Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: Η αναγένηση του Baja.

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/09/2018
    Μηνύματα
    2

    Η αναγένηση του Baja.

    Καλημέρα στην μεγαλύτερη ηλεκτρονική μοτοπαρέα της Ελλάδας.
    Θα ήθελα να ευχαριστήσω προκαταβολικά όλους σας που τόσο καιρό αντλούσα διάφορες τεχνικές πληροφορίες ,ενημερωνόμουν, διασκέδαζα (έχω ρίξει ατελείωτο νευρικό γέλιο μεταμεσονύκτιο με τις μ@λ@κιες σας και είχα το σάρακα [σύζυγο] να ξυπνά και μου υπενθυμίζει ότι το μόνο που κάνω είναι να ασχολούμαι με αργόσχολους μηχανόβιους...)
    Για να ερθουμε στο δια ταύτα έχουμε να κάνουμε με την αναβίωση του xlr 250 baja.
    Πολλοί θα πείτε άλλο ένα (6ρ ...xlr..? ) αλλά τι να κάνουμε αυτό έχω.
    Στο σημείο αυτό έπλεξα επίτηδες τη μέρα ....γιατι θέλω να έχω τη βοήθεια του παλια-νθρωπου (old-man) που με είπανε οτι απαντάει μόνο Παρασκευές γιατί θέλω να τον ρωτήσω για ηλεκτρικά και για το καρμπιρατέρ, άσχετα αν δε γουστάρει τα χονδα και ερωτοτροπεί με Κα Τι Μάδες...
    Επίσης και τη βοήθεια του Takata dome,του Χρήστου sv9cvk που είναι θεός στα ηλεκτρικά, αλλά και όσων είχαν παρόμοιο μοντέλο.
    Θα ήθελα να φτιάξω κάποιο μίνι φωτορομάντζο αλλά λόγω του οτι είμαι νεανίας (και ουχί αυνανίας) θα ήθελα κι εδώ αγάπη....και βοήθεια
    Υ.Γ. Σκοπός του νήματος είναι να έχει τέλος και λυπάμαι πάρα πολύ με τόσα πρότζεκτ που δεν προχώρησαν....
    Αν είναι έτσι θα το κάνω ........ https://youtu.be/ue1LhPu4NLM?t=61

  2. #2
    Μέλος Το avatar του/της Engineer
    Εγγραφή
    12/03/2018
    Μηνύματα
    186
    Που το θυμηθηκες,,,, Βιετναμ χαχαχαααα την ειχα δει ισα με 300 φορες σε ενα Γκαζαδικο, ειχαμε ενα τρελο Καπετανιο και την εβαζε καθε βραδυ σε ολο το μπαρκο....
    Κοιτα να το φτιαξεις το 6ρ γιατι μας βλεπω να ξενυχτάμε τσαμπα χωρις να εχουμε αργόσχολους μηχανόβιους να μας κρατανε ξυπνιους!!!

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2015, 16:16
  2. Οι 6 πόλεις σταθμοί στην ζωή του άντρα .
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2010, 22:52
  3. Προέλευση του... fuck!
    από KAS77 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2008, 17:46
  4. Δημοσιογραφοι του κωλου!!!
    από AFTER στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 13/12/2003, 08:31
  5. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2003, 11:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF