Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 77

Θέμα: προστιμο περιορισμου κυκλοφοριας Κορωνοιου

  1. #1
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007

    προστιμο περιορισμου κυκλοφοριας Κορωνοιου

    Με τσιμπησαν σημερα και μου εβαλαν προστιμο 150 ευρω διοτι ειχα βαλει αιτιολογια σουπερ μαρκετ κωδικος 2 ,και αντι να παω στο σουπερ μαρκετ φουρνο,μπακαλικο της γειτονιας μου (κεντρο αθηνας) ειπα να πεταχτω μεχρι την αργυρουπολη στο μινι μαρκετ ενος φιλου μου.και το οργανον μου ειπε οτι υπαρχει χιλιομετρικο οριο ,που οριζεται απο τα ορια των περιεριακων ενοτητων ΑΤΤΙΚΗΣ,και οτι αυτο οριζεται στο ΦΕΚ περιορισμου της κυκλοφοριας.Μπαινω στο ΦΕΚ και δεν βλεπω τιποτα.Μηπως ξερει κανεις αν αναφερεται τιποτα εξειδικευμενο για την αποφαση και που το βρισκει κανεις?
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    538
    Τελευταία μέρα το πάθες;

  3. #3
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Σας τρώει η λιακάδα τελευταιες μέρες μου φαίνεται...σαν κάτι τύπους που φύγαν για εκδρομή και παραπονιούνται για το 300αρι που φύγαν 200χλμ μακρυά....τωρα άντε βγάλε άκρη..
    Throttle that mysterious friend of ours

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Με τσιμπησαν σημερα και μου εβαλαν προστιμο 150 ευρω διοτι ειχα βαλει αιτιολογια σουπερ μαρκετ κωδικος 2 ,και αντι να παω στο σουπερ μαρκετ φουρνο,μπακαλικο της γειτονιας μου (κεντρο αθηνας) ειπα να πεταχτω μεχρι την αργυρουπολη στο μινι μαρκετ ενος φιλου μου.και το οργανον μου ειπε οτι υπαρχει χιλιομετρικο οριο ,που οριζεται απο τα ορια των περιεριακων ενοτητων ΑΤΤΙΚΗΣ,και οτι αυτο οριζεται στο ΦΕΚ περιορισμου της κυκλοφοριας.Μπαινω στο ΦΕΚ και δεν βλεπω τιποτα.Μηπως ξερει κανεις αν αναφερεται τιποτα εξειδικευμενο για την αποφαση και που το βρισκει κανεις?
    7+1 περιφερειακές ενότητες η Αττική (δεξιά στήλη) ,δεν καθαρίζεις δυστυχώς ...
    https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%94...BA%CE%AE%CF%82

  5. #5
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.480
    Από αύριο αίρεται αυτός ο περιορισμός και η εμβέλεια μετακίνησης επεκτείνεται σε όλο το νομό, σωστά;
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Απο αυριο ελευθερη μετακινηση εντος νομου.
    Υπο προυποθεσεις στις 18/5 θα επιτραπει και η εξοδος προς την επαρχια αν δεν προκυψει εξαρση κρουσματων

  7. #7
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    Τελευταία μέρα το πάθες;
    ναι

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Σας τρώει η λιακάδα τελευταιες μέρες μου φαίνεται...σαν κάτι τύπους που φύγαν για εκδρομή και παραπονιούνται για το 300αρι που φύγαν 200χλμ μακρυά....τωρα άντε βγάλε άκρη..
    δεν παραπονεθηκα,απλως δεν ηξερα οτι υπαρχει περιορισμος εντος νομού,γι αυτο και ρωταω που το γραφει.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    7+1 περιφερειακές ενότητες η Αττική (δεξιά στήλη) ,δεν καθαρίζεις δυστυχώς ...
    https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%94...BA%CE%AE%CF%82
    τα εχω δει τα ορια,την υπουργικη αποφαση που το καθοριζει ψαχνω,διοτι στο ΦΕΚ δεν τογραφει

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Από αύριο αίρεται αυτός ο περιορισμός και η εμβέλεια μετακίνησης επεκτείνεται σε όλο το νομό, σωστά;
    Σωστα.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    δεν ξερω για φεκ αλλα αν απο κεντρο σε βρει αργυρουπολη με 2 ειναι σαν να τον κοροιδευεις καταμουτρα

  9. #9
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Να εισαι όργανο και να φεσωσεις σημερα δικυκλιστες που βγηκαν βολτα εντος του νομου μερικες ωρες πριν το ξεκλείδωμα μετακίνησης εισαι τουλαχιστο γκιοζης..
    Στα μουτρα του θα το ελεγα αλλιως και ας με γραφαν για αντίσταση εξύβριση τρομοκρατία κλπ

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.237
    Σίγουρα μπορείς να κάνεις ένσταση αλλά δεν ξέρω τι θα καταφέρεις?
    Χιλιομετρικό όριο δεν ξέρω αν υπάρχει αλλά όλα έιναι διαπραγματεύσιμα.Αν σε έπιανε ας πουμε με 3 τάπερ
    και έλεγες πάω σε συγγενή να πάρω το φαί της βδομάδας δε νομίζω να σε έγραφε έχοντας δηλώσει το 2.
    Κρίμα πάντως να σε γράψει μια μέρα πριν την άρση της απαγόρευσης.

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Δεν θα καταφέρεις κατι με την ενσταση.
    Ο ελεγχος δεν γινεται σε οτι κινειται. Αυτο μονο στα διοδια. Σημερα επι της Κατεχακη ειδα πααααααααααρα πολλους Παγκοσμιους. Αν ρε παιδια τελευταία μερα δεν κρατηθηκατε τοτε απλα παιζατε με τις πιθανοτητες. Δεν αναφερομαι στην περιπτωση σου Panavour.
    Κριμα.
    Τσαμπα λεφτα.
    Τελευταία τροποποίηση από g_m900; 03/05/2020 στις 15:27.

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.342
    Μια μέρα έμεινε panavour. Δεν κρατηθηκες. Αλλά μεγάλος άνθρωπος να μου πεις . Έχετε ένα θέμα με την ακράτεια είναι η αλήθεια
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  13. #13
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Μια μέρα έμεινε panavour. Δεν κρατηθηκες. Αλλά μεγάλος άνθρωπος να μου πεις . Έχετε ένα θέμα με την ακράτεια είναι η αλήθεια
    Δεν ξερω ποσο εισαι,αλλα η παροιμια λεει ολους να περιγελάς ,αλλα γερο μην περιγελάς ,γιατι καλομελέτα κι ερχεται.
    Κανεις δεν νικησε τον χρονο.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.803
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Απο αυριο ελευθερη μετακινηση εντος νομου.
    Υπο προυποθεσεις στις 18/5 θα επιτραπει και η εξοδος προς την επαρχια αν δεν προκυψει εξαρση κρουσματων
    Νομίζω ότι και από Δευτέρα σε Αθήνα Θεσσαλονίκη μονο εντός περιφερειακής ενότητας

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.237
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Δεν θα καταφέρεις κατι με την ενσταση.
    Ο ελεγχος δεν γινεται σε οτι κινειται. Αυτο μονο στα διοδια. Σημερα επι της Κατεχακη ειδα πααααααααααρα πολλους Παγκοσμιους. Αν ρε παιδια τελευταία μερα δεν κρατηθηκατε τοτε απλα παιζατε με τις πιθανοτητες. Δεν αναφερομαι στην περιπτωση σου Panavour.
    Κριμα.
    Τσαμπα λεφτα.
    Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι απο τα χιλιάδες πρόστιμα που επιβλήθηκαν σε όλη την ελληνική επικράτεια κατα την διάρκεια
    της απαγόρευσης ,ήταν όλα ακριβοδίκαια.Φυσικά και πρέπει να έχει νόημα η ένσταση και να πάει να κάνει ,μπορεί ο διοικητής να κατα
    λάβει.Ενδεικτικά αναφέρω,πώς όταν πήρα τηλέφωνο την τροχαία λίγες μέρες μετά την απαγόρευση, για το τι μυνημα να στείλω για να πάω
    να φτιάξω το μηχανάκι, ο αστυνομικός δεν είχε ιδέα.
    Αυτό που με συμβούλεψε ήταν εφόσον έχω χαρτί απο τη δουλειά μου για να κινούμαι να πάω το μηχανάκι πριν
    η μετά τη δουλειά και αν με σταματήσουν να τους δείξω το χαρτι της δουλειάς.

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. τελη κυκλοφοριας...
    από ruyjin στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2015, 23:05
  2. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2005, 15:08
  3. Άδεια κυκλοφορίας
    από arxaios στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 27/02/2005, 20:56
  4. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2004, 14:06
  5. Νέο πρόστιμο από ραδιοτηλεοπτικό
    από Godfather στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2003, 11:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF