Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 100 από 100

Θέμα: Αγορά big adventure

Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johny the Fox
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από elohimaros Προβολή μηνύματος
    Καλό το μουλτι οπτικά πανέμορφο κλπ κλπ αλλά όταν παω για σέρβις θα πρέπει να δώσω και ένα νεφρό ...
    ασε τα νεφρα στην θεση τους και ενημερωσου.

προγραμμα σερβις multistrada 1260
    https://imgur.com/M1VubgW

σερβις 1000 χλμ
    https://imgur.com/QLGr8Hh

ετησιο σερβις και αλλαγη πισω τακακια

https://imgur.com/ZoRf9uM

αναλογικα κατι λιγοτερο θα κοστιζει το μικρο μουλτι
    κουκουρουκουκου

Παλαιό μέλος Το avatar του/της Maradi
    Συγγνώμη παιδιά αλλά δεν θα εμπιστευτώ 15 χιλιάρικα για να πάρω έναν Κινέζο κινητήρα με τα ηλεκτρονικά της bmw με ότι αυτό συνεπάγεται νέου μοντέλου 2020 με όλες τις παιδικές ασθενειες και συν αυτού το 900xr έχει πιο σπορ χαρακτήρα δεν έχει τόσο άνεση ...
    Να υποθεσω οτι εχεις δοκιμασει και τα δυο? το ιδιο ερωτημα και για τον φιλο Lospsi απο πανω.. Απλα για να μη λεμε οτι να'ναι.... Η χαρτογραφηση στο XR, και οι αναρτησεις ειναι ετη φωτος μπροστα σε συγκριση με το παλιο πλεον Tracer. Το οτι ειναι πιο σπορ απο που το συμπερανες? Οπως ειπα και πιο πανω, δοκιμασε πρωτα....... και ναι τα εχω δοκιμασει...
    BMW R1250GS, YAMAHA T7, BMW R80/7, SUZUKI 125SM

Παλαιό μέλος Το avatar του/της Parking
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maradi Προβολή μηνύματος
    Καταπληκτικό. Δεν είναι όμως adventure. Είναι sport touring με ξεκούραστο και βελούδινο γκάζι
    Συνημμένο 419246
    Αλλά touring κανείς και με cb650. Όλα είναι θέμα θέλησης.
    και χαμηλή σελα

Παλαιό μέλος Το avatar του/της TKM
    Συγγνώμη παιδιά αλλά δεν θα εμπιστευτώ 15 χιλιάρικα για να πάρω έναν Κινέζο κινητήρα με τα ηλεκτρονικά της bmw με ότι αυτό συνεπάγεται νέου μοντέλου 2020 με όλες τις παιδικές ασθενειες και συν αυτού το 900xr έχει πιο σπορ χαρακτήρα δεν έχει τόσο άνεση ...
    Το χειρότερο θα ήταν κινητήρας BMW με κινέζικα ηλεκτρονικά.

Σου ξαναλέω πάντως ότι με βάση όσα γράφεις, δεν χρειάζεσαι το V-Strom ΧΤ, σου κάνει και το απλό μια χαρά - και με βάση αυτό, "αν ήμουν εγώ", θα είχα ήδη καταλήξει σε αυτό που σου προανέφερα: https://www.car.gr/9990094-suzuki-dl-1000-v-strom-4

Είναι διαθέσιμο σε όλους τους χρωματισμούς όπως γράφει η αγγελία, όχι μόνο σε κίτρινο που μπορεί να σε χαλάει.

Μέλος
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TKM Προβολή μηνύματος
    Το χειρότερο θα ήταν κινητήρας BMW με κινέζικα ηλεκτρονικά.

Σου ξαναλέω πάντως ότι με βάση όσα γράφεις, δεν χρειάζεσαι το V-Strom ΧΤ, σου κάνει και το απλό μια χαρά - και με βάση αυτό, "αν ήμουν εγώ", θα είχα ήδη καταλήξει σε αυτό που σου προανέφερα: https://www.car.gr/9990094-suzuki-dl-1000-v-strom-4

Είναι διαθέσιμο σε όλους τους χρωματισμούς όπως γράφει η αγγελία, όχι μόνο σε κίτρινο που μπορεί να σε χαλάει.
    Φιλε μου καλησπέρα , μετα απο τηλεφώνημα στη συγκεκριμένη αγγελία δεν ειναι διαθέσιμο . Μονο το κιτρινο εχει μεινει και σαν χρώμα με χαλαει πολυ

270° firing order Το avatar του/της katsar
    Από φέτος Ιούνιο και τα 790 ΚΤΜ στην κίνα φτιάχνονται.Όπως και το επόμενο μοντέλο.Τα μικρότερα στην Ινδία.
    Σύντομα και τα μεγάλα ακριβά λέω εγώ.

edit Θέλω να πω πως αν όχι ακόμα,σε λίγο καιρό το made in China θα θεωρείτε φυσιολογικό.Το suzuki 1050 από την άλλη κρατάει το made in Japan.
    Τελευταία τροποποίηση από katsar; 01/07/2020 στις 16:55.
    Made in Japan.

Dual Sport Life Το avatar του/της STF
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    edit Θέλω να πω πως αν όχι ακόμα,σε λίγο καιρό το made in China θα θεωρείτε φυσιολογικό.Το suzuki 1050 από την άλλη κρατάει το made in Japan.
    Πράγμα που φαίνεται και στη ποιότητα κατασκευής του, θα συμπληρώσω.... εγώ.

Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maradi Προβολή μηνύματος
    Να υποθεσω οτι εχεις δοκιμασει και τα δυο? το ιδιο ερωτημα και για τον φιλο Lospsi απο πανω.. Απλα για να μη λεμε οτι να'ναι.... Η χαρτογραφηση στο XR, και οι αναρτησεις ειναι ετη φωτος μπροστα σε συγκριση με το παλιο πλεον Tracer. Το οτι ειναι πιο σπορ απο που το συμπερανες? Οπως ειπα και πιο πανω, δοκιμασε πρωτα....... και ναι τα εχω δοκιμασει...
    Όσον αφορά εμένα, επιμένω ότι είναι κοροϊδία για ένα μηχανάκι 15000Ε να μην έχει ρυθμιζόμενο μπροστινό. Δυστυχώς η μόδα πλέον επιτάσσει οθόνες TFT, συνδεσιμότητα και ηλεκτρονικά οπότε δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς. Επίσης, κοροϊδία (για μένα πάντα) είναι να δίνεις premium τιμή και να παίρνεις μηχανάκι που κατασκευάζεται στην Κίνα. Επίσης, σημεία των καιρών κτλ όμως δεν παύει να θεωρώ ότι σε πιάνουν λίγο κότσο.

Δεν τα έχω οδηγήσει καθόλου, δεν αμφιβάλλω ότι θα είναι ωραία μηχανάκια, όταν όμως στην εξίσωση μπαίνει και το χρήμα τότε πολύ εύκολα ρίχνω άκυρο και ψωνίζω μτχ 2ετίας.
    Βασανισμένη μηχανόβια ψυχή...

Μέλος
    παιδια οπως ειπα , θελω ενα μηχανάκι με ανεμοκάλυψη ,δηλαδη να κανω ενα ταξίδι ανετο χωρις να τρώω πολυ ξύλο . το 900 xr θα πρεπει να του βαλω ζελατίνα μπροστα να μιλάει με τον θεο για να καλύψει τα ακάλυπτα . Τελος πάντων , τείνω αναμεσα στο 1050 xt , tracer 900 gt , tiger sport και ίσως το vfr αν ειχε 2-3 ηλεκτρονικά .

hercooligan Το avatar του/της doctoras
    βάλε και το versys 1000 μέσα έχει την καλύτερη ανεμοκάλυψη και συνολικά αναβάτη-συνεπιβάτη άνεση και εργονομία επιπέδου "καθαρών" τουριστικών μοτοσυκλετών
    you rise you fall you're down then you rise again

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567

Παρόμοια θέματα

1. Αγορά KTM Adventure 990
    από kox23 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2016, 10:18
  2. Αγορά 1190 Adventure R
    από lookylook στο forum KTM
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2016, 15:57
  3. Αγορα ΚΤM adventure 640