Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: μεταχειρισμένο Scooter 350+

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/06/2023
    Μηνύματα
    4

    μεταχειρισμένο Scooter 350+

    Καλησπέρα σε όλους,

    μετά από πολλά χρόνια με παπί, αποφάσισα ότι θέλω να πάρω μεταχειρισμένο σκούτερ. Μπάτζετ αυστηρά μέχρι 4000. Το μηχανάκι θέλω οπωσδήποτε να έχει abs και να είναι όσο πιο μεγάλο σε μέγεθος γίνεται (καναπέδες για να απλώνω άνετα πόδια, χώρους κτλ). Δε θέλω μικρά σε μέγεθος που θα στριμώχνομαι (π.χ. vespa, beverly και τέτοια). Τα κυβικά που κοιτάω είναι 350 minimum (όσο πιο πολλά, τόσο καλύτερα για μένα). Από μάρκες, θέλω κινέζικα γιατί αυτά βλέπω ότι είναι τα πιο καινούρια στο μπάτζετ μου.

    Έχω δει αγγελίες από μοντέλα που πιθανόν με ενδιαφέρουν (maxsym 600, maxsym 400, downtown 350, xciting 400). Έχετε κάποια γνώμη για αυτά τα μηχανάκια? Ή κάτι άλλο αντίστοιχο?

    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

  2. #2
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.059
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από iof4ever Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα σε όλους,

    μετά από πολλά χρόνια με παπί, αποφάσισα ότι θέλω να πάρω μεταχειρισμένο σκούτερ. Μπάτζετ αυστηρά μέχρι 4000. Το μηχανάκι θέλω οπωσδήποτε να έχει abs και να είναι όσο πιο μεγάλο σε μέγεθος γίνεται (καναπέδες για να απλώνω άνετα πόδια, χώρους κτλ). Δε θέλω μικρά σε μέγεθος που θα στριμώχνομαι (π.χ. vespa, beverly και τέτοια). Τα κυβικά που κοιτάω είναι 350 minimum (όσο πιο πολλά, τόσο καλύτερα για μένα). Από μάρκες, θέλω κινέζικα γιατί αυτά βλέπω ότι είναι τα πιο καινούρια στο μπάτζετ μου.

    Έχω δει αγγελίες από μοντέλα που πιθανόν με ενδιαφέρουν (maxsym 600, maxsym 400, downtown 350, xciting 400). Έχετε κάποια γνώμη για αυτά τα μηχανάκια? Ή κάτι άλλο αντίστοιχο?

    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #3
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.059
    βαλε κατι ακομα και παρε καινουργιο.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/06/2023
    Μηνύματα
    4
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Χαχα που το θυμήθηκες αυτό!

    Θέλω να 'μαι φρόνιμος για την ώρα και να μη ξεφύγω στη τιμή, ώστε να πάρω κάτι καλό καινούριο αργότερα (AK550/Tmax/Forza ή ό,τι άλλο αντίστοιχο θα ΄χει βγει). Οπότε ναι, μέχρι 4000 προς το παρόν.

  5. #5
    Στα χρηματα που λες ξεχναμε το forza και maxym 400 βρισκεις απο οτι βλεπω 2017 και πισω.
    Με 4Κ ομως παιρνεις σχεδον καινουριο cruisym 300 που εχει καλο γκαζάκι για 300 και χωρους σαν 350-400 αρι

  6. #6
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.059
    υπαρχει και αυτο ,που τοχω κανει τεστ και ειναι πυραυλος.Στα 4100.Καινουργιο.

    https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορά scooter 350
    από Thanos_a στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2022, 23:54
  2. Scooter 300 η 350 cc ποιο το καλύτερο?
    από jstath στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2022, 12:08
  3. Βοήθεια για μεταχειρισμένο scooter
    από Georgeiris στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 05/06/2020, 11:11
  4. Scooter? ΠΟιο? Ποιας χρονολογιας?Καινουριο ή μεταχειρισμενο? Νεος...
    από xaritos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 28/11/2014, 18:56
  5. Καποιος καλος γνωστης των διχρονων scooter?
    από ioannou_b στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 28/11/2003, 16:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF