Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 74

Θέμα: αξιζει κατα την γνώμη σας το καινουργιο μοντέλο Honda sh 300?

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Οκ μας έπεισες, με απλά μαθηματικά δεν βγαίνουν τα νούμερα σου.
    Εχεις προσθέσει και τα 50ρια στα νούμερα της Piaggio που παρουσιάζεις σαν μέρος των scooter/tricycles over 50cc.
    Τα 161.790 της Piaggio περιλαμβάνουν και πολλές χιλιάδες 50ρια αλλά αυτό σου διαφεύγει εντελώς προκειμένου να σου βγούν τα νούμερα.
    Aπλά παίρνεις το νoύμερο με όλες τις πωλήσεις της Piaggio και το παρουσιάζεις σαν σαν να είιναι όλα ανω των 50cc.

    Σύμφωνα με την πηγή που δεν ανέφερες αλλα είναι αυτη εδώ:
    https://www.motorcyclesdata.com/2020...rcycles-sales/

    Υπάρχουν και 318.000 50cc scooters !

    Πόσα λες να ειναι Piaggio? Κανενα ε?
    Δε φταίω εγώ αν δε ξερεις να διαβάσεις 5 λέξεις στα Αγγλικά. Γιατί αν ήξερες δεν θα έβαζες και ειρωνικά το ανθρωπάκι που γελάει στο τέλος. Τα 50αρια είναι άλλη κατηγορία, το αναφέρει ξεκάθαρα. Οι πωλήσεις εκεί δεν αναφέρουν brands αλλά ΜΟΝΟ το σύνολο των πωλήσεων. Εντάξει, ούτε αυτό είδες γι αυτό και έγραψες αυτά τα ασυνάρτητα που έγραψες.
    Η πλάκα είναι ότι και εκεί, η piaggio παίζει να είναι το Νο1 brand σε πωλήσεις.
    Με αυτό που έγραψες μόλις τώρα απέδειξες α) ότι έχεις φοβερή εμπάθεια για τη piaggio (αν και δεν ιδρώνει το αυτί μου που έχεις αυτή την εμπάθεια, έχεις κάθε δικαίωμα, όμως δεν έχεις το δικαίωμα να διαστρεβλωνεις την πραγματικότητα; το επειδή έχεις ένα βήμα να πεις/γράφεις όσα λες/γράφεις και β) ότι δεν μπορείς, βασικά αδυνατείς να διαβάσεις και να καταλάβεις 10 σειρές με στοιχεία γραμμένα στα Αγγλικά.

    Κάνε τον κόπο και ξανά διάβασε το. Αν επιμένεις, δεν φταίω εγώ γι αυτό.

  2. #32
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Στην Ελλάδα, επίσης δεν υπάρχουν συγκεκριμένα στοιχεία πωλήσεων στα 50cc για κάθε μάρκα.

    Όπως δεν υπάρχουν και σε όλη την Ευρώπη.

    Όλα μα όλα τα στοιχεία, αφορούν σε μηχανάκια που βγάζουν άδεια υπουργειο και όχι τροχαίας.

    Ελπίζω να καταλαβαίνεις γιατί τα νούμερα που αποδεικνύουν γιατί η piaggio είναι 1η σε πωλήσεις σκούτερ και 3η στο σύνολο, είναι για μηχανάκια πάνω από 50 cc.

    Σύμφωνα δηλαδή με την απίστευτη λογική σου, η Honda είναι 1η επειδή βάζουμε μέσα και τις πωλήσεις από τα 50αρια... Γιατί και η Honda πουλάει 50αρια. Και η yamaha πουλάει 50αρια.

    Και η kymco και η sym, όλοι πουλάνε 50αρια... Άρα και πάλι σύμφωνα με τη λογική σου, γιατί είτε θα βάζεις τα 50αρια μέσα στις ταξινομήσεις όλων, είτε κανενός, η piaggio είναι 3η όπως και να έχει..

    Ε;;;;;;;; Καλα τα λέω;;;;;;;;;;;;;; Να βάλω τώρα κι εγώ ένα ανθρωπάκι που κλαίει από τα γέλια με αυτά που γράφεις;;;
    Να δείξω κι εγώ ότι θεωρώ γελοία την άποψη σου, όπως κάνεις εσύ με τη φατσουλα που βαζεις;
    Τελευταία τροποποίηση από jawaforever; 06/06/2020 στις 16:45.

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Αν θέλεις τη γνώμη μου μιας και γράφεις ότι είσαι moderator, δεν είναι καθόλου μα καθόλου κακό να γράψεις ότι έκανες λάθος, ότι εσφαλες βρε αδερφέ!

    Για μένα αυτός που το κάνει, που μπορεί να αναγνωρίσει το λάθος του, εξάλλου άνθρωποι είμαστε, λάθη κάνουμε, είναι άνθρωπος με επιπέδο.
    Οι ειρωνικες φατσουλες δεν τιμούν κανέναν.

  4. #34
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jawaforever Προβολή μηνύματος
    Δε φταίω εγώ αν δε ξερεις να διαβάσεις 5 λέξεις στα Αγγλικά. Γιατί αν ήξερες δεν θα έβαζες και ειρωνικά το ανθρωπάκι που γελάει στο τέλος. Τα 50αρια είναι άλλη κατηγορία, το αναφέρει ξεκάθαρα. Οι πωλήσεις εκεί δεν αναφέρουν brands αλλά ΜΟΝΟ το σύνολο των πωλήσεων. Εντάξει, ούτε αυτό είδες γι αυτό και έγραψες αυτά τα ασυνάρτητα που έγραψες.
    Η πλάκα είναι ότι και εκεί, η piaggio παίζει να είναι το Νο1 brand σε πωλήσεις.
    Με αυτό που έγραψες μόλις τώρα απέδειξες α) ότι έχεις φοβερή εμπάθεια για τη piaggio (αν και δεν ιδρώνει το αυτί μου που έχεις αυτή την εμπάθεια, έχεις κάθε δικαίωμα, όμως δεν έχεις το δικαίωμα να διαστρεβλωνεις την πραγματικότητα; το επειδή έχεις ένα βήμα να πεις/γράφεις όσα λες/γράφεις και β) ότι δεν μπορείς, βασικά αδυνατείς να διαβάσεις και να καταλάβεις 10 σειρές με στοιχεία γραμμένα στα Αγγλικά.

    Κάνε τον κόπο και ξανά διάβασε το. Αν επιμένεις, δεν φταίω εγώ γι αυτό.
    Δεν ξέρω να διαβάσω 5 λέξεις Αγγλικά ??? Ειρωνικό μου φαίνεται αυτό...και δεν βλέπω ανθρωπάκια
    Αντίθέτως καρτούλα βλέπω να σού ρχεται σε λίγο όπως το πας.

    Επίσης κάπως μου ακούγεται μια και έχω BSC και MSc in Mechanical Engineering από πολύ γνωστά Πανεπιστήμια της Αγγλίας οπου και έμεινα 3μιση χρόνια.


    Λοιπόν ξεκαβάλα το σύννεφο και προσγειώσου.

    Το άρθρο αυτό
    https://www.motorcyclesdata.com/2020...rcycles-sales/

    Παρουσιαζει σε ενα σημειο τις πωλήσεις ανα κατηγορία για το 2019 και μετά ανα μάρκα σε όλα τα 2κυκλα παλι για το 2019.

    Εχουμε και λέμε γιατί μπερδεύτηκες και δεν ξεμπερδεύεσαι κιόλας.
    Σε κατηγορίες ανα κυβισμό/τύπο
    Ολα πάνω απο 50cc 570.000
    scooter/tricycles πάνω από 50cc 484.000
    50cc scooters 318.000

    Μετά εσυ θα ήθελες το άρθρο στην συνέχεια να αναφέρεται μόνο σε μια κατηγορία απο τις 3 παραπάνω, αλλά δεν ισχύει.
    Τα παρακάτω νούμερα είναι απλά ανα μάρκα, περιλαμβάνουν τα πάντα.

    Honda 243.463
    Yamaha 170.321
    Piaggio 161.790

    Νόμιζα οτι χρησιμοποιούσες τα λεγόμενα 'Δημιουργικά Μαθηματικά' αλλά εσυ απλά μας δουλεύεις ψιλό γαζί και είσαι και είρων.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  5. #35
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Καρτούλα? Γιατί? Επειδή λέω τα πράγματα ως έχουν?
    Αν καταλάβεις τι σου λέω και αν καταλάβεις τι γίνεται, θα πάψεις να επιμένεις.

    Λες ότι μέσα στις πωλήσεις της piaggio, είναι και τα 50ρια , σωστά? (εγώ απο την άλλη σου λέω πως από όσα διαβάζουμε, τα 50αρια είναι άλλη κατηγορία όπου δεν υπάρχουν συγκεκριμένα στοιχεία για κάθε brand, χρόνια τώρα συμβαίνει αυτό σε όλες τις αγορές της Ευρώπης).

    Για να στο εξηγήσω, στις 243.000 της honδa, ΔΕΝ είναι τα 50ρια της μέσα, όπως δεν είναι και μέσα στις πωλήσεις της yamaha.
    Δεν μπορώ να στο εξηγήσω παραπάνω από αυτό.

    Αλλά ας πάμε σύμφωνα με τη λογική σου. Σύμφωνα με τη λογική σου, θα πρέπει στις πωλήσεις της honda ή της yamaha, να βάλουμε επίσης τα 50ρια, σωστά? Εκτος και αν θέλεις να βάλεις μόνο τη piaggio επειδή έτσι σου αρέσει.

    Λοιπόν , το 2019, ταξινομήθηκαν πάνω 'η μάλλον περίπου 1.500.000 μοτοσακά στην Ευρώπη. Αυτό το 1.500.000 αναλύεται και ταξινομείται σε 3 κατηγορίες. Μοτοσικλέτες άνω των 50 κυβικων, σκούτερ/3τροχα άνω των 50 κυβικών και τα 50ρια.

    Αν πάρουμε τη λογική σου και στους 3 πρώτους βάλουμε μέσα ΚΑΙ τα 50ρια, αυτοί οι 3 έχουν 600.000 πωλήσεις.

    Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις που είναι άλλες 900.000 πωλήσεις? Ποιοι τις έχουν κανει?

    Διάβασε αυτό που μόλις σου έγραψα, αν επιμένεις στο να μην παραδεχτείς το λάθος σου, ριξε κάρτα.
    Τελευταία τροποποίηση από jawaforever; 06/06/2020 στις 17:23.

  6. #36
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Και δεν ειρωνεύομαι κανέναν. Εσύ είσαι ειρωνικός στο ποστ #30 με τη φατσούλα που κλαίει από τα γέλια στη δήθεν ερώτηση που κάνεις αν στα 50ρια υπήρχε και κάποιο piaggio...
    Συγνώμη κιόλας αλλά αν αυτό δεν είναι ειρωνεία, τότε πες μου τι είναι για να ξέρω.

  7. #37
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jawaforever Προβολή μηνύματος
    Καρτούλα? Γιατί? Επειδή λέω τα πράγματα ως έχουν?
    Αν καταλάβεις τι σου λέω και αν καταλάβεις τι γίνεται, θα πάψεις να επιμένεις.

    Λες ότι μέσα στις πωλήσεις της piaggio, είναι και τα 50ρια , σωστά? (εγώ απο την άλλη σου λέω πως από όσα διαβάζουμε, τα 50αρια είναι άλλη κατηγορία όπου δεν υπάρχουν συγκεκριμένα στοιχεία για κάθε brand, χρόνια τώρα συμβαίνει αυτό σε όλες τις αγορές της Ευρώπης).

    Για να στο εξηγήσω, στις 243.000 της honδa, ΔΕΝ είναι τα 50ρια της μέσα, όπως δεν είναι και μέσα στις πωλήσεις της yamaha.
    Δεν μπορώ να στο εξηγήσω παραπάνω από αυτό.

    Αλλά ας πάμε σύμφωνα με τη λογική σου. Σύμφωνα με τη λογική σου, θα πρέπει στις πωλήσεις της honda ή της yamaha, να βάλουμε επίσης τα 50ρια, σωστά? Εκτος και αν θέλεις να βάλεις μόνο τη piaggio επειδή έτσι σου αρέσει.

    Λοιπόν , το 2019, ταξινομήθηκαν πάνω από 1.500.000 μοτοσακά στην Ευρώπη. Αυτό το 1.500.000 αναλύεται και ταξινομείται σε 3 κατηγορίες. Μοτοσικλέτες άνω των 50 κυβικων, σκούτερ/3τροχα άνω των 50 κυβικών και τα 50ρια.

    Αν πάρουμε τη λογική σου και στους 3 πρώτους βάλουμε μέσα ΚΑΙ τα 50ρια, αυτοί οι 3 έχουν 600.000 πωλήσεις.

    Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις που είναι άλλες 900.000 πωλήσεις? Ποιοι τις έχουν κανει?

    Διάβασε αυτό που μόλις σου έγραψα, αν επιμένεις στο να μην παραδεχτείς το λάθος σου, ριξε κάρτα.
    Αυτα τα 1500000 μοτοσακά που τα είδες?
    Αν δεν θέλεις για δικούς σου λόγους να καταλάβεις δεν με πειράζει καθόλου μα καθόλου.
    Απλά επειδή διαβάζει πολύς κόσμος δεν μπορώ παρα να επέμβω οταν βλέπω τόσο δημιουργικά μαθηματικά.

    Αν σε ενδιαφέρει πραγματικά καταλάβεις αντί να μας δουλεύεις θα δείς οτι στο άρθρο απ όπου πήρες τα στοιχεία στην ίδια παράγραφο όπου αναφέρονται τα 161.790 Piaggio αναφέρονται και 48.834 Peugeot.
    Απο αυτά το 90% είναι τα 50ρια Peugeot που πωλούνται στην Γαλλία.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  8. #38
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Αν θέλεις τη γνώμη μου , μπερδεύεσαι γιατί εγώ σου λέω πως η piaggio είναι η Νο1 σε πωλήσεις σκούτερ κι εσύ ανακατεύεις τα νούμερα.

    Στις 570.000 μοτοσικλέτες, ΔΕΝ είναι η piaggio μέσα. Βάλε τις πωλήσεις της honda, της yamaha, τις 106.000 της bmw και μαζί με τους μικρούς, η MG για παράδειγμα, πουλάει μια χούφτα μοτοσικλέτες, αντε να είναι 3, 4 ή 5 χιλιάδες. Όλα αυτά μαζί, θα σε πάνε στις 570.000.

    Με τα να βάζεις όλα τα αυγά σε ένα καλάθι, δεν θα βγάλεις άκρη και θα είσαι λάθος όσες φορές και αν το κουβεντιάσουμε.

  9. #39
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Αυτα τα 1500000 μοτοσακά που τα είδες?
    Αν δεν θέλεις για δικούς σου λόγους να καταλάβεις δεν με πειράζει καθόλου μα καθόλου.
    Απλά επειδή διαβάζει πολύς κόσμος δεν μπορώ παρα να επέμβω οταν βλέπω τόσο δημιουργικά μαθηματικά.

    Αν σε ενδιαφέρει πραγματικά καταλάβεις αντί να μας δουλεύεις θα δείς οτι στο άρθρο απ όπου πήρες τα στοιχεία στην ίδια παράγραφο όπου αναφέρονται τα 161.790 Piaggio αναφέρονται και 48.834 Peugeot.
    Απο αυτά το 90% είναι τα 50ρια Peugeot που πωλούνται στην Γαλλία.
    In the 2019 the European two-wheeler market kept the positive previous years pace, with a single digit growth at 7.9% and 1.516.000 units, the highest level in eight years.

    Eδώ το είδα. Επίσης, από που προκύπτει ότι το 90% των πωλήσεων της peugeot είναι 50ρια? Θα το εκτιμούσα αν μου έλεγες από που προκύπτει.

    Γιατί , επιχειρηματικά να το πάρουμε, η peugeot θα είχε βάλει λουκέτο αν όλες κι όλες οι πωλήσεις των άνω των 50cc σκούτερ της ήταν μια χούφτα μηχανάκια... Δηλαδή μια ολόκληρη γκάμα με σκούτερ άνω των 50cc πουλάει τόσο λίγο? Και πως γίνεται να μην έχει κλείσει το μαγαζί από τη στιγμή που οι γραμμές παραγωγής στην ουσία δεν παράγουν?
    Τελευταία τροποποίηση από jawaforever; 06/06/2020 στις 17:46.

  10. #40
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    OK οποιος διαβάζει καταλαβαίνει, δεν χρειάζεται να το συνεχίσουμε άλλο.

    Επίσης εγώ απο scooter δεν ξέρω, αλλά βλέπω ελάχιστους να εχουν πει οτι ειχαν προβλημα με τα Honda αλλά σχεδόν όλοι καποιο πρόβλημα είχαν με το Piaggio.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  11. #41
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    OK οποιος διαβάζει καταλαβαίνει, δεν χρειάζεται να το συνεχίσουμε άλλο.

    Επίσης εγώ απο scooter δεν ξέρω, αλλά βλέπω ελάχιστους να εχουν πει οτι ειχαν προβλημα με τα Honda αλλά σχεδόν όλοι καποιο πρόβλημα είχαν με το Piaggio.
    Να συμφωνήσουμε τουλάχιστον στο ότι, ας πούμε στην Ελλάδα, γιατί εδώ ζούμε, όχι στην Ιταλία, για κάθε 30 ή 40 sh που βρίσκουν αγοραστή κάθε μήνα, υπάρχουν 350 και 400 αγοραστές beverly. Θα δεχτώ ότι οτιδήποτε πουλάει περισσότερο, είναι και λογικό να υπάρχει και αντίστοιχα μεγαλύτερος αριθμός αστοχιών.

    Δε γίνεται να διαφωνήσουμε και σε αυτό...

  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    621
    Στο ανάλογο φόρουμ που ασχολείται με σκουτερ υπάρχουν τοπικά και για τα δύο με βλάβες, αστοχίες και προβλήματα. Όποιος ενδιαφέρεται να μάθει ας ρίξει μία ματιά.

    Η δική μου άποψη είναι ότι όλα χαλάνε, όπως και ότι πολλοί υπερασπίζονται την επιλογή τους ειδικά όταν είναι ακριβή.

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    855
    Έχει εδώ και ενάμιση χρόνο ο αδερφός το forza300 της χοντα το οποίο είναι πιο πρεμιουμ από το sh (φοράνε το ίδιο μοτέρ).
    Το πήρε έξι χιλιάρικα κολαριστα..

    Τρίζουν κάποια πλαστικά η πίσω ανάρτηση κοπανάει αρκετά ο ένας καθρέφτης αποχρωματιστηκε ξαφνικά (αλλαχτηκε εντός εγγύησης) το τιμόνι ψιλοστραβωνει κάποιες φορές και το φέρνουμε με κόντρα.. Και τώρα τελευταία κάτι τρίζει στο μπροστά δισκόφρενο (2 επισκέψεις συνεργείο και ένα λύσιμο δαγκάνες από εμάς δεν έλυσαν το θεμα)

    Επειδή όπως είχαμε πει σε άλλα τοπικ ήμουν καιρό σε αναζήτηση για μεταφορικό κυρίως εντός πολης και κοιτούσα κυρίως πάπια και μοτο έως 250, τελικά τελευταία στράφηκα στα σκούτερ για λόγους που θα αναλύσω κάποια στιγμή σε άλλο τοπικ..

    Μετά από τεσταρισμα διάφορων μοντέλων και μετά από πολύ ψάξιμο και περισυλλογή πήγαμε παρέα με το μπρο σήμερα και έκλεισα το citycom 300 της sym..

    Ο αδερφός μου γυρνώντας σπίτι με έκραζε που δεν τον άφησα πριν ενάμιση χρόνο να το πάρει και εδώσε σχεδόν τρία χιλιάρικα παραπάνω για το φόρτσα (που τον είχα παροτρύνει)

    Εγώ φίλε (του αρχικού ποστ) είχα μεχρι τριαμιση να διαθέσω αυτή την εποχή... Σε αυτά τα λεφτά στην κατηγορία σκούτερ δεν υπάρχει αντίπαλος κατά την γνώμη μου.. (για μηχανάκι κούτα μιλάμε).
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  14. #44
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/10/2017
    Μηνύματα
    135
    αυτο που εχει παντως ενδιαφερον και ειναι οπωσδηποτε τροφη για σκεψη ειναι οι τιμες των μοντελων σε αλλες χωρες. γιατι πχ στην ινδια ενα μπατζατζ εχει την ιδια τιμη με ενα χοντα;; η στην ταιλανδη ενα συμ ιδια τιμη με ενα γιαμαχα;; αν ημαστε κατοικοι εκεινων των χωρων τι αποψη θα ειχαμε αραγε;; Γιατι ο ινδος δεν αγοραζει μονο χοντα αφου ειναι στην ιδια τιμη με την Χαρο;;
    Νομιζω ψυχολογικα το ακριβοτερο στο μυαλο μας ειναι παντα καπως καλυτερο

  15. #45
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.036
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zoslen Προβολή μηνύματος
    αυτο που εχει παντως ενδιαφερον και ειναι οπωσδηποτε τροφη για σκεψη ειναι οι τιμες των μοντελων σε αλλες χωρες. γιατι πχ στην ινδια ενα μπατζατζ εχει την ιδια τιμη με ενα χοντα;; η στην ταιλανδη ενα συμ ιδια τιμη με ενα γιαμαχα;; αν ημαστε κατοικοι εκεινων των χωρων τι αποψη θα ειχαμε αραγε;; Γιατι ο ινδος δεν αγοραζει μονο χοντα αφου ειναι στην ιδια τιμη με την Χαρο;;
    Νομιζω ψυχολογικα το ακριβοτερο στο μυαλο μας ειναι παντα καπως καλυτερο
    γιατι φτιαχνονται και τα δυο εκει και γιατι ο ινδος και να θελει δεν μπορει να πληρωσει την διαφορα ενω εδω λεφτα υπαρχουν
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. την γνωμη σας για το Suzuki Gs500f
    από edie στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 08/05/2006, 22:43
  2. Θα θελα την γνώμη σας
    από la_villa στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2005, 14:08
  3. Θελω Την Γνωμη Σας!
    από aggelos_xr στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 01/02/2005, 13:30
  4. ενσταση για την πιστα... προς 888 και ολους διαβαστε...την γνωμη σας.
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 24/12/2004, 13:28
  5. Την γνώμη σας παρακαλώ
    από Julius στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 122
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2004, 12:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF