Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 39

Θέμα: Προβλημα .13033 δεν απανταει.

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Δες μήπως έχεις αποθηκεύσει τον αριθμό λάθος. Λέω εγώ τώρα. Έχεις βάλει καμμία τελεια κάνα κόμμα. Κάτι που δεν το αναγνωρίζει
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  2. #17
    the Great Escape project Το avatar του/της Jimmu
    Εγγραφή
    07/09/2017
    Μηνύματα
    409
    Εγώ ρε παιδιά έστειλα σήμερα 80(!!!) συνολικά φορές και μου απάντησαν σε όλες θετικά!!!Με τον ίδιο κωδικό (6) όλες τις φορές.Εκτός του ότι επι ΠΑΣΟΚ θα περνούσα γυμναστική ακαδημία άνευ εξετάσεων,μπορεί κάποιος που έχει καταλάβει που αποσκοπεί η αποστολή sms στο 13033 για να βγεις έξω να μου εξηγήσει κι εμένα?
    "To do is to be" - Nietzsche
    "To be is to do" - Kant
    "Do be do be do " - Scooby Doo

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    το τφ αλλου μνμ στελνει;

  4. #19
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.499
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Jimmu Προβολή μηνύματος
    Εγώ ρε παιδιά έστειλα σήμερα 80(!!!) συνολικά φορές και μου απάντησαν σε όλες θετικά!!!Με τον ίδιο κωδικό (6) όλες τις φορές.Εκτός του ότι επι ΠΑΣΟΚ θα περνούσα γυμναστική ακαδημία άνευ εξετάσεων,μπορεί κάποιος που έχει καταλάβει που αποσκοπεί η αποστολή sms στο 13033 για να βγεις έξω να μου εξηγήσει κι εμένα?
    74 λες εδώ. Εξακολουθείς να στέλνεις; Κι αν ναι, ποιος ο λόγος να καταναλώνεις πόρους ενός συστήματος, που έχει κόστος λειτουργίας, επειδή σου δόθηκε δωρεάν;

    Ο λόγος ύπαρξής τους είναι ο περιορισμός, κατά το δυνατόν, της κυκλοφορίας των πολιτών. Εννοείται ότι θα μεθοδευτεί πονηρά από κάποιους.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  5. #20
    the Great Escape project Το avatar του/της Jimmu
    Εγγραφή
    07/09/2017
    Μηνύματα
    409
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    74 λες εδώ. Εξακολουθείς να στέλνεις; Κι αν ναι, ποιος ο λόγος να καταναλώνεις πόρους ενός συστήματος, που έχει κόστος λειτουργίας, επειδή σου δόθηκε δωρεάν;

    Ο λόγος ύπαρξής τους είναι ο περιορισμός, κατά το δυνατόν, της κυκλοφορίας των πολιτών. Εννοείται ότι θα μεθοδευτεί πονηρά από κάποιους.
    Ναί φίλε μου 74 λεω εκεί,στα 80 σταμάτησα....και 800 να έστελνα το ίδιο πιστεύω θα γινόταν όμως.Τεστ έκανα, έτσι για το γαμώτο γιατί δε μπορώ να δω καμία ουσία σ'αυτό που γίνεται... Γι αυτό ρωτάω αν κάποιος έχει καταλάβει ΓΙΑΤΙ πρέπει να στέλνουμε sms εφόσον όσα και να στείλουμε πάντα θα λαμβάνουμε θετική απάντηση?Κατά ποιο τρόπο δλδ με περιορίζει αυτό να κινηθώ και που τελικά αποσκοπεί η αποστολή sms?Πως επακριβώς και σε τι βοηθά η αποστολή ενός μηνύματος με ένα κωδικό,ονοματεπώνυμο και διεύθυνση στον περιορισμό της νόσου???

    edit: Ο λόγος είναι πως δε γουστάρω καθόλου αυτό που μου δόθηκε (επιβλήθηκε) δωρεάν και προσπαθώ να αποδείξω πόσο ανούσια και άχρηστα είναι κάποια μέτρα κατά της νόσου πρωτίστως σ'εμένα τον ίδιο....Σκέψου δλδ από αύριο να μας μοιράσουν δονητές(δωρεάν...)Τι θα γίνει?Θ' αρχίσουμε να τους βάζουμε τον πάτο μας???
    Τελευταία τροποποίηση από Jimmu; 09/11/2020 στις 21:22.
    "To do is to be" - Nietzsche
    "To be is to do" - Kant
    "Do be do be do " - Scooby Doo

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Jimmu Προβολή μηνύματος
    Ναί φίλε μου 74 λεω εκεί,στα 80 σταμάτησα....και 800 να έστελνα το ίδιο πιστεύω θα γινόταν όμως.Τεστ έκανα, έτσι για το γαμώτο γιατί δε μπορώ να δω καμία ουσία σ'αυτό που γίνεται... Γι αυτό ρωτάω αν κάποιος έχει καταλάβει ΓΙΑΤΙ πρέπει να στέλνουμε sms εφόσον όσα και να στείλουμε πάντα θα λαμβάνουμε θετική απάντηση?Κατά ποιο τρόπο δλδ με περιορίζει αυτό να κινηθώ και που τελικά αποσκοπεί η αποστολή sms?Πως επακριβώς και σε τι βοηθά η αποστολή ενός μηνύματος με ένα κωδικό,ονοματεπώνυμο και διεύθυνση στον περιορισμό της νόσου???
    Έλεγχος των μαζών. Και από ότι βλέπω μια χαρά τα κατάφεραν με εσένα. Σε έβαλαν να στείλεις SMS. 80 φορές
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  7. #22
    the Great Escape project Το avatar του/της Jimmu
    Εγγραφή
    07/09/2017
    Μηνύματα
    409
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Έλεγχος των μαζών. Και από ότι βλέπω μια χαρά τα κατάφεραν με εσένα. Σε έβαλαν να στείλεις SMS. 80 φορές
    Α,μάλιστα...και μετά απορρίπτουμε τις θεωρίες συνωμοσίας περί ελέγχου των μαζών και τα συναφή.Υποδειγματικός πολίτης θα γίνω λοιπόν από αύριο.....Δώστε μου κωδικούς να σας στέλνω sms.....2 για προμήθεια αγαθών,6 για σωματική αάσκηση,11 για κατούρημα,12 για χέσιμο,112 και για τα δύο κτλ κτλ..
    "To do is to be" - Nietzsche
    "To be is to do" - Kant
    "Do be do be do " - Scooby Doo

  8. #23
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.040
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Jimmu Προβολή μηνύματος
    Α,μάλιστα...και μετά απορρίπτουμε τις θεωρίες συνωμοσίας περί ελέγχου των μαζών και τα συναφή.Υποδειγματικός πολίτης θα γίνω λοιπόν από αύριο.....Δώστε μου κωδικούς να σας στέλνω sms.....2 για προμήθεια αγαθών,6 για σωματική αάσκηση,11 για κατούρημα,12 για χέσιμο,112 και για τα δύο κτλ κτλ..
    προσεχε μονο τι θα τρως γιατι αν για για καποιο λογο δεν προλαβεις να στειλεις μηνυμα θα πληρωσεις το χεσιμο μια τρακοσαρα
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  9. #24
    Μέλος Το avatar του/της Shinigami Ryuk
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    259
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Jimmu Προβολή μηνύματος
    Α,μάλιστα...και μετά απορρίπτουμε τις θεωρίες συνωμοσίας περί ελέγχου των μαζών και τα συναφή.Υποδειγματικός πολίτης θα γίνω λοιπόν από αύριο.....Δώστε μου κωδικούς να σας στέλνω sms.....2 για προμήθεια αγαθών,6 για σωματική αάσκηση,11 για κατούρημα,12 για χέσιμο,112 και για τα δύο κτλ κτλ..
    Nα χαρεις Jimmu οχι και εδω.Ας μεινει στο θρεντ με τον κορωνοιο η φαση αυτη.

  10. #25
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Jimmu Προβολή μηνύματος
    ....Σκέψου δλδ από αύριο να μας μοιράσουν δονητές(δωρεάν...)Τι θα γίνει?Θ' αρχίσουμε να τους βάζουμε τον πάτο μας???
    Είναι και αυτό μια παρηγοριά ρε συ....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Jimmu Προβολή μηνύματος
    Ναί φίλε μου 74 λεω εκεί,στα 80 σταμάτησα....και 800 να έστελνα το ίδιο πιστεύω θα γινόταν όμως.Τεστ έκανα, έτσι για το γαμώτο γιατί δε μπορώ να δω καμία ουσία σ'αυτό που γίνεται... Γι αυτό ρωτάω αν κάποιος έχει καταλάβει ΓΙΑΤΙ πρέπει να στέλνουμε sms εφόσον όσα και να στείλουμε πάντα θα λαμβάνουμε θετική απάντηση?Κατά ποιο τρόπο δλδ με περιορίζει αυτό να κινηθώ και που τελικά αποσκοπεί η αποστολή sms?Πως επακριβώς και σε τι βοηθά η αποστολή ενός μηνύματος με ένα κωδικό,ονοματεπώνυμο και διεύθυνση στον περιορισμό της νόσου???

    edit: Ο λόγος είναι πως δε γουστάρω καθόλου αυτό που μου δόθηκε (επιβλήθηκε) δωρεάν και προσπαθώ να αποδείξω πόσο ανούσια και άχρηστα είναι κάποια μέτρα κατά της νόσου πρωτίστως σ'εμένα τον ίδιο....Σκέψου δλδ από αύριο να μας μοιράσουν δονητές(δωρεάν...)Τι θα γίνει?Θ' αρχίσουμε να τους βάζουμε τον πάτο μας???
    Ε 80 φορές έστειλες sms . Οποτε έχεις μια τάση να εκμεταλλεύεσαι το τσάμπα
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  12. #27
    the Great Escape project Το avatar του/της Jimmu
    Εγγραφή
    07/09/2017
    Μηνύματα
    409
    Συγνώμη για το spam στο thread του φίλου. Anyways το έγραψα εδώ μιας και αναφερόταν στο 13033 συγκεκριμένα και είπα μήπως κάποιος έχει καταλάβει το λόγο που στλενουμε sms...Είπα,μήπως....Συγνώμη και πάλι Lioulios. Spam mode off
    "To do is to be" - Nietzsche
    "To be is to do" - Kant
    "Do be do be do " - Scooby Doo

  13. #28
    the Great Escape project Το avatar του/της Jimmu
    Εγγραφή
    07/09/2017
    Μηνύματα
    409
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Ε 80 φορές έστειλες sms . Οποτε έχεις μια τάση να εκμεταλλεύεσαι το τσάμπα
    Όταν αυτό μ'αρέσει αμέεε....Στην περίπτωση των δονητών στους κάνω όλους δώρο (και να σαι σίγουρος θα βρώ κι εκεί καμιά 80ρια...)
    "To do is to be" - Nietzsche
    "To be is to do" - Kant
    "Do be do be do " - Scooby Doo

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Jimmu Προβολή μηνύματος
    Όταν αυτό μ'αρέσει αμέεε....Στην περίπτωση των δονητών στους κάνω όλους δώρο (και να σαι σίγουρος θα βρώ κι εκεί καμιά 80ρια...)
    Συ ειπας .
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  15. #30
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.040
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Ε 80 φορές έστειλες sms . Οποτε έχεις μια τάση να εκμεταλλεύεσαι το τσάμπα
    Υπαρχει κανεις που δεν εχει αυτην την ταση?
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 29/06/2020, 12:59
  2. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 24/12/2016, 20:37
  3. Προβλημα - ακομα δεν το πηρα...
    από giannis81 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 22/03/2010, 14:00
  4. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2006, 23:33
  5. Πρόβλημα! Δεν παίρνει μπρος!! (CBF-250)
    από SnakeMJK στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2005, 17:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF