Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 86

Θέμα: Πρόβλημα με cbr 1000rr 2006

  1. #61
    Μέλος
    Εγγραφή
    24/06/2014
    Μηνύματα
    338
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panagos Προβολή μηνύματος
    Φίλε ισχύει το σκεφτόμουν αλλά ήθελα πρώτα να μαζέψω την μηχανή και το ΧΑ σαν επόμενη κίνηση.....
    Βασικά αντί για παπί εγώ σκεφτόμουνα κάτι μέχρι 350 κιβικα για μετακινήσεις μέσα Αθήνα για δουλειές και ότι άλλο μέσα κέντρο και μετά από δουλειές ξεκαβλωμα με το street ....
    Για να πάρεις κάτι αξιοπρεπές 350 θέλεις τουλάχιστον 2500€ για να μην τρέχεις σε μαστόρους, αλλιώς κάνα ριμαδι κ πάλι τα ίδια κ θα σου φταίει η γκαντεμια σου..Ενώ παπί με κάνα 1000€ κάτι θα βρεις..φιλικά πάντα..κ συμβουλευτικά..

  2. #62
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2019
    Μηνύματα
    102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dorso Προβολή μηνύματος
    Θα κάνει καινούργιους φίλους άμα το κρατήσει..
    Μηχανικούς στο επάγγελμα...
    Ο καθένας έχει την άποψη..Εγώ είπα ότι είναι παλιό, γιατί 14χρονων μηχανή την θεωρώ παλιά αντικειμενικά..
    Αδερφέ έχεις απόλυτο δίκιο αλλά δεν υπάρχει η δυνατότητα του καινούργιου...εγώ ξεκίνησα με το σκεπτικό να πάρω κάτι αρχικά να το χαίρομαι και ταυτόχρονα μαζεύοντας λευτα σιγά σιγά να ανέβω μοντέλο....ξεκίνησα με 600f 2000 μοντέλο το δώσω πήρα αυτό 2006 και κόλλησα στα μαζεματα.

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giorgos.boun
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    230
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panagos Προβολή μηνύματος
    Παιδιά καλησπέρα ...να πω και γω την άποψη μου έχω δουλειά (και αρκετά καλή για μένα τουλάχιστον που με τα βίας τελείωσα το λύκειο ως τουριστας) καθαρίζω 800 το μήνα και από σπαστα μεροκάματα που βρίσκω ανά καιρούς ανεβαίνω κιαλλο απλά ειμουν αδηλωτος και τώρα με το λοκ ντουν έχω μένει με @@στο χέρι τώρα έκανα αυτόν τον καιρό κάνα ψιλομεροκαματο σε χωράφια το μόνο που έπαιζε τέλος πάντων αυτή την περίοδο μια και το πρότυπο από ντελιβερι που μπορούσα να βρω επεισεις αυτήν την περίοδο....λάδια φίλε αλλάζω κάθε 3000 εγώ προσωπικά και φίλτρο λαδιου μαζί..εκτός αν είμαι ψιλοστριμογμενος το φίλτρο μπορεί να το πάω στην δεύτερη αλλαγή λαδιών δηλαδή στις 6000 αλλά πιο σπάνια αυτό συνήθως μαζί το θέμα είναι ότι μου άλλαζαν ένα κάρο πράγματα χωρίς να Χρειαζοντε ενώ η κάθε ζημιά παρέμενε και το μηχανάκι το κυκλοφωραγα γιατί πρώτον πήγαινα στην δουλειά δεύτερον βόλτα ταυτόχρονα μόνο όσο κράτησε το θέμα με τα ηλεκτρικά το είχα σχεδόν ακουνιτο 2 μήνες περιπου...σκέψου το πήρα 47000 δεν ξέρω αν αληθεύει τόσο έλεγε και το ΚΤΕΟ έλεγε 45 κάτι....
    Σκέψου το έχω 1 χρόνο περίπου (σε 2 βδομάδες κλίνω) έχω κάνει 30.000 χιλιάδες χιλιόμετρα και μακρινά τα πάντα... Συν ότι μου έλεγαν να αλλάξω το άλλαζα είτε επιτόπου αν τα είχα είτε το συντομότερο δυνατόν απλά όπως είπα και πιο πάνω με το που με έβλεπαν ότι δεν ξέρω με βαζαν άλλαζα κιαλλα χωρίς να υπάρχει λόγος και αν τα άλλαζαν και αυτά δεν μπορώ να το ξέρω....σκέψου όταν μου άλλαξαν τον ανωρθωτη μου είπαν ότι φωραγε ανωρθωτη από Άφρικα και ότι το μηχανάκι είχε πολλές πατέντες απάνω προκειμένου να πουληθεί όσο όσο 3.000 το είχα πάρει και απλά έλεγα να το μαζέψω σιγά σιγά....βέβαια ο μηχανικός που μου τα πε αυτά όταν του είπα να μου δείξει τον παλιό ανωρθωτη μου τον έδειξε σε φώτο και μου είπε τον πέταξε....θα παραθέσω και βίντεο σε λίγο με την θερμοκρασία να δειτε
    βρε panago αγορι μου σοβαρα τωρα καθεσαι και απολογισαι για το τι κανεις και τι βγαζεις στον καθενα τυχαιο?
    Μην το κανεις. κανενας δεν ειναι καλυτερος ή το αντιθετο.

    Αλλου πηγε η κουβεντα....
    κοιτα πως σιγα σιγα να το σημαζεψεις. Καποιος ειπε για ενα καλο μαστορα στην αθηνα.
    οταν μπορεσεις πηγαινε να στο δει.

  4. #64
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2019
    Μηνύματα
    102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dorso Προβολή μηνύματος
    Για να πάρεις κάτι αξιοπρεπές 350 θέλεις τουλάχιστον 2500€ για να μην τρέχεις σε μαστόρους, αλλιώς κάνα ριμαδι κ πάλι τα ίδια κ θα σου φταίει η γκαντεμια σου..Ενώ παπί με κάνα 1000€ κάτι θα βρεις..φιλικά πάντα..κ συμβουλευτικά..
    Φίλε ας είναι και πιο μικρό 250ας πούμε απλά δεν ήθελα την κατηγορία του παπιου τα θεωρούσα πάντα σκοτοστρες μπορεί και να μην είναι τι να πω πάντως δεν τα θελα ποτέ....

  5. #65
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2019
    Μηνύματα
    102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgos.boun Προβολή μηνύματος
    βρε panago αγορι μου σοβαρα τωρα καθεσαι και απολογισαι για το τι κανεις και τι βγαζεις στον καθενα τυχαιο?
    Μην το κανεις. κανενας δεν ειναι καλυτερος ή το αντιθετο.

    Αλλου πηγε η κουβεντα....
    Φίλε το ξέρω αλλά δεν τρέχει εξηγώ το σκεπτικό μου απλά...απαντάω στο φίλο που για κάποιο λόγο είναι σίγουρος ότι δεν μπορώ να το συντηρισω....
    Εγώ πιο πολύ με το θέμα που ανοιξα στόχευα σε κάποια διάγνωση...από κάποια άτομα που ξέρουν πάρα πολλά εδώ...και κάποιο συνεργείο καλό.που αυτό που θα σου πει αυτό και θα είναι...και να μην κάνει ότι να νε....και για αυτό θα πάω και σε αυτό που μου πε ο φίλος μια και έχει και κάποιες κριτικές καλές στο ίντερνετ....αρκει να κάνει την δουλειά του αξιόπιστα δεν είμαι άνθρωπος που θα τον φάω στα παζάρια και ότι άλλο τα λευτα που θα μου πει θα του τα δώσω το κεφάλι μου ήσυχο θελω να χω ότι έγινε καλή δουλειά....

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giorgos.boun
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    230
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panagos Προβολή μηνύματος
    Φίλε το ξέρω αλλά δεν τρέχει εξηγώ το σκεπτικό μου απλά...απαντάω στο φίλο που για κάποιο λόγο είναι σίγουρος ότι δεν μπορώ να το συντηρισω....
    Εγώ πιο πολύ με το θέμα που ανοιξα στόχευα σε κάποια διάγνωση...από κάποια άτομα που ξέρουν πάρα πολλά εδώ...και κάποιο συνεργείο καλό.που αυτό που θα σου πει αυτό και θα είναι...και να μην κάνει ότι να νε....και για αυτό θα πάω και σε αυτό που μου πε ο φίλος μια και έχει και κάποιες κριτικές καλές στο ίντερνετ....αρκει να κάνει την δουλειά του αξιόπιστα δεν είμαι άνθρωπος που θα τον φάω στα παζάρια και ότι άλλο τα λευτα που θα μου πει θα του τα δώσω το κεφάλι μου ήσυχο θελω να χω ότι έγινε καλή δουλειά....
    ετσι ακριβως. Διαγνωση δεν θα παρεις απο κανεναν εδω. Δεν γινετε οπως καταλαβαινεις.
    Την πληροφορια την σωστη την πηρες και για αυτο εχει πολλους αξιολογους-προθυμους εδω. Εχεις πιασει το νοημα. καταλαβαινεις ελπιζω πως το λεω. Σωστες ερωτησεις θα παρεις και σωστες απαντησεις απο τους περισσοτερους.

    Ελπιζω ολα καλα!!!

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.345
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	F3F0AE6C-8C9B-422D-B978-3C64A9BDC962.jpg 
Προβολές:	112 
Μέγεθος:	37,9 KB 
ID:	423402
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	FB527A38-E7BE-45B3-B12F-1755E35540CE.jpg 
Προβολές:	111 
Μέγεθος:	94,5 KB 
ID:	423403

    Από το βιβλίο συντήρησης
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  8. #68
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2019
    Μηνύματα
    102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgos.boun Προβολή μηνύματος
    ετσι ακριβως. Διαγνωση δεν θα παρεις απο κανεναν εδω. Δεν γινετε οπως καταλαβαινεις.
    Την πληροφορια την σωστη την πηρες και για αυτο εχει πολλους αξιολογους-προθυμους εδω. Εχεις πιασει το νοημα. καταλαβαινεις ελπιζω πως το λεω. Σωστες ερωτησεις θα παρεις και σωστες απαντησεις απο τους περισσοτερους.

    Ελπιζω ολα καλα!!!
    σιγουρα αδερφε ετσι ειναι...και παλι ευχαριστω τους παντες για τον χρονο και τις απαντησεις τους!!!!!Καλές γιορτες να έχουμε με υγεία πανω απο όλα..
    ** προσπαθω η αλήθεια είναι να ανεβασω και τα βιντεάκια που σας έλεγα αλλα ματεα δεν βρίσκω τρόπο!!
    Τελευταία τροποποίηση από panagos; 05/12/2020 στις 17:16.

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.345
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panagos Προβολή μηνύματος
    φιλε στους 103 ανοιγει ο αερας η θερμοκρασια ομως συνεχίζει να ανεβαίνει μεχρι 115 εφτασε 1 φρορα και το εσβησα να μην ανεβει αλλο
    γιατι φοβηθηκα μην καει γενικα ολον αυτον τον καιρο απλα δεν το αφηνα να ανεβει...
    αυτο το κανει μονο υποπιεση...αν το παω σιγα εν κινιση ειναι περιπου στο 78-82 και αν σταματησω και το αφησω να δουλευει ρελαντι παει μεχρι 103 ανοιγει ο αερας και μετα κατεβαινει στους 91....
    και γιαυτο μου ειπε ο μαστορας οτι εχει τσιμπισει φλατζα και καλα μολις το πιεσω ανεβαινει....τωρα τι να σου πω δεν ξέρω καν τι παιζει και το κανει αυτο!!!θα το βγαλω αυριο μια τελευταια βολτα και στο τελος θα τραβηξω βιντεο το κοντερ να δειτε τι ενοω
    Οι θερμοκρασίες πλην του 115 φαίνονται φυσιολογικές. Κανονικά μεταξύ 104 και 109 πρέπει να μπορεί το φαν να σου κρατάει την θερμοκρασία εκεί και σταδιακά να την ρίχνει μεταξύ 90+ και 100+ . Αν όχι θέλει ψάξιμο . Από ξένα φόρουμ γράφουν ότι από υψηλές θερμοκρασίες η πλαστική φτερωτή του βεντιλατερ παραμορφώνεται με αποτέλεσμα την μειωμένη απόδοση
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  10. #70
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.749
    Πανάγο, μερικά από εμένα.

    Τα λάδια λογικό είναι να βγαίνουν μαύρα μετά από 3000χλμ. Αν δεν βγαίναν μαύρα θα ήταν το περίεργο.

    Το κιβώτιό σου θέλει επισκευή. Σε ποιό βαθμό, δεν ξέρω, δεν μπορώ, να συμπεράνω από τις περιγραφές σου, πάντως θέλει να το δει αξιοπρεπής μηχανικός, και να ασχοληθεί. Υπάρχει ένα καλό σε όλο αυτό όμως, το κιβώτιό σου λύνεται από το πλάι, και ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να κατέβει μοτέρ, πράγμα που σου γλυτώνει μπόλικα εργατικά. Οι τιμές ανταλλακτικών αντιπροσωπείας, είναι του τύπου 100 ευρώ η φουρκέτα, 150 ευρώ το γρανάζι. Αν θέλει το δικό σου μια φουρκέτα, ένα γρανάζι και ένα γρανάζι εμπλοκής, έχεις πάει στο 400ρι μόνο τα ανταλλακτικά. Αυτά για να ξέρεις τι να περιμένεις.

    Για το θέμα με τις θερμοκρασίες, μου τα μπερδεύεις λίγο στις περιγραφές σου, και πάλι δεν μπορώ να βγάλω σαφές συμπέρασμα. Αυτό που ακούς να ''βράζει'' όταν το κλείνεις, είναι το ψυκτικό, που καθώς το ψυγείο κρυώνει, επιστρέφει από το δοχείο διαστολής στο ψυγείο, και όχι φλάντζα όπως σου λένε. Όσο ζεσταίνεται το ψυκτικό διαστέλεται και διαφεύγει στο δοχείο διαστολής, όσο κρυώνει ''ρουφιέται'' πίσω στο ψυγείο. Κατά τα άλλα όμως, δεν ξέρω αυτά που σου κάνει, γιατί ακριβώς στα κάνει, θέλει ψάξιμο ένα-ένα τα πράγματα που έχει η λίστα που παρέθεσε ο Viper παραπάνω.

    Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βρεις έναν αξιοπρεπή μηχανικό, να το φέρει σε πέρας. Ενδεχομένως κάπου πιο κεντρικά, να το πας και να το αφήσεις εκεί και να γυρίσεις με ΜΜΜ. Υποψιάζομαι ότι έχει περάσει άγρια ζωή το CBR σου, και θέλει λίγη στοργή κι αγάπη, να λυθούν ζητηματάκια. Θέλει όμως να ξέρεις κι εσύ να εξετάζεις πράγματα. Π.χ. λες εβγαλε μαύρα λάδια, θα έπρεπε να σε απασχολεί ΠΟΣΑ λάδια έβγαλε. Αν του έβαλες 3.5 λίτρα, και στα 3000 χλμ βγήκαν π.χ. 2 λίτρα από μέσα, έχεις 1.5 λίτρο κατανάλωση στα 3000 χλμ ή αναλογικά μισό λίτρο στα 1000χλμ. Από κάτι τέτοιο παίρνεις μια καλή ένδειξη πόσο φθαρμένο είναι το μοτέρ, και αν αξίζει να ασχοληθείς με αυτό ή να το αντικαταστήσεις.

    Γενικά το CBR1000RR του 2006 είναι από τα πιο καλοφτιαγμένα της Honda, και υπό χρήση φυσιολογική δεν γερνάει ιδιαίτερα. Αν όμως στο πέρασμα του χρόνου, ότι είχε φθορά δεν αλλάχθηκε ποτέ, ε και το πιο αξιόπιστο, χαλάει.

    Αυτά και καλή συνέχεια.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  11. #71
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2019
    Μηνύματα
    102
    σκεψου φιλε μου οτι σημερα τραβηξα 3 βιντεακια για να σας δειξω αλλα 1 ωρα τωρα δεν βρισκω τροπο να τα αναιβάσω....

    * στο πρωτο για να καταλάβεις το βαζω μπρος απο κρυο και το αφαηνω να δουλεψει ρελαντι παει μεχρι 101 και κατεβηκε στο 90...
    * στο δευτερο επειτα απο μια βολτα σχετικα γρηγορη πηγε 108 σε δευτερολεπτα και το εσβησα...σκεψου σταματαω και είχε 78 βαθμους μεχρι να βγαλω το κινητο απο την τσεπη και να τραβηξω είχε πάει 93....και σε λιγα δευτερα εφτασε τους 108....
    απο κρυο για να παει απο 80-100 σκεψου στριβω τσιγαρο το καπνιζω και παλι περιμενω

  12. #72
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.749
    Στο youtube ανεβασέ τα και βάλε τα λινκ εδώ.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  13. #73
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2019
    Μηνύματα
    102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Πανάγο, μερικά από εμένα.

    Τα λάδια λογικό είναι να βγαίνουν μαύρα μετά από 3000χλμ. Αν δεν βγαίναν μαύρα θα ήταν το περίεργο.

    Το κιβώτιό σου θέλει επισκευή. Σε ποιό βαθμό, δεν ξέρω, δεν μπορώ, να συμπεράνω από τις περιγραφές σου, πάντως θέλει να το δει αξιοπρεπής μηχανικός, και να ασχοληθεί. Υπάρχει ένα καλό σε όλο αυτό όμως, το κιβώτιό σου λύνεται από το πλάι, και ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να κατέβει μοτέρ, πράγμα που σου γλυτώνει μπόλικα εργατικά. Οι τιμές ανταλλακτικών αντιπροσωπείας, είναι του τύπου 100 ευρώ η φουρκέτα, 150 ευρώ το γρανάζι. Αν θέλει το δικό σου μια φουρκέτα, ένα γρανάζι και ένα γρανάζι εμπλοκής, έχεις πάει στο 400ρι μόνο τα ανταλλακτικά. Αυτά για να ξέρεις τι να περιμένεις.

    Για το θέμα με τις θερμοκρασίες, μου τα μπερδεύεις λίγο στις περιγραφές σου, και πάλι δεν μπορώ να βγάλω σαφές συμπέρασμα. Αυτό που ακούς να ''βράζει'' όταν το κλείνεις, είναι το ψυκτικό, που καθώς το ψυγείο κρυώνει, επιστρέφει από το δοχείο διαστολής στο ψυγείο, και όχι φλάντζα όπως σου λένε. Όσο ζεσταίνεται το ψυκτικό διαστέλεται και διαφεύγει στο δοχείο διαστολής, όσο κρυώνει ''ρουφιέται'' πίσω στο ψυγείο. Κατά τα άλλα όμως, δεν ξέρω αυτά που σου κάνει, γιατί ακριβώς στα κάνει, θέλει ψάξιμο ένα-ένα τα πράγματα που έχει η λίστα που παρέθεσε ο Viper παραπάνω.

    Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βρεις έναν αξιοπρεπή μηχανικό, να το φέρει σε πέρας. Ενδεχομένως κάπου πιο κεντρικά, να το πας και να το αφήσεις εκεί και να γυρίσεις με ΜΜΜ. Υποψιάζομαι ότι έχει περάσει άγρια ζωή το CBR σου, και θέλει λίγη στοργή κι αγάπη, να λυθούν ζητηματάκια. Θέλει όμως να ξέρεις κι εσύ να εξετάζεις πράγματα. Π.χ. λες εβγαλε μαύρα λάδια, θα έπρεπε να σε απασχολεί ΠΟΣΑ λάδια έβγαλε. Αν του έβαλες 3.5 λίτρα, και στα 3000 χλμ βγήκαν π.χ. 2 λίτρα από μέσα, έχεις 1.5 λίτρο κατανάλωση στα 3000 χλμ ή αναλογικά μισό λίτρο στα 1000χλμ. Από κάτι τέτοιο παίρνεις μια καλή ένδειξη πόσο φθαρμένο είναι το μοτέρ, και αν αξίζει να ασχοληθείς με αυτό ή να το αντικαταστήσεις.

    Γενικά το CBR1000RR του 2006 είναι από τα πιο καλοφτιαγμένα της Honda, και υπό χρήση φυσιολογική δεν γερνάει ιδιαίτερα. Αν όμως στο πέρασμα του χρόνου, ότι είχε φθορά δεν αλλάχθηκε ποτέ, ε και το πιο αξιόπιστο, χαλάει.

    Αυτά και καλή συνέχεια.
    να σε καλα και εσυ φιλε απο οτι μου είχε πει ο μηχανικος ουτε 300ml δεν λειπανε...το μονο που μπορω να σου πω με σιγουργια ειναι οτι συχνα κοιταω τον δειχτη του λαδιού απο κατω μην τυχον θέλει συμπληρωμα....πριν παω στον μηχανικο να τα αλλαξω ήταν στον πρωτο διχτη τον κατω ενω μετα η σταθμη ήταν στον πανω...

  14. #74
    Μέλος
    Εγγραφή
    14/07/2019
    Μηνύματα
    252
    Ρε συ Πανάγο μην ασχολείσαι με video να ανεβάσεις εδώ. Δε χρειάζεται να δείξεις σε κανέναν τίποτα. Πήγαινε στο μάστορα που σου είπα και μη ταλαιπωρείς άλλο το μηχανάκι.
    Ότι ήταν να σου πούμε το είπαμε. Τώρα είναι η ώρα του μηχανικου

  15. #75
    Μέλος Το avatar του/της sam4g
    Εγγραφή
    15/05/2014
    Μηνύματα
    456
    Φίλε Panago, όπως σου είπαν και πιο πάνω, μη σκας. Το μόνο που χρειάζεται είναι να βρεις έναν καλό μηχανικό που να ξέρει τι κάνει. Δυστυχώς, απ ότι φαίνεται έχεις πέσει σε μεγάλους μ@λ@κες, κι έχεις χάσει αρκετά λεφτά.

    Κάπως έτσι την πατάμε οι περισσότεροι μέχρι να μάθουμε. Όταν βρεις το σωστό μάστορα, τότε και μόνο, θα ξέρεις ακριβώς τι μαζέματα θέλει η μηχανή και τότε αποφασίζεις αν αξίζει να προχωρήσεις

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Νεος με CBR 600RR 2006
    από Manolo12 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 24/01/2020, 16:45
  2. προβλημα με CBR 600 F4
    από reaperxtk στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 20/08/2014, 14:12
  3. πρόβλημα με Cbr 1000F
    από dg1 στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 27/10/2006, 16:36
  4. Cbr 1000rr 2006
    από ruyjin στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 21/10/2005, 10:48
  5. Πρόβλημα με cbr 125 αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει
    από GEORGEL στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2005, 14:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF