Σελίδα 11 από 13 ΠρώτοΠρώτο ... 678910111213 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 182

Θέμα: Αγορά Μηχανής για νέο οδηγό

  1. #151
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    623
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Αφού θα χρειαστεί που θα χρειαστεί αλλαγή , είπα να μαρέσει κιολας είναι κακό?
    Kαλοριζικο και καλοβολτο το Transalp. Να το χαρεις.


    Η αλυσιδα συνηθως ειναι ειτε λερωμενη ειτε λαδωμενη, ειτε και τα δυο. Οι στιγμες που ειναι ασημι, χρυση, μπλε η ο,τι χρωμα την εφτιαξε ο κατασκευαστης της ειναι οι στιγμες που την πλενεις με παραφινελαιο και η πρωτη φορα που την τοποθετησες ΠΡΙΝ την λαδωσει ο μηχανικος. Επισης αν το χρωμα της δεν ειναι ιδιο με της μηχανης, δεν θα δειχνει ωραιο. Προσωπικα δεν θα εδινα ουτε 1€ παραπανω για κατι που σπανια θα το βλεπω οπως ειναι.

    Ακομα μια συμβουλη αν θες. Λαδια, τακακια, αλυσιδογραναζα και λαστιχα αλλαζουμε παντα αμεσως μετα την αγορα μεταχειρισμενης μηχανης, εκτος αν μας αποδειξει ο πωλητης προσφατη αλλαγη τους, για να ειμαστε σιγουροι εμεις για την κατασταση τετοιων ζωτικων εξαρτηματων. Τα "αντεχει", "εχει ψωμι ακομα", "κρατανε" να τα ακους βερεσε. Αν δεν σου δειξει DOT προσφατο στα λαστιχα, αποδειξη σερβις η αγορας ανταλλακτικων να μην πιστευεις κανενα.

  2. #152
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.832
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Kαλοριζικο και καλοβολτο το Transalp. Να το χαρεις.


    Η αλυσιδα συνηθως ειναι ειτε λερωμενη ειτε λαδωμενη, ειτε και τα δυο. Οι στιγμες που ειναι ασημι, χρυση, μπλε η ο,τι χρωμα την εφτιαξε ο κατασκευαστης της ειναι οι στιγμες που την πλενεις με παραφινελαιο και η πρωτη φορα που την τοποθετησες ΠΡΙΝ την λαδωσει ο μηχανικος. Επισης αν το χρωμα της δεν ειναι ιδιο με της μηχανης, δεν θα δειχνει ωραιο. Προσωπικα δεν θα εδινα ουτε 1€ παραπανω για κατι που σπανια θα το βλεπω οπως ειναι.

    Ακομα μια συμβουλη αν θες. Λαδια, τακακια, αλυσιδογραναζα και λαστιχα αλλαζουμε παντα αμεσως μετα την αγορα μεταχειρισμενης μηχανης, εκτος αν μας αποδειξει ο πωλητης προσφατη αλλαγη τους, για να ειμαστε σιγουροι εμεις για την κατασταση τετοιων ζωτικων εξαρτηματων. Τα "αντεχει", "εχει ψωμι ακομα", "κρατανε" να τα ακους βερεσε. Αν δεν σου δειξει DOT προσφατο στα λαστιχα, αποδειξη σερβις η αγορας ανταλλακτικων να μην πιστευεις κανενα.
    Ο συγκεκριμένος είχε κρατήσει απόδειξη αγοράς για λάστιχα από το κατάστημα και είχαν αλλαχθεί τον Μάρτιο του 2020.
    Για τα υπόλοιπα , είχα δώσει εντολή στον μηχανικό μου να αλλάξει ότι χρειάζεται αλλαγή. Άλλαξε μόνο λάδι. Τα υπόλοιπα μου είπε είναι σε τέλεια κατάσταση,φαντάζομαι ο μηχανικός έχει όφελος να τα αλλάξει αν χρειαστεί. Για να μου πει ότι δεν χρειάζεται φαντάζομαι πως πράγματι δεν χρειάζεται. Ακόμα και στο πλυντήριο μου το επιβεβαίωσαν το παραπάνω.
    Είμαι πολύ ψείρας γενικά με μηχανή και αυτοκίνητο , αν μου πουν άλλαξε τα θα τα αλλάξω άμεσα.

  3. #153
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.832
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	134726940_4168981173131013_6492371760863030744_n.jpg 
Προβολές:	366 
Μέγεθος:	104,6 KB 
ID:	425572
    Ένα Update, αν εξαιρέσεις τα χιόνια, την μηχανή την έχω κάνει ποδήλατο. Με βολεύει απίστευτα.
    Τώρα προσπαθώ να κάνω κάτι μικροαλλαγές από εδώ και από εκεί .
    Την προτείνω ανεπιφύλακτα σε κάθε νέο οδηγό με παρόμοια κυβικά με εμένα.

  4. #154
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.344
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Kαλοριζικο και καλοβολτο το Transalp. Να το χαρεις.


    Η αλυσιδα συνηθως ειναι ειτε λερωμενη ειτε λαδωμενη, ειτε και τα δυο. Οι στιγμες που ειναι ασημι, χρυση, μπλε η ο,τι χρωμα την εφτιαξε ο κατασκευαστης της ειναι οι στιγμες που την πλενεις με παραφινελαιο και η πρωτη φορα που την τοποθετησες ΠΡΙΝ την λαδωσει ο μηχανικος. Επισης αν το χρωμα της δεν ειναι ιδιο με της μηχανης, δεν θα δειχνει ωραιο. Προσωπικα δεν θα εδινα ουτε 1€ παραπανω για κατι που σπανια θα το βλεπω οπως ειναι.

    Ακομα μια συμβουλη αν θες. Λαδια, τακακια, αλυσιδογραναζα και λαστιχα αλλαζουμε παντα αμεσως μετα την αγορα μεταχειρισμενης μηχανης, εκτος αν μας αποδειξει ο πωλητης προσφατη αλλαγη τους, για να ειμαστε σιγουροι εμεις για την κατασταση τετοιων ζωτικων εξαρτηματων. Τα "αντεχει", "εχει ψωμι ακομα", "κρατανε" να τα ακους βερεσε. Αν δεν σου δειξει DOT προσφατο στα λαστιχα, αποδειξη σερβις η αγορας ανταλλακτικων να μην πιστευεις κανενα.
    Λαδια και φίλτρο λαδιού συμφωνώ. Για τα υπόλοιπα όχι. Και ο λόγος είναι ότι υπάρχει έλεγχος που μπορεί να γίνει. Ειτε οπτικός είτε μετρικος
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  5. #155
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	134726940_4168981173131013_6492371760863030744_n.jpg 
Προβολές:	366 
Μέγεθος:	104,6 KB 
ID:	425572
    Ένα Update, αν εξαιρέσεις τα χιόνια, την μηχανή την έχω κάνει ποδήλατο. Με βολεύει απίστευτα.
    Τώρα προσπαθώ να κάνω κάτι μικροαλλαγές από εδώ και από εκεί .
    Την προτείνω ανεπιφύλακτα σε κάθε νέο οδηγό με παρόμοια κυβικά με εμένα.
    διάβασα το θρεντ που άνοιξες και πολύ χαίρομαι με την επιλογή σου μετά από τόσο ψάξιμο και χαίρομαι πάνω από όλα που έχεις ενθουσιαστεί και έχεις μείνει ευχαριστημένος με την μοτοσυκλέτα σου , είναι πολύ όμορφη να είσαι πάντα καλά και πάντα όρθιοι
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  6. #156
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.832
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    διάβασα το θρεντ που άνοιξες και πολύ χαίρομαι με την επιλογή σου μετά από τόσο ψάξιμο και χαίρομαι πάνω από όλα που έχεις ενθουσιαστεί και έχεις μείνει ευχαριστημένος με την μοτοσυκλέτα σου , είναι πολύ όμορφη να είσαι πάντα καλά και πάντα όρθιοι
    Σε ευχαριστώ πολύ.
    Τα παιδιά με τις απαντήσεις τους βοήθησαν πολύ μπορώ να πω.
    Περιμένω να ανοίξει ο καιρός για να συμμετάσχω στην πανευρωπαική της Transalp που φέτος ( αν δεν ακυρωθεί όπως πέρσι ) είναι στην Ελλάδα.

  7. #157
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Σε ευχαριστώ πολύ.
    Τα παιδιά με τις απαντήσεις τους βοήθησαν πολύ μπορώ να πω.
    Περιμένω να ανοίξει ο καιρός για να συμμετάσχω στην πανευρωπαική της Transalp που φέτος ( αν δεν ακυρωθεί όπως πέρσι ) είναι στην Ελλάδα.
    μακάρι να μην ακυρωθεί και να συμμετέχεις αυτά είναι από τις ωραιότερες μοτο εμπειρίες
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  8. #158
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.832
    Update , μιας και έκλεισα με την μηχανή μου 1 χρόνο.

    Με έμαθε πολλά σε αυτόν τον χρόνο, με έβγαλε από καταστάσεις που έμπλεξα λόγω απειρίας, π.χ. χωματόδρομος από αφράτο από βροχή κοκκινόχωμα . Την ζόρισα στον καύσωνα.
    Γενικά είμαι αρκετά ευχαριστημένος από αυτή την μηχανή. Κάνει πιστά αυτό που υπόσχεται.
    Είναι για τα πάντα , αλλά πραγματικά δεν κάνει τίποτα άριστα.
    Για όποιον ψάχνει μια μηχανή ελβετικό σουγιά είναι μια καλή επιλογή.
    Και χώμα πήγα( με το κατάλληλο λάστιχο)
    Και 1400 χλμ έκανα (Αθήνα-Καρπενήσι-Άγγραφα-Αθήνα) σε 4 μέρες δικάβαλος.
    Και την Πάρνηθα ανεβαίνω συχνά πυκνά , για να ξεσκάσω .
    Και κάθε μέρα πηγαινοέρχομαι σε δουλειές στο κέντρο.
    Από θετικά.
    +Πολύ καλά φρένα
    +Πιο μαζεμένο σε όγκο από τα παραπλήσια του
    +Πληθώρα ανταλλακτικών
    +Καλοζυγισμένο
    +Οκ σε κατανάλωση
    Από Αρνητικά .
    - ανεμοκάλυψη πάνω από τα 90 χλμ/ωρα, κακή
    - 5 ταχύτητες κιβώτιο και εθνική είναι σχετικά κουραστικός συνδυασμός
    -ηλίθιο φλοτερ στο ντεπόζιτο
    -κακό πλαινό σταντ (γέρνει πολύ η μηχανή)
    -Δεν έχει τις επιδόσεις μιας V-Strom, Gs 650 , Versys 650

    Από παρατράγουδα ,
    Ένας διακλαδωτής παραφλού με το καλησπέρα , λόγω ακινησίας από τον προηγούμενο κάτοχο.
    Λαστιχάκι-βάση στο σωληνάκι υποπίεσης στην τρόμπα βενζίνης (εκεί πονάνε τα 700ρια) που αν δεν ήταν μάγκας ο μηχανικός να βρει από άλλο μοντέλο θα πλήρωνα όλη την τρόμπα ήτοι 450Ε.
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  9. #159
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.832
    Επετειακό σχεδόν Post.
    Κλείνω 2 χρόνια με την μηχανή.
    -----------------------------------
    Ισχύουν όλα τα παραπάνω.
    Από θέμα βλαβών είναι καθαρή.
    Τα Service να τηρείς δεν φοβάσαι τίποτα.

    Ωστόσο. Πρέπει να εισαι κατασταλαγμένος για το μηχανάκι αυτό.
    Τι εννοώ?
    Είναι μηχανάκι συνταξιοδότησης.
    Μεγαλώνοντας μοτοσυκλετιστικά και διευρύνοντας τις ικανότητες μου οδηγικά και εμπειρικά, αυξάνονται οι ανάγκες σου.
    Οι ανάγκες αυτές με έκαναν να την βελτιώσω με αναρτήσεις, φίλτρο αέρος , πιο γυμνό λάστιχο.
    Μην παρεξηγηθώ είναι το τέλειο μηχανάκι για αρχή . Σου δείχνει μια καθολική εικόνα για την μηχανή, σε πάει βουνό και χώμα σε πάει πόλη και σε πάει και εθνική ταξίδι.
    Αλλά αρχίζει να με τρώει λίγο το μικρόβιο για αλλαγή. Σε τι δεν έχω κατασταλάξει ακόμα και προσπαθώ να πάρω τον χρόνο μου για να κάνω μια επιλογή που να με καλύψει για μία δεκαετία μπροστά καθώς δεν είμαι της νοοτρόπιας συχνών αλλαγών.
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  10. #160
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.122
    Έτσι είναι οι μοτό που στοχεύουν σε "transalpine". Δεν της λείπει κάτι, "προσέχει" για να έχει να σε ταξιδέψει.
    Αναρτήσεις - λάστιχα είναι αντικείμενο συμβιβασμού σχεδόν σε όλες τις μοτό. Δεν έκανες κάποια αλλαγή εκτός προδιαγραφών
    είναι σαν να κοντύνεις το παντελόνι σου ή να αλλάξεις κορδόνια γιατί σε ενοχλούν.

    Είναι "ρυθμίσεις" που κάνεις σε μια μοτό διατηρώντας τον χαρακτήρα της. Με βλέπεις και γράφω γι αυτήν ενώ δεν την ήθελα ποτέ
    γιατί εκτιμώ αυτήν ακριβώς την χρήση που προδιαγράφει από την πρώτη μέρα που εμφανίστηκε!

    Μην έχεις τύψεις γιατί σκέφτεσαι πως την χάρηκες και θες να οδηγήσεις και κάποια άλλη.
    Είναι πολύ φυσιολογικό. Όσο έχουν την παραμικρή απόλαυση στην χρήση τους διατηρούν τα χαρακτηριστικά τους αλλά κρίνονται
    και για το βαθμό που τις απολαμβάνεις.
    Πόσο; όσο αντέχεις οικονομικά να δίνεις περισσότερη σημασία σε αυτά που απολαμβάνεις πέρα από την μετακίνηση σου.

  11. #161
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.832
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Έτσι είναι οι μοτό που στοχεύουν σε "transalpine". Δεν της λείπει κάτι, "προσέχει" για να έχει να σε ταξιδέψει.
    Αναρτήσεις - λάστιχα είναι αντικείμενο συμβιβασμού σχεδόν σε όλες τις μοτό. Δεν έκανες κάποια αλλαγή εκτός προδιαγραφών
    είναι σαν να κοντύνεις το παντελόνι σου ή να αλλάξεις κορδόνια γιατί σε ενοχλούν.

    Είναι "ρυθμίσεις" που κάνεις σε μια μοτό διατηρώντας τον χαρακτήρα της. Με βλέπεις και γράφω γι αυτήν ενώ δεν την ήθελα ποτέ
    γιατί εκτιμώ αυτήν ακριβώς την χρήση που προδιαγράφει από την πρώτη μέρα που εμφανίστηκε!

    Μην έχεις τύψεις γιατί σκέφτεσαι πως την χάρηκες και θες να οδηγήσεις και κάποια άλλη.
    Είναι πολύ φυσιολογικό. Όσο έχουν την παραμικρή απόλαυση στην χρήση τους διατηρούν τα χαρακτηριστικά τους αλλά κρίνονται
    και για το βαθμό που τις απολαμβάνεις.
    Πόσο; όσο αντέχεις οικονομικά να δίνεις περισσότερη σημασία σε αυτά που απολαμβάνεις πέρα από την μετακίνηση σου.
    Κοίτα ο τύπος του On/Off είναι βολικός.
    Αν θα πάω σε κάτι θα είναι σε κάτι νέο και σε ανάλογο στήσιμο με μεγαλύτερη έμφαση στο Street κομμάτι.
    Δλδ με γοητεύει η BMW XR 900
    με γοητεύει η Tracer GT 900
    αλλά δεν ξέρω τα 900 κυβικά πως θα τα έχω μέσα στην πόλη.
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  12. #162
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.122
    Όπως τα άρβυλα. Υποτίθεται δεν είναι για πόλη αλλά συνηθίζεις

    Είναι στα ίδια κιλά με το transalp και σίγουρα πιο εύχρηστες γιατί να σε προβληματίσουν;

  13. #163
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.832
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Όπως τα άρβυλα. Υποτίθεται δεν είναι για πόλη αλλά συνηθίζεις

    Είναι στα ίδια κιλά με το transalp και σίγουρα πιο εύχρηστες γιατί να σε προβληματίσουν;
    Και μέσα στο σύνολο θα μπει και το V-Strom XT 650 γιατί είναι σχεδόν γραφικό η μετάβαση από τρανσαλπ σε V-strom
    Με το καλό όταν το πάρω απόφαση θα γίνει σοβαρό Post.
    Θα μελετηθεί πλήρως. Με τα τότε δεδομένα του τι παίζει καινούριο.
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  14. #164
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    623
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Και μέσα στο σύνολο θα μπει και το V-Strom XT 650 γιατί είναι σχεδόν γραφικό η μετάβαση από τρανσαλπ σε V-strom
    Με το καλό όταν το πάρω απόφαση θα γίνει σοβαρό Post.
    Θα μελετηθεί πλήρως. Με τα τότε δεδομένα του τι παίζει καινούριο.
    Καθολου γραφικο θα ελεγα. Αν θες κατι σαν αυτο που εχεις, πιο καινουργιο, κλπ

    Βεβαια τα Tracer /XR ειναι 900ρια, πολυ πιο δυνατα, πιο παιχνιδιαρικα, ταξιδιαρικα κλπ. Στην αρχη θα καινε λιγοτερο στην πολη γιατι θα σε τρομαζει η δυναμη τους, οσο τα μαθαινεις θα αλλαζει αυτο. Προυποθεση βεβαια να εισαι / γινεις λιγο ινδιανος. Απλα με αυτα ξεχνας το χωμα. Μην κοιτας τον Billy84, αυτος ειναι ειδικη περιπτωση

    Ωραιο διλημμα!

  15. #165
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.832
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Καθολου γραφικο θα ελεγα. Αν θες κατι σαν αυτο που εχεις, πιο καινουργιο, κλπ

    Βεβαια τα Tracer /XR ειναι 900ρια, πολυ πιο δυνατα, πιο παιχνιδιαρικα, ταξιδιαρικα κλπ. Στην αρχη θα καινε λιγοτερο στην πολη γιατι θα σε τρομαζει η δυναμη τους, οσο τα μαθαινεις θα αλλαζει αυτο. Προυποθεση βεβαια να εισαι / γινεις λιγο ινδιανος. Απλα με αυτα ξεχνας το χωμα. Μην κοιτας τον Billy84, αυτος ειναι ειδικη περιπτωση

    Ωραιο διλημμα!
    Το αίμα είναι ινδιάνικο. Θα γίνουν και οι κατάλληλες επιμορφώσεις και σιγά σιγά θα γίνουν και τα χέρια ινδιάνικα.
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

Σελίδα 11 από 13 ΠρώτοΠρώτο ... 678910111213 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βοήθεια επιλογής μηχανής για νέο οδηγό
    από rorsach1 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2019, 10:42
  2. Αγορα 1ης μηχανης για νεο αναβατη
    από smooth criminal στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2009, 19:47
  3. Hornet 600 '03-'04 (μεταχ.) για νέο οδηγό??
    από panos_SF στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2009, 21:01
  4. Παιδιά, ριξτε καμία ιδέα για μοντέλο για νέο οδηγό - και πρόταση
    από elias_21 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2007, 23:18
  5. vfr 400 για νεο οδηγο?
    από koufaloni στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2005, 05:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF