Σελίδα 2 από 21 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 304

Θέμα: Ξυλοδαρμός δικυκλιστή από αστυνομικούς στο κέντρο της Αθήνας.

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Απο το μηχανακι και μονο μπορω να πω οτι δεν ηταν του προεδρου του γαυρου με τους συνοδους του οποιου εχω λογοφερει για κατι τετοια καραγκιοζιλικια. Αλλαγες πορειας ενω μεσω κινησης λες και ηταν ο Ομπαμα.... Μαγκια... Κλανια κι ο κωλος φυσαρμονικα που λεει κι η μανα μου.
    Μου ζητηθηκε ο λογος στο φαναρι γιατι δεν εκανα ακρη μια και μου παιζανε τα φωτα. Τερμα δεξια λεωφορειολωριδα εγω... Να ανεβω πεζοδρομιο να περασει ο καθε φαντασμενος. Του λεω μη μιλας και προχωρα γιατι θα μπλεξουμε. Καταλαβε... Εβριζε... Εφυγε.

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thunder ace Προβολή μηνύματος
    Εδω ομως κοκοκο!!
    Δηλαδη τι να κανει?
    Ισα ισα ψυχραιμος ειναι και περνει τις αποστασεις του απενταντι σε αυτον που κινειται εναντιον του. Αν χτυπαγε ο μαγκας ομως τον αστυνομικο...τι θα γινόταν μετα? Αστυνομικη βια?

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    606
    https://www.zougla.gr/greece/article...pokalipsi-tora

    Σύμφωνα με το παραπάνω πρόκειται για στενό συνεργάτη του Μαξίμου ή και μέλος της κυβέρνησης.
    Άρα ο τραμπούκος είναι αστυνομικός, ή πιο σωστά, μπάτσος. Να τον χαίρονται.

  4. #19
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    στον μπραβο-μποντυμπιλντερά ιδιοκτητα καφενειου στην ροδο ,κανανε την παπια ομως
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  5. #20
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Δηλαδη τι να κανει?
    Ισα ισα ψυχραιμος ειναι και περνει τις αποστασεις του απενταντι σε αυτον που κινειται εναντιον του. Αν χτυπαγε ο μαγκας ομως τον αστυνομικο...τι θα γινόταν μετα? Αστυνομικη βια?
    Ότι έκανε και ο μπράβος-αστυφύλαξ στον κακομοίρη με το παπάκι.Κεφαλοκλείδωμα,να τον πετάξει κάτω,να φωνάζει με στυλ εγερθιτου.
    Τι, όχι;
    Και δεν κατηγορώ ένα κλάδο, έχω συναντήσει και ευγενέστατους.Δεν είχαν ψυχολογικά προβλήματα σαν τον συγκεκριμένο σίγουρα.
    porca miseria.

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Ότι έκανε και ο μπράβος-αστυφύλαξ στον κακομοίρη με το παπάκι.Κεφαλοκλείδωμα,να τον πετάξει κάτω,να φωνάζει με στυλ εγερθιτου.
    Τι, όχι;
    Και δεν κατηγορώ ένα κλάδο, έχω συναντήσει και ευγενέστατους.Δεν είχαν ψυχολογικά προβλήματα σαν τον συγκεκριμένο σίγουρα.
    Εχει παρει το δρομο του το γεγονος και οτι γινει εγινε.

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.441
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    στον μπραβο-μποντυμπιλντερά ιδιοκτητα καφενειου στην ροδο ,κανανε την παπια ομως
    Αυτό ήθελα να ποσταρω παραπάνω που έγραψα το κοκοκο...αλλά δεν έβαλα μάλλον ποτέ το λινκ.

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    κυκλοφορει ενα δανεζικο ντοκυμαντερ το οποιο αναφερεται στους βασανιστες της χουντας
    παιρναν απλα καθημερινα παιδια λιγο φτωχα λιγο αμορφωτα και μεταξυ αλλων τα παραγεμιζαν με εξουσια
    το ελεγαν οι ιδιοι
    ο αστυνομικος-φυλακας επισημος η ανεπισημος πιστευει οτι ειναι υπερανω του νομου λογω του αφεντικου του επειδη κι αυτο ειναι υπερανω
    και δυστυχως συχνα πρακτικα εχει δικιο
    αυτο φυσικα αφορα μια μικρη μειοψηφια αστυνομικων που εχουν και προδιαθεση σαν ανθρωποι

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.237
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Φροντίζουν να τα κάνουν πάντα σε σωστούς ανθρώπους. Είναι μέρος της εκπαίδευσης. Ξέρεις, συνταξιούχους, γυναίκες, 15χρονα, ή/και όταν είναι 5 εναντίον ενός.

    https://youtu.be/f_qrLGR29jg

    Xaxaxa Τι ειναι αυτή η ντουλάπα ρε φίλε.

  10. #25
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/12/2009
    Μηνύματα
    126
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Φροντίζουν να τα κάνουν πάντα σε σωστούς ανθρώπους. Είναι μέρος της εκπαίδευσης. Ξέρεις, συνταξιούχους, γυναίκες, 15χρονα, ή/και όταν είναι 5 εναντίον ενός.

    https://youtu.be/f_qrLGR29jg

    Εχω δει έναν τέτοιο στο Αννόβερο να τον δένουν οι μπάτσοι φιόγκο σε 3 δευτερόλεπτα και να τον κάνουν κορίτσι.

    Για να είμαι ειλικρινής θα θελα να το δω κι εδώ το αυτό να συμβαίνει.
    Οι δικοί μας δυστυχώς είτε είναι ανεκπαίδευτοι λαπάδες είτε κολώνουν γιατί φοβούνται τα μπλεξίματα με τα δικαστήρια.

  11. #26
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    615
    Πριν από 7-8 χρόνια, ερχόμενος από αεροδρόμιο με το μηχανακι, στην ανηφορικά έξοδο προς Ίλιον, έφαγα τέτοιο κλείσιμο από ένα audi 2 μηχανές που το ακολουθουσαν,
    που αναγκάστηκα τελευταία στιγμή να κάνω δεξιά και βγήκα στο ρεύμα για Λαμία, για να μην καρφωθω στο τσιμεντένιο διαχωριστικό.
    Στα Παπάρια τους όλα.

    Κι άλλη μια φορά με πλευρισαν 2 ζητάδες αριστερα-δεξια, και με έβγαλαν στη Λέα, όμορφα κι ωραία.
    Είχα χωθεί πίσω από μια κλούβα που μετέφερε κρατούμενους χωρίς να δω ότι είχε συνοδεια τα μηχανάκια από πίσω.

  12. #27
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Δεν ημουν μπροστα... Δεν εχω γνωμη.
    Εχω γνωμη ομως για το οταν βρεθει κατι να ανακοψει πορεια επισημου λαμβανεται ως πιθανη διακοπη της πορειας και τα σεναρια που περνανε απο το μυαλο των συνοδων ειναι απο τιποτα μεχρι απειλη κατα του προσωπου.
    Οποτε για πραγματα που δειχνονται απο ενα σημειο και μετα αφηστε... Μην εχετε γνωμη καλυτερα γιατι απλα θα βγαινει η απαξιωση στο προσωπο αυτων. Φυσικα κανεναν δεν αγιοποιω.

    Σε μια παρενθεση απλα θα αναφερω οτι τωρα που δεν εχει κινηση γινονται αισχη εκατερωθεν με κοκκινα και στοπ. Της πουτανας κανονικα μιλαμε.
    Κοντεψα να πλακωθω με συναδελφο που εφαγε 6 το πρωι απο σταση το κοκκινο στην Γαλατσιου και Αγ. Λαυρας και μετα μου θιχτηκε γιατι του εκανα παρατηρηση.
    Ξαναλεω. Μην παρεξηγηθω. Αισχη γινονται εκατερωθεν

    ο κοκ δεν προβλεπει τιποτα για οχηματα υπουργων, δημοσιογραφων και λοιπων προσωπων, ουτε καν για την συνοδεια προσωπων (που ειναι κανονικοι αστυνομικοι με πολιτικα ρουχα και οχηματα, οσο φορανε πολιτικα, ακολουθουν κατα γραμμα το νομο), αυτα τα καραγκιοζιλικια μονο στο τζατζικισταν γινονται και σε λοιπες μουσουλμανικες χωρες...ας αλλαξουν το ονομα σε δυτικο ιρακ παντως να ειναι ολα αυτα αναμενομενα...οποτε καλο ειναι να μην δικαιολογειται ουτε στο ελαχιστο τα περι τρομοκρατικων ενεργειων, και τους λοιπους ψευτονταιδες που θελουν να το παιξουν μποντιγκαρντ

    και εμενα μου εχουν κανει κλεισιμο ενω οδηγουσα στο σκουτερ μεσα στο ψυχικο κοντα στο σπιτι στην γνωστης πορσελανινης κυριας και πηγαν κανονικοτατα να με ριξουν κατω...η χρηση onboard καμερας πλεον ειναι πραγματικα απαραιτητη...

  13. #28
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Xaxaxa Τι ειναι αυτή η ντουλάπα ρε φίλε.
    Φοραει κ παπουτσια MJ??
    Θα τους καρφωνε κανονικα...
    Ride(s) the wind of change...

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    O συγκεκριμένος είναι γνωστός στο χώρο... δείτε εδώ πρόσφατο "κατόρθωμά" του.
    Όσον αφορά τα άλλα τα μπουμπούκια του αρχικού post, παρόλο που δε γνωρίζουμε ακόμα λεπτομέρειες για το συμβάν, έχω να δηλώσω ότι δεν εκπλήσσομαι... βρέθηκαν ήδη 3-4 μέλη και γράψατε ότι έχετε αντιμετωπίσει κάτι αντίστοιχο στους δρόμους με τη διαφορά ότι δε δώσατε συνέχεια...αν είχατε δώσει, πιθανότατα η εξέλιξη θα ήταν αντίστοιχη ή και χειρότερη.
    Δυστυχως γύρω μας υπάρχουν πολλά ανθρωποειδή, ας το συνειδητοποιήσουμε... πρέπει να προσαρμοστούμε διότι δυστυχώς δεν μπορούμε να το αλλάξουμε.
    Όσο μένουν ατιμώρητοι, θα συνεχίσουν να κάνουν τα ίδια και χειρότερα.

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2008
    Μηνύματα
    716
    μάλιστα.... για να εχει τέτοια συνοδεία....ελεγα θα ειναι ο μητσοτάκης - η κάποιος υπουργός του .....
    η κάποιος μεταξύ τών μαρινάκη - αλαφούζο - μελισανίδη η μέγας βιομήχανος π.χ. μυτιληναίος η ο πρέσβης τών ηπα - τής γερμανίας κλπ κλπ ....
    και ο τιτάνας δημοσιογράφος στέφανος χίος ,απεκάλυψε ποιός ηταν ο .... επιβάτης που προστάτευαν οι ...αστυνομικοί ...(αυτοί βέβαια ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΜΠΑΤΣΟΙ με τον τρόπο που φέρθηκαν ...στον ανθρωπο με το παπάκι κ στούς γύρω μάρτυρες ) πρόκειται λοιπόν για τον ανηψιό τού πρωθυπουργού μητσοτάκη ??????????? γρηγόρη δημητριάδη δικηγόρο ,γιού τής κατερίνας μητσοτάκη αδελφής του πρωθυπουργού ...) κάτι για offshore γράφει ο στέφανος χίος που εφτιαξε αυτός ο ανηψιός του μητσοτάκη ....τής energa ...αυτής που βούτηξαν 250.000.000 ευρώ ....κ κυκλοφορούν ανάμεσά μας ,ρε σε τι ...οικο ανοχής χώρα ζούμεεεεεεεεεεεεε
    https://www.makeleio.gr/%ce%b5%ce%be...9%ce%9f%ce%a5/
    Τελευταία τροποποίηση από alexis72; 29/04/2020 στις 01:27.

Σελίδα 2 από 21 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αλλαγές στο κέντρο της Αθήνας
    από sadengr στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 87
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2010, 12:26
  2. Απαντήσεις: 201
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2010, 16:03
  3. Επεισόδια στο κέντρο της Αθήνας...
    από vas_sia στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 127
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2008, 14:47
  4. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2006, 13:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF