Σελίδα 2 από 10 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 141

Θέμα: Ασφαλεια hellas-direct

  1. #16
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.228
    Για τις ιστορίες όσων πιστεύαμε ότι είχαμε ασφαλιστή, για να αποδειχθεί την κρίσιμη στιγμή ότι απλά έτσι νομίζαμε, χρειάζεται καινούργιο thread νομίζω

    Κι εγώ σαν παθών, δεν πήγα σε ιντερνετική ασφάλεια, πήγα σε καλύτερο ασφαλιστή.

  2. #17
    Μέλος
    Εγγραφή
    25/06/2014
    Μηνύματα
    338
    Σαν παθον από ατυχήματα έχω να πω πως είναι λαχείο και το τι ασφάλεια θα έχει ο άλλος όχι μόνο εμείς..Μου έχουν ρίξει μηχανή κ εγώ είχα interamerican κ ο άλλος μια ότι νάνε κ δεν συμμετείχε στο φιλικό κ εγώ έπρεπε να βγάλω άκρη με την ασφάλεια του αλλουνου.. Βέβαια μου έχει τύχει κ το ανάποδο όταν μου ριξαν πάλι την μηχανή,εγώ είχα ότι νάνε η οποία φυσικά δεν συμμετείχε στο φιλικό κ ο άλλος anytime κ αποσμειωθηκα σε μια μέρα αφού έστειλα το τιμολόγιο από την anytime..

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Μια ενημερωση σχετικα με το θεμα της αποζημιωσης σε περιπτωση ατυχηματος απο ανασφαλιστο οχημα. Οντως στο συμβολαιο αναγραφεται αυτο που ειπε ο Galkar, 0€. Επειδη για μενα κατι τετοιο θα ηταν dealbreaker επικοινωνησα με την ασφαλιστικη προς διευκρινηση του θεματος. Μου ειπαν οτι ο λογος που αναγραφεται αυτο το ποσο στο συμβολαιο ειναι επειδη ειναι προσφατη η εισοδος τους στο χωρο των μοτοσυκλετων και δεν εχουν ακομα συνταξει τους πινακες για την αξια του καθε μοντελου μηχανης ξεχωριστα. Αυτο που ισχει ειναι το παρακατω (παραθετω το κειμενο απο το mail τους)

    Η συγκεκριμένη κάλυψη ισχύει κανονικά και το όριο της είναι έως €15.000. Σε περίπτωση ατυχήματος με ανασφάλιστο όχημα, ανεξάρτητα από το μηδενικό ποσό που αναφέρεται, καλύπτονται κανονικά οι υλικές ζημιές του οχήματός σας.Συγκεκριμένα, εάν στο όχημά σας προκληθεί ολική καταστροφή, εξετάζεται η τρέχουσα εμπορική αξία του οχήματός σας εκείνη τη χρονική στιγμή και αποζημιώνεστε με το ποσό που θα προκύψει.Επιπλέον, εάν στο όχημά σας προκληθούν υλικές ζημιές προς επισκευή, τότε ο πραγματογνώμονας της εταιρείας μας θα κοστολογήσει τις ζημιές και θα αποζημιωθείτε με το ποσό που θα προκύψει.
    Με αλλα λογια, σε περιπτωση ατυχηματος με ανασφαλιστο το μεγιστο ποσο αποζημιωσης μπορει να ειναι η τρεχουσα αξια της μηχανης , με οριο τις 15000€. Δηλαδη αν εχεις ενα ΧΤ600 που αξιζει 1200€ ,ακομα και αν η ζημια ειναι μεγαλυτερη, εσυ θα παρεις 1200€. Αν εχεις μια panigale που αξιζει 20000€ το μεγιστο που θα παρεις ειναι 15000€.

    Προσωπικα, προχωρησα στην ασφαλιση. Η τιμη της Interlife για το ιδιο συμβολαιο ηταν 50% μεγαλυτερη απ΄την προσφορα της HD. Ειδικα για αυτο το χειμωνα που η μηχανη θα πιασει αραχνες, και απο πολλους περναει απ΄το μυαλο ακομα και να παραδωσουν πινακιδα, ειναι νομιζω μια ενδιαφερουσα προταση.

  4. #19
    Bladerunner Το avatar του/της siraxanz
    Εγγραφή
    17/07/2003
    Μηνύματα
    420
    Χρησιμοποιώ αυτήν την ασφαλιστική εταιρεία, η οποία είναι με έδρα Κύπρου, εδώ και χρόνια στα ΙΧΕ, ιδιοκτησίας μου.
    Οι άνθρωποι είναι μακράν...
    Βασικά δεν χρειάζεται ασφαλιστής κλπ.
    Έχουν περάσει στο επόμενο level!
    Στην επόμενη πίστα..
    Αυτοί είναι που πριν λίγα χρόνια ανάγκασαν την αγορά να βγει on-line να πουλήσει ασφάλειες.
    Μάλλον να πουλήσει, η υπόλοιπη αγορά ασφάλειες σε λογικές τιμές.
    Στην κυριολεξία έτρεχαν πίσω από την HELLAS DIRECT οι υπόλοιπες εταιρείες..
    Λοιπόν, γιατί δεν χρειάζεται ασφαλιστής..
    Όλα γίνονται από το κινητό σου σε περίπτωση ατυχήματος.
    Ανοίγεις θέμα ατυχήματος on-line, προσθέτεις φωτογραφίες και ότι άλλο σου ζητήσουν και το θέμα σου προχωράει.
    2-3 φορές που προκάλεσα μικροατυχημα(ευτυχώς μικρο-) με το αυτοκίνητο μου.
    Μου πήρε 10 λεπτά να ανοίξω την υπόθεση με email και να στείλω τις φωτογραφίες..
    Θυμάμαι στην τελευταία στο Γκύζη, παραβίασα stop,
    με πολύ μικρή ταχύτητα και πολύ χαζά..
    Αμέσως μετά πήρα τηλέφωνο στο ειδικό τηλέφωνο ατυχημάτων της HELLAS DIRECT.
    Έστειλα φωτογραφίες από τα οχήματα επί τόπου, από το stop φωτό, τ πάντα όλα φωτογραφίες.
    Μέχρι και άδεια δίπλωμα του άλλου οδηγού.
    Κάνω να φύγω, έβαλε τις φωνές ο άλλος...
    Άνθρωπε μου τελείωσε σε λίγες ημέρες θα το δει η εταιρεία μου και θα πληρωθείς..
    Τροχαία κλπ ψελιζε αυτός.
    Πήρα τηλέφωνο την εταιρεία και του μίλησε από το κινητό μου ο εκπρόσωπος και μόνο τότε πείστηκε..
    Αφού έβλεπε τι έκανα, αφού μου έδωσε δίπλωμα άδεια κλπ να στείλω στην εταιρεία μου, δεν πίστευε στα μάτια του..
    Αυτό ακριβώς..
    Να στο λένε και να μην το πιστεύεις..
    Σε μισή ώρα είχαμε φύγει, ούτε τροχαία ούτε τίποτα.
    Δεν χρειάζεται ασφαλιστής..
    Το τρέχουν τέλεια..
    Φυσικά σε άλλη περίπτωση μου, είχα καλέσει τροχαία και είχε έρθει τροχαία, ζήτησαν από την HELLAS και πήραν την έκθεση συμβάντα ατυχήματος μόνοι τους..
    Είναι ακριβώς μια πίστα επάνω από τις άλλες εταιρείες..
    Όλα online, δεν υπάρχει ούτε ένας ασφαλιστής να πουλάει ασφάλειες HELLAS DIRECT..
    Εν τω μεταξύ στα αυτοκίνητα έχει ένα κόλπο marketing, αν ασφαλίσεις το όχημα σου μέσα από την δική μου πινακίδα που είμαι ήδη ασφαλισμένος, 20€ στον τραπεζικό λογαριασμό μου, 20€ μείον στα ασφάλιστρα σου η στον λογαριασμό σου δεν θυμάμαι..
    Θα έχετε δει πολλές φορές στο φεις να λέει ο άλλος: ασφαλίσου με αυτόν τον κωδικό και θα πάρεις 20€ δώρο.
    Αυτό που δεν λένε ότι θα πάρουν κ αυτοί 20€..
    Από εμένα, highly recommended!!!

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gior-gos
    Εγγραφή
    22/02/2014
    Μηνύματα
    1.232
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από siraxanz Προβολή μηνύματος
    Χρησιμοποιώ αυτήν την ασφαλιστική εταιρεία, η οποία είναι με έδρα Κύπρου, εδώ και χρόνια στα ΙΧΕ, ιδιοκτησίας μου.
    Υπήρξε αύξηση στα ασφάλιστρά σου σε σχεση με της πρώτης χρονιάς; Αν ναι, πόσο περίπου; (ποσοστιαία)
    Στις κριτικές του google είναι πολλοί που ενώ τους δόθηκε μία καλή αρχική τιμή στις επόμενες ανανεώσεις η τιμή αυξήθηκε σημαντικά.
    Οδικη βοήθεια έχεις χρησιμοποιήσει; Πως θα την χαρακτήριζες;

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Σχετικα με την οδικη, η hellas direct δεν εχει δικο της στολο αλλα συνεργαζεται με την Mapfre Asistencia. Αυτη με τη σειρα της εχει συνεργατες σε ολη την Ελλαδα. Λιστα εδω. Αυτο σημαινει οτι πιθανοτατα η εμπειρια καποιου με την οδικη βοηθεια μπορει να παιξει σημαντικα αναλογως με το πού βρισκεται ανα την Ελλαδα. Δεν ειναι δηλαδη Interamerican που εχει δικο της στολο.

  7. #22
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    615
    Το ότι δεν έχει ασφαλιστές, εγώ τουλάχιστον το βρίσκω θετικό.
    Έτσι δεν υπάρχει κανείς να πει στον άλλον "κάτσε κάτω και πες ότι σε πονάει ο αυχένας, πες ότι εσύ πέρασες κανονικα, μην πεις πολλά στην τροχαία, αλλά και να είπες, τα γυρίζουμε άνετα, παρε ένα χαρτί από νοσοκομείο ότι εκανες εισαγωγή, αν δεν έχεις φίλους να έρθουν για αυτόπτες θα σου στείλω εγώ, και άλλα τέτοια όμορφα.

  8. #23
    Bladerunner Το avatar του/της siraxanz
    Εγγραφή
    17/07/2003
    Μηνύματα
    420
    Όχι δεν υπήρξε ποτέ αύξηση εδώ και 4 χρόνια περίπου που ασφαλίζομαι.
    Εξάλλου μόνος κανονίζω τις ημερομηνίες. Ανάλογα διαμορφώνεται και το ποσόν.
    Βέβαια την σύγκριση στην τιμολόγηση την κάνω μπακαλίστικα.
    Δηλαδή βλέπω τι πλήρωσα την προηγούμενη περίοδο κ ποτέ δεν είδα αύξηση η κάτι τρελό τέλος πάντων.
    Πολλές φορές στέλνει κ δώρα.
    Πχ σου λέει, βάλε πάνω από τρείς μήνες κ πάρε τόσο% έκπτωση.
    Τις άλλες είχε προσφορά στο τρίμηνο ένα μήνα δώρο.
    Ασε που αυτό με τα 20ευρα μου έχει φέρει αρκετά..
    Μπορείς να ασφαλίσεις από ένα μήνα και πάνω στα αυτοκίνητα..
    Στις μηχανές ακόμη δεν έχω πάει γιατί είναι φρέσκο, τώρα 2-3 μήνες ξεκίνησαν

  9. #24
    Bladerunner Το avatar του/της siraxanz
    Εγγραφή
    17/07/2003
    Μηνύματα
    420
    Οδική ασφάλεια χρειάστηκε πέρσι, έσκισα πίσω λάστιχο. Ήταν κ λίγο ανάποδα, έμεινα σε ένα χωριό στον Πάρνωνα. Ήρθαν σε 35 λεπτά..
    Για μια απόσταση 25 λεπτά.. φυσιολογικό

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gior-gos
    Εγγραφή
    22/02/2014
    Μηνύματα
    1.232
    Το σκέφτομαι σοβαρά. Από τη μία, η τιμή είναι 50% κάτω, από την άλλη φοβάμαι μήπως κάποιο λάκκο έχει η φάβα. Ευχαριστώ

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Δεν έχω εμπειρία απο την συγκεκριμένη ασφαλιστική
    Αυτό που έχω καταλάβει χρόνια τώρα όμως είναι ότι ο τσάμπας πέθανε. Σε πολλές περιπτώσεις (οχι μόνο για την ασφάλιση) το φθηνό σου βγαίνει ακριβό τελικά.
    Με την απλούστατη λογική "θα έβαζες καύσιμα απο το απολύτως φθηνότερο πρατήριο?" κινούμαι και στους υπόλοιπους τομείς. Προσπαθείς να βρείς κάτι να είναι κοντά στον μέσο όρο
    Όχι ότι κι εκεί είσαι 100% σίγουρος , αλλά νομίζω είναι προφανές όταν μια υπηρεσία κοστολογείται Χ τιμή απο το 90% της αγοράς, μάλλον τόσο κοστίζει.
    Ναι σίγουρα θα υπάρχουν πρακτικές τράστ κλπ κλπ, αλλά ο "βγάζω μάτι" φθηνότερος της αγοράς δεν επιβιώνει.

    Βέβαια, προκειμένου να μείνει κανείς εντελώς ανασφάλιστος, καλύτερα να υπάρχει αυτή η επιλογή.


    Εν τω μεταξύ, το άλλο που γράφει ο φίλος παραπάνω, έστειλα λέει φωτό απο το σημείο, το δίπλωμα κλπ... Προσωπικά ποτέ δεν θα τον εμπιστευόμουν. Τροχαία και πάλι τροχαία. Διωράκι τριωράκι καθυστέρηση έτσι για να μας βρίσκεται,αλλά να έχω καταγραφή κανονικά.
    Πάλι με απλή λογική, στα ασφαλιστήρια συμβόλαια, στα ψιλά γράμματα τονίζει ότι ο οδηγός δεν πρέπει να αναλάβει την ευθύνη του ατυχήματος ακόμη και να φταίει, να ενημερώσει την φροντίδα ατυχήματος,εκείνη να αναλάβει τα σχετικά και κατόπιν να κάνει μια δήλωση (θετική ή αρνητική) στην εταιρεία του.

    Έτσι όπως το περιγράφει παραπάνω, είναι η χαρά του σκηνοθετημένου ατυχήματος για να φτιάξει το αμάξι του ο κολλητός μου...
    Ελπίζω να γίνεται κατανοητό ότι δεν είμαι κακοπροαίρετος στον κύριο που εκφράζει την εμπειρία του. Το σκεπτικό το δικό μου προσπαθώ να δώσω.
    Τελευταία τροποποίηση από typhoon; 25/11/2020 στις 13:16.

  12. #27
    Bladerunner Το avatar του/της siraxanz
    Εγγραφή
    17/07/2003
    Μηνύματα
    420
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από typhoon Προβολή μηνύματος
    Δεν έχω εμπειρία απο την συγκεκριμένη ασφαλιστική
    Αυτό που έχω καταλάβει χρόνια τώρα όμως είναι ότι ο τσάμπας πέθανε. Σε πολλές περιπτώσεις (οχι μόνο για την ασφάλιση) το φθηνό σου βγαίνει ακριβό τελικά.
    -------+
    Τυφώνα, μόνο τσάμπα δεν είναι..
    Τώρα αν η λογικές τιμές τις θεωρείς τσάμπα, προσωπικά η δική μου εμπειρία λέει όχι, δεν είναι τσάμπα..
    -------+-


    Με την απλούστατη λογική "θα έβαζες καύσιμα απο το απολύτως φθηνότερο πρατήριο?" κινούμαι και στους υπόλοιπους τομείς. Προσπαθείς να βρείς κάτι να είναι κοντά στον μέσο όρο
    Όχι ότι κι εκεί είσαι 100% σίγουρος , αλλά νομίζω είναι προφανές όταν μια υπηρεσία κοστολογείται Χ τιμή απο το 90% της αγοράς, μάλλον τόσο κοστίζει.
    ------
    Οι διαφορές τιμολόγησης των εταιρειών γενικά στις ασφάλειες έχουν μεγάλες αποκλείσεις..
    Ψάξε στο διαδίκτυο και θα το δεις
    Δεν ισχύει το 90% που λες..

    -------


    Ναι σίγουρα θα υπάρχουν πρακτικές τράστ κλπ κλπ, αλλά ο "βγάζω μάτι" φθηνότερος της αγοράς δεν επιβιώνει.

    Βέβαια, προκειμένου να μείνει κανείς εντελώς ανασφάλιστος, καλύτερα να υπάρχει αυτή η επιλογή.


    Εν τω μεταξύ, το άλλο που γράφει ο φίλος παραπάνω, έστειλα λέει φωτό απο το σημείο, το δίπλωμα κλπ... Προσωπικά ποτέ δεν θα τον εμπιστευόμουν. Τροχαία και πάλι τροχαία.
    Διωράκι τριωράκι καθυστέρηση έτσι για να μας βρίσκεται,αλλά να έχω καταγραφή κανονικά.
    -------
    Είμαι από Άργος Αργολίδα, κινούμαι στους Γκύζη, όπου οι
    ανήφορο-κατηφόρες είναι σαν τάφοι.
    Δεν γνωρίζω την περιοχή, οδηγώ σε ελαφρά ανηφόρα και στρίβω κανονικά σε κάθετο δρόμο
    90° μοίρες σε σχέση με εμένα
    Ακριβώς στην στροφή συμβάλλει στις 45° άλλος ένας δρόμος ο οποίος είναι μονόδρομος. Εκεί οδηγεί προς την συμβολή των τριών οδών, αυτοκίνητο εταιρείας
    με οδηγό εργαζόμενο.
    Ο δρόμος που θέλω να μπω έχει στοπ. Προτεραιότητα έχει ο άλλος
    Έπρεπε να περιμένω?
    Είναι 100% παραβίαση στοπ

    Στο δικό μου αυτοκίνητο η ζημιά ήταν αμελητέα, φαντάσου ότι έγινε μ 5 χιλιόμετρα την ώρα.
    Αυτοί που χειρίζονται τις ζημιές, λόγω πείρας κατανοούν..
    Τι στήσιμο να έχω κάνει εγώ από το Άργος με αυτοκίνητο εταιρείας από την Αθήνα..
    Ξέρεις τι μου ζήτησε πρώτα, την θέση μου στο Google maps διεύθυνση κλπ. Για να δεί τις προτεραιότητες.
    Δεν είναι πανάκεια η μη κλήση της τροχαίας, αλλά όπου βολεύει???
    -------


    Πάλι με απλή λογική, στα ασφαλιστήρια συμβόλαια, στα ψιλά γράμματα τονίζει ότι ο οδηγός δεν πρέπει να αναλάβει την ευθύνη του ατυχήματος ακόμη και να φταίει, να ενημερώσει την φροντίδα ατυχήματος, εκείνη να αναλάβει τα σχετικά και κατόπιν να κάνει μια δήλωση (θετική ή αρνητική) στην εταιρεία του.
    --------

    Έτσι όπως το περιγράφει παραπάνω, είναι η χαρά του σκηνοθετημένου ατυχήματος για να φτιάξει το αμάξι του ο κολλητός μου...
    Ελπίζω να γίνεται κατανοητό ότι δεν είμαι κακοπροαίρετος στον κύριο που εκφράζει την εμπειρία του. Το σκεπτικό το δικό μου προσπαθώ να δώσω.
    Εννοείτε ότι δεν υπάρχει εξυπνακισμός στην δημοσίευση μου.
    Απλά είπα την εμπειρία μου.
    Για εμένα είναι μέχρι στιγμής μονόδρομος..
    Κ η μηχανή όταν λήξει το ασφαλιστήριο που έχω στην ΙΝΤΕΡΣΑΛΟΝΙΚΑ, εκεί θα πάω στην HELLAS DIRECT.
    Αχρειαστες να είναι...

  13. #28
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.059
    Yo!

    Λοιπόν κατ'αρχάς, σαν developer, θέλω να σημειώσω ότι η Hellas direct ακούγεται ως μια από τις πολύ μοντέρνες και ευχάριστες ελληνικές εταιρείες για να δουλεύει κανείς, μαζί εκεί ψηλά με skroutz κι άλλες 2-3 εταιρείες σε όλην τη χώρα. ΔΕΝ έχω καμία σχέση με κάποια από τις 2 αυτές εταιρείες, αλλά υπάρχει αυτή η φήμη στον χώρο μας.

    Θέλοντας να κάνω κι εγώ ένα νέο συμβόλαιο αυτές τις μέρες, την έψαξα λίγο και ως ασφαλιστική. Έχει αρκετά αρνητικά σχόλια όντως στο google, αλλά τα 8 στα 10 είναι "μου έδωσαν πολύ φθηνό συμβόλαιο κατά το πρώτο έτος και μετά ακρίβυνε". Η δικαιολογία της εταιρείας "μπλαμπλα νέος αλγόριθμος, νέα στοιχεία μπλαμπλα" δε με ικανοποιεί σε καμία περίπτωση, το αντίθετο μάλιστα, ωστόσο έχεις πάντα την επιλογή να αλλάξεις εταιρεία αν βρεις κάτι καλύτερο. Δεν καταλαβαίνω γιατί είναι λόγος για αρνητικό σχόλιο αυτός. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, δε βρήκα κάποια σοβαρά σχόλια εναντίον τους ως ασφαλιστική, και επιπλέον έχω μια φίλη που τη χρησιμοποιεί χρόνια τώρα και είναι ικανοποιημένη, ακόμα κι όταν το αμάξι της χρειάστηκε να βγει ολική. Οπότε τίμησα.

    Η τιμή που πήρα για συμβόλαιο αυτοκινήτου με πλήρεις καλύψεις (μερική/ολική κλοπή, οδική, νομική, θραύση, φυσικά φαινόμενα κτλ) ήταν εκπληκτική, αν και δε μου άρεσε που υπάρχει σημαντική απαλλαγή στα φυσικά φαινόμενα. Όλα τα υπόλοιπα μου φάνηκαν λογικότατα. Θα τα δούμε και στην πράξη βέβαια. Μέσω του προγράμματος refer-a-friend, είχα άλλα 20€ έκπτωση, οπότε η τελική τιμή ήταν περίπου 100€ κάτω από αυτή που μου έδινε η Anytime, την οποία χρησιμοποιώ τα τελευταία ~15 χρόνια...

    Αυτά. Ελπίζω να βοήθησα λίγο.



    ΥΓ. Όποιος θέλει να δοκιμάσει και να λάβει έξτρα έκπτωση 20€ στο νέο του συμβόλαιο (άλλα 20€ όφελος έχω κι εγώ από αυτό), μου στέλνετε πμ και σας δίνω τον "κωδικό" μου.
    Τελευταία τροποποίηση από BLiTzER; 11/12/2020 στις 12:37.
    Life begins at 45°.

  14. #29
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    developer τι ακριβως σημαινει?
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  15. #30
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.059
    Στα ελληνικά είναι μάλλον πιο κοντά στο "προγραμματιστής".
    Life begins at 45°.

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. HELLAS Vs Greece
    από Κανένας στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 01/03/2006, 10:19
  2. vstrom hellas club........εκδρομούλα.......
    από ttfakias στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2005, 11:43
  3. Για ποια ασφάλεια μιλάμε ?
    από Dodok edessa στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2005, 08:16
  4. Επιδοσεις η ασφαλεια
    από CyBeRseXX στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 13/10/2004, 22:15
  5. gregory TDM HELLAS
    από gregorys στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2004, 11:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF