Σελίδα 2 από 14 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 207

Θέμα: Πως επιλέγεις μοτοσυκλέτα αν

  1. #16
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.063
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mr_Overdose Προβολή μηνύματος
    Κατσε ρε φιλαρακι πως τα ισοπεδωνεις ολα ετσι δηλαδή, οι παντρεμένοι δεν εχουν ψυχη;
    Και φυσικα εχουν ψυχη,αλλα με 2 μωρα και χωρις εμπειρια μηχανης -αν καταλαβα καλα- θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα.Αληθεια η συζυγος σε αφηνει?
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  2. #17
    Μέλος
    Εγγραφή
    20/08/2020
    Μηνύματα
    80
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Και φυσικα εχουν ψυχη,αλλα με 2 μωρα και χωρις εμπειρια μηχανης -αν καταλαβα καλα- θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα.Αληθεια η συζυγος σε αφηνει?
    Δηλαδή οσοι περνουν μηχανη χωρις εμπειρια και εχουν 2 μωρα πανε και σκοτώνονται;;;χαχαχα χαλαρωστε ρε αλανια λιγο. Η γυναικα ειναι μαζι μου σε ολα γιαυτο την παντρευτηκα άλλωστε, οχι για να με κανει την ζωη δυσκολη. Αν ηταν θα εγραφα οτι θελω να παρω μοτορι αλλα δεν με αφηνει η γυναικα πειτε μου τι να κανω. Ουτε ειπα οτι θα παρω κανα χιλιαρι και θα ειμαι καντηλα ολη μερα!

  3. #18
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.063
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mr_Overdose Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή οσοι περνουν μηχανη χωρις εμπειρια και εχουν 2 μωρα πανε και σκοτώνονται;;;χαχαχα χαλαρωστε ρε αλανια λιγο. Η γυναικα ειναι μαζι μου σε ολα γιαυτο την παντρευτηκα άλλωστε, οχι για να με κανει την ζωη δυσκολη. Αν ηταν θα εγραφα οτι θελω να παρω μοτορι αλλα δεν με αφηνει η γυναικα πειτε μου τι να κανω. Ουτε ειπα οτι θα παρω κανα χιλιαρι και θα ειμαι καντηλα ολη μερα!
    Δεν ειπαμε τετοιο πραγμα μην το πας στο ΑΛΛΟ ακρο,απλη συμβουλη παροτρυνση σου δωσαμε,λογω οικογενειακης καταστασης.Δικια σου ειναι η επιλογη φυσικα.ITS UP TO YOU ,που λενε και οι Αμερικανοι.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  4. #19
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.451
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mr_Overdose Προβολή μηνύματος
    Η γυναικα ειναι μαζι μου σε ολα γιαυτο την παντρευτηκα άλλωστε, οχι για να με κανει την ζωη δυσκολη.
    πω πω!!!! τεράστια κουβέντα! αλήθεια υπάρχουν τέτοιες σύζυγοι??
    you rise you fall you're down then you rise again

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    εννοειται..............
    κι εμενα μαζι μου ειναι σε ολα οσα θελει να της κανω γι αυτο με παντρευτηκε αλλωστε οχι για να κανει τη ζωη της δυσκολη.....

  6. #21
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.159
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mr_Overdose Προβολή μηνύματος
    Κατσε ρε φιλαρακι πως τα ισοπεδωνεις ολα ετσι δηλαδή, οι παντρεμένοι δεν εχουν ψυχη;
    Έχουν, οι έχοντες όμως και 2 μωρά, έχουν παραπάνω ψυχές....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    556
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΟΚΤΑΝΙΟ Προβολή μηνύματος
    Μπερδεύτηκα κ σε έχασα.....
    Δλδ αυτό που είχες καψούρα κ βρίσκεις σε καλή τιμή παίζει κ να μη το καβαλάς, ενώ ένα άλλο μηχανάκι κούτα, που θα το τριπλοπληρωσεις κιόλας και ΔΕΝ θα είναι αυτό που γουστάρεις, θα το λυωσεις στα χλμ?


    Κάτι δε μου κολλάει
    Αυτό που με προβληματίζει με τα πολλά κυβικά είναι ότι προορίζονται για ταξίδι.
    Εγώ από τα 17 μου ότι και να είχα έκανα μεγάλες αποστάσεις. Κάποια στιγμή στα 26 μου έπιασα δουλειά που είχε ανελέητα ταξιδια εντός Ελλάδας και κάποια εκτός με αμάξι αεροπλάνο καράβι. Έζησα έτσι 14 χρόνια. Από τοτε δεν τρελαίνομαι για ταξιδια. Πριν από 3 χρόνια έφαγα ξύλο από την γυναίκα και κατάφερα να πάω Σαμοθράκη με αμάξι. Καλά πέρασα και μπορώ να πω ότι ενθουσιατηκα. Όμως όταν γύρισα πάλι το ίδιο επαθα. Δεν μπορώ να κάνω το πρώτο βήμα που λένε ούτε καν με αεροπλανο. Λέω καλά ειμαστε σε αυτά που ξέρουμε. Δεν έχω ταξιδιωτικός στόχους (στην Ελλάδα έχω πάει σχεδόν παντού). Ο μόνος δε στόχος που με ελκύει είναι να ανέβω Ολυμπο.

  8. #23
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.504
    Άρα πάρε κάτι που να ανεβαίνει Όλυμπο!
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    556
    Σωστός. Βέβαια υπάρχει η άποψη των ψυχολογων ότι η οδήγηση μοτοσυκλέτας είναι ένα είδος θεραπείας. Οπότε η κατοχή μιας μοτοσυκλέτας μεγάλου κυβισμού και άνετης για ταξίδι θα με βοηθήσει να ξεπεράσω την ταξιδιωτική μου κατάθλιψη.

  10. #25
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.498
    Αν περισσεύουν χρήματα για την αγορά της, τη συντήρηση για κανένα χρόνο και την απώλεια χρημάτων κατά τη μεταπώληση, να την πάρεις. Αν πρόκειται να στερηθείς, μην το κάνεις.

    Θεωρώ ότι όταν περάσει το πάθος, δε θα πρέπει να σε έχει φέρει σε οικονομική κατάσταση πολύ χειρότερη από την προηγούμενη. Δεν πιστεύω δηλαδή ότι πρέπει να ζεις το σήμερα, υποβαθμίζοντας επιπόλαια το αύριο.
    Τελευταία τροποποίηση από νεοσσός; 25/11/2020 στις 21:04.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    556
    Νεοσσε αν και νεοσσος μιλάς σοφα. Δεν χρειάζεται να φουσκωσουμε το lifestyle μας υπονομευοντας το αύριο. Με έπεισες θα αγοράσω ένα παλιό transalp... (πλάκα κάνω, ωραίο είναι αλλά είχα παλιά )

  12. #27
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Φίλε είμαστε εδώ για να ακούσουμε τα σώψυχα σου.
    Αρκετοί έχουν(με) βρεθεί στην θέση σου και πολύ εύλογοι οι προβληματισμοί σου.

    Μy opinion
    Χίλια κυβικά και ανάγκες μετακίνησης είναι οξύμωρο.
    Τις ανάγκες μετακίνησης αντικειμενικά τις καλύπτει το παπί σου ή κάτι ελαφρώς μεγαλύτερο εκεί μέχρι τα 300-400cc
    Διτό ρόλο για μετακίνηση και αναψυχή μπορείς να δείς στα παλαιότερα 600-650cc και στα νεότερα 700-800cc

    Απο κει και πάνω βρισκόμαστε στην ζώνη της κάβλας. Πολλά κυβικά, πολλά γκάζια, πολλά έξοδα και για παλαιότερα μοντέλα τα παντρεύεσαι.

    Έτσι θεωρώ εγώ ότι είναι τα πράγματα.

    Απο κει και πέρα για τις ευθύνες σου μιλήσανε τα παιδιά παραπάνω. Υποθέτω ότι για να προβληματίζεσαι και να μην έχεις αγοράσει ακόμη οι αναστολές σου σε κρατάνε.

    Αυτό που πρέπει να αποφασίσεις ο ίδιος είναι το κομμάτι της ψυχικής σου υγείας. Αν δηλαδή η αγορά μιας μεγάλης μοτό σε κάνει χαρούμενο πραγματικά κι όχι είναι απλά ένα απωθημένο της νιότης σου.

    Παράγοντες πέρα των ευθυνών είναι ο χρόνος και το χρήμα, τα οποία δυστυχώς έρχονται λίγο ανάποδα στην ζωή...

    Απο κει και πέρα η αγορά μιας μεγάλης μοτό δεν συνεπάγεται και οικονομική καταστροφή μην τρελενόμαστε. Κάποιοι άνθρωποι γουστάρουν απλά να έχουν μια μοτό στο γκαράζ τους και να την καβαλάνε 2 φορές το χρόνο κυριολεκτικά. Ε αυτές τις δυο φορές το ευχαριστιούνται. Ψυχολογικά για αυτούς λειτουργεί ως μια σύνδεση με την λίγο πιο ανέμελη νιότη τους, τότε που "αλητεύανε".

    Επίσης αλήθεια είναι ότι τα πράγματα έχουν σφίξει αρκετά για όλους μας και μάλλον θα σφίξουν κι άλλο.
    Το να έχεις μια διέξοδο να ξεφύγεις απο την καθημερινότητα είναι κάτι πολύτιμο. Παρατηρώ πολλές φορές τους ανθρώπους γύρω μου. Καφετέριες, καφενεία , πρακτορεία οπαπ. Κάνουν κάτι δημιουργικό? Οχι. Απλά τα χρησιμοποιούν ως δικαιολογία για να βγουν απο το σπίτι, να φύγουν απο την γυναίκα.

    Απο την άλλη βλέπω και σε βόλτες πολλές φορές φίλους που έρχονται στο ραντεβού το πρωί και ακολουθούν μέχρι τον πρώτο καφέ. Μετά επιστροφή να είναι το μεσημέρι στο σπίτι για το οικογενειακό τραπέζι. Πιο ισορροπημένοι αυτοί.

    Άλλοι θα σηκωθούν αχάραγα να βγούν μια γρήγορη μέχρι επίδαυρο και να έχουν γυρίσει 10-11 το πρωί που σηκώνονται τα παιδία.

    Το ότι η σύζυγος συμπαραστέκεται είναι θησαυρός για σένα, να το εκτιμήσεις και να της αφιερώσεις δικό της χρόνο μαζί σου , πέρα των οικογενειακών.

    Κι αφού έγραψα τα παραπάνω, πάμε στο προκείμενο.
    Πάρε αυτό που θες. Αν θες cbf1000 , πάρτο.
    Όχι δεν πρόκειται να το ταξιδέψεις και το ξέρεις.
    Ούτε και NC αν είχες την δυνατότητα θα το ταξίδευες.
    Ούτε και GS ή ότι άλλο "gran turismo" μηχανάκι να το πούμε έτσι.
    Μια βόλτα στο τόσο όμως, θα την κάνεις. Μια κυριακή πρωί θα πεταχτείς έναν άγιο, μια επιδαυρο, μια παραλία σαράντη. Ψυχοθεραπεία για πάρτυ σου .
    Ακόμη και ο χρόνος που θα αφιερώσεις να πλύνεις το μηχανάκι ή να καθαρίσεις τον εξοπλισμό σου είναι θεραπευτικός.

    Δε ξέρω κατά πόσο το cbf είναι το μοναδικό μηχανάκι που θα σε ενδιέφερε, αλλά στην θέση σου θα κοιτούσα για κάνα κανιβαλάκι 10-15 ετών αν με έπαιρνε οικονομικά. Τι με νοιάζει αν καίει ή αν έχει άνετη σέλα. Γκάζι και ροπάκλα να αδειάσει το μυαλό και να μείνει αυτό το χαζό χαμόγελο (ακόμη μου συμβαίνει...σπάνια, αλλά συμβαίνει)
    Tuono,KTM SM, GSXR, τα RR της Honda,κάνας πύραυλος της Κawasaki. Μηχανάκια κινητές βλάβες που λέμε(όχι όλα ε), αλλά δε γαμιέται πραγματικά. Ειδικά τα δύο πρώτα ΑΝ δουλεύουν εγαμάνε! Μηχανές που μιλάνε στις αισθήσεις. Ναι δεν φορτώνονται, καίνε πολύ, θέλουν ακριβά περιφερειακά και σέρβις. Αλλά σε γεμίζουν ενδορφίνες και αδρεναλίνη ακόμη κι όταν τα βάλεις μπροστά.

    Anyway τελικά απ ότι βλέπω, μάλλον εγώ έβγαλα τα σώψυχά μου...

    ΥΓ Σκέψου και το χώμα ως εναλλακτική εάν έχεις εύκολη προσβαση σε βουνό, έχει την πλάκα του, είναι πολύ φθηνότερο και σε γεμίζει το ίδιο μη σου πω και παραπάνω

  13. #28
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    556
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από typhoon Προβολή μηνύματος
    Φίλε είμαστε εδώ για να ακούσουμε τα σώψυχα σου.
    Αρκετοί έχουν(με) βρεθεί στην θέση σου και πολύ εύλογοι οι προβληματισμοί σου.

    Μy opinion
    Χίλια κυβικά και ανάγκες μετακίνησης είναι οξύμωρο.
    Τις ανάγκες μετακίνησης αντικειμενικά τις καλύπτει το παπί σου ή κάτι ελαφρώς μεγαλύτερο εκεί μέχρι τα 300-400cc
    Διτό ρόλο για μετακίνηση και αναψυχή μπορείς να δείς στα παλαιότερα 600-650cc και στα νεότερα 700-800cc

    Απο κει και πάνω βρισκόμαστε στην ζώνη της κάβλας. Πολλά κυβικά, πολλά γκάζια, πολλά έξοδα και για παλαιότερα μοντέλα τα παντρεύεσαι.

    Έτσι θεωρώ εγώ ότι είναι τα πράγματα.

    Απο κει και πέρα για τις ευθύνες σου μιλήσανε τα παιδιά παραπάνω. Υποθέτω ότι για να προβληματίζεσαι και να μην έχεις αγοράσει ακόμη οι αναστολές σου σε κρατάνε.

    Αυτό που πρέπει να αποφασίσεις ο ίδιος είναι το κομμάτι της ψυχικής σου υγείας. Αν δηλαδή η αγορά μιας μεγάλης μοτό σε κάνει χαρούμενο πραγματικά κι όχι είναι απλά ένα απωθημένο της νιότης σου.

    Παράγοντες πέρα των ευθυνών είναι ο χρόνος και το χρήμα, τα οποία δυστυχώς έρχονται λίγο ανάποδα στην ζωή...

    Απο κει και πέρα η αγορά μιας μεγάλης μοτό δεν συνεπάγεται και οικονομική καταστροφή μην τρελενόμαστε. Κάποιοι άνθρωποι γουστάρουν απλά να έχουν μια μοτό στο γκαράζ τους και να την καβαλάνε 2 φορές το χρόνο κυριολεκτικά. Ε αυτές τις δυο φορές το ευχαριστιούνται. Ψυχολογικά για αυτούς λειτουργεί ως μια σύνδεση με την λίγο πιο ανέμελη νιότη τους, τότε που "αλητεύανε".

    Επίσης αλήθεια είναι ότι τα πράγματα έχουν σφίξει αρκετά για όλους μας και μάλλον θα σφίξουν κι άλλο.
    Το να έχεις μια διέξοδο να ξεφύγεις απο την καθημερινότητα είναι κάτι πολύτιμο. Παρατηρώ πολλές φορές τους ανθρώπους γύρω μου. Καφετέριες, καφενεία , πρακτορεία οπαπ. Κάνουν κάτι δημιουργικό? Οχι. Απλά τα χρησιμοποιούν ως δικαιολογία για να βγουν απο το σπίτι, να φύγουν απο την γυναίκα.

    Απο την άλλη βλέπω και σε βόλτες πολλές φορές φίλους που έρχονται στο ραντεβού το πρωί και ακολουθούν μέχρι τον πρώτο καφέ. Μετά επιστροφή να είναι το μεσημέρι στο σπίτι για το οικογενειακό τραπέζι. Πιο ισορροπημένοι αυτοί.

    Άλλοι θα σηκωθούν αχάραγα να βγούν μια γρήγορη μέχρι επίδαυρο και να έχουν γυρίσει 10-11 το πρωί που σηκώνονται τα παιδία.

    Το ότι η σύζυγος συμπαραστέκεται είναι θησαυρός για σένα, να το εκτιμήσεις και να της αφιερώσεις δικό της χρόνο μαζί σου , πέρα των οικογενειακών.

    Κι αφού έγραψα τα παραπάνω, πάμε στο προκείμενο.
    Πάρε αυτό που θες. Αν θες cbf1000 , πάρτο.
    Όχι δεν πρόκειται να το ταξιδέψεις και το ξέρεις.
    Ούτε και NC αν είχες την δυνατότητα θα το ταξίδευες.
    Ούτε και GS ή ότι άλλο "gran turismo" μηχανάκι να το πούμε έτσι.
    Μια βόλτα στο τόσο όμως, θα την κάνεις. Μια κυριακή πρωί θα πεταχτείς έναν άγιο, μια επιδαυρο, μια παραλία σαράντη. Ψυχοθεραπεία για πάρτυ σου .
    Ακόμη και ο χρόνος που θα αφιερώσεις να πλύνεις το μηχανάκι ή να καθαρίσεις τον εξοπλισμό σου είναι θεραπευτικός.

    Δε ξέρω κατά πόσο το cbf είναι το μοναδικό μηχανάκι που θα σε ενδιέφερε, αλλά στην θέση σου θα κοιτούσα για κάνα κανιβαλάκι 10-15 ετών αν με έπαιρνε οικονομικά. Τι με νοιάζει αν καίει ή αν έχει άνετη σέλα. Γκάζι και ροπάκλα να αδειάσει το μυαλό και να μείνει αυτό το χαζό χαμόγελο (ακόμη μου συμβαίνει...σπάνια, αλλά συμβαίνει)
    Tuono,KTM SM, GSXR, τα RR της Honda,κάνας πύραυλος της Κawasaki. Μηχανάκια κινητές βλάβες που λέμε(όχι όλα ε), αλλά δε γαμιέται πραγματικά. Ειδικά τα δύο πρώτα ΑΝ δουλεύουν εγαμάνε! Μηχανές που μιλάνε στις αισθήσεις. Ναι δεν φορτώνονται, καίνε πολύ, θέλουν ακριβά περιφερειακά και σέρβις. Αλλά σε γεμίζουν ενδορφίνες και αδρεναλίνη ακόμη κι όταν τα βάλεις μπροστά.

    Anyway τελικά απ ότι βλέπω, μάλλον εγώ έβγαλα τα σώψυχά μου...

    ΥΓ Σκέψου και το χώμα ως εναλλακτική εάν έχεις εύκολη προσβαση σε βουνό, έχει την πλάκα του, είναι πολύ φθηνότερο και σε γεμίζει το ίδιο μη σου πω και παραπάνω
    Ωραία κουβέντα γίνεται παιδιά.
    Χώμα έμπαινα παλιά. Τώρα ένας τραυματισμός το 2015 στο πόδι με αποτρέπει για πολλά πολλά αν και να σου πω έχει περάσει από το μυαλό μου η κατοχή ενός mx125.
    Gsxr? Καφετεριακιας δηλαδή γιατί πίστα αντε κάνα δυο φορές να μπω... Αλλά εντάξει συμφωνώ μαζί σου ειδικά το 1000 φαίνεται dream bike.

  14. #29
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.451
    Μια παρεμβαση, το χωμα ειναι αθλητισμός, αν πας μποσικος χαλαρος να κανεις μια διέλευση μπορει να βρεθεις σε δυακολη θεση.
    Θελει παρεα καλη φυσική κατασταση, να μην εισαι καρδιοπαθείς να εχεις εμπειρία, κυρίως για να αποφυγεις να μπεις σε δύσβατο μονοπάτι που θα στρεσαρει την καρδουλα.
    Επισης δεν ειναι για ολους και ολες τις ηλικίες, για αυτους πανω απο 35 απαιτεί προπόνηση και φυσικη κατασταση για να μπει

  15. #30
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.159
    Προς όλες τις από πάνω κουφάλες....
    Με αυτά και με αυτά ρε σεις με κάνετε να τρενάρω την αγγελία πώλησης.... (Δεν είναι και η καλύτερη περίοδος να την ανεβάσω κιόλας και συνηγορεί και η γυναίκα σε αυτό.... )
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

Σελίδα 2 από 14 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2015, 15:36
  2. Πώς θα εξακριβώσετε αν είστε έτοιμοι για παιδιά:
    από SeNNinhA στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 23/11/2007, 10:56
  3. Πώς θα εξακριβώσετε αν είστε έτοιμοι για παιδιά
    από adam_tsouk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 04/05/2006, 23:05
  4. Πως θα απαντούσες το τηλέφωνο αν δούλευες εκεί;
    από marine521 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2005, 01:06
  5. Πώς θα εξακριβώσετε αν είστε έτοιμοι για παιδιά:
    από SSMPRINIS στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2004, 15:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF