Σελίδα 23 από 42 ΠρώτοΠρώτο ... 13181920212223242526272833 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 331 έως 345 από 628

Θέμα: Μηχανη vs Car

  1. #331
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.252
    Ρε φιλαρακι το bmw 1000rr εχει τελη κυκλοφοριας 135 ευρω και δεν αποτελει καν τεκμηριο διαβιωσης.Η φεραρι ποσο εχει?
    Ενα bmw rr μπορει να το παρει ενας υπαλληλος
    Την φεραρι θα την παρει ο παμπλουτος και το αστειο ειναι οτι παιζει να πιει και τσαγακι απο κανα τσακαλακι με 1000αρι ss.

  2. #332
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.703
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ναι, αλλά μέχρι την πρώτη στροφή.
    Θα έχει τοοοση απόσταση μέχρι την πρώτη στροφή που μπορεί να το σβήσει κ να το πάει με τα πόδια...

    Νεοσσε καλή ιδέα η SF90 για commuting.
    Ride(s) the wind of change...

  3. #333
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Ρε φιλαρακι το bmw 1000rr εχει τελη κυκλοφοριας 135 ευρω και δεν αποτελει καν τεκμηριο διαβιωσης.Η φεραρι ποσο εχει?
    Ενα bmw rr μπορει να το παρει ενας υπαλληλος
    Την φεραρι θα την παρει ο παμπλουτος και το αστειο ειναι οτι παιζει να πιει και τσαγακι απο κανα τσακαλακι με 1000αρι ss.
    Ναι, επειδή οι δρόμοι είναι γεμάτοι με τσακάλια με δίκυκλα μπεμβέ.

  4. #334
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.252
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ναι, επειδή οι δρόμοι είναι γεμάτοι με τσακάλια με δίκυκλα μπεμβέ.
    Εστω ενας μπαρμπας που αργησε να ωριμασει

  5. #335
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    899
    Το πιο γρηγορο αμαξι+οδηγο που εχω πετυχει κα ιδεν μπορουσα να τον φτασω με τιποτα ηταν οταν κατεβαινα απο Πεντελη Nεα Μακρη με το cbr600f καπου το 2006.Ηταν αγωνιστικο subaru sti με νουμερα πανω μαλλον ειχε βγει για προπονηση...Εκει ειδα πρωτη φορα live τι σημαινει να μπαινει με τρελη φορα ενα αμαξι,να κολλαει κατω και να μη κουνιεται εκατοστο απο τη γραμμη του.Βεβαια υπηρχε ενα θεμα.Ειχαμε ορατοτητα και ο τυπος χρησιμοποιησε ολο το πλατος του δρομου,δηλαδη και το αντιθετο ρευμα.Κατι που εγω δε κανω γενικως.Μολις προσπαθησα να το κανω κι εγω για να μεινω κοντα του, ειδα σε αρκετες στροφες να εχω προβλημα γιατι οταν ημουν στα φρενα επρεπε να τα αφησω και να τα ξαναπιασω γιατι περναγα πανω απ οτην διαχωριστικη γραμμη που γλιστραει.Το subaru την παταγε στα φρενα χωρις προβλημα,εγω θα εχανα το μπροστινο...Αρα παπαλα οτι και να εκανα ειχα χασει απο τις λαστιχαρες του subaru.Καλα δικαιολογιες τωρα,δε νομιζω ποτε να νικαγα εναν αγωνιζομενο με αγωνιστικο subaru.
    Αυτη ηταν και η μοναδικη φορα που θυμαμαι να με περασε στα ισα αμαξι.Αλλα γενικα το ευχαριστιομουν ειτε με περναγε το subaru ειτε περναγα ενα audi rs που εκανε ντριφτ στις στροφες του Διονυσου.Ακριβως επειδη σπανια ασχολουνται οι κουτακηδες με μηχανες εχει πλακα οταν τυχαινουν αυτα τα friendly contests.

  6. #336
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Xlitos Προβολή μηνύματος
    Το πιο γρηγορο αμαξι+οδηγο που εχω πετυχει κα ιδεν μπορουσα να τον φτασω με τιποτα ηταν οταν κατεβαινα απο Πεντελη Nεα Μακρη με το cbr600f καπου το 2006.Ηταν αγωνιστικο subaru sti με νουμερα πανω μαλλον ειχε βγει για προπονηση...Εκει ειδα πρωτη φορα live τι σημαινει να μπαινει με τρελη φορα ενα αμαξι,να κολλαει κατω και να μη κουνιεται εκατοστο απο τη γραμμη του.Βεβαια υπηρχε ενα θεμα.Ειχαμε ορατοτητα και ο τυπος χρησιμοποιησε ολο το πλατος του δρομου,δηλαδη και το αντιθετο ρευμα.Κατι που εγω δε κανω γενικως.Μολις προσπαθησα να το κανω κι εγω για να μεινω κοντα του, ειδα σε αρκετες στροφες να εχω προβλημα γιατι οταν ημουν στα φρενα επρεπε να τα αφησω και να τα ξαναπιασω γιατι περναγα πανω απ οτην διαχωριστικη γραμμη που γλιστραει.Το subaru την παταγε στα φρενα χωρις προβλημα,εγω θα εχανα το μπροστινο...Αρα παπαλα οτι και να εκανα ειχα χασει απο τις λαστιχαρες του subaru.Καλα δικαιολογιες τωρα,δε νομιζω ποτε να νικαγα εναν αγωνιζομενο με αγωνιστικο subaru.
    Αυτη ηταν και η μοναδικη φορα που θυμαμαι να με περασε στα ισα αμαξι.Αλλα γενικα το ευχαριστιομουν ειτε με περναγε το subaru ειτε περναγα ενα audi rs που εκανε ντριφτ στις στροφες του Διονυσου.Ακριβως επειδη σπανια ασχολουνται οι κουτακηδες με μηχανες εχει πλακα οταν τυχαινουν αυτα τα friendly contests.

    Το ότι έμπαινε ολόκληρος στο αντίθετο ρεύμα σε ΔΗΜΟΣΙΟ δρόμο με στροφές (η ορατότητα ΔΕΝ αποτελεί επ΄ουδενί δικαιολογία) δεν το εξετάζουμε, έτσι;
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  7. #337
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.499
    Αυτή τη διαδρομή κάναμε το Σάββατο. Απλά κάπως πιο αργά, επειδή δεν βρήκαμε στο δρόμο σουμπαρού να δίνει ρυθμό.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  8. #338
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.041
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Αυτή τη διαδρομή κάναμε το Σάββατο. Απλά κάπως πιο αργά, επειδή δεν βρήκαμε στο δρόμο σουμπαρού να δίνει ρυθμό.
    Κι αυτός με το σουμπαρου για αυτό δεν ήρθε αν και το ήθελε, γιατί τον πήρα τηλέφωνο και του είπα ότι θα έχει ουρές αυτοκινήτων.

  9. #339
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Μην τον πετύχω με το Τζαζ.
    Life begins at 45°.

  10. #340
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.041
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Μην τον πετύχω με το Τζαζ.
    Θα τον τζαζεψεις,απ' τα γέλια που θα ρίξει.

  11. #341
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THRESH
    Εγγραφή
    12/09/2005
    Μηνύματα
    973
    ναι αλλά στο επεισοδιο 13 , 2η σεζόν του Initial D , φαινεται ξεκαθαρα το τρικ που κάνει το προσθιοκίνητο εναντι του τετρακίνητου και κερδίζει το Penteli Touge

  12. #342
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.741
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Xlitos Προβολή μηνύματος
    Το πιο γρηγορο αμαξι+οδηγο που εχω πετυχει κα ιδεν μπορουσα να τον φτασω με τιποτα ηταν οταν κατεβαινα απο Πεντελη Nεα Μακρη με το cbr600f καπου το 2006.Ηταν αγωνιστικο subaru sti με νουμερα πανω μαλλον ειχε βγει για προπονηση...Εκει ειδα πρωτη φορα live τι σημαινει να μπαινει με τρελη φορα ενα αμαξι,να κολλαει κατω και να μη κουνιεται εκατοστο απο τη γραμμη του.Βεβαια υπηρχε ενα θεμα.Ειχαμε ορατοτητα και ο τυπος χρησιμοποιησε ολο το πλατος του δρομου,δηλαδη και το αντιθετο ρευμα.Κατι που εγω δε κανω γενικως.Μολις προσπαθησα να το κανω κι εγω για να μεινω κοντα του, ειδα σε αρκετες στροφες να εχω προβλημα γιατι οταν ημουν στα φρενα επρεπε να τα αφησω και να τα ξαναπιασω γιατι περναγα πανω απ οτην διαχωριστικη γραμμη που γλιστραει.Το subaru την παταγε στα φρενα χωρις προβλημα,εγω θα εχανα το μπροστινο...Αρα παπαλα οτι και να εκανα ειχα χασει απο τις λαστιχαρες του subaru.Καλα δικαιολογιες τωρα,δε νομιζω ποτε να νικαγα εναν αγωνιζομενο με αγωνιστικο subaru.
    Αυτη ηταν και η μοναδικη φορα που θυμαμαι να με περασε στα ισα αμαξι.Αλλα γενικα το ευχαριστιομουν ειτε με περναγε το subaru ειτε περναγα ενα audi rs που εκανε ντριφτ στις στροφες του Διονυσου.Ακριβως επειδη σπανια ασχολουνται οι κουτακηδες με μηχανες εχει πλακα οταν τυχαινουν αυτα τα friendly contests.
    Σε δρομο με κλειστές στροφές, μηδαμινές ευθείες, κακή άσφαλτο, οχι ιδανικές καιρικές συνθήκες, το αυτοκίνητο, ακόμα και ένα μέτριο, νικάει εύκολα ρε συ.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  13. #343
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Μην τον πετύχω με το Τζαζ.
    Τι τζαζ και μπλουζ, ένα fiesta st δεν είχες;;

  14. #344
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Έκλεβα εκκλησίες με το ST και το αντάλλαξα για την πρόκληση.

  15. #345
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.499
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nitse3 Προβολή μηνύματος
    Τι τζαζ και μπλουζ, ένα fiesta st δεν είχες;;
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    ΥΓ. Ο χορχοδειλος δεν είχε Φιέστα;
    Το Jazz πόθεν προέκυψε;


    Μέχρι το Σάββατο είχε διπλό NC 700. Σήμερα δεν ξέρω...
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

Παρόμοια θέματα

  1. άλλη μια κόντρα αιωνίων : moto vs car (περιοδικο motojournal.fr)
    από road spirit στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 332
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2010, 01:41
  2. ΚΙΝΔΥΝΟΣ! Moto Vs Car
    από perrakis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 22/02/2010, 16:11
  3. ΜΗΧΑΝΗ Vs ΠΑΠΙ
    από kokosKRITI στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 1099
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2009, 11:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF