Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 80

Θέμα: NC 750 ή Tracer 700

  1. #16
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    684
    Το επαναφέρω αφού έκανα Τεστ Ραιντ και μπερδεύτηκα ακόμα περισσότερο, Το τρέισερ δεν βολεψε απο πολλές μεριές ωστόσο έκανα και βολτα το V-strom όπου μπήκε πολύ ανταγωνιστικά στην δυαδα, εκτόπισε το Τρέισερ και πλεον εχω μπερδευτει αναμεσα σε ΝC και Vstrom

    NC Θετικά
    Θέση Οδήγησης, Κούμπωσα σαν να ήταν ραμένο πάνω μου
    Οδηγικη Συμπεριφορά, Πολύ ευκολο και άνετο σε συνθηκες μποτιλιαρισματος (βασικό)
    Ροπή, έχει τη δυναμη χαμηλά και έχει ξεπέταγμα.
    Θέση συνοδηγού, Βόλεψε, οχι τελεια όχι αμεσα βολεψε καλά όμως.
    Ελάχιστοι κραδασμοί από κατω μου, στην συνοδηγό δεν φάνηκε ποτέ.
    Τελεια οργανα, σουπερ πληροφόρηση, ψηφιακα ολα.
    Χώροι, τεράστιο συν ο χωρος στη θέση των συμβατικών τεπόζιτων.
    Εξτρα συν εκει που πήγα που προσεφεραν σε πολύ καλή τιμη 3πλετα Βαλιτσες.

    Αρνητικά
    Κρέμασε νωρίς, από τα 120 να πας λιγο παραπάνω ζόριζε (εμοιαζε τουλ, να ζοριζετε)
    Αερας.. Βασικό. Ενιωθα να με χτυπάει στο κεφαλι (είχε την στανταρ ζελατινα) και στροβιλοζομοταν το κεφαλι μου απειρα. Δεν ξέρω αν διορθώνεται με αλλη ζελατίνα...


    V-strom
    ΑΝΕΤΟ, ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΟ, δεν κουμπωσα ακριβώς τελεια οπως στο NC, αλλά ήταν ΑΝΕΤΟ
    Εξισου καλη οδηγικη συμπεριφορα στις ιδιες συνθηκες.
    Πολύ καλη θέση οδήγησης.
    Κουμπωσε τέλεια η συνεπιβάτιδα..
    Καλη ροπη, όχι σαν το NC, αλλά μαλλον κερδιζει λογα της επιπλεον Ιπποδυναμης.
    Φτάνει σε ταχυτητες ταξιδιού πιο άνετα
    Εξτρα συν, στην τιμη προσφορας που τρέχει η σουτζουκι μου εδωσε δώρο επιπλεον τη ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ και τα κάγκελα

    Μειον
    Κραδασμοι στα πόδια της συνοδηγου, Μου ειπε ηταν αρκετά έντονοι ίσως να τους συνηθίσει ειπε αλλα ηταν αισθητοι.
    Χώροι, σαφως δεν εχει το συν του έξτρα χώρου που εχει το NC (ανταυτου έχει τεποζιτο 20 λιτρα, το NC 14)
    Χρωματισμοι, Μονο κιτρινο (ελεος) και μπορντό
    Καθρέφτες, Τετραγωνοι άθλιοι εμφανισιακά, βολικοι βεβαια στην οδηγηση
    Οργανα, αναλογικο στροφομετρο, με χαλασε λιγο, και οι ενδειξεις πιο μικρες συνολικα, θελει Κοπο στην αρχη για να τις διαβάζεις.

    Αν πούμε ότι έχω καταλήξει στα δυο, εχω φτάσει σε τέλμα γιατι δεν μπορώ να ξεχωρισω ποιο αρνητικό είναι ΠΙΟ αρνητικο απο του αλλους. Ας πουμε ο αέρας είναι πολύ σημαντικο να μη μου κανει σβουρες το κεφάλι, αλλα και οι χωροι ειναι εξαιρετικα χρησιμοι.. Καταναλωσεις δε βαζω στα συν πλην παιζουν πολυ κοντα οποτε δεν εχει σημασια..
    Αμα δε βαρεθηκατε να διαβασετε το σεντονι μου, ριχτες καμια ιδεα, βοήθεια ή δε ξερω και γω τι αλλο για να ξεμπλοκαρω...
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Parking
    Εγγραφή
    17/12/2019
    Μηνύματα
    1.408
    το καινούργιο τρέισερ 700 είναι 1η μούρη στο Καβούρι πάντως

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Nα πάρεις Triumph Tiger
    Έτσι όπως το παρουσιάζεις, νομίζω πως το βασικό "κουσούρι" για το vstrom είναι οι κραδασμοί στα πόδια του συνεπιβάτη...μου κάνει εντύπωση, δε θυμάμαι να το έχω ξανακούσει ως παράπονο... ίσως μας διαφωτίσουν κάποιοι κάτοχοι.
    Τα δύο μειονεκτήματα που βρήκες στο ΝC είναι σαφώς πιο χτυπητά, κατά την άποψή μου.Ακόμα και αν λύσεις σε κάποιο βαθμό το θέμα με την ανεμοκάλυψη, το ζόρι του κινητήρα σε δικάβαλα ταξίδια για ταχύτητες άνω των 120-130, θα μπορούσε να αποτελέσει deal breaker.
    Ως προς το κόστος κτήσης, έχουν μεγάλη διαφορά οι προσφορές που πήρες;

  4. #19
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    684
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Nα πάρεις Triumph Tiger
    Έτσι όπως το παρουσιάζεις, νομίζω πως το βασικό "κουσούρι" για το vstrom είναι οι κραδασμοί στα πόδια του συνεπιβάτη...μου κάνει εντύπωση, δε θυμάμαι να το έχω ξανακούσει ως παράπονο... ίσως μας διαφωτίσουν κάποιοι κάτοχοι.
    Τα δύο μειονεκτήματα που βρήκες στο ΝC είναι σαφώς πιο χτυπητά, κατά την άποψή μου.Ακόμα και αν λύσεις σε κάποιο βαθμό το θέμα με την ανεμοκάλυψη, το ζόρι του κινητήρα σε δικάβαλα ταξίδια για ταχύτητες άνω των 120-130, θα μπορούσε να αποτελέσει deal breaker.
    Ως προς το κόστος κτήσης, έχουν μεγάλη διαφορά οι προσφορές που πήρες;
    Thanx Leo!
    Το Νc με τις 3 βαλιτσες 9100
    To Vstrom με μια βαλιτσα κ καγκελα κινητηρα 8500, Που σημαινει αν πας για δυο πλαινες θα φτασεις τα 9100 (χοντρικα πιστευω απο οσα βλεπω σε τιμες και μιλάω πάντα για Καινουρια) το Vstrom ειναι (οπως μου ειπε ο πωλητης) ακριβως το ιδιο με του 2020 αλλα το 20 βγαινει σε αλλους χρωματισμους και ειναι 1000 πανω και ακτινωτη ζαντα. Το NC με χρωματα 20 (οχι οτι παιζει καπου ρολο...

    Ναι αυτο για τους κραδασμους στο στρωμα εκανε εντυπωση και στον πωλητη δεν το ειχε ξανακουσει αλλα δεν μπορω να το αμφισβητησω ως γεγονός αφού ειπώθηκε απο την συνεπιβατιδα! Και ναι συμφωνω για το ζορι με 2ατομα πανω απο 120 130, (ενταξει δε το εσκισα στο test ride ουτε το ενα ουτε το αλλο αλλα ξέρεις είναι η εντυπωση που αποκτάς. Αμα θελει σκισιμο για να παει αξιοπρεπώς δεν νομιζω οτι συμφέρει) Απλα δε ξερω αν πραγματικα θελω το στρωμα (αν και ειναι πιο ομορφο απο τα πιο παλια μοντελα).. Οχι οτι με χαλαει αλλα θα είναι πάλι ενα κατι αμφισβήτησης στο πισω μερος του μυαλου. Βεβαια αν πχ παρω το NC και δε λυθει το θεμα του αερα η μας πρηξει τα συκωτια σε ταξιδι παλι θα γκρινιαζω!! αχαχαχαχαχαχαχαχα
    Το Triumph μου αρεσει πολύ, ξεφευγει σε τιμη, και αλλάζουν και κατηγορια τελη ασφαλειες εφοριες κλπ. Οποτε δεν θελω να ξεπεράσω το μαξ των 750cc..
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Αστειευόμουν για το Tiger!
    Εννοείται πως θα λάβεις σοβαρά υπόψιν τις παρατηρήσεις της συζύγου... αλλά είναι όντως ασυνήθιστο ως πρόβλημα. Ίσως να είχατε πιο ξεκάθαρη εικόνα αν το ξανατεστάρατε, τι να πω!
    Το Versys 650 το έχουμε αποκλείσει;
    Νομίζω όμως πως το vstrom είναι καταλληλότερο για τη χρήση που θέλεις.
    Όσο για τα χρώματα, βλέπω εδώ ότι έχει δύο χρώματα για το μοντέλο του 2019 και άλλα τρία για το φετινό.
    Το ίδιο και για το ΧΤ μόνο που εκεί υπάρχει και το μπλε.

  6. #21
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    684
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Αστειευόμουν για το Tiger!
    Εννοείται πως θα λάβεις σοβαρά υπόψιν τις παρατηρήσεις της συζύγου... αλλά είναι όντως ασυνήθιστο ως πρόβλημα.Ισως να είχατε πιο ξεκάθαρη εικόνα αν το ξανατεστάρατε, τι να πω!
    Το Versys 650 το έχουμε αποκλείσει;
    Νομίζω όμως πως το vstrom είναι καταλληλότερο για τη χρήση που θέλεις.
    Όσο για τα χρώματα, βλέπω εδώ ότι έχει δύο χρώματα για το μοντέλο του 2019 και άλλα τρία για το φετινό.
    Το ίδιο και για το ΧΤ μόνο που εκεί υπάρχει και το μπλε.
    Τρέχει μια προσφορά η σουζουκι για ολα τα μοντελα του 19 μέχρι τελος Ιουλιου για το στρωμα του 19 μειον 500 ευρω και ισχυει μονο για το κιτρινο χρωμα και μπορντο (αυτά μου ειπε οτι υπάρχουν). τα μοντελα του 20 πανε στις 9500 και δεν αξιζει νομιζω.
    το βερσις μου το ειχανε προτεινει αλλα εχω διαβάσει της παναγιας τα ματια απο προβλημτα οποτε δε ξερω καν αν θελω να παω να το τεσταρω..
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    621
    Δυσκολη η επιλογη. Απο την μια οι κραδασμοι μπορει να αποτελεσουν λογο να πηγαινεις με λιγοτερα χιλιομετρα και για λιγοτερο χρονο μεταξυ των στασεων.
    Αν συμβει αυτο η αδυναμια του NC να κινηθει με πανω απο 120-130 ισοφαριζεται.

    Απο την αλλη ισως ο αερας στο NC να λυνεται με μια ζελατινα μεγαλυτερη η μικροτερη, ισως και οχι.

    Το θεμα ειναι ποσο συχνα θα ειναι τα δικαβαλα ταξιδια σε σχεση με τις διαδρομες στην πολη, ( και ποσο πολυ θα επηρεαζει τα ταξιδια η δυσαρεσκια της συνεπιβατιδος λογω κραδασμων ).

  8. #23
    Dog Days Are Over Το avatar του/της giorgosb
    Moderator
    Εγγραφή
    06/01/2014
    Μηνύματα
    1.090
    Κοιτάς για την έκδοση ΧΤ σε προσφορά μόνο; Πάντως στα χρώματα του '20 (γκρι, μαύρο και λευκό) το δίνει 9.095 ευρώ

  9. #24
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    684
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Δυσκολη η επιλογη. Απο την μια οι κραδασμοι μπορει να αποτελεσουν λογο να πηγαινεις με λιγοτερα χιλιομετρα και για λιγοτερο χρονο μεταξυ των στασεων.
    Αν συμβει αυτο η αδυναμια του NC να κινηθει με πανω απο 120-130 ισοφαριζεται.

    Απο την αλλη ισως ο αερας στο NC να λυνεται με μια ζελατινα μεγαλυτερη η μικροτερη, ισως και οχι.

    Το θεμα ειναι ποσο συχνα θα ειναι τα δικαβαλα ταξιδια σε σχεση με τις διαδρομες στην πολη, ( και ποσο πολυ θα επηρεαζει τα ταξιδια η δυσαρεσκια της συνεπιβατιδος λογω κραδασμων ).
    Ποσο συχνά ταξιδια ε?Καλη ερωτηση, τώρα με το CBR δεν κανουμε ουτε μικρες διαδρομες γιατι κουραζει αρκετα. Ειχαμε παει μεχρι αλονησο της βγηκε η ψυχη. Το Σαββατο θα παμε Κυμη και ηδη το σκέφτομαι ποση ταλαιπωρια θα ειναι. Η αληθεια ειναι οτι το λεμε παρα πολλες φορες να παμε βολτα αλλα κολλαμε στο κοστος (οσο και να πεις τα 7 8 τα 100 του CBR φαινονται αν ειναι μεγαλο ταξιδι, ασε που σταματας σε λιγοτερο απο 200 χλμ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙΚΤΗ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΕΕΕΕΕΛΕΟΣ μονο δεικτη ρεζερβας!!!) αλλα κολλαμε και στο αβολο του πραγματος. Ναι πιστευω πως εστω και μικρα ταξιδακια σκ θα μπορουσαμε να κανουμε τακτικα. Αλλα σαφως η βασικη μετακινηση ειναι πολη, και σε μεγαλο ποσοστο δικαβαλο.
    Αυτο που λες για το NC ναι μπορει να λυνεται με τη ζελατινα. αν οχι?? Δεν βαζουνε καρτουλα αλλαγης νομιζω... ΦΑΚ..
    Ενταξει δεν ειναι η πλεον γκρινιαρα θα το υποστει οτι ειναι να υποστει σε ταξιδι αλλα αφου αυτη τη στιγμη εχω επιλογη, γιατι να μην βρω κατι συμβιβαστικο για ολους??
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  10. #25
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    684
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgosb Προβολή μηνύματος
    Κοιτάς για την έκδοση ΧΤ σε προσφορά μόνο; Πάντως στα χρώματα του '20 (γκρι, μαύρο και λευκό) το δίνει 9.095 ευρώ
    Κοιταω την εκδοση με την Χυτη ζάντα (δεν θυμαμαι αν αυτή ειναι η ΧΤ). ναι ειναι 9095 συν 500 που ειπε οτι δεν μπορει να τα κανει δώρο στο νεο μοντελο (καγκελα βαλίτσα), μη με ρωτας γιατι...
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  11. #26
    Dog Days Are Over Το avatar του/της giorgosb
    Moderator
    Εγγραφή
    06/01/2014
    Μηνύματα
    1.090
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nik0s_Dk Προβολή μηνύματος
    Κοιταω την εκδοση με την Χυτη ζάντα (δεν θυμαμαι αν αυτή ειναι η ΧΤ). ναι ειναι 9095 συν 500 που ειπε οτι δεν μπορει να τα κανει δώρο στο νεο μοντελο (καγκελα βαλίτσα), μη με ρωτας γιατι...
    Ε κι αυτοί.. καινούριο μηχανάκι παίρνεις, έστω τα κάγκελα θα έπρεπε να τα δίνουν δώρο.. Ούτε διπλό στάντ να φανταστώ ε; Μήπως να ρωτούσες κι αλλού.. Λογικά το κάνουν για να ξεστοκάρουν τα μοντέλα '19

  12. #27
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    684
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgosb Προβολή μηνύματος
    Ε κι αυτοί.. καινούριο μηχανάκι παίρνεις, έστω τα κάγκελα θα έπρεπε να τα δίνουν δώρο.. Ούτε διπλό στάντ να φανταστώ ε; Μήπως να ρωτούσες κι αλλού.. Λογικά το κάνουν για να ξεστοκάρουν τα μοντέλα '19
    Φυσικα και θα μπορουσα να ρωτήσω και αλλου.. και λογικα αυτός ειναι ο λογος που λες, να ξεστοκάρουν. Απλά τωρα τη στιγμη που μιλαμε εχω μια τάση προς το vstrom αλλα δεν ειναι οτι ειμαι 1000% σιγουρος.. Κατι με κραταει ακομα στο ΝC.
    Βεβαια οπως λεει και η φιλη τωρα, ο αερας λογικα θα μας κουρασει πιο πολυ απο τον οποιον κραδασμο οποτε λαμβαται υποψιν και αυτο...
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  13. #28
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    684
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Tracer 700
    Χάρη, πολύ ωραιο μηχανακι οχι μαλλον γιαυτο που θελω. Αν μη τι άλλο η Χριστινα δεν κάθεται πανω καλα, δεν βολευεται, πλας καταναλωσεις κλπ ειναι καπως παραπανω οσο και να περναει απο το χερι.. Πλας δεν μου εγινε και καμια ενδιαφερουσα προσφορα. Δεν το εχω αποκλεισει εντελως απλα παει 3η επιλογη..
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  14. #29
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.646
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nik0s_Dk Προβολή μηνύματος
    Χάρη, πολύ ωραιο μηχανακι οχι μαλλον γιαυτο που θελω. Αν μη τι άλλο η Χριστινα δεν κάθεται πανω καλα, δεν βολευεται, πλας καταναλωσεις κλπ ειναι καπως παραπανω οσο και να περναει απο το χερι.. Πλας δεν μου εγινε και καμια ενδιαφερουσα προσφορα. Δεν το εχω αποκλεισει εντελως απλα παει 3η επιλογη..
    ναι το είδα μετά και γι'αυτό διέγραψα το post.

    απο τα δύο που λες θα προτιμούσα το suzuki.

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.030
    Πριν 2 χρόνια που είχα οδηγήσει το Στρώμα του φίλου μου είχα δει ακριβώς το ίδιο πράγμα.Πρακτικά αν πας ταξίδι με σταθερά 150 κατεβαίνεις με πάρκινσον.Πάντα σε σύγκριση με το NC.

    Τι NC οδήγησες?Κανονικό ή DCT?Μήπως στην πρώτη περίπτωση έβαλες νωρίς την 6η?Είναι όντως μακριά και προφανώς δε γεμίζει αν τη βάλεις στα 100km.Το ίδιο υπολόγισε και για το DCT αν το είχες στο Drive κιόλας.

    Σε καμία απολύτως περίπτωση δε ζορίζεται πάντως.Εδώ και σχεδόν 280.000km ταξιδεύω τουλάχιστον με 150 είτε δικάβαλος είτε μονοκάβαλος και λειτουργεί απροβλημάτιστα όπως όταν το πήρα με 20.000km.

    Για το θέμα της ανεμοκάλυψης,δε γνωρίζω πολλά μηχανάκια που το μικρό εργοστασιακό ζελατινάκι δε θέλει κατευθείαν αλλαγή όταν χρησιμοποιείται η μηχανη για ταξίδια.Με μια μεγαλύτερη είσαι σχεδόν πάντα κομπλέ,εκτος αν είσαι 2 μέτρα.

    Παραθέτω μερικά δικά μου βίντεο απο ταξίδια.

    1)μονοκάβαλος στην εγνατία https://www.youtube.com/watch?v=VLPhw67pxvk&t=886s

    2)δικάβαλος στην Ιταλία με 30αρια σαμάρια και 32αρι τανκ μπαγκ.Ολα φουλ. https://www.youtube.com/watch?v=j32CmOf-LOo&t=1603s

    3)δικάβαλος με τις ίδιες αποσκευες https://www.youtube.com/watch?v=O-Ohv-8et5c

    Το NC λόγω έλλειψης ιπποδύναμης το έχουν κάνει κοντό σε σχέσεις αλλά με 6η overdrive για ρύπους κλπ.Όταν μπει η 5η στα 120-130 τότε η 6η θα γεμίσει και θα κρατήσει τα 160 για όσο θες και με οτιδήποτε κουβαλάς.Εννοείται στις μεγάλες ανηφόρες της εθνικής θα κρεμάσει και θα χρειαστεί κατέβασμα σε 5η,απολύτως λογικά.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. YAMAHA TRACER 700
    από amyroukai στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 154
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2022, 20:18
  2. Tracer 700 μετ/νο, cb 500x και/γιο ή κάτι άλλο?
    από jtmcs στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2018, 11:14
  3. Αξιζει να δωσω το tracer 700 για το 900;
    από parlapipas25 στο forum Yamaha Tracer
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 24/08/2017, 14:00
  4. NC750X - Tracer 700 - Versys 650 - V-Strom 650
    από Konstantinos στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 73
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2017, 16:00
  5. Tracer 700 vs Kawa Versys 650 vs Suzy VStrοm 650
    από Apache στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 135
    Τελευταίο μήνυμα: 26/10/2016, 12:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF