Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: Τα βουνά που ανεβαίνει ο Billy84

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.455

    Τα βουνά που ανεβαίνει ο Billy84

    Μου ήρθε μια φλασιά το πρωί που ερχόμουν στην δουλειά και το κοινοποιώ.
    Δεν θα ήταν ωραίο να συγκεντρωθούν οι αναρριχήσεις του billy84 στα βουνά της χώρας μας, σε ένα ξεχωριστό τμήμα του φόρουμ? Πέρα από ότι είναι μια πολύ ξεχωριστή προσπάθεια, είναι και ένας θησαυρός γνώσεων για όποιον θέλει να κάνει είτε διαδρομές από τις περιοχές, είτε να κάνει ορειβασία.
    Φυσικά, αν συμφωνεί ο ίδιος ο Billy84 και αν μπορεί η διαχείρηση να το φτιάξει.
    Αυτά, καλημέρα!
    Βασανισμένη μηχανόβια ψυχή...

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Καλημέρα φίλε και σε ευχαριστώ για οτι έγραψες.

    Θα μπορούσε να δημιουργηθεί μια υποενότητα στα ταξιδιωτικά που θα περιλαμβάνει κυρίως εξορμήσεις που έχουν να κάνουν με βουνά.Εγώ μια χαρά ιδέα το βρίσκω αρκεί όμως να μην προσωποποιηθεί,δηλαδή δεν θα μου άρεσε να ανοιχτεί μια ολόκληρη ενότητα που θα ανεβάζω μόνο έγω εκεί αλλά ιδανικό θα ήταν να υπάρχει συμμετοχή και απο άλλα παιδιά.Αν σε μια ενότητα υπάρχουν μόνο δικά μου θέματα νομίζω θα χτυπάει λίγο άσχημα στο μάτι.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  3. #3
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    455
    Για αρχή θα μπορουσες να κανεις ένα θέμα το οποίο μπορουν οι mod να κανουν sticky, το οποίο θα ειναι σαν index στα άλλα θεματα που έχεις ανοίξει γιατι πραγματικά ειναι πάρα πολλα!

    Καθε φορα που θα κανεις ενα νεο θέμα με μια νεα εκδρομη, απλα θα ανανεώνεις και το index

    π.χ.


    Δαλματία-Κεντρική Ευρώπη-Βαλκάνια 2016
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=159522

    Κίρφη(1560m)-Ρωμαϊκές Σαρκοφάγοι-Γεννημάκια 6-12-2020
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=159509

  4. #4
    Μέλος
    Εγγραφή
    07/04/2020
    Μηνύματα
    66
    Καλησπέρα στην ομάδα,

    συμφωνώ και εγώ απόλυτα.
    Πρέπει να βοηθήσετε και εμάς τους νέους στο άθλημα ώστε να βρίσκουμε ωραία μέρη να επισκεφτούμε με τη μηχανή μας και τη παρέα μας.
    Και στο κάτω κάτω, έχω κάνει τόσους σελιδοδείκτες με θέματα του billy84, καλύτερα να κάνω μόνο έναν που θα τα έχει όλα :P

    Καλή συνέχεια σε όλους!

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PapaDDoS Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα στην ομάδα,

    συμφωνώ και εγώ απόλυτα.
    Πρέπει να βοηθήσετε και εμάς τους νέους στο άθλημα ώστε να βρίσκουμε ωραία μέρη να επισκεφτούμε με τη μηχανή μας και τη παρέα μας.
    Και στο κάτω κάτω, έχω κάνει τόσους σελιδοδείκτες με θέματα του billy84, καλύτερα να κάνω μόνο έναν που θα τα έχει όλα :P

    Καλή συνέχεια σε όλους!


    Σε ευχαριστώ φίλε μου να είσαι καλά.

    Μιας και είσαι νέος στο άθλημα οφείλω να σε συμβουλευσω οι εξορμήσεις σου να γίνονται με παρέα.Και εννοείται προτείνω σε όλους να μην πηγαίνουν ποτέ μόνοι στα βουνά.Εγώ δυστυχώς δεν έχω επιλογή καθώς η ιδιαιτερότητα του συγκεκριμένου σπορ με τη συχνότητα που γίνεται δεν μου αφήνει περιθώρια.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  6. #6
    Μέλος
    Εγγραφή
    07/04/2020
    Μηνύματα
    66
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Σε ευχαριστώ φίλε μου να είσαι καλά.

    Μιας και είσαι νέος στο άθλημα οφείλω να σε συμβουλευσω οι εξορμήσεις σου να γίνονται με παρέα.Και εννοείται προτείνω σε όλους να μην πηγαίνουν ποτέ μόνοι στα βουνά.Εγώ δυστυχώς δεν έχω επιλογή καθώς η ιδιαιτερότητα του συγκεκριμένου σπορ με τη συχνότητα που γίνεται δεν μου αφήνει περιθώρια.
    Να σαι καλά και εσύ και να συνεχίσεις τις βόλτες σου.
    Πάντα με παρέα, τόσο για το πρακτικό κομμάτι όσο και γιατί προσωπικά το απολαμβάνω καλύτερα.

    Till we travel again!

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2005, 16:09
  2. Τα bering που ειπα σε μερικους...
    από ireneepi στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2005, 16:23
  3. Απαντήσεις: 97
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2004, 13:03
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 17/02/2004, 15:26
  5. Τα τραίνα που φύγαν..
    από wizard στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/02/2004, 16:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF