Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 90

Θέμα: Αγορά καινούριου Scooter

  1. #76
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από hectorlev Προβολή μηνύματος
    Χαιρετώ τη μεγάλη διαδικτυακή παρέα,
    Στα 46 μου χρόνια αποφάσισα να αγοράσω Scooter μετά από Παπί(15 χρόνια), Transalp (3 χρόνια), TDM (9 χρόνια) και τα τελευταία χρόνια πάλι παπί.
    Κριτήρια αγοράς
    Οι καλύτερες δυνατές αναρτήσεις (από άποψη της μεγαλύτερης δυνατής απορρόφησης κραδασμών) που μπορεί να μου δώσει ένα σκούτερ των 4.000 ευρώ περίπου (η μέση μου πια δεν αντέχει τις αναρτήσεις ενός παπιού για παράδειγμα)
    Η άνεση
    Η ασφάλεια
    Η χρήση του κυρίως μέσα στην πόλη, στο λεκανοπέδιο αλλά και κάποιες λίγες φορές ίσως μέχρι Λαμία (αν και δε με πολυαπασχολεί αυτό)
    16αρες ζάντες (λένε πως όσο μεγαλύτερες τόσο καλύτερη η πρόσφυση και η ασφάλεια).
    Κοιτάζω και Sym και Peugeot..δε βρίσκω όμως εξειδικευμένες πληροφορίες για το αν προσφέρονται αναρτήσεις που απορροφούν όσο περισσότερους κραδασμούς γίνεται από τους άθλιους δρομους του λεκανοπεδίου.
    Εξτρά ερωτήσεις:
    Γνωρίζετε αν οι αντιπροσωπείες προσφέρουν Test Drive?
    Πιστεύετε ότι υπάρχουν πραγματικές προσφορές Black Friday να περιμένω;

    Οποιαδήποτε πρόταση βασισμένη στα παραπάνω κριτήρια ή οποιδήποτε σχόλιο που γνωρίζετε εξ εμπειρίας θα με βοηθούσε πολύ φίλοι μου. Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τη συμμετοχή και συνδρομή σας στη λήψη της απόφασής μου.
    λοιπόν καταρχάς καλώς ήρθες Διαβάζοντας το θρεντ και με βάσει το πρόβλημα της μέσης που έχεις αλλά και το πρόβλημα για την χρήση συμπλέκτη, στα λεφτά που διαθέτεις θα σου πρότεινα το kawasaki versys x 300. Αξιοπιστία , αρκετά άνετη θέση οδήγησης, περνάει και χώμα άμα θες, χαμηλή κατανάλωση, ευελιξία στην πόλη, μια χαρά και για ταξίδια και δεύτερο άτομο. Σε αυτά που σε ενδιαφέρουν τώρα. Αναρτήσεις σε σχέση με τα σκούτερ που ψάχνεις είναι σαφώς πολύ καλύτερη επιλογή ακόμα και με δεύτερο άτομο, δεν θα σε ενοχλήσει πουθενά στην μέση, εντάξει εκτός πλέον και αν η κατάσταση σου δεν είναι καθόλου για δύο τροχούς. Στο γράφω γιατί και εγώ έχω τα θέματα μου με την μέση. Στις λακούβες αποσβένει ικανοποιητικότατα ακόμα και για τον συνεπιβάτη. Συμπλέκτης. Λοιπόν αν το δοκιμάσεις θα νομίζεις ότι σου πουλάνε μηχανάκι με χαλασμένο συμπλέκτη. Το βούτυρο είναι λίγο για να το πω. Μόνο η μανέτα δηλώνει ότι το πράμα αυτό έχει συμπλέκτη. Καμία καταπόνηση, ούτε καν αίσθηση ότι υπάρχει αντίσταση. Δεν υπάρχει περίπτωση να σε ενοχλήσει εν ολίγοις η ύπαρξη του συμπλέκτη, δεν θα καταλαβαίνεις καν ότι υπάρχει. Πολύ καλά φρένα και εννοείται abs. Του βάζεις και μια μπαγκαζέρια και αποκτάς και χώρους. Μεγάλοι τροχοί σε σχέση με σκούτερ, αρκετά χρήσιμοι, για τον δρόμο αλλά και το χώμα. 19 μπροστά και 17 πίσω. Προφανώς δεν υπερκαλύπτει όλες τις ανέσεις που σου προσφέρει ένα σκούτερ αλλά σίγουρα είναι πολύ καλύτερο στα υπόλοιπα που σε ενδιαφέρουν και είναι μια μικρομεσαίου κυβισμού μοτοσυκλέτα, επισημαίνω δικύλινδρη, με τα καθόλου ευκαταφρόνητα 40 άλογα της. Το μόνο θέμα που είχε - και ναι ήταν πολύ σοβαρό - η σέλα. Από όσο γνωρίζω στα τωρινά μοντέλα η kawasaki το έχει επιδιορθώσει. Αν παρόλα αυτά δεν σε ικανοποιήσει η σέλα, με χαμηλό κόστος, η εταιρεία motook προσφέρει άψογη λύση στην αλλαγή, αφού απόκτησε εξειδίκευση στην μετατροπή της σέλας για το μοντέλο αυτό της kawasaki. Έχεις δει αρκετά μηχανάκια. Νομίζω αξίζει τον κόπο να του κάνεις ένα test ride. Θα σε εκπλήξει ευχάριστα. Ότι και να επιλέξεις καλοτάξιδος και καλορίζικος σου εύχομαι
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  2. #77
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/04/2015
    Μηνύματα
    215
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Μπερδεύομαι.
    Στην Ελλάδα έχουμε καπιταλισμό?
    Με το μεγαλύτερο τμήμα της οικονομίας να είναι κρατικό?

    Επί του θέματος στην κατηγορία σκούτερ μετρημένα είναι αυτά που έχουν προοδευτική ανάρτηση.
    Εάν καλύπτουν τα υπόλοιπα κριτήρια επιλογής του αγοραστή σαφώς είναι πλεονέκτημα.
    Αλλιώς κρίμα τα λεφτά.
    Ποια οικονομια; Αυτη που ελεγχεται αποκλειστικα απο τους εφοπλιστες; χαχα γελασαμε και σημερα.

    Στο αλλο ποστ καλο το ειπες παντως, το στατους του φτωχου. Δεν εχει σημασια αν δουλευεις για κερματα, αρκει να οδηγας μαρκα και να εχεις αιφον.

  3. #78
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.010
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Parkaki Προβολή μηνύματος
    Ποια οικονομια; Αυτη που ελεγχεται αποκλειστικα απο τους εφοπλιστες; χαχα γελασαμε και σημερα.

    Στο αλλο ποστ καλο το ειπες παντως, το στατους του φτωχου. Δεν εχει σημασια αν δουλευεις για κερματα, αρκει να οδηγας μαρκα και να εχεις αιφον.
    σε ξαναρωταω κι ολα αυτα με 500 ευρω τον μηνα?
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  4. #79
    Μέλος
    Εγγραφή
    28/10/2019
    Μηνύματα
    135
    Ακριβως.
    Πρεπει να καλαβεται το εξης
    Οσο πιο ακριβω και επωνυμο ειναι ενα εργαλειο τοσο πιο μεγαλη ειναι η επενδυση.
    Για να σας βοηθησω.
    Αν καποιος με bmw scouter ή μηχανη δεν εχει σημασια, παει για να κλεσει δουλεια για ιδιαιτερα ως καθηγητης και ζητηση 20€ την ωρα, υποσυνειδητα ο γονιος ( που ειδε με τι πηγε ο καθηγητης) το θεωρει λογικο το ποσο και αν μπορει θα τα δωσει.
    Αν ο καθηγητης παει με sym ( οποιο sym) και να μπορει να τα δωσει.. θα το σκεφτει.
    Αν παει με παπι δεν τα δινει με τιποτε.
    Αρα, οπως ειπα και παραπανω, η εικονα προηγειται του αποτελεσματος.
    Ο κοσμος <<ψαρωνει>> απο την εικονα.
    Συνοπτικα
    Το επωνυμο και ακριβο φερνει κερδος και του πουλας και πολυ καλα οταν ερθει η ωρα.
    Αν καλυπτει και τις αναγκες σου ακομη καλυτερα.
    Κι αν δεν μπορεις να δωσεις χρηματα για status τοτε δωσε για φινετσα (αυτο εκανα κι εγω)
    Status
    Bmw
    Ducati
    Ακριβα yamaha
    Ακριβα honda
    Φινετσα
    Piaggio
    Honda sh
    Αυτα.
    Ολα ειναι marketing
    Καντε το πρωτα σ εσας και θα δειτε το αποτελεσμα
    Απο γκομενα εως αυξηση εισοδηματος

  5. #80
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2020
    Μηνύματα
    35
    Χαίρομαι που αυτό το νήμα άνοιξε και άναψε την κουβέντα και για αρκετά άλλα (πιο σημαντικά βεβαίως βεβαίως) πέρα από την επιλογή ενός σκούτερ (που τελικά συμβολοποιεί και σε ποιο ποσοστό το καπιταλιστικό μοντέλο ζωής οεο;;;;;. Πάντως με το inova παπι που με είδαν σε μαθήματα δε μου έδωσαν λιγότερα ) Όσο επηρεασμένος και να είναι κάποιος από το υλιστικό μοντέλο ζωής θα προτάξει ένα βιογραφικό, την επαφή με το παιδί και τις γνώσεις και στη συνέχεια το αυτοκίνητο ή τη μηχανή το ποσοστό, λοιπόν, που θα μετρήσει ο μηχανοκίνητος παράγοντας είναι ανάλογος και του νοητικού επιπέδου ή της αλλοτρίωσης που έχει υποστεί ένας εγκέφαλος. Και για να ευθυμήσουμε λίγο ακόμα να τονίσω ότι με παπί μπορεί να σου κάνει παζάρια για να ρίξει την τιμή ενώ με σκούτερ bmw η ανάλογου βεληνεκούς μηχάνημα λίγο δύσκολο χεχεχε...Αύριο πάω στη Honda στην Καλλιρόης για τεστ ride με το Honda Forza 300..δεν έχει το 350 αλλά μου είπε ότι στη καβάλα το ίδιο είναι...ισχύει;; Επισης είδα το cruisym 300 στον δρόμο και μου άρεσε πάρα πολύ σχεδιαστικά..αυτό θα είναι το επόμενο test ride..τελευταιο τεστ to kymco xtown 300 ct και μετά απόφαση

  6. #81
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2020
    Μηνύματα
    35
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    λοιπόν καταρχάς καλώς ήρθες Διαβάζοντας το θρεντ και με βάσει το πρόβλημα της μέσης που έχεις αλλά και το πρόβλημα για την χρήση συμπλέκτη, στα λεφτά που διαθέτεις θα σου πρότεινα το kawasaki versys x 300. Αξιοπιστία , αρκετά άνετη θέση οδήγησης, περνάει και χώμα άμα θες, χαμηλή κατανάλωση, ευελιξία στην πόλη, μια χαρά και για ταξίδια και δεύτερο άτομο. Σε αυτά που σε ενδιαφέρουν τώρα. Αναρτήσεις σε σχέση με τα σκούτερ που ψάχνεις είναι σαφώς πολύ καλύτερη επιλογή ακόμα και με δεύτερο άτομο, δεν θα σε ενοχλήσει πουθενά στην μέση, εντάξει εκτός πλέον και αν η κατάσταση σου δεν είναι καθόλου για δύο τροχούς. Στο γράφω γιατί και εγώ έχω τα θέματα μου με την μέση. Στις λακούβες αποσβένει ικανοποιητικότατα ακόμα και για τον συνεπιβάτη. Συμπλέκτης. Λοιπόν αν το δοκιμάσεις θα νομίζεις ότι σου πουλάνε μηχανάκι με χαλασμένο συμπλέκτη. Το βούτυρο είναι λίγο για να το πω. Μόνο η μανέτα δηλώνει ότι το πράμα αυτό έχει συμπλέκτη. Καμία καταπόνηση, ούτε καν αίσθηση ότι υπάρχει αντίσταση. Δεν υπάρχει περίπτωση να σε ενοχλήσει εν ολίγοις η ύπαρξη του συμπλέκτη, δεν θα καταλαβαίνεις καν ότι υπάρχει. Πολύ καλά φρένα και εννοείται abs. Του βάζεις και μια μπαγκαζέρια και αποκτάς και χώρους. Μεγάλοι τροχοί σε σχέση με σκούτερ, αρκετά χρήσιμοι, για τον δρόμο αλλά και το χώμα. 19 μπροστά και 17 πίσω. Προφανώς δεν υπερκαλύπτει όλες τις ανέσεις που σου προσφέρει ένα σκούτερ αλλά σίγουρα είναι πολύ καλύτερο στα υπόλοιπα που σε ενδιαφέρουν και είναι μια μικρομεσαίου κυβισμού μοτοσυκλέτα, επισημαίνω δικύλινδρη, με τα καθόλου ευκαταφρόνητα 40 άλογα της. Το μόνο θέμα που είχε - και ναι ήταν πολύ σοβαρό - η σέλα. Από όσο γνωρίζω στα τωρινά μοντέλα η kawasaki το έχει επιδιορθώσει. Αν παρόλα αυτά δεν σε ικανοποιήσει η σέλα, με χαμηλό κόστος, η εταιρεία motook προσφέρει άψογη λύση στην αλλαγή, αφού απόκτησε εξειδίκευση στην μετατροπή της σέλας για το μοντέλο αυτό της kawasaki. Έχεις δει αρκετά μηχανάκια. Νομίζω αξίζει τον κόπο να του κάνεις ένα test ride. Θα σε εκπλήξει ευχάριστα. Ότι και να επιλέξεις καλοτάξιδος και καλορίζικος σου εύχομαι
    Πραγματικά σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τον χρόνο που πήρες να μου εξηγήσεις τεκμηριωμένα την πρότασή σου..θα μπορούσα να το τεστάρω εκεί αρχές Ιουλίου ..βέβαια η αισθητική του απέχει αρκετά από αυτό που είχα στο νου μου..αλλά ποτέ δε ξέρεις όπως λες και συ..να σαι καλά

  7. #82
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2020
    Μηνύματα
    35
    Καλησπέρα
    Οι εντυπώσεις μου από το τεστ με το Honda Forza είναι καλές..μου άρεσε πολύ η θέση οδήγησης και η οδηγική του συμπεριφορά...ο ίδιος ο Μπαξεβάνης μου επιβεβαίωσε αυτό που σας είχα αναφέρει περί μεγάλου σέρβις στα 24.000 χλμ και όχι στα 15.000 που υπάρχει σε ανταγωνιστικά σκούτερ. Δέχθηκε να αγοράσει και το παπί ινοβα που έχω στα 1200 ευρώ. Απλά, επειδή υπάρχει έλλειψη εμπορεύματος μπαίνεις σε λίστα και κάποια στιγμή το Φθινόπωρο θα το πάρεις..σε κάποια φάση στη διάρκεια του τεστ ride έριξα επίτηδες το σκούτερ σε μια ανωμαλία του οδοστρώματος ..μη φανταστείτε μεγάλη τρύπα..για να δω ανταπόκριση αναρτήσεων..μηδαμινή..ακόμα πονάω..γενικότερα περίμενα καλύτερες αναρτήσεις από το συγκεκριμένο μοντέλο...τεσπα...διαβάζοντας πάλι το νήμα της συζήτησης έκανα έναν πρόχειρο απολογισμό εν είδει ανατροφοδότησης..και νομίζω ότι θα κινηθώ για σκούτερ με 16αρες ζάντες προκειμένου να εκπληρωθεί το πρώτο κριτήριο που είχα θέσει δηλαδή η όσο το δυνατον πιο ικανοποιητική απορρόφηση κραδασμών...έχω μεγάλες ελπίδες για τη Sym..δε θα δοκιμάσω λοιπόν το maxsym400 ή το 300 cruisym αλλά θα κινηθώ για το citycom 300i ή το hd300 παρόλο που δε τρελαίνομαι για την εμφάνισή τους..το ζήτημα είναι ότι το citycom όπως είδα δεν έχει κάνει ακόμα αναβάθμιση σε euro5 (σε αντίθεση με το hd300 που προσαρμόστηκε στα νέα γιουρο 5 δεδομένα). Αν κανείς έχει πληροφόρηση επί του θέματος ας μας διαφωτίσει..στο διαδίκτυο ψάχνοντας δε μπόρεσα να δω κάτι..άρα στροφή σε πρακτικότητα, οικονομία..θα τα τεστάρω την επόμενη εβδομάδα και θα επανέλθω..καλό τριήμερο

  8. #83
    Μέλος
    Εγγραφή
    28/10/2019
    Μηνύματα
    135
    Citycom τελος. Αντικατασταση με hd 300.
    Δεσ παλι beverly και honda sh 350. Το θεωρω ιδανικο για ολα αυτα που θες.
    Και κραταει τιμη

  9. #84
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2020
    Μηνύματα
    35
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikospiaggio Προβολή μηνύματος
    Citycom τελος. Αντικατασταση με hd 300.
    Δεσ παλι beverly και honda sh 350. Το θεωρω ιδανικο για ολα αυτα που θες.
    Και κραταει τιμη
    Διάβαζα πριν λίγο τις πωλήσεις της Piaggio κι έπαθα πλάκα..τριπλάσιες από τον δεύτερο λέει...

  10. #85
    Μέλος
    Εγγραφή
    28/10/2019
    Μηνύματα
    135
    Αφορα κυριως το πρηγουμενο μοντελο. Το ειχε 3.990.
    Αλλα και χωρις αυτο καλα πηγαινε.
    Μην κοιτας τα νουμερα μονο.
    Μεχρι τωρα πρωτο ηταν το sym sumphony st 200 γιατι ηταν το φθηνοτερο.
    Τωρα δεν υπαρχουν πολλα καινουρια λογω τσιπ. Οσο πιο νωρις το παρεις τοσο καλυτερα.
    Θα ανεβουν πολυ οι τιμες. Και στα μτχ.
    Παρε οσο υπαρχουν.
    Τωρα ειναι ευκαιρια

  11. #86
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    728
    Κοιτα και τιποτα σε Sym 300i εκεινα τα μεγαλα ανετα σκουτερ με τα δυνατα φωτα κτλ,γενικα πολυ καλο μηχανακι στην κατηγορια αυτη

  12. #87
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2020
    Μηνύματα
    35
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikospiaggio Προβολή μηνύματος
    Αφορα κυριως το πρηγουμενο μοντελο. Το ειχε 3.990.
    Αλλα και χωρις αυτο καλα πηγαινε.
    Μην κοιτας τα νουμερα μονο.
    Μεχρι τωρα πρωτο ηταν το sym sumphony st 200 γιατι ηταν το φθηνοτερο.
    Τωρα δεν υπαρχουν πολλα καινουρια λογω τσιπ. Οσο πιο νωρις το παρεις τοσο καλυτερα.
    Θα ανεβουν πολυ οι τιμες. Και στα μτχ.
    Παρε οσο υπαρχουν.
    Τωρα ειναι ευκαιρια
    Νικόλα η λογική δε λέει ότι το χειμώνα οι τιμές πέφτουν και ανεβαίνουν καλοκαιρινή σεζόν;; Το νέο 300αρι πάντως τσούζει αρκετά από πλευράς τιμής και σε σχέση με το προηγούμενο 300αρι

  13. #88
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2020
    Μηνύματα
    35
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    Κοιτα και τιποτα σε Sym 300i εκεινα τα μεγαλα ανετα σκουτερ με τα δυνατα φωτα κτλ,γενικα πολυ καλο μηχανακι στην κατηγορια αυτη
    Ποιο μοντέλο εννοείς Billy;;

  14. #89
    Μέλος
    Εγγραφή
    28/10/2019
    Μηνύματα
    135
    Σε κανονικες συνθηκες ναι. Και μονο στα μτχ.
    Τωρα εχει προβλημα η παγκοσμια αγορα.
    Δεν υπαρχουν πολλα κοματια εκτος απο bmw.
    Οτι ερχεται φευγει αμεσως απο προπληρωμενα.
    Τα μτχ θα φτασουν να εχουν σχεδον οσο τα καινουρια.
    Μην το ψαχνεις παρα πολυ γιατι σε 2 μηνες το πολυ και να θες δεν θα υπαρχουν.
    Ή θα προπληρωνεις και θα περιμενεις μηνες.
    Δεν διαβαζεις?Δεν ακους?
    Μπες σε οποιο site θες και διαβασε για τα τσιπακια.
    Περνα απο οποιο μαγαζι με μηχανες και θα δεις ειναι σχεδον αδεια.
    Θα παρει τουλαχιστον 2 χρονια να ερθει μια κανονικοτητα.
    Τα καινουρια θα ερχονται με το σταγονομετρο.
    Πιο χειμωνα και πιο καλοκαιρι.
    Δεν παιζουν τωρα αυτα.

    Τελος παντων
    Κανε οτι θες.
    Μαθηματικος εισαι
    Βαλτα κατω
    1+1 ποσο κανουν
    Εσυ ξερεις.

  15. #90
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2020
    Μηνύματα
    35
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikospiaggio Προβολή μηνύματος
    Σε κανονικες συνθηκες ναι. Και μονο στα μτχ.
    Τωρα εχει προβλημα η παγκοσμια αγορα.
    Δεν υπαρχουν πολλα κοματια εκτος απο bmw.
    Οτι ερχεται φευγει αμεσως απο προπληρωμενα.
    Τα μτχ θα φτασουν να εχουν σχεδον οσο τα καινουρια.
    Μην το ψαχνεις παρα πολυ γιατι σε 2 μηνες το πολυ και να θες δεν θα υπαρχουν.
    Ή θα προπληρωνεις και θα περιμενεις μηνες.
    Δεν διαβαζεις?Δεν ακους?
    Μπες σε οποιο site θες και διαβασε για τα τσιπακια.
    Περνα απο οποιο μαγαζι με μηχανες και θα δεις ειναι σχεδον αδεια.
    Θα παρει τουλαχιστον 2 χρονια να ερθει μια κανονικοτητα.
    Τα καινουρια θα ερχονται με το σταγονομετρο.
    Πιο χειμωνα και πιο καλοκαιρι.
    Δεν παιζουν τωρα αυτα.

    Τελος παντων
    Κανε οτι θες.
    Μαθηματικος εισαι
    Βαλτα κατω
    1+1 ποσο κανουν
    Εσυ ξερεις.
    Δεν είχα πάρει χαμπάρι το μέγεθος του προβλήματος καθόλου..δεν είχα ενημέρωση επ αυτού..το έψαξα και όντως υπάρχει μεγάλο θέμα..

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456

Παρόμοια θέματα

  1. Γνώμη για αγορά μηχανακίου/scooter
    από RedPixel στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 22/10/2014, 23:54
  2. Αγορα καινουριου 1000 ή 750?
    από konsttanttinos στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 28/10/2009, 02:17
  3. Αγορα καινουριου,φθηνου scooter 125cc
    από iliasthess στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2008, 19:28
  4. επιτελους αγορα καινουριου κρανους..
    από 675 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2007, 00:34
  5. Ενφιαφέρομαι για αγορά καινούριου 50αριού
    από OzimBa στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2006, 22:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF