Σελίδα 5 από 22 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 327

Θέμα: Ενδιαφέρον συγκριτικό V4S vs K5

  1. #61
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω αρκετά, ειδικά από SS, αλλά το αποτέλεσμα μου φένεται τόσο αναπάντεχο που θα με ενδιέφερε να το επανεξετάσουν, είτε με άλλους αναβάτες, είτε με άλλα μηχανάκια σε περίπτωση που το ένα είχε πρόβλημα ή το άλλο άγνωστες βελτιώσεις.

    15 χρόνια εξέλιξη, +πόσα άλογα και δε μπορεί ο Ντούκος να κάνει έστω τον ίδιο χρόνο με ένα σχετικά ταλαιπωρημένο Τζίξερ; Που υποτίθεται μάλιστα ότι τα Ντουκάτια είναι γΛήγορα και με λιγότερα άλογα (στήσιμο, πλαίσιο, αναρτήσεις κλπ)


    Κατά τα άλλα, έμπαινε Σουζουκάρα!
    Δεν έψαξα αλλά φαντάζομαι η πίστα στην οποία έγινε το τεστ είναι σχετικά σφικτή. Θα εκπλαγώ² αν δεν είναι έτσι.

    Ανέφερε ο Henning ότι θα το κρατήσουν το Κ5 ,του έδωσε μάλιστα και παρατσούκλι ( Ντάννυ νομίζω?). Οπότε ελπίζω ότι θα υπάρξει και συνέχεια με τα σύγχρονα SBK

    Αν είδες ολόκληρο το βίντεο,θα είδες ότι τα καβάλησαν εναλλάξ,έβαλαν ίδια λάστιχα και στο Κ5, πήγαν το Ducati για έλεγχο σε αντιπροσωπεία , έκαναν ότι μπορούσαν για να αποκλείσουν διάφορα ενδεχόμενα.
    Τελευταία τροποποίηση από RaGe_Raptor; 01/09/2020 στις 14:35.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  2. #62
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterTHErider Προβολή μηνύματος
    να ξες εισαι πολυ προκατειλημμενος.εγω δεν ειμαι με καμια εταιρια και στα π@π@ρι@ μου αλλα τυχαινει να εχω φιλους με μουλτι(950-1200-1260) απο το 15 και μετα και διαφορα μονστερ με 0 στην κυριολεξια προβληματα.τωρα ισως ξερεις καλυτερα.
    Αν έχεις φίλους με Multi από το '15 και μετά, τότε σίγουρα είναι τα πιο αξιόπιστα. Γενικά το επιχείρημα "έχω φίλους που..." είναι πάντα εξαιρετικά σημαντικό για την παγκόσμια αγορά και οφείλουμε όλοι να γνωρίζουμε τέτοιες περιπτώσεις. Μην ξεχνάτε να το αναφέρετε σε κάθε σχετικό thread ώστε να μαθαίνεται επιτέλους η αλήθεια!



    Δεν είμαι καθόλου προκατειλημμένος. Απλά παραθέτω τα γεγονότα. Και το γεγονός είναι ότι τα πιο αξιόπιστα ντουκάτι είναι τα παλιά αερόψυκτα με 0 ηλεκτρονικά.
    Life begins at 45°.

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Parking
    Εγγραφή
    17/12/2019
    Μηνύματα
    1.409
    Εγώ είμαι γύφτος και χωρίς κανένα στιλ
    Φτωχομπινές κανονικός
    και με αλλεργία στα κωλομέρια
    (όταν μου τα πιάνουν βγάζω σπυράκια)

    Για αυτό γιαμάχα

    Να αφιερώσω κι ένα τραγουδάκι
    (κορόιδα αλλού να βρείτε)
    https://youtu.be/fVTcg3ZWlS0

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.584
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αν έχεις φίλους με Multi από το '15 και μετά, τότε σίγουρα είναι τα πιο αξιόπιστα. Γενικά το επιχείρημα "έχω φίλους που..." είναι πάντα εξαιρετικά σημαντικό για την παγκόσμια αγορά και οφείλουμε όλοι να γνωρίζουμε τέτοιες περιπτώσεις. Μην ξεχνάτε να το αναφέρετε σε κάθε σχετικό thread ώστε να μαθαίνεται επιτέλους η αλήθεια!



    Δεν είμαι καθόλου προκατειλημμένος. Απλά παραθέτω τα γεγονότα. Και το γεγονός είναι ότι τα πιο αξιόπιστα ντουκάτι είναι τα παλιά αερόψυκτα με 0 ηλεκτρονικά.
    ποια λες αυτα που χανανε λαδια απο παντου?που ειχαν το πλαινο σταντ πανω στο καρτερ και η επισημη ντουκατι ελεγε πως ειναι φυσιολογικο να χανει λαδια??ναι οκ...
    οσο ειρωνικος και να προσπαθεις να γινεις γινεσαι μονο αντιπαθητικος και δεν μπορεις ΠΟΤΕ να κανεις μια κουβεντα χωρις να προσβαλεις εστω και με το γαντι τον αλλο.μπραβο για τους τροπους σου.(μπορει να μην σε νοιαζει αλλα το αναφερω).

    μπορει για την παγκοσμια αγορα να μην ειναι σημαντικο αλλα για την δικη μου αγορα αποτελει κριτηριο οτι εχω στον ευρυτερο κυκλο μου 7-8 μουλιστραντα που παμε τακτικα βολτες μαζι με 0 προβληματα.εαν για σενα δεν αποτελει κριτηριο τοτε συμβουλευσου τον ειδικο απο την ταιβαν που γραφει σε καποιο φορουμ η τον κυρ γιαννη το μαστορα της γειτονιας σου.

    υγ.ειδα με τα ματια μου κροσρανερ 800 made in japan 9 μηνων σε σπιτι μακρια απο θαλασσα ολο σκουριαστο και τραισερ 700 2 φορες αντικασταση ψαλιδιου απο ψωριασμα.
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  5. #65
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterTHErider Προβολή μηνύματος
    ποια λες αυτα που χανανε λαδια απο παντου?που ειχαν το πλαινο σταντ πανω στο καρτερ και η επισημη ντουκατι ελεγε πως ειναι φυσιολογικο να χανει λαδια??ναι οκ...
    οσο ειρωνικος και να προσπαθεις να γινεις γινεσαι μονο αντιπαθητικος και δεν μπορεις ΠΟΤΕ να κανεις μια κουβεντα χωρις να προσβαλεις εστω και με το γαντι τον αλλο.μπραβο για τους τροπους σου.(μπορει να μην σε νοιαζει αλλα το αναφερω).

    μπορει για την παγκοσμια αγορα να μην ειναι σημαντικο αλλα για την δικη μου αγορα αποτελει κριτηριο οτι εχω στον ευρυτερο κυκλο μου 7-8 μουλιστραντα που παμε τακτικα βολτες μαζι με 0 προβληματα.εαν για σενα δεν αποτελει κριτηριο τοτε συμβουλευσου τον ειδικο απο την ταιβαν που γραφει σε καποιο φορουμ η τον κυρ γιαννη το μαστορα της γειτονιας σου.

    υγ.ειδα με τα ματια μου κροσρανερ 800 made in japan 9 μηνων σε σπιτι μακρια απο θαλασσα ολο σκουριαστο και τραισερ 700 2 φορες αντικασταση ψαλιδιου απο ψωριασμα.
    Αν θέλω, μπορώ, αλλά δε θέλω.

    Αν "ειδικο από την ταιβαν" και "κυρ γιαννη το μαστορα της γειτονιας" εννοείς το σύνολο της παγκόσμιας αγοράς, τότε ναι, αυτούς θα εμπιστευτώ. Αν το V4 έκανε 6 ανακλήσεις μέσα σε μόλις ένα χρόνο πέρσι (ίσως 5, να μην ακουστώ και προκατειλημμένος ), τότε σίγουρα δε θα ακούσω τη γνώμη του Μητσάρα του φίλου μου που έχει ένα σούπερ αξιόπιστο V4 που δεν του έχει κάψει ούτε λάμπα. Σόρι. Ο καθένας, βέβαια, κάνει τις επιλογές του, αλλά τα γεγονότα παραμένουν γεγονότα.

    ΥΓ. Δε λέει κανείς ότι τα γιαπωνέζικα δεν παθαίνουν ποτέ τίποτα. Κι εγώ ένα μηχανάκι έχω σπάσει μόνο και ήταν γιαπωνέζικο. Και; Οι περιπτώσεις που γνωρίζουμε εγώ και εσύ αποτελούν ίσως το 0,00000000000000000000000000000000000000000001% της αγοράς. Κανείς δε νοιάζεται. Το σύνολο κοιτάζουμε.
    Life begins at 45°.

  6. #66
    Αν πάρει έκταση το πράμα, η Ντουκατι στέλνει τον Ρέντινγκ για τέστ σ' αυτή την πίστα.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.584
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αν θέλω, μπορώ, αλλά δε θέλω.

    Αν "ειδικο από την ταιβαν" και "κυρ γιαννη το μαστορα της γειτονιας" εννοείς το σύνολο της παγκόσμιας αγοράς, τότε ναι, αυτούς θα εμπιστευτώ. Αν το V4 έκανε 6 ανακλήσεις μέσα σε μόλις ένα χρόνο πέρσι (ίσως 5, να μην ακουστώ και προκατειλημμένος ), τότε σίγουρα δε θα ακούσω τη γνώμη του Μητσάρα του φίλου μου που έχει ένα σούπερ αξιόπιστο V4 που δεν του έχει κάψει ούτε λάμπα. Σόρι. Ο καθένας, βέβαια, κάνει τις επιλογές του, αλλά τα γεγονότα παραμένουν γεγονότα.

    ΥΓ. Δε λέει κανείς ότι τα γιαπωνέζικα δεν παθαίνουν ποτέ τίποτα. Κι εγώ ένα μηχανάκι έχω σπάσει μόνο και ήταν γιαπωνέζικο. Και; Οι περιπτώσεις που γνωρίζουμε εγώ και εσύ αποτελούν ίσως το 0,00000000000000000000000000000000000000000001% της αγοράς. Κανείς δε νοιάζεται. Το σύνολο κοιτάζουμε.
    ναι το ν4 εκανε τις ανακλησεις του,(κατι που δειχνει σοβαροτητα και οχι αναξιοπιστια γιατι στο φτιαχνουν για να ΜΗ χαλασει).και τωρα ειναι σε ενα παραπολυ καλο επιπεδο.αλλα μιλαμε για ενα καινουργιο μοτερ και εσυ αναφερεσαι συνολικα στα ντουκατι με ηλεκτρονικα.και το μουλτι εδωσε 4 χρονια εγγυηση.αλλοι το βλεπουν οτι ετσι παει να καμουφλαρει τα προβληματα αλλοι οτι απλα πλεον ειναι ενα αξιοπιστο συνολο.η εμπειρια μου στο θεμα ειναι οτι απλα δεν βγαζει προβληματα.

    υγ.τελικα τα ντουκ ειναι πανω απο 10 φιλων και γνωστων που παμε βολτα και ειναι αριστα.
    ααα...εχω και ενα γνωστο που πηρε το 950 αστρωτο και με 200-300 χιλιομετρα στο κοντερ εκανε ολη μερα παντηλικια στους κοφτες και καρφωτες αλλαγες πανω κατω(χωρις σιφτερ) και του επαθε ζημια.μπορει να φταιει το μηχανακι...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  8. #68
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RaGe_Raptor Προβολή μηνύματος
    Δεν έψαξα αλλά φαντάζομαι η πίστα στην οποία έγινε το τεστ είναι σχετικά σφικτή. Θα εκπλαγώ² αν δεν είναι έτσι.

    Ανέφερε ο Henning ότι θα το κρατήσουν το Κ5 ,του έδωσε μάλιστα και παρατσούκλι ( Ντάννυ νομίζω?). Οπότε ελπίζω ότι θα υπάρξει και συνέχεια με τα σύγχρονα SBK

    Αν είδες ολόκληρο το βίντεο,θα είδες ότι τα καβάλησαν εναλλάξ,έβαλαν ίδια λάστιχα και στο Κ5, πήγαν το Ducati για έλεγχο σε αντιπροσωπεία , έκαναν ότι μπορούσαν για να αποκλείσουν διάφορα ενδεχόμενα.
    Μωρέ είδα τις απόπειρες να εξισώσουν τις υπόλοιπες παραμέτρους, απλά δυσκολεύομαι να το πιστέψω... και 1.5secs διαφορά ( τόσο ήταν; ), αν η πίστα δεν έχει μήκος όσο το Spa, μου φαίνεται πολύ μεγάλη.

    Περιμένω τεστ των δύο μοτο με CBR 900RR που θα τους πάρει τα σώβρακα

  9. #69
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Μωρέ είδα τις απόπειρες να εξισώσουν τις υπόλοιπες παραμέτρους, απλά δυσκολεύομαι να το πιστέψω... και 1.5secs διαφορά ( τόσο ήταν; ), αν η πίστα δεν έχει μήκος όσο το Spa, μου φαίνεται πολύ μεγάλη.

    Περιμένω τεστ των δύο μοτο με CBR 900RR που θα τους πάρει τα σώβρακα

    και οι δυο ανεφεραν οτι το τζιξερ ηταν πιο σταθερο, πιο ανετο και απεπνεε περισσοτερη εμπιστοσυνη...περα απο τα γκαζια που θα κανουν μικρη διαφορα στην ευθεια (βεβαια μιλαμε για το Κ5 που ηταν και 165 τροχο, δηλαδη εναν πυραυλο εδαφους εδαφους με εναν λιγο πιο γρηγορο πυραυλο ε-ε) το συνολο του τζιξερ, ηταν καλυτερο για οδηγηση στην πιστα...

    εν ολιγης, το συμπερασμα ειναι μαλλον οτι τα μηχανακια εχουν παρει σχεδον μηδεν εξελιξη τα τελευταια χρονια, και απλα εχουν φορτωθει με ηλεκτρονικα και λοιπα γυαλιστερα καλουδια για να γουσταρουν οι εν δυναμει αγοραστες, οι οποιοι τελικα αδιαφορουν για τις τελικες επιδοσεις...

    οπως ειπε και καποιος παραπανω, το αποτελεσμα ειναι πραγματικα ντροπιαστικο, οχι για τη ντουκατι μονο αλλα για ολη τη βιομηχανια (μιας και ολοι πανω κατω στα ιδια ειναι)...

    ειναι σα να παρουμε ενα τζιξερ του '90 η το πρωτο cbr και στην πιστα να κανει τα ιδια γυρολογια με το Κ5....

  10. #70
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterTHErider Προβολή μηνύματος
    να ξες εισαι πολυ προκατειλημμενος.εγω δεν ειμαι με καμια εταιρια και στα π@π@ρι@ μου αλλα τυχαινει να εχω φιλους με μουλτι(950-1200-1260) απο το 15 και μετα και διαφορα μονστερ με 0 στην κυριολεξια προβληματα.τωρα ισως ξερεις καλυτερα.
    Χωρίς παρεξήγηση αλλά λίγο Ντουκάτι lover μου το βγάζεις από τα γραφόμενα σου, εδώ και σε άλλα ποστ. Δεν είναι κακό, απλά το γράφω σαν παρατήρηση στα λεγόμενα σου.

    Όσο για τον Blitz, είναι γενικότερα προκατειλημμένος με καθετί ευρωπαϊκό. Πίτσα, σπαγγέτι ρίχνει άκυρο. Μόνο σούσι, τζατζίκι, χωριάτικη
    Βασανισμένη μηχανόβια ψυχή...

  11. #71
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lospsi Προβολή μηνύματος
    Χωρίς παρεξήγηση αλλά λίγο Ντουκάτι lover μου το βγάζεις από τα γραφόμενα σου, εδώ και σε άλλα ποστ. Δεν είναι κακό, απλά το γράφω σαν παρατήρηση στα λεγόμενα σου.

    Όσο για τον Blitz, είναι γενικότερα προκατειλημμένος με καθετί ευρωπαϊκό. Πίτσα, σπαγγέτι ρίχνει άκυρο. Μόνο σούσι, τζατζίκι, χωριάτικη


    Δεδομένου ότι τώρα έχω ευρωπαϊκό, και περίπου 40% των μηχανακίων που αγόρασα ποτέ ήταν ευρωπαϊκά, ενώ έφτασα πολύ κοντά στην αγορά ενός ντουκάτι πριν λίγους μήνες, δε θα με έλεγα ιδιαίτερα προκατειλημμένο. Αυτό δε σημαίνει ότι θα καταπίνω αμάσητο ό,τι υπερτιμημένο δίκυκλο κυκλοφορεί στην αγορά.
    Life begins at 45°.

  12. #72
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Μωρέ είδα τις απόπειρες να εξισώσουν τις υπόλοιπες παραμέτρους, απλά δυσκολεύομαι να το πιστέψω... και 1.5secs διαφορά ( τόσο ήταν; ), αν η πίστα δεν έχει μήκος όσο το Spa, μου φαίνεται πολύ μεγάλη.

    Περιμένω τεστ των δύο μοτο με CBR 900RR που θα τους πάρει τα σώβρακα
    Και συ ? κι άλλον έναν ξέρω
    ΥΓ Που να ναι η κφλα άραγε

  13. #73
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.584
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lospsi Προβολή μηνύματος
    Χωρίς παρεξήγηση αλλά λίγο Ντουκάτι lover μου το βγάζεις από τα γραφόμενα σου, εδώ και σε άλλα ποστ. Δεν είναι κακό, απλά το γράφω σαν παρατήρηση στα λεγόμενα σου.

    Όσο για τον Blitz, είναι γενικότερα προκατειλημμένος με καθετί ευρωπαϊκό. Πίτσα, σπαγγέτι ρίχνει άκυρο. Μόνο σούσι, τζατζίκι, χωριάτικη
    οτι ισως τη συμπαθω τη ντουκατι λιγο παραπανω μπορει,αλλα δεν ειχα ποτε.ειχα κτμ,2 bmw,γιαμαχα και τωρα εχω ξεμεινει με ενα χοντα.
    οτι μου αρεσουν δεν το κρυβω αλλα γενικα ειμαι φιλος των ευρωπαικων αλλα τις μαλακιες τους θα τις πω.
    οπως θα πω πως και η ντουκατι και η κτμ σαν εταιριες δεν εχουν ΚΑΜΙΑ σχεση με πριν 10 περιπου χρονια. η μια απο τοτε που αγοραστηκε απο τους γερμανους και η αλλη απο τοτε που πεσανε τα δις των ινδων.
    Τελευταία τροποποίηση από peterTHErider; 01/09/2020 στις 18:24.
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  14. #74
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Parking
    Εγγραφή
    17/12/2019
    Μηνύματα
    1.409
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterTHErider Προβολή μηνύματος
    οτι ισως τη συμπαθω τη ντουκατι λιγο παραπανω μπορει,αλλα.....
    Μόλις φτάσεις στην 1η ρύθμιση βαλβίδων θα σου γεννηθούν κι εσένα οι παρακάτω απορίες
    όπως και σε άλλους πολλούς

    Μήπως πληρώνω πολλά?
    Μήπως ν άλλαζα μηχανάκι?
    Μήπως έκανα μαλακία??

  15. #75
    Την είχα ξεχάσει αυτή την παλιά κόντρα.
    Στη δεκαετία του 2000 είχαμε συχνές τέτοιες κόντρες. Τι θυμάμαι:

    1. Εγώ τότε μιλούσα σταθερά για την ιδιότυπη ομερτά των Ducatisti.
    Όλοι τους στα φόρα έλεγαν ότι δεν είχαν κανένα πρόβλημα, για να μπορέσουν κάποτε να πουλήσουν το μηχανάκι τους, αλλά ανακάλυψα ότι τα άπειρα προβλήματα που αντιμετώπιζαν τα συζητούσαν με π.μ.

    2. Το καλοκαίρι του 2005 νομίζω, έγινε κάτι πρωτόγνωρο για το MOTO.gr Μπήκε κάποιος άνθρωπος που είχε πάρει πριν λίγο καιρό ένα Multi 1100 (αν θυμάμαι καλά) και πριν το στρώσει καλά καλά , ξεκινώντας ταξίδι του έμεινε στα πρώτα διόδια. Το πήγε με την οδική στο εξουσιοδοτημένο, όπου με τα πολλά βρήκαν ότι από το εργοστάσιο είχαν βάλει άτσαλα τη φλατζόκολλα, είχαν φράξει κάποιες τρύπες, δεν κυκλοφορούσε το λάδι και κυριολεκτικά έλιωσαν τα μέταλλα. (Σημ. Του απαγόρευσαν να φωτογραφήσει το κινητήρα της μηχανής του, έλεγε)
    Ο άνθρωπος έγραφε την ταλαιπωρία του για αρκετές μέρες, προσπαθώντας να πάρει νέο μηχανάκι , αφού όλα έγιναν πριν από το πρώτο σέρβις και εκεί που ήταν λάβρος κατά της αντιπροσωπείας, ξαφνικά εξαφανίστηκε και ο ίδιος, αλλά και ολόκληρο το ποστ του από το φόρουμ. Η φήμη που κυκλοφόρησε τότε μεταξύ μας, έλεγε ότι τελικά η αντιπροσωπεία του έδωσε καινούριο μηχανάκι με τον όρο να κατεβάσει από το φόρουμ όλα όσα είχαν γραφτεί, μιας και το φόρουμ τότε το διάβαζαν πάνω από 15.000 μέλη .

    2.Όταν έκλεισε το περιοδικό 0-300 , κάποιος από τους συντάκτες , προφανώς αγανακτισμένος , έγραψε εδώ μέσα για τις συναλλαγές που έπαιζαν μεταξύ περιοδικού και της γνωστής αντιπροσωπείας με αποτέλεσμα, να παρουσιάζονται άριστα όλα τα μηχανάκια της. Και των δυο εταιριών.

    3. Σε γνωστό καφενείο των Εξαρχείων που συχνάζαμε πριν από -+10 χρόνια, άλλος γνωστός συντάκτης, άλλου γνωστού περιοδικού μας αποκάλυψε ότι το πρώτο ΚΤΜ Αdv. 950 τους έσπασε την πρώτη μέρα του τεστ και τους έδωσαν άλλο για να τελειώσουν το τεστ που θα δόξαζε την εταιρεία.

    4. Ο ίδιος ο εκδότης γνωστού περιοδικού σε εκδήλωση στο club22 , πήρε το μικρόφωνο και μεταξύ άλλων μας αποκάλυψε την υποχρέωση που ένοιωθε τότε για τις αντιπροσωπείες που έσωσαν το ίδιον και το περιοδικό όταν τους κυνήγησε η ΕΛΠΑ με αγωγές (και τις κέρδισε).

    Αξιολογείστε, λαμβάνοντας υπ' όψιν τα παραπάνω, τι αξία έχουν τα λόγια κάποιων φίλων, που λένε "δεν μου έχει βγάλει κανένα πρόβλημα το μηχανάκι"
    Τελευταία τροποποίηση από nikonian; 01/09/2020 στις 20:28.

Σελίδα 5 από 22 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 10/05/2008, 09:21
  2. Gsxr K5 Vs K6
    από GSXR K6 στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 26/02/2008, 10:34
  3. k5 vs R1 2004 @ Εθνική Οδός Λάρισα
    από project.breeze στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 82
    Τελευταίο μήνυμα: 26/03/2007, 20:08
  4. R1 Vs K5?
    από Dionisisk5 στο forum Υamaha R6 & R1
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2006, 21:20
  5. GSXR 1000 K5 vs οι λοιποί καϋμένοι......
    από stako στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 31/03/2005, 18:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF