Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 99

Θέμα: Yamaha r1 04 κουδουνιστρα

  1. #1
    Μπινια!!!!! Το avatar του/της Dalt0n
    Εγγραφή
    11/09/2014
    Μηνύματα
    535

    Yamaha r1 04 κουδουνιστρα

    Λοιπόν την κατάρα μου την ξέρω χρόνια τώρα και σιγά σιγά την νιώθετε και εσεις.. μετά το φιάσκο με εκείνο το Ζ750 που μου φάγανε και δν πήρα ευρώ πίσω έρχετε και άλλη πίκρα στο βιογραφικό μου..
    Μεγάλη Τρίτη αγοράζω ένα Ρ1 του 04 με 30χιλ το είδε μάστορας όλα καλά..το έκανα μέχρι τώρα 7.500χιλ.. χτυπάει βολάν οκευ λέμε όλα χτυπούσαν (λεφτά για να βάλω το ενισχυμένο δν υπήρχαν.δν τα γεννάω, ψωμί και νερό έτρωγα όλο τον χειμώνα για να το αγοράσω)..το ανοίγουμε βολάν ρύζι και τα πηνία χαλασμένα... αγοράζω ένα βολάν μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση κτλπ παίρνω και πηνία και φλάντζα αλλάζω και λάδια
    .. κάπου 300 ευρώ το μαλλί κλαίω εγώ έφαγα μισό μήνα στο συνεργείο... βάζουμε μπροστά και βαράει με το καλημέρα.... εκτός απο κουζινετα κνν άλλο σενάριο πιστεύεται εσείς? Αν ισχύει αυτό το σενάριο δν θα ξαναπάρω μηχανή
    Μπινια!!!!

  2. #2
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dalt0n Προβολή μηνύματος
    Αν ισχύει αυτό το σενάριο δν θα ξαναπάρω μηχανή
    Αυτό ισχύει.
    Life begins at 45°.

  3. #3
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    617
    Κουζινετα είναι.

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.835
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dalt0n Προβολή μηνύματος
    Αν ισχύει αυτό το σενάριο δν θα ξαναπάρω μηχανή
    Δεν έχεις πάρει μηχανή ως τώρα.
    Απλά βοηθάς τον κόσμο να ανακυκλώνει τα ρημάδια του.
    Κάτι σαν απόσυρση.
    Καλό για το περιβάλλον, κακό για την ψυχολογία σου και την υγεία σου με την διατροφή που κάνεις.

  5. #5
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dalt0n Προβολή μηνύματος
    Λοιπόν την κατάρα μου την ξέρω χρόνια τώρα και σιγά σιγά την νιώθετε και εσεις.. μετά το φιάσκο με εκείνο το Ζ750 που μου φάγανε και δν πήρα ευρώ πίσω έρχετε και άλλη πίκρα στο βιογραφικό μου..
    Μεγάλη Τρίτη αγοράζω ένα Ρ1 του 04 με 30χιλ το είδε μάστορας όλα καλά..το έκανα μέχρι τώρα 7.500χιλ.. χτυπάει βολάν οκευ λέμε όλα χτυπούσαν (λεφτά για να βάλω το ενισχυμένο δν υπήρχαν.δν τα γεννάω, ψωμί και νερό έτρωγα όλο τον χειμώνα για να το αγοράσω)..το ανοίγουμε βολάν ρύζι και τα πηνία χαλασμένα... αγοράζω ένα βολάν μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση κτλπ παίρνω και πηνία και φλάντζα αλλάζω και λάδια
    .. κάπου 300 ευρώ το μαλλί κλαίω εγώ έφαγα μισό μήνα στο συνεργείο... βάζουμε μπροστά και βαράει με το καλημέρα.... εκτός απο κουζινετα κνν άλλο σενάριο πιστεύεται εσείς? Αν ισχύει αυτό το σενάριο δν θα ξαναπάρω μηχανή

    Πίκρα....

    Και συ ρε αδερφάκι μου το κυνηγάς..... R1 του 04 ; 2020 έχουμε....Πόσες πιθανότητες έχει
    α) να έχει τα χιλιόμετρα που γράφεις πως έχει....
    β) να μην είναι τελικιασμένο τουλάχιστον 1 φορά τη μέρα από τα 16χρόνια που κυκλοφορεί...
    γ) ο μάστορας σε 16 χρονών μηχανάκι -με 30000 κμ σου είπε όλα καλά;

    Εύχομαι να πάνε όλα καλά από δω και μπρος !
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Parking
    Εγγραφή
    17/12/2019
    Μηνύματα
    1.405
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dalt0n Προβολή μηνύματος
    Λοιπόν την κατάρα μου την ξέρω χρόνια τώρα και σιγά σιγά την νιώθετε και εσεις.. μετά το φιάσκο με εκείνο το Ζ750 που μου φάγανε και δν πήρα ευρώ πίσω έρχετε και άλλη πίκρα στο βιογραφικό μου..
    Μεγάλη Τρίτη αγοράζω ένα Ρ1 του 04 με 30χιλ το είδε μάστορας όλα καλά..το έκανα μέχρι τώρα 7.500χιλ.. χτυπάει βολάν οκευ λέμε όλα χτυπούσαν (λεφτά για να βάλω το ενισχυμένο δν υπήρχαν.δν τα γεννάω, ψωμί και νερό έτρωγα όλο τον χειμώνα για να το αγοράσω)..το ανοίγουμε βολάν ρύζι και τα πηνία χαλασμένα... αγοράζω ένα βολάν μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση κτλπ παίρνω και πηνία και φλάντζα αλλάζω και λάδια
    .. κάπου 300 ευρώ το μαλλί κλαίω εγώ έφαγα μισό μήνα στο συνεργείο... βάζουμε μπροστά και βαράει με το καλημέρα.... εκτός απο κουζινετα κνν άλλο σενάριο πιστεύεται εσείς? Αν ισχύει αυτό το σενάριο δν θα ξαναπάρω μηχανή
    Δεν θέλω να σε προσβάλω
    καταλαβαίνω όσα γράφεις και πως τα γράφεις
    αυτό που πρέπει να καταλάβεις εσύ όμως είναι με τα λεφτά που βγάζεις
    δεν μπορείς να έχεις τέτοια μηχανάκια.
    Λύσε το επαγγελματικό πριν αλλιώς θα είσαι μόνιμα στην κατάσταση που περιγράφεις.
    (αν δεν πάθεις και χειρότερα)

  7. #7
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.040
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.454
    Αυτα παθαινει οποιος απαρνιεται τα FZR/THUNDERACE

  9. #9
    Γεια σου ρε νταλτον αλανι !

    Ευχομαι να βγαλεις ακρη ,γιατι εισαι βασανισμενο παιδι και ολο μεσα στην ταλαιπωρια .
    Δε γινεται να μην εχεις μηχανη εσυ.

  10. #10
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.167
    Τα μεταξωτά βρακιά δυστυχώς θέλουν και τους ανάλογους κώλους.....ο Νάσος τα είπε σωστά....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    το ρυζι του βολαν περναει στα λαδια και φτανει μεχρι τα κουζινετα
    η φραζει τις διοδους του λαδιου και στεγνωνει τα κουζινετα
    θεωρω μεγαλη επιτυχια και χαιρομαι πραγματικα που με τα μυαλα που κουβαλας δεν εχεις φαει τα μουτρα σου τοσα χρονια
    υπαρχουν καποιοι στο youtube που σπανε μοτερ για πλακα και ανεβαζουν video.....κοιτα μηπως μπορεις να ρεφαρεις απο εκει

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    το ρυζι του βολαν περναει στα λαδια και φτανει μεχρι τα κουζινετα
    η φραζει τις διοδους του λαδιου και στεγνωνει τα κουζινετα
    θεωρω μεγαλη επιτυχια και χαιρομαι πραγματικα που με τα μυαλα που κουβαλας δεν εχεις φαει τα μουτρα σου τοσα χρονια
    υπαρχουν καποιοι στο youtube που σπανε μοτερ για πλακα και ανεβαζουν video.....κοιτα μηπως μπορεις να ρεφαρεις απο εκει
    Εννοείς στο επόμενο Γιατί Αυτό έσπασε
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  13. #13
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Εγώ πιστεύω ότι είσαι ματιασμενος.
    Βρες έναν παπά να σε διαβάσει να φύγει το κακό το μάτι.
    Για να σε προλάβω, όχι ,ο παπασουζας δεν είναι παπάς.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  14. #14
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/04/2015
    Μηνύματα
    215
    Τα εργατικα ειναι πολλα η το κοστος αγορας σε αυτο που χαλασε;

  15. #15
    Μπινια!!!!! Το avatar του/της Dalt0n
    Εγγραφή
    11/09/2014
    Μηνύματα
    535
    Λοιπόν.. ανοίξαμε Κάρτερ είδαμε τις μπιελες με ένα κατσαβίδι αν έχουν κενό δν φαίνεται κάποια να έχει (σας μιλάω για πολύ ήχο το μοτέρ και κρύο κιόλας) όσες φορές είχα μπιέλα βαρουσε όταν ζεστενοταν, μου έχει τύχει και να βαράει κρύο απ' το ρελαντί αλλά τότε είχαν χτυπήσει δύο μπιελες και είχαν κενό παραπολυ)... είδα πως πίσω απ' το βολάν που είναι το κομπλερ και έχει σινεμπλόκ τα είχαμε βάλει ανάποδα (αλλά και πάλι μέταλλο με μέταλλο δν ακουμπούσε αλλά τεσπά) περιμένω φλάντζα Κάρτερ ένα καθάρισμα το Κάρτερ και στο μοτέρ όπου μπορώ λάδια φίλτρο και βλέπουμε
    Μπινια!!!!

Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF