Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 26 από 26

Θέμα: ΑΓΟΡΑ super motard

  1. #16
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2020
    Μηνύματα
    10
    Ευχαριστω menelaos!!!!

  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.000
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από menelaos46 Προβολή μηνύματος
    Είναι κουραστικό. Μπορείς αλλά θα πονέσει ο κώλος σου για να στο πω απλά. Επίσης δεν είναι καλό και για το μηχανάκι να το δουλεύεις έτσι. Αυτά είναι για καγκουριές
    250L
    οριακα το λες sm

  3. #18
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.448
    Duke 390 '14-'16 στα 3k

  4. #19
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2020
    Μηνύματα
    10
    Duke με τιποτα δεν μου αρεσει κανενα.
    Και αυτη η ktm δε βγαζει κανα sm 400-500cc ??????
    Αν παντως εχει κανεις κανα motard για καθημερινο θα ηθελα να ακουσω υπερ και κατα.
    Ευχαριστω!!!!!!!!

  5. #20
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.497
    MT-09. Δεν είναι sm, αλλά θα σου ταιριάξει γάντι. Ειδικά με τις αναρτήσεις του SP.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  6. #21
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.122
    Eμπειρος είσαι, μετρημενος δείχνεις και δηλώνεις ερωτευμένος με το 690... γιατί το κουράζουμε;
    Με αυτό που σου αρέσει περνάς καλύτερα.

    Εμένα μου αρέσει και το WR450

  7. #22
    Μέλος Το avatar του/της Shinigami Ryuk
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    258
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Noska Προβολή μηνύματος
    Duke με τιποτα δεν μου αρεσει κανενα.
    Και αυτη η ktm δε βγαζει κανα sm 400-500cc ??????
    Αν παντως εχει κανεις κανα motard για καθημερινο θα ηθελα να ακουσω υπερ και κατα.
    Ευχαριστω!!!!!!!!
    Αυτο που προσπαθουν να σου που οι υπολοιποι ειναι οτι ενα καφρικο σουπερ μοτο δεν ειναι value for money για την δικη σου περιπτωση.Τα καφρικα θελουν και αντιστοιχη συμπεριφορα.

    Τα πιο παλια ΚΤΜ για να καταλαβεις με τον LC4,τους βγηκε το ονομα εν μερη και γι αυτον τον λογο.Γιατι ηταν μοτερ που ηθελε να το πας τουλαχιστον σβελτα για να λειτουργει ομαλα.Ηθελαν ροη αερα για να ψυχει την κεφαλη,η οποια ηταν το αδυνατο σημειο,με αποτελεσμα σε αρκετα εως πολλα απο αυτα να ραγιζει.

    Ενα πιο νορμαλ σουπερ μοτο ισως ειναι καλυτερο για εσενα.Το XTX για παραδειγμα ειναι σβελτο μηχανακι και πολυ αξιοπιστο σε γενικες γραμμες.Δεν εχει τα ορια που εχουν τα ΚΤΜ αλλα απο οτι λες και εσυ δεν εχεις τα ορια που μπορει να σου δωσει ενα ΚΤΜ.Παρολαυτα για να μην παρεξηγηθω το ξαναλεω οτι ειναι πολυ καλο σαν στησιμο και γκαζι και γι αυτους τους λογους αποψη μου ειναι οτι ειναι και πιο ανετο για καθημερινη σε σχεση με τα πορτοκαλι.

    Τωρα οσον αφορα την καθημερινοτητα με τα σουπερ μοτο.Αν τα συγκρινεις με παπι ειναι πιο ζορικο στην καθημερινοτητα.Αλλα σε συγκριση με οποιαδηποτε αλλη μηχανη τα σουπερ μοτο ειναι με διαφορα πιο βολικα μεσα σε πολη.

    Overall μπορεις να συμβιωσεις με ενα σουπερ μοτο για καθημερινη χρηση μεσα σε πολη.Και σε παει και μεγαλυτερες διαδρομες αναλογως το ποσο αντεχεις την σελα του αλλα και το αν εισαι μαθημενος να βαρας κομπρεσερ(πολλοι κραδασμοι)

    Θα πας μια βολτα για μπανιο 40-50 χλμ ψιλοανετα σχετικα.

    Εν κατακλειδι θα επαναλαβω τον εαυτο μου και θα σου πω οτι ενα ΧΤΧ ειναι καλυτερη επιλογη για εναν αναβατη οπως περιγραφεις τον εαυτο σου.

    Ελπιζω να βοηθησα

  8. #23
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2020
    Μηνύματα
    10
    Νεοσσος Μπα νομιζω 115ps για πολη λιγο υπερβολη νομιζω ε????

  9. #24
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2020
    Μηνύματα
    10
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Eμπειρος είσαι, μετρημενος δείχνεις και δηλώνεις ερωτευμένος με το 690... γιατί το κουράζουμε;
    Με αυτό που σου αρέσει περνάς καλύτερα.

    Εμένα μου αρέσει και το WR450
    Μονο εσυ με καταλαβαινεις χαχαχα!!!!
    Το προβλημα μαλλον ειναι οτι αυτα τα μηχανακια δεν θελουν μετρημενους οπως εγω!!!

  10. #25
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/07/2020
    Μηνύματα
    10
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shinigami Ryuk Προβολή μηνύματος
    Αυτο που προσπαθουν να σου που οι υπολοιποι ειναι οτι ενα καφρικο σουπερ μοτο δεν ειναι value for money για την δικη σου περιπτωση.Τα καφρικα θελουν και αντιστοιχη συμπεριφορα.

    Τα πιο παλια ΚΤΜ για να καταλαβεις με τον LC4,τους βγηκε το ονομα εν μερη και γι αυτον τον λογο.Γιατι ηταν μοτερ που ηθελε να το πας τουλαχιστον σβελτα για να λειτουργει ομαλα.Ηθελαν ροη αερα για να ψυχει την κεφαλη,η οποια ηταν το αδυνατο σημειο,με αποτελεσμα σε αρκετα εως πολλα απο αυτα να ραγιζει.

    Ενα πιο νορμαλ σουπερ μοτο ισως ειναι καλυτερο για εσενα.Το XTX για παραδειγμα ειναι σβελτο μηχανακι και πολυ αξιοπιστο σε γενικες γραμμες.Δεν εχει τα ορια που εχουν τα ΚΤΜ αλλα απο οτι λες και εσυ δεν εχεις τα ορια που μπορει να σου δωσει ενα ΚΤΜ.Παρολαυτα για να μην παρεξηγηθω το ξαναλεω οτι ειναι πολυ καλο σαν στησιμο και γκαζι και γι αυτους τους λογους αποψη μου ειναι οτι ειναι και πιο ανετο για καθημερινη σε σχεση με τα πορτοκαλι.

    Τωρα οσον αφορα την καθημερινοτητα με τα σουπερ μοτο.Αν τα συγκρινεις με παπι ειναι πιο ζορικο στην καθημερινοτητα.Αλλα σε συγκριση με οποιαδηποτε αλλη μηχανη τα σουπερ μοτο ειναι με διαφορα πιο βολικα μεσα σε πολη.

    Overall μπορεις να συμβιωσεις με ενα σουπερ μοτο για καθημερινη χρηση μεσα σε πολη.Και σε παει και μεγαλυτερες διαδρομες αναλογως το ποσο αντεχεις την σελα του αλλα και το αν εισαι μαθημενος να βαρας κομπρεσερ(πολλοι κραδασμοι)

    Θα πας μια βολτα για μπανιο 40-50 χλμ ψιλοανετα σχετικα.

    Εν κατακλειδι θα επαναλαβω τον εαυτο μου και θα σου πω οτι ενα ΧΤΧ ειναι καλυτερη επιλογη για εναν αναβατη οπως περιγραφεις τον εαυτο σου.

    Ελπιζω να βοηθησα
    Φιλε μου ευχαριστω για την αναλυση σου θα τη λαβω υποψην μου.
    Θα προτιμουσα κατι πιο καινουργιο αλλα μαλλον προς τα εκει θα παω δε βλεπω να εχω πολλες επιλογες τελικα!!!!

  11. #26
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.122
    Προβλημα είναι όταν σου λείπει κάτι, όταν έχεις παραπάνω ειναι οκ...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορά πρώτου Super Motard
    από GeorgeTsar στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 24/01/2020, 00:10
  2. Αγορα Super Motard τι να επιλεξω;
    από Traveler01 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 141
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2019, 15:28
  3. Αγορά super motard για επαρχεία.Γνωμες
    από spikonstantinos στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2015, 08:16
  4. Αγορά Πρωτής Super Motard
    από Mhtsos_carbon στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 10/10/2014, 15:22
  5. αγορα μεταχηρησμενου super motard
    από psycho_xt620 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2011, 16:18

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF