουν σε διαφορες Στρατιωτικες σχολες ακομα και τωρα.....
    Τουλαχιστον προσωπικα, προσβαλεις ανθρωπους σαν τον πατερα μου, και δεν θεωρω οτι αυτο ειναι σωστο....
    μια χαρα ανθrωπος ηταν, ειναι και θελω να πιστεω θα εξακολουθει να ειναι....
    Αν ο πατέρας σου και πολλοί ακόμα άνθρωποι δεν ανήκουν στις κατηγορίες που ανέφερα, τότε δεν ανήκουν στις κατηγορίες που ανέφερα. Μη βλέπετε το δάχτυλο.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Και γω στην ηλικία σου αυτά πίστευα
    Εύχομαι τα γεράματα να μη με φθείρουν τόσο τότε, και να συνεχίσω να πιστεύω το σωστό.
    Life begins at 45°.

  4. #154
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Συμφωνώ σε πολλά από αυτά που έγραψες. Δεν έχω καμία ανάγκη να δικαιολογηθώ, προφανώς, αλλά θα το γράψω για κάποιους που δε με γνωρίζουν προσωπικά, όπως τον παρακάτω. Τα γραφόμενά μου είναι συχνά - απολύτως συνειδητά και εσκεμμένα - υπερβολικά, για να περάσουν κάποιο πόιντ. Που συνήθως δεν απέχει πολύ από την αλήθεια.



    Αν ο πατέρας σου και πολλοί ακόμα άνθρωποι δεν ανήκουν στις κατηγορίες που ανέφερα, τότε δεν ανήκουν στις κατηγορίες που ανέφερα. Μη βλέπετε το δάχτυλο.



    Εύχομαι τα γεράματα να μη με φθείρουν τόσο τότε, και να συνεχίσω να πιστεύω το σωστό.
    Σε ξαναρωτάω τότε, μη σκας

  5. #155
    Απομονω-μέλος
    Εγγραφή
    10/03/2005
    Μηνύματα
    192
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    ποσα πραγματα εχουν αλλαξει μετα απο τοσα χρονια.
    Μπα σε καλό σου.....
    Ο στρατός είναι αθάνατος, νομίζω ότι τίποτε δεν έχει αλλάξει εδώ και πολλά πολλά χρόνια.
    Perfection never change.... κι ετς
    Άμα σου μέλλει να πνιγείς, ποτέ σου δεν πεθαίνεις... (by Amrk)

  6. #156
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    ...... Και καποιοι απο αυτους ενδεχεται κιολλας να πεθανουν για μας. .
    Γιατί ''για μας'' πεθαίνουν ή σκοτώνονται μόνο αεροπόροι, αστυνομικοί, πυροσβέστες και λοιποί των σωμάτων
    ''ασφαλείας'', αλλά ο οικοδόμος που σκοτώθηκε πχ σε γέφυρα της Εγνατίας οδού ή σε σήραγγα κάποιας εθνικής οδού
    παθαίνει για πάρτη του;;;;;;; Ο μεταφορέας, ο νταλικιέρης πεθαίνει από άποψη;;;;;
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  7. #157
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Γιατί ''για μας'' πεθαίνουν ή σκοτώνονται μόνο αεροπόροι, αστυνομικοί, πυροσβέστες και λοιποί των σωμάτων
    ''ασφαλείας'', αλλά ο οικοδόμος που σκοτώθηκε πχ σε γέφυρα της Εγνατίας οδού ή σε σήραγγα κάποιας εθνικής οδού
    παθαίνει για πάρτη του;;;;;;; Ο μεταφορέας, ο νταλικιέρης πεθαίνει από άποψη;;;;;
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	point.jpg 
Προβολές:	190 
Μέγεθος:	11,7 KB 
ID:	417914
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  8. #158
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    562
    Μην μπερδεύεστε με τα επαγγέλματα ρε.. .
    Υπάρχουν δύο ειδών πολίτες στην κοινωνία. Ο ένας που βλέπεις την αγωνία της επιβίωσης στο πρόσωπο του (προσοχή μπορεί να είναι και πλούσιος και μπάτσος και στρατιωτικος) και ο άλλος που είναι κλαιν μαιν(δηλαδή εισοδηματίας, αργόμισθος στο Δημόσιο κτλ κτλ). Ο πρώτος που συνήθως είναι κατεστραμενος είναι αυτός που πηγαίνει την κοινωνία μπροστά. Δεν ζει στην γυάλα. Κατανοεί δύσκολα σύγχρονα προβλήματα όπως την μετανάστευση, την φτώχεια, τις δεύτερες ευκαιρίες που πρέπει να έχουν όλοι στην ζωή. Είναι ένα πραγματικό πολιτικό ον ανεξάρτητα με το τι ψηφίζει. Ο δεύτερος είναι η φύρα της κοινωνίας. Ο τηλεθεατής των ειδήσεων των 9, ο πελάτης της αμερικανιας, ο άνθρωπος που δεν μπορεί να ταυτιστεί με τις άλλες κοινωνικές ομάδες.

  9. #159
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    562
    Κάποτε κάποιος μου είχε πει. Δεν μπορώ να μιλάω με ανθρώπους που έχουν περάσει τα 40 και δεν έχουν πάθει μια μεγάλη καταστροφή στην ζωή τους....

  10. #160
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.071
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    Μην μπερδεύεστε με τα επαγγέλματα ρε.. .
    Υπάρχουν δύο ειδών πολίτες στην κοινωνία. Ο ένας που βλέπεις την αγωνία της επιβίωσης στο πρόσωπο του (προσοχή μπορεί να είναι και πλούσιος και μπάτσος και στρατιωτικος) και ο άλλος που είναι κλαιν μαιν(δηλαδή εισοδηματίας, αργόμισθος στο Δημόσιο κτλ κτλ). Ο πρώτος που συνήθως είναι κατεστραμενος είναι αυτός που πηγαίνει την κοινωνία μπροστά. Δεν ζει στην γυάλα. Κατανοεί δύσκολα σύγχρονα προβλήματα όπως την μετανάστευση, την φτώχεια, τις δεύτερες ευκαιρίες που πρέπει να έχουν όλοι στην ζωή. Είναι ένα πραγματικό πολιτικό ον ανεξάρτητα με το τι ψηφίζει. Ο δεύτερος είναι η φύρα της κοινωνίας. Ο τηλεθεατής των ειδήσεων των 9, ο πελάτης της αμερικανιας, ο άνθρωπος που δεν μπορεί να ταυτιστεί με τις άλλες κοινωνικές ομάδες.
    Αλλο ο εισοδηματιας, αλλο ο αργομισθος στο δημοσιο.Ο ενας απ τους δυο ειναι κατακριτεος ο αλλος οχι.Αν δεν ξερεις ποιος ρωτα και θα σου πω.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  11. #161
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    562
    Για να επιστρέψουμε στην συμπεριφορά ενός μέρους του προσωπικού της ελληνικής αστυνομίας θα σας πω πως έφαγα ένα πρόστιμο 1000 ευρώ με δίκυκλο που είχε μικρότερη αξία των 1000 ευρώ.

    Είναι αρχές 2015. Ξημερωματα. Η μέρα που ξημερωνει δεν είναι η οποιαδήποτε αλλά είναι η μέρα που έχουμε εκλογές και ουσιαστικά που σηματοδοτεί το τέλος της μεταπολιτευσης (βγήκε ο Σύριζα για πρώτη φορα).

    Εγώ μόλις έχω συνέλθει από ένα ατύχημα με αρκετούς μήνες αναρωσης και είμαι άνεργος και οικονομικά κατεστραμενος. Έχω πάει να κάνω ένα μαύρο μεροκάματο σαν φωτογράφος σε μια κοσμική εκδήλωση. Τελειώνω κατά τις 3 το πρωί και φεύγω με παπι ενώ έχει πιάσει ψιλοβροχο. Φεύγω από Μεσογείων και πάω προς Αλεξάνδρας εκεί που χωρίζει η Μεσογείων στις τρεις στενές λωρίδες.

    Πριν στριψω στην ανηφόρα που πάει Αλεξάνδρας με πιάνει κόκκινο. Ξαφνικά ακούω από πίσω ένα αμάξι να ξεκινάει με παντιλικια. Λέω θα με σκοτώσει ο μαλακας ας ξεκινήσω με κόκκινο (το κόκκινο ήταν για διαβάση πεζών που ουσιαστικά δεν υπήρχαν πουθενά τέτοια ώρα). Ξεκινάω αργά και στα 10 μέτρα βλέπω με έκπληξη και άλλο φανάρι. Και αυτό κόκκινο. Εντω μεταξύ ακούγεται το αμάξι να πλησιάζει πατημένο
    Λεω από μέσα μου σφαξτο και αυτό γιατί είσαι πάνω στην στροφή....Το περνάω και ξαφνικά ακούω μια ντουντούκα περιπολικού να μου λέει: Σταμάτα δεξιά και σβήσε την μηχανή...

    Σταματάω λοιπόν και κατεβαίνουν δύο τύποι, μπορεί να τους έριχνα και 20 χρόνια και άρχιζαν να με βρίζουν αισχρά. Πραγματικά αιφνιδιαστηκα από το μένος τους. Έχω πολλά χιλιόμετρα στην πλάτη έχω σταματήσει σε δεκάδες μπλόκα με αμάξι και κάνεις δεν μου έχει μιλήσει έτσι. Κάποια στιγμή τους λέω:Επειδή είμαι και λίγο μεγαλύτερος σας κόψτε το και προχωρήστε στις τυπικές διαδικασίες. Με γράψανε για δύο κόκκινα αλλά και μου ζητήσανε τα χαρτιά μου. Τα χαρτιά κατά κακή μου τύχη τα ειχα δώσει σε έναν δικηγόρο το πρωί γιατί είχα ένα συμβάν. Τους έδωσα ταυτότητα και την κάρτα ανεργίας μου. Μου κόψανε 1000 ευρώ και κατάθεση πινακίδων για δύο μήνες.

    Την επόμενη ημέρα πάω στο τμήμα. Βρίσκω τον διοικητή και του εξιστορω τι συμβαίνει. Του εξηγώ ότι είμαι άνεργος και μόλις έχω βγει από το νοσοκομείο και έχω κινητικό πρόβλημα. Μου απαντάει: Δεν μπορώ να κάνω τίποτα γιατί στην αναφορά που μου έχει γίνει αναφέρεται ότι αντιστάθηκες κατά της αρχής!

    Πλήρωσα 500 και άφησα τις πινακίδες για δύο μήνες για τα οδηγίκα παραπτώματα που έκανα αλλά θέλω να κάνω δύο παρατηρήσεις.

    Από ποτέ η απαίτηση από το προσωπικό της αστυνομίας να σταματησει να ξεφτιλίζει την προσωπικότητα σου και να συμπεριφερεται σύμφωνα με το πρωτόκολο ειναι αντίσταση κατά της αρχής;

    Γιατί το περιπολικό ξεκίνησε με παντιλικια και γενικότερα είχε επικυνδινη συμπεριφορά στον δρόμο δημιουργώντας χωρίς λόγο φόβο στους υπόλοιπους οδηγούς.

    Γιατί οι αστυνομικοί ήταν εκτός εαυτού. Τι σκατα ψυχομετρικα τεστ κάνουν για να μπουν στο σώμα.;

    Αν ήμουν με αμάξι και γραβάτα υπήρχε περίπτωση να συμπεριφερθουν έτσι;

    Ο ρόλος της αστυνομίας ποιος είναι; Να τιμωρεί ή να εκδικείται τους πολίτες; Είμαι βέβαιος ότι αν παραβιάζα διπλό κόκκινο και δεν είχα τα χαρτιά μου ακόμα και έξω από την πυλη του Βραδεμβουργου θα υπηρχε μια ελαστικότητα λόγω ανεργίας και προβλήματος υγείας...

    Πάντως όλο αυτό το σκηνικό μου έκανε καλό. Ετοιμαζόμουν να ψηφίσω Σύριζα αλλά από την αηδία που ένιωσα από την όλη φάση και σκεφτομενος ότι οι κακοί αστυνομικοί δεν είναι τίποτα άλλο από το μακρύ χέρι της εκάστοτε κακής πολιτικής εξουσίας και ότι ο Σύριζα δεν θα αποτελέσει εξαίρεση τελικά δεν πήγα να ψηφίσω. Έχασα 500 ευρώ ναι αλλά διασκέδασα αφάνταστα για 4 χρόνια κοροιδευοντας όσους τον ψήφισαν....

  12. #162
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Δεν επικροτώ τη συμπεριφορά των μπάτσων... αλλά (!) έσφαξες δύο κόκκινα ρε φίλε ... και δεν είχες χαρτιά επάνω σου. Τι περίμενες;
    Παπί έχεις.. κάτσε δεξιά και άσε το μ@λάκα που παντιλικώνει να περάσει.

  13. #163
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    562
    Slzr απλά σου αναφέρω ότι όταν παρέδωσα τις πινακίδες μαζί με το αντίγραφο της κλήσης σε μια γυναίκα αστυνομικό στο τμήμα, την είδα να την βλέπει και να ταράζεται. Μιλάμε για 2015 μνημόνια αυτοκτονιες κτλ κτλ

  14. #164
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    Για να επιστρέψουμε στην συμπεριφορά ενός μέρους του προσωπικού της ελληνικής αστυνομίας θα σας πω πως έφαγα ένα πρόστιμο 1000 ευρώ με δίκυκλο που είχε μικρότερη αξία των 1000 ευρώ.

    Είναι αρχές 2015. Ξημερωματα. Η μέρα που ξημερωνει δεν είναι η οποιαδήποτε αλλά είναι η μέρα που έχουμε εκλογές και ουσιαστικά που σηματοδοτεί το τέλος της μεταπολιτευσης (βγήκε ο Σύριζα για πρώτη φορα).

    Εγώ μόλις έχω συνέλθει από ένα ατύχημα με αρκετούς μήνες αναρωσης και είμαι άνεργος και οικονομικά κατεστραμενος. Έχω πάει να κάνω ένα μαύρο μεροκάματο σαν φωτογράφος σε μια κοσμική εκδήλωση. Τελειώνω κατά τις 3 το πρωί και φεύγω με παπι ενώ έχει πιάσει ψιλοβροχο. Φεύγω από Μεσογείων και πάω προς Αλεξάνδρας εκεί που χωρίζει η Μεσογείων στις τρεις στενές λωρίδες.

    Πριν στριψω στην ανηφόρα που πάει Αλεξάνδρας με πιάνει κόκκινο. Ξαφνικά ακούω από πίσω ένα αμάξι να ξεκινάει με παντιλικια. Λέω θα με σκοτώσει ο μαλακας ας ξεκινήσω με κόκκινο (το κόκκινο ήταν για διαβάση πεζών που ουσιαστικά δεν υπήρχαν πουθενά τέτοια ώρα). Ξεκινάω αργά και στα 10 μέτρα βλέπω με έκπληξη και άλλο φανάρι. Και αυτό κόκκινο. Εντω μεταξύ ακούγεται το αμάξι να πλησιάζει πατημένο
    Λεω από μέσα μου σφαξτο και αυτό γιατί είσαι πάνω στην στροφή....Το περνάω και ξαφνικά ακούω μια ντουντούκα περιπολικού να μου λέει: Σταμάτα δεξιά και σβήσε την μηχανή...

    Σταματάω λοιπόν και κατεβαίνουν δύο τύποι, μπορεί να τους έριχνα και 20 χρόνια και άρχιζαν να με βρίζουν αισχρά. Πραγματικά αιφνιδιαστηκα από το μένος τους. Έχω πολλά χιλιόμετρα στην πλάτη έχω σταματήσει σε δεκάδες μπλόκα με αμάξι και κάνεις δεν μου έχει μιλήσει έτσι. Κάποια στιγμή τους λέω:Επειδή είμαι και λίγο μεγαλύτερος σας κόψτε το και προχωρήστε στις τυπικές διαδικασίες. Με γράψανε για δύο κόκκινα αλλά και μου ζητήσανε τα χαρτιά μου. Τα χαρτιά κατά κακή μου τύχη τα ειχα δώσει σε έναν δικηγόρο το πρωί γιατί είχα ένα συμβάν. Τους έδωσα ταυτότητα και την κάρτα ανεργίας μου. Μου κόψανε 1000 ευρώ και κατάθεση πινακίδων για δύο μήνες.

    Την επόμενη ημέρα πάω στο τμήμα. Βρίσκω τον διοικητή και του εξιστορω τι συμβαίνει. Του εξηγώ ότι είμαι άνεργος και μόλις έχω βγει από το νοσοκομείο και έχω κινητικό πρόβλημα. Μου απαντάει: Δεν μπορώ να κάνω τίποτα γιατί στην αναφορά που μου έχει γίνει αναφέρεται ότι αντιστάθηκες κατά της αρχής!

    Πλήρωσα 500 και άφησα τις πινακίδες για δύο μήνες για τα οδηγίκα παραπτώματα που έκανα αλλά θέλω να κάνω δύο παρατηρήσεις.

    Από ποτέ η απαίτηση από το προσωπικό της αστυνομίας να σταματησει να ξεφτιλίζει την προσωπικότητα σου και να συμπεριφερεται σύμφωνα με το πρωτόκολο ειναι αντίσταση κατά της αρχής;

    Γιατί το περιπολικό ξεκίνησε με παντιλικια και γενικότερα είχε επικυνδινη συμπεριφορά στον δρόμο δημιουργώντας χωρίς λόγο φόβο στους υπόλοιπους οδηγούς.

    Γιατί οι αστυνομικοί ήταν εκτός εαυτού. Τι σκατα ψυχομετρικα τεστ κάνουν για να μπουν στο σώμα.;

    Αν ήμουν με αμάξι και γραβάτα υπήρχε περίπτωση να συμπεριφερθουν έτσι;

    Ο ρόλος της αστυνομίας ποιος είναι; Να τιμωρεί ή να εκδικείται τους πολίτες; Είμαι βέβαιος ότι αν παραβιάζα διπλό κόκκινο και δεν είχα τα χαρτιά μου ακόμα και έξω από την πυλη του Βραδεμβουργου θα υπηρχε μια ελαστικότητα λόγω ανεργίας και προβλήματος υγείας...

    Πάντως όλο αυτό το σκηνικό μου έκανε καλό. Ετοιμαζόμουν να ψηφίσω Σύριζα αλλά από την αηδία που ένιωσα από την όλη φάση και σκεφτομενος ότι οι κακοί αστυνομικοί δεν είναι τίποτα άλλο από το μακρύ χέρι της εκάστοτε κακής πολιτικής εξουσίας και ότι ο Σύριζα δεν θα αποτελέσει εξαίρεση τελικά δεν πήγα να ψηφίσω. Έχασα 500 ευρώ ναι αλλά διασκέδασα αφάνταστα για 4 χρόνια κοροιδευοντας όσους τον ψήφισαν....
    Σόρρυ αλλά το μοναδικό που έκανες και θα κανα και γω είναι αυτό.Όλα τα άλλα κάπως μου φαίνονται ,ξαναδιάβασέ το και συ μία.
    Τα πολιτικά εννοείται τα προσπερνάω ως παντελώς άσχετα .

  15. #165
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    562
    Και κάτι ακόμα. Εγώ πλήρωσα. Τιμωρηθηκα. Αυτοί συνεχίζουν και κυκλοφορούν στον δρόμο και ενεργούν έτσι...

    Κάτι ακόμα. Πριν 20 μέρες ένα στέλεχος της ασφαλείας είχε ένα ατύχημα με ένα άλλο ιχ. Κατέβηκε από το αμάξι και πυροβόλησε το άλλο με το υπηρεσιακό του περίστροφο. Ανακοινώθηκε ότι απομακρυνθηκε από την υπηρεσία του.

Σελίδα 11 από 21 ΠρώτοΠρώτο ... 678910111213141516 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αλλαγές στο κέντρο της Αθήνας
    από sadengr στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 87
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2010, 11:26
  2. Απαντήσεις: 201
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2010, 15:03
  3. Επεισόδια στο κέντρο της Αθήνας...
    από vas_sia στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 127
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2008, 13:47
  4. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2006, 12:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF