Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 103

Θέμα: Ειδικός τύπος

  1. #1
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459

    Ειδικός τύπος

    Αν θεωρειται διαφήμηση ή προωθηση κτλ με βάση τους κανονισμους παρακαλω τους mod να το σβήσουν.

    Θα ηθελα να ρωτησω για site ειδικου τύπου που σχετίζονται με μοτοσυκλετες.

    Χρόνια τωρα εχω μεγάλη συμμετοχή σε διαφορα φόρουμ πιστευω οτι η γνωση που υπαρχει μεσα σε αυτα ειναι αναντικαταστατη.

    Παρόλα αυτα αν θέλει καποιος να διαβάσει π.χ. ποιες ειναι οι κατηγοριες των αναρτήσεων, το φορουμ δεν εξυπηρετει και πολυ.

    Διαβάζοντας λοιπον, εχω εκτιμήσει πολυ το mototriti.

    Υπαρχουν άλλα που θεωρειτε αξιοπιστα και αξιζει να τα στηρίζουμε?

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    549
    Θεωρώ ότι υπάρχουν πολλά. Το μότο Τρίτη εμένα δεν με καλύπτει.
    Στα φόρουμ μαθαίνεις πράγματα που δεν τα γράφει ο ειδικός τύπος ούτε τα μοτοβλογκ.

  3. #3
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    ,,,,

    Διαβάζοντας λοιπον, εχω εκτιμήσει πολυ το mototriti.

    ...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2017
    Μηνύματα
    795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    Αν θεωρειται διαφήμηση ή προωθηση
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    το mototriti.
    Αυτα τα 2 πανε πακέτο και δεν χωρίζουν ουτε με εγχείρηση


    Επίσης είναι ο Παπυρος Larousse του μοτοσυκλετισμού

  5. #5
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Χαιρομαι που σας εκανα να γελασετε.

    Δεν φανήκατε ομως ιδιαίτερα χρήσιμοι, ουτε για μενα, ούτε για μελλοντικους χρήστες. Ξερω, στα π...ρια σας. Απλα το αναφέρω.

    Στο θέμα μας.

    Πολλοι ανθρωποι δεν φανταζονται τον εαυτο τους μηχανικό ή ειδήμονα στις μοτοσυκλέτες. Θέλουν μια απλη εξήγηση για απλές έννοιες.

    Αν μη τι αλλο το συγκεκριμένο site γράφει τα πράγματα "εκλαικευμένα", χώρις πολλές τεχνικές λεπτομέρειες για καποιον που θέλει να πάρει μια ιδέα.

    Ειναι το ιδιο πράγμα που κανατε και εσεις οταν θελατε να μαθετε για τον covid.

    Σιγουρα δεν διαβασατε τις επιστημονικές μελέτες σε επιστημονικά περιοδικά.

    Αρκεστήκατε στην καλη δουλειά που κανουν καποια site να μιλήσουν με απλα λόγια στον κόσμο (θα έγραφα κανα δυο αλλα θα μου πειτε παλι για διαφήμιση).

    Αυτα λοιπον απο μένα. Θα είμαι πιο προσεκτικος στο μέλλον.



    @kawa. Επειδη είσαι εμπειρος δεν σε καλυπτει και λογικο.
    Τελευταία τροποποίηση από Dr.Monty; 09/12/2020 στις 18:25.

  6. #6
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.188
    Οι περισσοτεροι γελάνε γιατί το moto triti έχει υποπέσει σε πολλές γκάφες στο παρελθόν και δεν είναι να το εμπιστεύεσαι, τουλάχιστον στα τεχνικά.
    Μία γκέλα που μου ρχεται στο μυαλό είναι σε ένα άρθρο που συνιστούσε να παίρνουμε τη στροφή με πολύ λίγα χιλιομετρα και ρολλαριστοι για καλύτερο κράτημα! Φυσικά έφαγε πολύ κράξιμο και το άρθρο κατεβηκε μετά από λίγες ώρες.

  7. #7
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.057
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    Χαιρομαι που σας εκανα να γελασετε.

    Δεν φανήκατε ομως ιδιαίτερα χρήσιμοι, ουτε για μενα, ούτε για μελλοντικους χρήστες. Ξερω, στα π...ρια σας. Απλα το αναφέρω.

    Στο θέμα μας.

    Πολλοι ανθρωποι δεν φανταζονται τον εαυτο τους μηχανικό ή ειδήμονα στις μοτοσυκλέτες. Θέλουν μια απλη εξήγηση για απλές έννοιες.

    Αν μη τι αλλο το συγκεκριμένο site γράφει τα πράγματα "εκλαικευμένα", χώρις πολλές τεχνικές λεπτομέρειες για καποιον που θέλει να πάρει μια ιδέα.

    Ειναι το ιδιο πράγμα που κανατε και εσεις οταν θελατε να μαθετε για τον covid.

    Σιγουρα δεν διαβασατε τις επιστημονικές μελέτες σε επιστημονικά περιοδικά.

    Αρκεστήκατε στην καλη δουλειά που κανουν καποια site να μιλήσουν με απλα λόγια στον κόσμο (θα έγραφα κανα δυο αλλα θα μου πειτε παλι για διαφήμιση).

    Αυτα λοιπον απο μένα. Θα είμαι πιο προσεκτικος στο μέλλον.



    @kawa. Επειδη είσαι εμπειρος δεν σε καλυπτει και λογικο.
    που πας ρε καραμητρο να τα βαλεις με τους παγκοσμιους?????
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    549
    Όχι φίλε. Βασικά είμαι ευγενικός. Το Μότο Τρίτη είναι σαν να διαβάζεις τα διαφημιστικά φυλλάδια των εταιρειών. Εγώ μπαίνω εκεί μόνο για να δω τιμές και για να σκοτώσω την ώρα μου. Αντιθέτως υπάρχουν κάποια site που κάνουν αναλυτικά review σε μοτοσυκλέτες και κάνουν με bold γράμματα κάποια ουσιώδη χαρακτηριστικά των μοτοσυκλετών. Αυτά να προτιμάς γιατί είναι σαν να σου κλείνουν το μάτι και να σου λένε.... Μεγάλε εδώ πρόσεχε.... δεν μπορώ να γράψω σαν site παραπάνω λόγω της δύσκολης θέσης μου αλλα.... στο επισημαίνω!

  9. #9
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    Ειναι το ιδιο πράγμα που κανατε και εσεις οταν θελατε να μαθετε για τον covid.

    Σιγουρα δεν διαβασατε τις επιστημονικές μελέτες σε επιστημονικά περιοδικά.....

    Δηλαδή αν διαβάζαμε επιστημονικές μελέτες σεεπιστημονικά περιοδικά θα γινόμαστε (ακόμα και αν
    μπορούσαμε να κατανοήσουμε τα γραφόμενά τους....) ειδημόνες;;;;;;;;;;;;;;;

    Να πάρω του Τσόδρα μερικά μπάς και πάρει χαμπάρι τι του γίνεται...........
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.142
    Άν έλεγες από τις πρωτες 2-3 γραμμές ότι έχεις εκτιμήσει το μοτοτριτη, δεν θα διάβαζε κανείς παρακάτω.

  11. #11
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.448
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    Χαιρομαι που σας εκανα να γελασετε.

    Δεν φανήκατε ομως ιδιαίτερα χρήσιμοι, ουτε για μενα, ούτε για μελλοντικους χρήστες. Ξερω, στα π...ρια σας. Απλα το αναφέρω.


    @kawa. Επειδη είσαι εμπειρος δεν σε καλυπτει και λογικο.
    Μη παρεξηγεισαι ιωαννη, ειναι χαλαρη η διαθεση

    Αποψη μου ειναι να διαβάσεις τα παντα, ενα γκουκλαρισμα θα βρεις πολλες ελληνικές ιστοσελίδες τυπου για μοτοσυκλετες, θα μαθεις εν καιρο πραγματα και θα ξερεις ποιος υπερβάλλει που ειναι η ουσία και τι να μη εμπιστεύεσαι.

  12. #12
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.122
    Dr Monty πες λίγο προς τα που εστιάζεις τα ενδιαφέροντα σου και αν διαβάζεις άλλες γλώσσες εκτός ελληνικής.
    Το Mototriti θα μπορούσε να είναι αξιόλογο και στις δύο μορφές του, είναι εισαγόμενο "προϊόν" που δεν έχει καταφέρει
    να παλέψει το εφέ του "συμβουλίου"* μέσω του οποίου διοικείται.

    Ο "έλεγχος" που μπορεί να γίνει στον ειδικό τύπο είναι απο ανθρώπους που έχουν θυσιάσει πολλά
    και γνωρίζουν το σύνολο των λειτουργιών μιας μοτό. Αυτοί οι άνθρωποι δεν έχουν θέμα να διαβάσουν οτιδήποτε
    χωρίς να επηρεαστούν.
    Οι υπόλοιποι διαβάζουμε ότι κάτσει με προσοχή και ψάχνουμε - μελετάμε όσα μας ενδιαφέρουν.

    * απο το ανέκδοτο με την Ferrari που κατέληξε Lada..

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.745
    Γνωρίζω άνθρωπο που γράφει στο Μοτοτρίτη. Θα σας πω μόνο, ότι για αυτό το ''βιαστικό-πρόχειρο-επιφανειακό'' στυλ γραφής, δεν φταίνε οι συντάκτες στο Μοτοτρίτη, γιατί ΔΕΝ είναι ελεύθεροι να γράψουν αυτό που θέλουν, πέφτει edit αν ξεφεύγει το άρθρο από την γραμμή που βάζει το περιοδικό. Από τον φίλο ξέρω πόσες φορές είχε πράγματα ενδιαφέροντα να γράψει, και απλά...κόπηκαν ή θα κοβόντουσαν. Γενικά είναι ένα αποδεκτού μέτριου επιπέδου περιοδικό, που χωρίς να παριστάνει το ''σπουδαίο'', κάποια πράγματα τα λέει και σου δίνει μια ιδέα.

    Ωραία άρθρα με ωραίες αναλύσεις, είχε το περιοδικό Moto, μέχρι πάνω-κάτω το έτος 2000. Μέχρι εκεί όμως. Από κει και μετά, και ειδικά μετά την αλλαγή ιδιοκτησίας πριν μερικά χρόνια, έχει πάρει μεγάλο κατήφορο και δυστυχώς δεν θυμίζει σε τίποτα το παλιό περιοδικό. Αν μπορείς να βρεις, εκείνα τα παλιότερα τεύχη, διαβάζοντας, μαθαίνεις πράγματα. Στα τεύχη αυτά, συχνά είχαν ένα κατάλογο στις τελευταίες σελίδες, το ΚΑΘΕ μοντέλο της αγοράς, σε ποιό τεύχος έχει γίνει παρουσίαση-τεστ-ανάλυση. Ειδικά στο τεύχος 500, είχαν ένα ωραίο ένθετο βιβλιαράκι με ΟΛΑ τα εξώφυλλα των 500 τευχών και από μια σελίδα κείμενο τι είχε το κάθε τεύχος. Αν το βρεις αυτό, μπορείς να βρίσκεις εύκολα, σε ποιό τεύχος βρίσκεται το θέμα που σε ενδιαφέρει. Εμένα, από το περιοδικό Μοτο, μου μπήκε το μικρόβιο, και τώρα ξέρω π.χ. πως μετράμε και αλλάζουμε μέταλλα στροφαλοφόρου.

    Κυκλοφορούν διάφορες καλούτσικες εγκυκλοπαίδειες, που αναλύουν αρχές της μηχανικής των μοτοσυκλετών, όπως η κλασσική πλέον σειρά 6 τόμων Moto&Moto

    Για εμένα, το ΚΑΛΥΤΕΡΟ που μπορείς να διαβάσεις, ώστε να μάθεις πράγματα συγκεκριμένα&εφαρμοσμένα, είναι το Service Manual της μηχανής σου. Το βρίσκεις ή το επίσημο της ίδιας της εταιρίας, στην εποχή του internet πολλά service manual τα βρίσκεις στο internet εύκολα π.χ. εδώ , ή σε εκδόσεις ανεξάρτητες όπως της εταιρίας Haynes. Ειδικά τα Haynes σε πάνε χεράκι-χεράκι, από το πως να αλλάξεις λάδια, μέχρι το πως κάνουμε ολικό λύσιμο και γενική επισκευή τον κινητήρα.

    Κάποια sites του εξωτερικού π.χ. το motorcyclespecs, είναι καλά για να βρίσκεις μερικά δεδομένα για την μηχανή που σε ενδιαφέρει, αλλά ΜΗΝ το εμπιστεύεσαι με σιγουριά, έχει συχνά λάθη στα data, όπως έχω διαπιστώσει ο ίδιος. Για συμβουλή όμως καλό είναι.

    Καλούτσικο για κάθε μοντέλο είναι το wikipedia. Μπορεί να μην αναλύει τεχνικά πράγματα, αλλά έχει πολύ σωστά την ιστορία-εξέλιξη-συνέχεια των μοντέλων μοτοσυκλετών.
    Τελευταία τροποποίηση από telegonos; 09/12/2020 στις 19:59.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  14. #14
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Σε καταλαβαίνω εν μέρει, ως αρχάριος χρήστης σε καλύπτει το moto triti. Κ γενικά όσο θες απλά να έχεις μια πολύ γενική άποψη στα τεκταινόμενα. Αν και όταν αποφασίσεις να εμβαθύνεις λίγο παραπάνω θα καταλάβεις κι εσύ το λόγο που "κοροιδεύουμε" οι περισσότεροι το συγκεκριμένο.
    Πάντως καλό είναι που υπάρχει κι αυτό για να μπαίνουν στο νόημα νεότεροι και πιο άπειροι αναβάτες.

    Αν είσαι fluent στα αγγλικά μπορείς να ρίχνεις μια ματιά στον εκεί τύπο.
    Αν χρειαστείς να εμβαθύνεις περισσότερο σε συγκεκριμένο μοντέλο (πχ tracer που είναι και της μόδας) εκτός των fb γκρουπ που θα βρείς αρκετή αφιλτράριστη πληροφορία, τα εν λόγω fora θα λύσουν σχεδόν όλες τις απορίες σου. Και σ αυτή την περίπτωση βοηθάει πολύ αν γνωρίζεις καλά αγγλικά για να ψαχτείς σε διεθνή fora , όχι μόνο ελληνικά.

    Επίσης με λίγο internetικο ψάξιμο μπορείς να βρείς owners και service manuals για το μηχανάκι που θέλεις. Πιο εξειδικευμένη πληροφορία απ αυτά δεν υπάρχει. Και αρχάριος να είσαι , με τις φωτογραφίες και τις επεξηγήσεις πολύ συντομα θα ανέβεις επίπεδο. Ξεκινάς με το owners που είναι πιο απλό, καθημερινή χρήση και συντήρηση και αργότερα πας στο service.
    Δεν λέω ότι θα γίνεις μηχανικός, ούτε αυτό είναι το ζητούμενο. Αλλά θα αποκτήσεις μια γνώση που δύσκολα θα μπορεί να σε ξεγελάσει κάποιος αετονύχης μάστορας και σίγουρα θα είσαι παραπάνω απο τους τυχάρπαστους του fb.

    Πχ ψάχνεσαι για λάστιχα. Κλασσική περίπτωση.
    Οι περισσότεροι θα κάνουν ερώτημα στο fb, θα πάρουν απαντήσεις ότι να ναι, απο supersport γόμες μέχρι touring. Οτι έχει βάλει ο καθένας μας και θεωρεί ότι το κάλυψε.
    Ο λίγο πιο ψαγμένος , θα ψάξει και στο εκάστοτε moto triti. Παρουσιάσεις ελαστικών, νεα μοντέλα, μόνο που συνήθως οι παρουσιάσεις και οι συγκρίσεις είναι με τα παλαιότερα της ίδιας εταιρείας... 30% λεει βελτιωμένο κράτημα στο βρεγμένο. Γαμάει δεν λέω. Αλλά προσωπικά κυκλοφορώ την μηχανή μου μόνο με καλό έως πολύ καλό καιρό και καθόλου όταν βρέχει. Δεν υπάρχει κανένα νόημα να επιλέξω ένα τέτοιο ελαστικό. Αντιθέτως ενας αναβάτης που χρησιμοποιεί καθημερινά την μοτοσυκλέτα του σ όλες τις συνθήκες, χρειάζεται με το παραπάνω το έξτρα κράτημα στο βρεγμένο , με την σχετική θυσία στις επιδόσεις στο στεγνό προφανώς.
    Εμένα πχ μου αρέσουν τα ταξίδια, και χρησιμοποιώ touring ελαστικά. Για την χρήση μου με καλύπτουν πλήρως. Αργούν πάρα πολύ να ζεσταθούν όμως και χρειάζονται εκ νέου ζέσταμα και προσοχή ακόμη και μετά απο ολιγόλεπτη στάση. Για μένα είναι τα καλύτερα λάστιχα! Τα συστήνα ανεπιφύλακτα, εξαιρετικό value for money.
    Σε ένα comuter απλά δεν θα δουλέψουν ποτέ και ο αναβάτης θα είναι συνεχώς ανασφαλής...

    Ο παραπάνω ψαγμένος λοιπόν, θα κοιτάξει πρώτα απ όλα να ζυγίσει τις ανάγκες του. Αστική, περιαστική μετακίνηση, ταξίδια, φορτωμένος, δικάβαλος, επιδόσεις, γεωμετρία, χλμ απόδοση. Ολοι αυτοί είναι παράγοντες που ξέρεις μόνο εσύ κι ας πίνω εγώ νερό στο όνομα του κάθε S22...

    Ο συγκεκριμένος λοιπόν , ακόμη και αρχάριος να είναι θα ξεκινήσει με μπούσουλα το owners manual. Εκεί θα βρείς ποια κατηγορία ελαστικών προτείνει το εργοστάσιο σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά της μοτοσυκλέτας. Συνήθως σε παλία μηχανάκια τα λάστιχα που προτείνει ο κατασκευαστής δεν υπάρχουν στο εμπόριο πλεόν, αλλά με βάση αυτά έρχεσαι στα νεότερα μοντέλα.
    Ερχεσαι λοιπόν και λες, αυτή είναι η κατηγορία μπούσουλας. Εγώ τι θέλω? Καλύτερο κράτημα πχ. Εμπιστοσύνη στις στροφές, γρήγορο ζέσταμα, γρήγορη κορώνα για ταχύτερες εναλλαγές κλίσης .
    Άρα αν πχ η Γιαμάχα δίνει για το fazer , street ελαστικά, εγώ θα κοιτάξω στα παραπάνω, που είναι τα super sport.

    Ωραία.
    Προσανατολίστικά στο πρώτο κομμάτι,ποιο να επιλέξω απ όσα υπάρχουν?
    Το mototriti θα τα έχει παρουσιάσει όλα και έκαστο στην παρουσίαση του θα ήταν η καλύτερη επιλογή.
    Κοιτάς λίγο τιμές.
    Πολύ χοντρικά η γκάμα για το fazer κυμαίνεται απο 180€ περίπου μέχρι 300+
    Τα φθηνότερα είναι κάποια παλαιότερα μοντέλα, πολύ δημοφιλή (πχ το BT16) τα ακριβά πιθανότατα να είναι δυσανάλογα ακριβά για την τσέπη σου.
    Πας στην μέση λύση. S22, diablo rosso 3 που είναι τα πιο δημοφιλή.
    Γιατί είναι τα πιο δημοφιλή?
    Γιατί ψάχνοντας στα fora βλέπεις εμπειρίες απο άτομα που δοκιμάσανε πχ μισελεν, dunlop και δεν έμειναν ικανοποιημένοι. Σίγουρα θα βρείς και θετικές εντυπώσεις, αλλά εδώ θέλει και λίγο κριτική σκέψη σ ότι διαβάζεις.

    Ανάμεσα σ αυτές τις δυο επιλογές, κανένα moto triti δεν θα σου δώσει απάντηση και κανένας λαστιχάς. Ισα ισα που ορισμένοι ανεπαρκείς επαγγελματίες θα κοιτάξουν να σου πασάρουν όποιο μοντέλο τους δίνει καλύτερη προμήθεια...
    Τελευταία τροποποίηση από typhoon; 09/12/2020 στις 20:55.

  15. #15
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Αμφότερες επιλογές βέβαια είναι εξαιρετικές για το fazer του παραδείγματος. Προσωπικά θα έκλεινα στα S22 γιατί έχω δοκιμάσει τα S21 και είχα μείνει τόσο ευχαριστημένος που τα έβαλα 3 φορές.
    Και με λίγο παραπάνω ψάξιμο θα ανακαλύψεις ότι μια φόρμουλα που δούλευε συγκεκριμένα για το fazer ήταν S21 πίσω (που τρώει την πολύ φθορά) και RS10 (!!!! Μιλάμε για λάστιχο γόμα, πισταδόρικο καθαρά με ομολογκασιον δρόμου) μπροστά. Για sport touring χρήση με μεγάλη έμφαση στο sport, το μηχανάκι μεταμορφωνόταν προς το πολύ καλύτερο, σίγουρα δεν συμπαθούσε βροχές και η φθορά του εμπρός δεν ήταν τόσο δυσανάλογη του πίσω, οπότε πάλι ζευγάρι τα άλλαζες εκεί περί τις 12+ χιλιάδες χλμ.
    Αυτά δεν θα στα πεί όμως κανένα mototriti όπως καταλαβαίνεις...

Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Στην κατηγορια αυτη μπηκε ειδικος mod
    από hornet στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2006, 08:23
  2. Ο "ειδικός τύπος" και το σωστό παράδειγμα
    από SF στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2005, 16:43
  3. ο τυπος ειναι ....
    από idi στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2005, 09:05
  4. μπαίνει ένας τύπος λιώμα
    από afrotwin στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 22/12/2003, 23:20
  5. Ένας τύπος πηγαίνει μια μέρα σε ένα μπαρ
    από niko13g στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/11/2003, 08:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF