Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 18

Θέμα: ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΙΡΕΤΙΚΟ

  1. #1
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της Kortenaer
    Εγγραφή
    24/05/2004
    Μηνύματα
    137

    Question ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΙΡΕΤΙΚΟ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΑ ΣΤΟ FORUM ΣΑΣ.
    ΑΝ ΚΑΙ ΑΝΗΚΩ ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΟΝ ΘΑΥΜΑΣΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ VFR800 ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΙΣ ΤΟΡ10 ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ. ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΜΩΣ ΟΠΟΥ ΤΡΑΒΑΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΔΡΟΜΟ ΟΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ.
    ΝΑ ΜΗΝ ΣΠΑΤΑΛΑΩ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ. ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ. ΜΕ ΥΨΟΣ 1.85, ΒΑΡΟΣ 90 Κg ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΣΚΟΚΟΙΛΗ ΣΤΟΝ Ο3 ΣΠΟΝΔΥΛΟ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΔΗΓΟΝΤΑΣ ΤΟ VFR Η ΤΟ VTR1000?
    ΣΑΝ ΚΑΤΟΧΟΙ VFR ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ Η ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΚΥΛΙΝΔΡΟ ΣΕ ΣΕΙΡΑ?
    ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΝΤΕΛΑ?

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ......


    Υ.Γ. ΔΕΝ ΑΝΑΖΗΤΩ ΓΡΗΓΟΡΗ ΟΔΗΓΗΣΗ, ΑΠΛΑ ΑΝΕΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΡΟΠΗ.:smilea:

  2. #2
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    To VFR με το VTR δεν έχουν και πολύ σχέση....

    Εμένα το τελευταίο VFR που μου άρεσε ήταν 750.
    Το VTR αν δεν είχε γελοίο τεπόζιτο που δεν μπορείς να πας πουθενά (όχι ταξίδι, ούτε βολτα καλα καλα) μπορεί και να το είχα συμπεριλάβει στις επιλογές μου.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  3. #3
    επειδη εχω δουλεια δε θα επεκταθω, για την ωρα
    εχω πειξει

    VTR ποιο σκυφτο από το VFR
    δεν υπαρχει αμφιβολια

    απο χρηματα, ψαξε για μεταχειρισμενο
    ολα εχουν λιγα χλμ και ειναι προσεγμενα
    τα 13610 που εχει καινουργιο ειναι παρα πολλα
    παντως τα αξιζει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    μιλαω για το VFR βεβαια



    ταξιδι με τριπλετα εισαι αρχοντας

    Όταν η πόλη κοιμάται.......

  4. #4
    οπως λεει και ο ruyjin μπορεις να βρεις και μεταχειρισμενο σε καλη τιμη σχετικα γιατι αν υπολογισεις και τα aftermarket αγοραζοντας καινουργια θες ενα καρο λεφτα....τωρα αν τα εχεις παρε καινουργια

    αλλωστε τετοιες μηχανες δεν παιρνουν κανγκουρες νομιζω

    και γω 185 ειμαι αλλα 75 κιλα και δεν με πηρε ο αερας..εσυ κουτι θα εισαι

    πλακα κανω ρε ποιος αερας????? εχει γαμω την προστασια,απολυτη καλυψη στα ποδια και με ενα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ κρανος εισαι οκ


    μεχρι τωρα κανενα προβλημα αλλα οκ μοτερ ειναι αν το σκισεις ....

    οσο για το τελευταιο που λες και γω νορμαλ οδηγαω μεχρι 180-190 σε ταξιδια ανετοτατα.....140-160 χαλαροπουλος και με ασφαλεια ...οσο για προσπερασεις ειναι το κατι αλλο ,αρκει μια γκαζια και εισαι ξανα στο δρομο σου ασφαλης(εχω κανει κατι χαζες προσπερασεις αλλα με εβγαλε ασπροπροσωπο,σε περιπτωσεις που ουτε καν φανταζομουν οτι μπορω να περασω)

    το μονο προβλημα για μενα ειναι οτι θα προτιμουσα ενα ρεζερβουαρ με 30 λιτρα

  5. #5
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της Kortenaer
    Εγγραφή
    24/05/2004
    Μηνύματα
    137
    Η ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΜΟΝΤΕΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Η HONDA ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ 2006 ΘΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΝΤΕΛΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ.ΟΠΟΤΕ Η ΑΓΟΡΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΗ.
    ΤΟ VFR800 ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΑΤΙΟΥ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ VTR1000 FIRESTORM TO ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΓΡΙΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ FEELING ΛΟΓΩ ΡΟΠΗΣ.
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΤΟ VTR ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ (ΑΕΡΑΣ, ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ). ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΘΕΣΕ Ο sapila racing.
    ΜΙΑ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΝΤΕΛΑ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ.


    Υ.Γ.sapila racing αν συχναζεις στους κλασσικους στειλε p.m. να κανονισουμε να τα πουμε

  6. #6

    Re: ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΙΡΕΤΙΚΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kortenaer


    Υ.Γ. ΔΕΝ ΑΝΑΖΗΤΩ ΓΡΗΓΟΡΗ ΟΔΗΓΗΣΗ, ΑΠΛΑ ΑΝΕΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΡΟΠΗ.:smilea:
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kortenaer


    VTR1000 FIRESTORM TO ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΓΡΙΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ FEELING ΛΟΓΩ ΡΟΠΗΣ



    για διευκόλυνε μας......


    ...εγω παντως για VFR σε κοβω...
    Όταν η πόλη κοιμάται.......

  7. #7
    για το 2006 εχει βγαλει VFR αν δε το ειδες
    ιδιο με αλλαγη μονο στις στροφρες που μπαινει το VTEC, απο 6800 στις 6600.
    το VTR που να χτυπιουνται ολοι δε το κοβω οχι να το αλλαζει, ουτε να το πειραζει...

    V2 spor δεν εχω οδηγησει αλλα ο V4 του VFR με 100 αλογα τροχο σου παρεχει την απαιτουμενη για το ταξιδι και οχι μονο ροπη

    απο θεση οδηγησης, προστασια αερα, ανεση και για συνεπιβατη, φορτωμα μπλα μπλα μπλα κτλ κτλ δεν υπαρχει συγκριση
    εξαλλου το ενα ειναι πιο πολυ σπορ και το αλλο σπορ-τουρισταδικο.

    αυτα απο μενα..............
    για ο,τι αλλο, εδω ειμστε...

    καλα ψωνια
    Όταν η πόλη κοιμάται.......

  8. #8
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της Kortenaer
    Εγγραφή
    24/05/2004
    Μηνύματα
    137
    ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ, ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑ.
    ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΑΓΡΙΟ ΕΝΝΟΩ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΣΥΝΦΩΝΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΡΙΤΙΡΙΑ ΛΟΓΩ ΜΙΣΟΥ ΦΑΙΡΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΞΑΤΜΗΣΕΩΝ. ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ VFR ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ, Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΤΙ ΑΛΛΗ ΒΑΣΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΔΥΟ, Η ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ, ΑΝ ΕΠΙΛΕΞΩ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ VTR ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΗΝ ΛΑΜΙΑ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΛΟΥΜΠΑΓΚΟ?
    ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ Η ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ.

  9. #9

    Re: ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΙΡΕΤΙΚΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kortenaer
    ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ. ΜΕ ΥΨΟΣ 1.85, ΒΑΡΟΣ 90 Κg ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΣΚΟΚΟΙΛΗ ΣΤΟΝ Ο3 ΣΠΟΝΔΥΛΟ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΔΗΓΟΝΤΑΣ ΤΟ VFR Η ΤΟ VTR1000?
    ΣΑΝ ΚΑΤΟΧΟΙ VFR ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ Η ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΚΥΛΙΝΔΡΟ ΣΕ ΣΕΙΡΑ?
    ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΝΤΕΛΑ?
    απο την παθηση σου καλυτερα ρωτα γιατρο, για το ποια σταση σωματος επιβαρυνει περισσοτεερο το σπονδυλο
    αυτο μετα παει σε ερωτηση τυπου, σπορ-τουρινκ ή ον-οφ μηχανακι...

    το VTR ειναι V2
    εκτος αν μιλας γενικοτερα για 4κυλινδρο πχ XX

    για προβληματα.... δεν εχω ακουσει κατι
    Όταν η πόλη κοιμάται.......

  10. #10
    ειπες πως θες το μηχανακι να μην ειναι και παλιο μοντελο
    το VTR ειναι 8χρονια που παιζει ενω το VFR δεν εχει κλεισει 4...και ειναι και πιο διαχρονικο
    εδω βλεπεις παλιοτερα μοντελα και τα γλυκοκοιτας
    ολα τα σπορ χανουν και οπτικα πιο γρηγορα απ οτι ενα τουρισταδικο

    VTR πιο σκυφτο το ξερουμε
    αν θα σε κουραζει περισσοτερο δε ξερω
    Όταν η πόλη κοιμάται.......

  11. #11
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της Kortenaer
    Εγγραφή
    24/05/2004
    Μηνύματα
    137
    ΦΙΛΕ ruyjin Η SPOR TOURING ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΧΩΡΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ.
    Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ FORUM ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΑΥΤΟ. ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.
    ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΤΩΡΑ.
    ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ VTR NA EXEI 8 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ Η HONDA ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΣΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΠΑΛΙΟ.
    ΣΥΝΦΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ VFR ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ VTR ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ. :rotflmao:

    THANK YOU

  12. #12
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kortenaer
    ΦΙΛΕ ruyjin Η SPOR TOURING ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΦΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ VFR ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ VTR ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ. :rotflmao:

    THANK YOU
    Νομίζω οτι δεν πρόσεξες και πολύ την απάντησή μου παραπάνω.

    Το VTR γυρνάει ρεζέρβα από γεμάτο στα 140 χιλιόμετρα. Καιει αρκετά , δύο 48άρια είναι αυτά, κι έχει τεπόζιτο μόνο 16 λίτρα!!!
    Αρα για να πάς Λαμία έχεις ήδη κάνει τουλάχιστον μια σταση.
    Ισως και να σε βολεύει έτσι για την μέση, αλλά για ταξίδι δύσκολα τα πράγματα.
    Εκτός κι αν κουβαλάς μπιτόνι, σε βλέπω να μένεις μες στην νύχτα.....
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  13. #13
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της Kortenaer
    Εγγραφή
    24/05/2004
    Μηνύματα
    137
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Kortenaer
    [B] ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΘΕΣΕ Ο sapila racing.
    TO ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΤΟ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΥΠΟΨΙΝ ΜΟΥ.
    ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ.
    ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ VTR ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ, Η ΓΝΩΜΗ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΤΟΧΟΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΞΙΑ.

    ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΤΑΝΚ ΕΧΕΙ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ 16Lt ή http://www.honda.gr/honda/motorcycle...=4&model_id=87

  14. #14
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Kortenaer
    [B]
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kortenaer
    ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΘΕΣΕ Ο sapila racing.
    TO ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑΣ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΤΟ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΥΠΟΨΙΝ ΜΟΥ.
    ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ.
    ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ VTR ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ, Η ΓΝΩΜΗ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΤΟΧΟΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΞΙΑ.

    ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΤΑΝΚ ΕΧΕΙ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ 16Lt ή http://www.honda.gr/honda/motorcycle...=4&model_id=87
    Sorry Kortenaer, εγώ δεν διάβασα σωστά το μύνημα σου

    Οντως φαίνεται να έχει πλέον 19 λίτρα (το διασταύρωσα με www.honda.de γιατί ποτέ δεν ξέρεις...)
    Μάλλον η Honda κατάλαβε την μ^%$ια και το διόρθωσε. Πάλι όμως δεν θα πηγαίνει και πολλα, αλλά σίγουρα δεν είναι τόσο προβληματικό πλέον.
    Είναι τίμιο μηχανάκι αλλά δεν έχω ιδίαν πείρα για να σου πώ παραπάνω.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  15. #15
    καλα μη νομισεις πως εχω και εγω καμια τρομερη εμπειρια
    το VFR ουσιαστηκα ειναι το 1ο σοβαρο μηχανακι, περνωντας απο το σχολειο που ακουει στο ονομα CB 400 !!!!!!!!!!


    δυστυχως απο το VTR δε γνωριζω πολλα

    καλο θα ηταν αν δε το εχεις κανει να πας και να ανεβεις και στα 2 και αν μπορεις να τα οδηγησεις κι ολας

    οτι και να πουμε εμεις δε θα μπορεσουμε να σε βοηθησουμε σε αυτο το κομματι που θες

    Όταν η πόλη κοιμάται.......

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Γράμμα απο τον Κίτσο
    από wizzy στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 10/06/2005, 09:38
  2. λιγα μπερδεμενα λογια απο εναν ατυχο
    από wolfman13 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2004, 00:55
  3. Μια Ερωτηση Απο Εναν Απληροφορητο
    από energizer6666 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2004, 14:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF