Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: King of the Baggers Race at Laguna Seca 2020

  1. #1
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077

    King of the Baggers Race at Laguna Seca 2020

    Μια νέα κατηγορία, πολύ διασκεδαστική, ελπίζω να κατοχυρωθεί σαν πρωτάθλημα.


  2. #2
    Μια μλκια κ μισή ήταν αλλά τεσπα, και η μαλακία διασκέδαση είναι

    Τίποτα προσωπικό Δόκτωρα
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  3. #3
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Εγώ βλέπω αθλητές πολύ συγκεντρωμένους, να δίνουν το 100% σε έναν αγώνα που δημιουργεί
    ενδιαφέρουσες φάσεις συνέχεια.
    Φαντάζομαι πως βλέπεις το GoodWood Revival, τους αγώνες με σκούτερ κ.λπ.

  4. #4
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Εγώ βλέπω αθλητές πολύ συγκεντρωμένους, να δίνουν το 100% σε έναν αγώνα που δημιουργεί
    ενδιαφέρουσες φάσεις συνέχεια.
    Φαντάζομαι πως βλέπεις το GoodWood Revival, τους αγώνες με σκούτερ κ.λπ.
    Μα αθλητές έτρεξαν και μάλιστα ενεργοί αναβάτες του moto america όπως oι Herrin,Gillim αλλά και παλιότεροι όπως ο Ben Bostrom.
    Ο αγώνας έγινε στα πλαίσια του moto america championshipκαι φυσικά το επίπεδο δεν ήταν απλά υψηλό αλλά κορυφαίο. Τα δολλάρια που έπεσαν για να προετοιμάσουν τις μηχανές δεν έχουν προηγούμενο (καλά οι τσοπεραδες πληρώνουν τεράστια ποσά αρκεί το χρώμιο να είναι πολύ γυαλιστερό,άλλη ιστορία αυτή βέβαια ) Θα σου πω μόνο πως το βάρος τους έπεσε στο μισό!

    Όλο αυτό είναι πολύ υπερβολικό για τα γούστα μου, αντιθέτως με τους αγώνες με μικρά μηχανάκια που θα ήθελα πολύ να έχω την ευκαιρία να συμμετάσχω,όχι απλώς να παρακολουθήσω.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  5. #5
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Ως συνηθως θα σπευσουν ολοι οι ροσσηδες του φορουμ να το απαξιωσουν δοκτωρ.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  6. #6
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Ως συνηθως θα σπευσουν ολοι οι ροσσηδες του φορουμ να το απαξιωσουν δοκτωρ.
    Εγώ "ο Ροσσης του φόρουμ" θα μπορούσα να το απαξιώσω , εάν κι εφόσον έχει η προσωπική μου ματιά βαρύνουσα σημασία για εσένα.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  7. #7
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RaGe_Raptor Προβολή μηνύματος
    Εγώ "ο Ροσσης του φόρουμ" θα μπορούσα να το απαξιώσω , εάν κι εφόσον έχει η προσωπική μου ματιά βαρύνουσα σημασία για εσένα.
    Εαν οντως εισαι ροσσης του φορουμ απαξιωσε το,εξ αλλου τσαμπα ειναι και ευκολο απ τον καναπε ταυτοχρονα.Το δυσκολο ειναι να πας να κανεις το ιδιο που καναν αυτοι.ΝOTHING PERSONAL.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Περὶ ορέξεως... κολοκυθόπιτα.

    Για μένα απ' το να ρίξουν ένα κάρο λεφτά στις μαούνες για να στρίβουν , ας έφτιαχναν τίποτα μπολντόρια , Ζ1000, Κατάνα κλπ να γουστάρουμε

  9. #9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Εαν οντως εισαι ροσσης του φορουμ απαξιωσε το,εξ αλλου τσαμπα ειναι και ευκολο απ τον καναπε ταυτοχρονα.Το δυσκολο ειναι να πας να κανεις το ιδιο που καναν αυτοι.ΝOTHING PERSONAL.
    εφόσον ήμουνα ο μόνος που είχε απαντήσει μέχρι το μήνυμά σου,τότε στα μάτια σου είμαι "Ρόσσησ".

    όντως,θα δυσκολευόμουν πολύ να "πετάξω" ένα τσουβάλι $ σε ένα εντελώς ακατάλληλο δίτροχο για να το κάνω να πηγαίνει (στην καλύτερη) 10-15 δευτερόλεπτα αργότερα ,σε μια μικρή σχετικά πίστα όπως η Laguna.

    ήταν ένα promotion event για να τραβήξουν θεατές κι από την πολύ μεγάλη "δεξαμενή" των custom μοτοσυκλετών κι ως τέτοιο το κρίνω.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  10. #10
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από slzr Προβολή μηνύματος
    Περὶ ορέξεως... κολοκυθόπιτα.

    Για μένα απ' το να ρίξουν ένα κάρο λεφτά στις μαούνες για να στρίβουν , ας έφτιαχναν τίποτα μπολντόρια , Ζ1000, Κατάνα κλπ να γουστάρουμε
    Δεν το καναν για να γουσταρουν οι ευρωπαιοι ,αλλα για να γουσταρουν οι αμερικανοι,εξ αλλου ποιος θα κοιταγε στο αμερικα φτιαγμενα γιαπωνεζικα του 80.??
    Κανεις,ενω τωρα ο μεσος χαρλεακιας και ινδιαν-ακιας αμερικανος ,θα εντυπωσιασθει και θα σκασει ακομα περισσοτερο τα ωραια του φραγκα για βελτιωσεις.Μαθε μπαλιτσα που ελεγε κι ο μακαριτης ο ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  11. #11
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Δεν το καναν για να γουσταρουν οι ευρωπαιοι ,αλλα για να γουσταρουν οι αμερικανοι,εξ αλλου ποιος θα κοιταγε στο αμερικα φτιαγμενα γιαπωνεζικα του 80.??
    Κανεις,ενω τωρα ο μεσος χαρλεακιας και ινδιαν-ακιας αμερικανος ,θα εντυπωσιασθει και θα σκασει ακομα περισσοτερο τα ωραια του φραγκα για βελτιωσεις.Μαθε μπαλιτσα που ελεγε κι ο μακαριτης ο ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ.
    άρα λες πως ως ευρωπαίος (λέμετώρα) έχω δικαίωμα να το βλέπω ως "μια μαλακία και μισή"?
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  12. #12
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Ελα ρε παιδιά.. όλα αφορμή για αντιπαράθεση; αθλητικό παρακλάδι είναι, κόσμος μαζεύεται, χαμογελά, τα μικρά δημιουργούν αξίες ευγενούς άμιλλας,
    καλό κάνει στην κοινωνία. Μας πέφτει ακριβό ή οτιδήποτε άλλο; οκ..

    Βλέπω καμιά 20αριά αγώνες NHL το χρόνο, σημαίνει πως μπορώ ή θέλω να συμμετάσχω;
    να μην έχω δόντια και να αφήσω τη χαίτη του sludgερη απ' τα βουνά του Colorado?

  13. #13
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RaGe_Raptor Προβολή μηνύματος
    άρα λες πως ως ευρωπαίος (λέμετώρα) έχω δικαίωμα να το βλέπω ως "μια μαλακία και μισή"?
    εννοειται,το ειπα αλλωστε και πιο πανω.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  14. #14
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Ελα ρε παιδιά.. όλα αφορμή για αντιπαράθεση; αθλητικό παρακλάδι είναι, κόσμος μαζεύεται, χαμογελά, τα μικρά δημιουργούν αξίες ευγενούς άμιλλας,
    καλό κάνει στην κοινωνία. Μας πέφτει ακριβό ή οτιδήποτε άλλο; οκ..

    Βλέπω καμιά 20αριά αγώνες NHL το χρόνο, σημαίνει πως μπορώ ή θέλω να συμμετάσχω;
    να μην έχω δόντια και να αφήσω τη χαίτη του sludgερη απ' τα βουνά του Colorado?
    από τον καναπέ κι εσύ. ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  15. #15
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    εννοειται,το ειπα αλλωστε και πιο πανω.
    δεν έχασες την ευκαιρία να με ταμπελιάσεις,βέβαια.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. The last king of a vanished clan.
    από buckley στο forum Ιστορία & κλασικές μοτοσικλέτες
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2019, 00:34
  2. The amazing race Ducati collection of Tony O'Neill
    από mars696 στο forum Ducati
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 11/01/2012, 00:46
  3. MotoGP Aμερικης - Laguna Seca - and the winner is.....
    από gmakris στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 15/07/2005, 21:04
  4. The Lord Of The Rings......The end...!
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2004, 23:39
  5. lord of the rings
    από anisoropos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 25/12/2003, 23:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF