Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: klr 89 cafe racer

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/09/2020
    Μηνύματα
    4

    klr 89 cafe racer

    Καλησπερα εδω και καιρο ψαχνω κατι σε 250αρι καφε η σκραμπλερ γτ θελω να κινουμε στην πολη αλλα να κανω και κανα ταξιδι μεχρι 70 χλμ μαξ (ζω στην κρητη) και επεσα σε ενα klr του 89 το οποιο το εχει προτζεκταρι φουλ και το δινει κανα χιλιαρικο τι λετε αξιζει για ενα τοσο παλιο μοντελο και αν οχι εσεις μεχρι ποσα θα δινατε. Δεν εχω ιδιαιτερη καψα για ταχυτητα αλλα θελω να τελικιαζει γυρω στα 130.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Parking
    Εγγραφή
    17/12/2019
    Μηνύματα
    1.409
    όχι

  3. #3
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.124
    Kαλως ήρθες.
    Ανοίγεις δύο μεγάλα θέματα παραπάνω απο το να αγόραζες απλά μια μικρή μοτό 30+ χρόνων.
    Πλέον χρειάζεται να δεις αν ήξερε τι έκανε ο προηγούμενος και αν όντως λειτουργεί όπ όπως σε βολεύει.

    Η τιμή είναι λογική αν είναι στα καλά του, οχι κάτι που θα πρέπει να τρέξεις να προλάβεις την ευκαιρία, υπάρχουν.

    Αυτό που πρέπει να κάνεις για να είσαι ασφαλής, είναι να κλείσεις ραντεβού (επι πληρωμή) στο μηχανικό σου να της
    ρίξει μια ματιά και να σου πεί αν την αναλαμβάνει για καθημερινή σου μοτό.

  4. #4
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.193
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vagos Προβολή μηνύματος
    Καλησπερα εδω και καιρο ψαχνω κατι σε 250αρι καφε η σκραμπλερ γτ θελω να κινουμε στην πολη αλλα να κανω και κανα ταξιδι μεχρι 70 χλμ μαξ (ζω στην κρητη) και επεσα σε ενα klr του 89 το οποιο το εχει προτζεκταρι φουλ και το δινει κανα χιλιαρικο τι λετε αξιζει για ενα τοσο παλιο μοντελο και αν οχι εσεις μεχρι ποσα θα δινατε. Δεν εχω ιδιαιτερη καψα για ταχυτητα αλλα θελω να τελικιαζει γυρω στα 130.
    Αν θέλεις KLR για τέτοια δουλειά έχω ένα 600 σε πολύ καλή κατάσταση.

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/09/2020
    Μηνύματα
    4
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Αν θέλεις KLR για τέτοια δουλειά έχω ένα 600 σε πολύ καλή κατάσταση.
    ευχαριστω αλλα θελω να ξεκινσω απο κατι πιο χαμηλων κυβικων και δεν ψαχνομαι για εντουρο φαση

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/09/2020
    Μηνύματα
    4
    κοιτα θα μου την φερει σε μια μεταφορικη η οποια εχει μεγαλο προαυλιο και θα μπορω να την κανω μια βολτα και αν δεν μου αρεσει δεν την παιρνω και λεω να παρω τον μηχανικο εκει μαζι μου

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2018
    Μηνύματα
    400
    Μηχανή 30+ ετών στην οποία μάλιστα έχει πέσει και πολύ κόψε - ράψε για να γίνει "project"???

    Μην το σκέφτεσαι καθόλου. Χτύπα τη αμέσως! Πρόσεξε μη ξεκινήσεις τπτ παζάρια και χάσεις το κελεπούρι.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF