Σελίδα 5 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 137

Θέμα: ΕΓΚΛΕΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ(?)

  1. #61
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    βγάζουν κάτι λαδάκια λέει τώρα για τους απανταχού οσιντάκηδες... Παναβούρ,ψάξου...
    ρε τι τραβάμε...


    Παρκινγκ, πάρκαρε λίγο το τσεκούρι ρε παιχτη μου, όλοι λαλημένοι είναι ffs.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  2. #62
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Parking
    Εγγραφή
    17/12/2019
    Μηνύματα
    1.369
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Παρκινγκ, πάρκαρε λίγο το τσεκούρι ρε παιχτη μου, όλοι λαλημένοι είναι ffs.
    Είναι προφανές ότι δεν γνωρίζεις τις συνθήκες τις οποίες δουλεύουν οι μεγάααααγες
    παραγωγικές μονάδες έτσι?
    Διότι αν δούλευες σε μια αίθουσα με άλλους 30 και είχες γυναίκα και παιδιά να θρέψεις
    και ίσως τη μανούλα σου στο σπίτι να ζει μαζί σας το έβλεπες λίγο διαφορετικά
    το πράγμα με το ψάρεμα.....
    Δεν είναι περίπτωση μου γιατί εγώ ένα σκύλο έχω αλλά οι πιο πολύ εδώ πέρα
    σ αυτή την κατάσταση είναι

    Τσεκούρι δεν έχω γιατί ξέρω ότι δεν άλλαξε και δεν θ αλλάξει τίποτα
    απλά μου κάνει εντύπωση να βλέπεις τα πάντα γύρω σου να διαλύονται
    κι εσύ να σκέφτεσαι το... ψάρεμα ή το μηχανοκίνητο αθλητισμό

    Όταν είδα την εταιρία να κλείνει το νέο τεράστιο κατάστημα στην Ομόνοια
    ένα τεράστιο

    ΓΚΟΥΠ


    μου ήρθε αυθόρμητα

    Πραγματικά στεναχωριέμαι δεν τσαντίζομαι

  3. #63
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    Ρε άνθρωπε έχεις καταλάβει ότι φύτρωσα ξαφνικά εχθές;
    Προφανώς και γνωρίζω, τεχνικό επάγγελμα κάνω άλλωστε.
    Δεν υπόκεινται όμως αυστηρά και μόνο στην ατομική ευθύνη του καθενός μας αυτο το μπουρδέλο για κατάσταση που βιώνουμε. Άσε που το πάει βίτσα σαν πιπίλα ο βελτιωμένος v2.0 Δρακουμέλ.
    Οι εργαζόμενοι στη φάμπρικα, δεν διαφέρουν και πολύ από αυτούς οι οποίοι αναγκάζονται να στοιβάζονται στα ΜΜΜ για να πάνε στη δουλειά τους.
    Που είναι χειρότερος ο συγχρωτισμός, σε ένα εργοστάσιο ας πούμε 300τ.μ με 50 νοματαιους ή σε ένα λεωφορείο πακτωμενο με κόσμο;
    Θα κατηγορήσουμε τον μεροκαματιάρη που πάει στη δουλειά του; Όπως κάνουν αναισχυντα αυτές οι πουτανες που διοικούν;;;
    Αυτός που θα πάει για ψάρεμα, μόνος του θα είναι στην τελική.
    Έχεις δει πολλούς να ψαρεύουν μπουλούκια; Και ψάχνει κι αυτός (υποθέτω) μια βαλβίδα αποσυμπίεσης από όλη την παράνοια που βιώνουμε.

    Γίνε λοιπόν λίγο πιο διαλλακτικός με το "τσεκούρι" σου γιατί όλοι μαζί τον πίνουμε.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  4. #64
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/08/2020
    Μηνύματα
    17
    Εγώ παιδιά σα νέος οδηγός στο χώρο της μοτοσικλέτας και με την πρώτη μου μηχανή να γίνεται δικιά μου λίγο πριν το 2ο Lockdown δεν υπήρχε ποτέ η παραμικρή π ε ρ ί π τ ω σ η να κάτσω να τη βλέπω.
    Έχω μαζέψει φίλους και γνωστούς ο ένας στη μια άκρη της Αθήνας ο άλλος στην άλλη και ανάλογα πάω προς τον έναν ή προς τον άλλο για "παροχή βοήθειας", ή κάθε φορά που πάω για "ψώνια" φροντίζω να κλέψω και λιγάκι.

    Έχω πάει και Σούνιο κανα 2-3 φορές πρόσφατα που είχε και ωραίο καιρό. Ούτε με σταμάτησε ούτε με κοίταξε ποτέ κανείς...και περνάω και απ' το κέντρο για τις περισσότερες διαδρομές.

    Όπως το βλέπω εγώ ?
    1ον Το να σε σταματήσουν, ακόμα κι αν κανεις μαλακιλίκια, είναι δύσκολο. Το 80% των οργάνων βαριέται και καταργιέται ήδη την αγγαρεία που του φορτώσανε.
    2ον Αν σε σταματήσουν (σπάνιο) το πολύ πολύ να σου ζητήσουν να δουν μια ταυτότητα και ένα δίπλωμα...ΙΣΩΣ και το ένα μήνυμα ,έτσι, για το τυπικό.
    3ον Αν καταφέρεις να είσαι τόσο γκαντέμης που έπεσες σε αστυνόμο "σαίνη" και αρχίσει να κολλάει στις λεπτομέρειες του λές και την αλήθεια "Ρε φίλε ΟΚ. με έπιασες. Βγήκα για να ξεσκάσω αλλά ξέρεις τι, βόλτα με τη μηχανή κάνω. Φοράω κράνος, είμαι στον ανοιχτό αέρα και όχι στο λεωφορείο, δεν διασπείρω κάποιον ιό τρελαμένος είμαι και βγήκα να ξελασκάρω."

    Ε ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΡΟΜΠΟΚΟΠ και δε σκαμπαζει κι έτσι...θα τη φας την κλήση σου αλλά ρε αδερφέ. Δεν δίνω και πάνω από 1% πιθανότητα να την πάθεις.
    Αρκεί να είσαι προβλεπέ, με το κράνος σου, το τζάκετ σου, τον εξοπλισμό σου. Να μην πουλάς τουπέ και να μη βαράς κόφτες μπροστά τους. Έχε ένα μηνυμα στο κινητο και μια ταυτότητα και κατ'εμέ είσαι κομπλέ.

    Άντε και καλές βόλτες

  5. #65
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.461
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Engelados Προβολή μηνύματος
    Εγώ παιδιά σα νέος οδηγός στο χώρο της μοτοσικλέτας και με την πρώτη μου μηχανή να γίνεται δικιά μου λίγο πριν το 2ο Lockdown δεν υπήρχε ποτέ η παραμικρή π ε ρ ί π τ ω σ η να κάτσω να τη βλέπω.
    Έχω μαζέψει φίλους και γνωστούς ο ένας στη μια άκρη της Αθήνας ο άλλος στην άλλη και ανάλογα πάω προς τον έναν ή προς τον άλλο για "παροχή βοήθειας", ή κάθε φορά που πάω για "ψώνια" φροντίζω να κλέψω και λιγάκι.

    Έχω πάει και Σούνιο κανα 2-3 φορές πρόσφατα που είχε και ωραίο καιρό. Ούτε με σταμάτησε ούτε με κοίταξε ποτέ κανείς...και περνάω και απ' το κέντρο για τις περισσότερες διαδρομές.

    Όπως το βλέπω εγώ ?
    1ον Το να σε σταματήσουν, ακόμα κι αν κανεις μαλακιλίκια, είναι δύσκολο. Το 80% των οργάνων βαριέται και καταργιέται ήδη την αγγαρεία που του φορτώσανε.
    2ον Αν σε σταματήσουν (σπάνιο) το πολύ πολύ να σου ζητήσουν να δουν μια ταυτότητα και ένα δίπλωμα...ΙΣΩΣ και το ένα μήνυμα ,έτσι, για το τυπικό.
    3ον Αν καταφέρεις να είσαι τόσο γκαντέμης που έπεσες σε αστυνόμο "σαίνη" και αρχίσει να κολλάει στις λεπτομέρειες του λές και την αλήθεια "Ρε φίλε ΟΚ. με έπιασες. Βγήκα για να ξεσκάσω αλλά ξέρεις τι, βόλτα με τη μηχανή κάνω. Φοράω κράνος, είμαι στον ανοιχτό αέρα και όχι στο λεωφορείο, δεν διασπείρω κάποιον ιό τρελαμένος είμαι και βγήκα να ξελασκάρω."

    Ε ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΡΟΜΠΟΚΟΠ και δε σκαμπαζει κι έτσι...θα τη φας την κλήση σου αλλά ρε αδερφέ. Δεν δίνω και πάνω από 1% πιθανότητα να την πάθεις.
    Αρκεί να είσαι προβλεπέ, με το κράνος σου, το τζάκετ σου, τον εξοπλισμό σου. Να μην πουλάς τουπέ και να μη βαράς κόφτες μπροστά τους. Έχε ένα μηνυμα στο κινητο και μια ταυτότητα και κατ'εμέ είσαι κομπλέ.

    Άντε και καλές βόλτες
    Σωστός!

  6. #66
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Engelados Προβολή μηνύματος
    Εγώ παιδιά σα νέος οδηγός στο χώρο της μοτοσικλέτας και με την πρώτη μου μηχανή να γίνεται δικιά μου λίγο πριν το 2ο Lockdown δεν υπήρχε ποτέ η παραμικρή π ε ρ ί π τ ω σ η να κάτσω να τη βλέπω.
    Έχω μαζέψει φίλους και γνωστούς ο ένας στη μια άκρη της Αθήνας ο άλλος στην άλλη και ανάλογα πάω προς τον έναν ή προς τον άλλο για "παροχή βοήθειας", ή κάθε φορά που πάω για "ψώνια" φροντίζω να κλέψω και λιγάκι.

    Έχω πάει και Σούνιο κανα 2-3 φορές πρόσφατα που είχε και ωραίο καιρό. Ούτε με σταμάτησε ούτε με κοίταξε ποτέ κανείς...και περνάω και απ' το κέντρο για τις περισσότερες διαδρομές.

    Όπως το βλέπω εγώ ?
    1ον Το να σε σταματήσουν, ακόμα κι αν κανεις μαλακιλίκια,






    είναι δύσκολο. Το 80% των οργάνων βαριέται και


    καταργιέται ήδη την αγγαρεία που του φορτώσανε.
    2ον Αν σε σταματήσουν (σπάνιο) το πολύ πολύ να σου ζητήσουν να δουν μια ταυτότητα και ένα δίπλωμα...ΙΣΩΣ και το ένα μήνυμα ,έτσι, για το τυπικό.
    3ον Αν καταφέρεις να είσαι τόσο γκαντέμης που έπεσες σε αστυνόμο "σαίνη" και αρχίσει να κολλάει στις λεπτομέρειες του λές και την αλήθεια "Ρε φίλε ΟΚ. με έπιασες. Βγήκα για να ξεσκάσω αλλά ξέρεις τι, βόλτα με τη μηχανή κάνω. Φοράω κράνος, είμαι στον ανοιχτό αέρα και όχι στο λεωφορείο, δεν διασπείρω κάποιον ιό τρελαμένος είμαι και βγήκα να ξελασκάρω."

    Ε ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΡΟΜΠΟΚΟΠ και δε σκαμπαζει κι έτσι...θα τη φας την κλήση σου αλλά ρε αδερφέ. Δεν δίνω και πάνω από 1% πιθανότητα να την πάθεις.
    Αρκεί να είσαι προβλεπέ, με το κράνος σου, το τζάκετ σου, τον εξοπλισμό σου. Να μην πουλάς τουπέ και να μη βαράς κόφτες μπροστά τους. Έχε ένα μηνυμα στο κινητο και μια ταυτότητα και 300 ευρω στον λογαριασμο σου και κατ'εμέ είσαι κομπλέ.

    Άντε και καλές βόλτες
    fixed
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    Άδικο δεν έχεις
    Όποιον κι αν ρωτήσεις θα σου πει κάποια προσωπική δικαιολογια-παραθυρακι
    Ο καθένας μόνος του δίκιο θάχει αλλά όλοι μαζί θα παραβιάζουμε τον -οποιο- νόμο από λίγο
    Και νομίζω ότι αυτό είναι το βασικότερο πρόβλημα της κοινωνίας μας διαχρονικά
    Και ένα μεγάλο βαρίδι ταυτόχρονα......
    (Κι εγώ παραβιάζω για τους δικούς μου λόγους)

  8. #68
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Κανω καθημερινά, λόγω δουλειάς, από 30-80 χλμ την μέρα μέσα στην πόλη, από την πρώτη μέρα του Lockdown. Αν εξαιρέσεις την πρώτη εβδομάδα που με σταμάτησαν 2 φορές, πλέον δεν ασχολούνται ούτε οι αστυνομικοί εκτός και αν υπάρχουν κάμερες της τηλεόρασης. Ποιον από όλους να σταματήσουν όταν σε αυτό το lockdown καθημερινά οι δρόμοι ήταν γεμάτοι οχήματα. Καμμιά σχέση με το πρώτο του Μαρτιου οπου δεν έβλεπες αυτοκίνητο στο δρόμο.
    Παράδειγμα από Μενίδι, Κηφισία, Αλεξάνδρας, Λιοσίων
    https://www.youtube.com/watch?v=8P3SKWjoAPE
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  9. #69
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Κανω καθημερινά, λόγω δουλειάς, από 30-80 χλμ την μέρα μέσα στην πόλη, από την πρώτη μέρα του Lockdown. Αν εξαιρέσεις την πρώτη εβδομάδα που με σταμάτησαν 2 φορές, πλέον δεν ασχολούνται ούτε οι αστυνομικοί εκτός και αν υπάρχουν κάμερες της τηλεόρασης. Ποιον από όλους να σταματήσουν όταν σε αυτό το lockdown καθημερινά οι δρόμοι ήταν γεμάτοι οχήματα. Καμμιά σχέση με το πρώτο του Μαρτιου οπου δεν έβλεπες αυτοκίνητο στο δρόμο.
    Παράδειγμα από Μενίδι, Κηφισία, Αλεξάνδρας, Λιοσίων
    https://www.youtube.com/watch?v=8P3SKWjoAPE
    Οπως ακριβος τα λες είναι φίλε μου.
    Και τώρα θέλουν να ανοίξουν τα πάντα, το μήνυμα μας μαρανε που θέλουν να στέλνουμε.
    Dankannn

    CBR 600F THE BEST

  10. #70
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Αλλο ένα παραμιλητό μέσα στο κράνος οδηγόντας στην πόλη

    https://www.youtube.com/watch?v=-LSbIBqR3F4
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  11. #71
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    προσωπικά θεωρώ ότι με το lockdown δεν έχεις και κάπου να καταλήξεις όταν κινείσαι γύρω γύρω
    να κάτσεις για έναν καφέ ένα φαγητό , κάτι ανθρώπινο τελοσπάντων . Τουλάχιστον στην επαρχία
    είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα για να μετακινηθείς αλλά δεν έχεις που να κάτσεις . Αθήνα και στις
    μεγάλες πόλεις δεν ξέρω τι κάνει ο κόσμος γενικά .
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  12. #72
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Εγω πάντως με πραγματικό κίνδυνο για 300αρι την Κυριακή δεν άντεξα, δεν την πάλευα άλλο. Βγήκα για μια βόλτα Μαραθωνα, Μεσογεια έτσι πάνω στην τρέλα μου. Συναντησα πραγματικα πολλά περιπολικά αλλά κανείς δεν ασχολιόταν. Το μεγαλύτερο πέσιμο που είδα ήταν όταν βγαίνοντας από Αττική Οδό δεξιά ήταν σταματημένα 6 περιπολικά. Σκέφτηκα πως εδώ την κάτσαμε. Την ώρα που είμαι στο φανάρι, ανοίγουν τις πόρτες και βγαίνουν έξω...και απλώνουν τα σουβλάκια πάνω στο καπώ ενός περιπολικού...

    https://youtu.be/VOpiPAcwZzc
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  13. #73
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/08/2020
    Μηνύματα
    17
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    Εγω πάντως με πραγματικό κίνδυνο για 300αρι την Κυριακή δεν άντεξα, δεν την πάλευα άλλο. Βγήκα για μια βόλτα Μαραθωνα, Μεσογεια έτσι πάνω στην τρέλα μου. Συναντησα πραγματικα πολλά περιπολικά αλλά κανείς δεν ασχολιόταν. Το μεγαλύτερο πέσιμο που είδα ήταν όταν βγαίνοντας από Αττική Οδό δεξιά ήταν σταματημένα 6 περιπολικά. Σκέφτηκα πως εδώ την κάτσαμε. Την ώρα που είμαι στο φανάρι, ανοίγουν τις πόρτες και βγαίνουν έξω...και απλώνουν τα σουβλάκια πάνω στο καπώ ενός περιπολικού...

    https://youtu.be/VOpiPAcwZzc

  14. #74
    Κοντινή βολτα με φιλους .
    Οσοι ηταν εκει ,μπορουν να κανουν τάγκ απο μονοι τους
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20200927_101135.jpg 
Προβολές:	139 
Μέγεθος:	50,7 KB 
ID:	425095

  15. #75
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Ολη αυτή η κλεισούρα με έχει κάνει και σκέφτομαι πολύ. Περισσότερο απ' όσο χρειάζεται για να είμαι καλά. Παρ'όλα αυτά βλέπω λάθη μου και προσπαθώ να τα διορθώσω (αν διορθώνονται). Το ζήτημα είναι ότι μετά νιώθω καλά. Βολτάρετε και μην χαλιέστε για τίποτα, γιατί χάνουμε στιγμές που δεν έρχονται πίσω.

    https://youtu.be/eHSqSdzLuk0
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

Σελίδα 5 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. vstrom στρωσιμο και βολτα
    από cosini στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/06/2009, 21:08
  2. Συνάντηση και βόλτα κατόχων Cbf 250
    από koupepes_13 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2009, 20:44
  3. Σήμερα το βράδυ μπύρα και βόλτα με τους Θεσσαλονικείς...
    από Tropeas στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 18:12
  4. Και Live και Βόλτα
    από kawashark στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/04/2006, 18:43
  5. Κυριακάτικη βόλτα συνέχεια και εντυπώσεις....
    από periklisk στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2004, 17:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF