Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 84

Θέμα: το καλυτερο 400cc scooter ?

  1. #31
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2021
    Μηνύματα
    75
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mr_Overdose Προβολή μηνύματος
    Οι μηχανικοί της SYM πέτυχαν μείωση του βάρους κατά 18,5% σε σχέση με την προηγούμενη δομική μονάδα, χωρίς παραχωρήσεις σε θέματα ακαμψίας και στιβαρότητας

    ΒΑΡΟΣ (ΠΛΗΡΕΣ ΥΓΡΩΝ):215
    νταξει απλα κλαιω
    Πραγματικά....Μήπως ξέρεις ποσό ζύγιζε το προηγούμενο μοντέλο; (Γιατί και εγώ τώρα κλαίω)

  2. #32
    Μέλος
    Εγγραφή
    20/08/2020
    Μηνύματα
    80
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dimitris5940 Προβολή μηνύματος
    Πραγματικά....Μήπως ξέρεις ποσό ζύγιζε το προηγούμενο μοντέλο; (Γιατί και εγώ τώρα κλαίω)
    Δεν με νοιαζει φιλε μου ποσο ζυγιζε το προηγουμενο μοντελο, τα 215 παντος δεν είναι παρηγορια!

  3. #33
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2021
    Μηνύματα
    75
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mr_Overdose Προβολή μηνύματος
    Οι μηχανικοί της SYM πέτυχαν μείωση του βάρους κατά 18,5% σε σχέση με την προηγούμενη δομική μονάδα, χωρίς παραχωρήσεις σε θέματα ακαμψίας και στιβαρότητας

    ΒΑΡΟΣ (ΠΛΗΡΕΣ ΥΓΡΩΝ):215
    νταξει απλα κλαιω
    Μήπως κατά τύχη γνωρίζεις ποσό ζύγιζε πλήρες το προηγούμενο μοντέλο; (Μάλλον μας έπιασαν παρέα τα κλάμματα....) Yamaha Xmax 400 212 kg. , kymco xciting s400 214kg...(τώρα κλαίω περισσότερο γιατί δε μπορώ να βρω σκούτερ 400cc κάτω από 210 κιλά πλήρες υγρών)Αν μου βρεις φίλε κάποιο το πήρα αμέσως!!!
    Τελευταία τροποποίηση από Dimitris5940; 07/03/2021 στις 15:58.

  4. #34
    Μέλος
    Εγγραφή
    20/08/2020
    Μηνύματα
    80
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dimitris5940 Προβολή μηνύματος
    Μήπως κατά τύχη γνωρίζεις ποσό ζύγιζε πλήρες το προηγούμενο μοντέλο; (Μάλλον μας έπιασαν παρέα τα κλάμματα....)
    Δεν ειναι δυσκολο φιλε μου αν κανεις την πραξη να βρεις ποσο ζυγιζε το προηγουμενο αλλα οταν το honda forza 350 ζυγιζει γεμάτο 184kg εεεε δεν το λες και τεχνολογικο επιτευγμα το sym στα 215....μαλλον βαρκα στο γυαλο το λες...και απ'οτι βλεπω με τιμη στα 6300 μαλλον θα παει απατο με τα 215 κιλα του!

  5. #35
    Μέλος
    Εγγραφή
    20/08/2020
    Μηνύματα
    80
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dimitris5940 Προβολή μηνύματος
    Μήπως κατά τύχη γνωρίζεις ποσό ζύγιζε πλήρες το προηγούμενο μοντέλο; (Μάλλον μας έπιασαν παρέα τα κλάμματα....) Yamaha Xmax 400 212 kg. , kymco xciting s400 214kg...(τώρα κλαίω περισσότερο γιατί δε μπορώ να βρω σκούτερ 400cc κάτω από 210 κιλά πλήρες υγρών)Αν μου βρεις φίλε κάποιο το πήρα αμέσως!!!
    Και ποιος ειπε οτι θεωρω ελαφρυτερα αυτα που ανεφερες

  6. #36
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2021
    Μηνύματα
    75
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teo_g7 Προβολή μηνύματος
    Ναι το διαβάσαμε το δελτίο τύπου, σε αυτό που ρώτησα δεν απαντάς.
    Φίλε μου δεν είναι το δελτίο τύπου είναι προσωπική εμπειρία,αν αυτό δεν κατάλαβες..και ναι έχει tcs...όπως το ΗOnda Forza 350 euro5,όπως και το Kymco downtown 350 euro4,και πιθανόν και αλλά... FYI

  7. #37
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2021
    Μηνύματα
    75
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mr_Overdose Προβολή μηνύματος
    Και ποιος ειπε οτι θεωρω ελαφρυτερα αυτα που ανεφερες
    Έχω λίγο χρόνο ακόμη,δεν βγήκαν ακόμη πινακίδες....
    Δεν μου βρίσκεις όμως κάποια 400αρι ελαφρύτερο....

  8. #38
    Μέλος
    Εγγραφή
    20/08/2020
    Μηνύματα
    80
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dimitris5940 Προβολή μηνύματος
    Δεν μου βρίσκεις όμως κάποια 400αρι ελαφρύτερο....
    Ktm 390 adventure 154kg σου κανει;
    για να τελειωνουμε με το θεμα μπας και καταλαβεις τι πρεπει να αγορασεις!!!

  9. #39
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2021
    Μηνύματα
    75
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mr_Overdose Προβολή μηνύματος
    Δεν ειναι δυσκολο φιλε μου αν κανεις την πραξη να βρεις ποσο ζυγιζε το προηγουμενο αλλα οταν το honda forza 350 ζυγιζει γεμάτο 184kg εεεε δεν το λες και τεχνολογικο επιτευγμα το sym στα 215....μαλλον βαρκα στο γυαλο το λες...και απ'οτι βλεπω με τιμη στα 6300 μαλλον θα παει απατο με τα 215 κιλα του!
    Δεν χρειάζεται να σπαζοκεφαλιά ζεις με πράξεις...Τα δεδομένα μιλούν μόνα τους...Ρίξε μόνο μια μάτια και θα καταλάβεις κάλε μου φίλε...
    Τα 50 επιπλέον κυβικά του κινητήρα μη τα κάνουμε γαργάρα....και ποιος είπε ότι πλήρες υγρών το ΗοOndaatje ζυγίζει 184; Που το είδες αυτό; Τα λαμόγια της ΗOndaatje που χρεώνουν τα άντερα τους για ανταλλακτικά και σέρβις πουθενά μα πουθενά δεν το διευκρινίζουν...Δεν πειράζει όμως ας πάει άπατο τo Sym...

  10. #40
    Μέλος
    Εγγραφή
    20/08/2020
    Μηνύματα
    80
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dimitris5940 Προβολή μηνύματος
    Τα 50 επιπλέον κυβικά του κινητήρα μη τα κάνουμε γαργάρα....και ποιος είπε ότι πλήρες υγρών το ΗοOndaatje ζυγίζει 184; Που το είδες αυτό; Τα λαμόγια της ΗOndaatje που χρεώνουν τα άντερα τους για ανταλλακτικά και σέρβις πουθενά μα πουθενά δεν το διευκρινίζουν...Δεν πειράζει όμως ας πάει άπατο τo Sym...
    Ελα αστα αυτα τωρα σου βρηκα μηχαναρα και δεν θα χρειαζεσαι και αγκυρα για να το σταματησεις ουτε να εισαι σφιχτερ για να το κουμανταρεις ουτε συν 500 ευρω για αναρτησεις που θα θελει με την μια ο τιτανικος σου γιατι θα πηγαίνει βαρκα γυαλό! Ουτε βαριατορ ουτε @@@δατορ, βαζεις το κλειδι κ φευγεις. Πας και χωμα αμα λαχει ναουμ

  11. #41
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2021
    Μηνύματα
    75
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mr_Overdose Προβολή μηνύματος
    Ktm 390 adventure 154kg σου κανει;
    για να τελειωνουμε με το θεμα μπας και καταλαβεις τι πρεπει να αγορασεις!!!
    Είμαστε πολύ μακριά....Εγώ μιλάω για Monica Bellucci και εσυ για Γεωργία Βασιλειαδου,Αθηνα Μερτυρη και Ταΰγετη...
    Γούστα απόλυτα σεβαστά είναι αυτα

  12. #42
    Μέλος
    Εγγραφή
    20/08/2020
    Μηνύματα
    80
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dimitris5940 Προβολή μηνύματος
    Είμαστε πολύ μακριά....Εγώ μιλάω για Monica Bellucci και εσυ για Γεωργία Βασιλειαδου,Αθηνα Μερτυρη και Ταΰγετη...
    Γούστα απόλυτα σεβαστά είναι αυτα
    Ποιο πολυ για τραβελι απο ταυλανδι μου κανει να πω την αληθεια και ειναι και άσχημα εκει τα τραβελια παναθεματα!αλλα οπως λες κεσυ τα γουστα ειναι απολυτα σεβαστα! Εμενα παντος τα τραβελια δεν μου αρεσουν!

  13. #43
    VR 46 Το avatar του/της Akalestos
    Εγγραφή
    23/01/2018
    Μηνύματα
    450
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mr_Overdose Προβολή μηνύματος
    Ktm 390 adventure 154kg σου κανει;
    για να τελειωνουμε με το θεμα μπας και καταλαβεις τι πρεπει να αγορασεις!!!
    Φιλε μου το θεμα λεει για 400αρι σκουτερ.Σε ρωταει ο ανθρωπος ποιο εχεις βρει σε αυτη τη κατηγορια με λιγοτερα κιλα και του απαντας και του λες για μοτοσυκλετα.Με απλα λογια αυτο που απαντας ειναι ΑΚΥΡΟ.Ως προς το θεμα τωρα.Αν εχεις καποια αλλη αποψη επι του θεματος σχετικη πες την,αν παλι δε σου αρεσει το θεμα μη γραφεις, αν παλι δε σου αρεσουν τα σκουτερ απλα δεν απαντας.Το να απαντας ομως σε ενα σκουτεροθεμα με παρε μηχανη δεν ωφελει νομιζω.

    Υ.γ βλεπω μερικοι βγαζετε χολη στον ανθρωπο που καταφερε κι αγοραζει καινουριο δικυκλο οτι κι αν ειναι αυτο ειτε μηχανη ειτε σκουτερ.. Κρυψτε ρε λιγο τη χολη σας ελεος σας πηραν χαμπαρι και οι πετρες! Ο αλλος λεει τι ωφελει το Traction σε σκουτερ.. ετσι θα το παμε δλδ,καθε νεα τεχνολογια που βγαινει και ειδικα τεχνολογια για ασφαλεια θα τη κραζουμε? Και στη συγκεκριμενη περιπτωση επειδη προκειται για σκουτερ? Δλδ αν αντι για σκουτερ ειχες μηχανη 400 κυβικων εκει τι θα ελεγες, ναι μια χαρα ειναι το TCS ?

    Δλδ ελεος μερικοι εδω μεσα!

    @Mr Overdose και μενα μ αρεσε πολυ το ΚΤΜ αλλα αλλη κουβεντα αυτη.

  14. #44
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2021
    Μηνύματα
    75
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	52802606-6767-4E00-B91F-904674484256.jpeg 
Προβολές:	111 
Μέγεθος:	68,7 KB 
ID:	426151
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dimitris5940 Προβολή μηνύματος
    Είμαστε πολύ μακριά....Εγώ μιλάω για Monica Bellucci και εσυ για Γεωργία Βασιλειαδου,Αθηνα Μερτυρη και Ταΰγετη...
    Γούστα απόλυτα σεβαστά είναι αυτα
    Και το KTM 390 adventure τώρα εσυ το θεωρείς σκούτερ;
    Γιατί για σκούτερ μιλάμε..... Αν σε ενδιαφέρει έχω και μια BMW 1600 GT MY 2019....αλλά μάλλον και εκεί δε σε βρίσκωΚάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	52802606-6767-4E00-B91F-904674484256.jpeg 
Προβολές:	111 
Μέγεθος:	68,7 KB 
ID:	426151

  15. #45
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2021
    Μηνύματα
    75
    Τι να πούμε κάλε μου φίλε....Και McLaren Senna να αγόραζα πάλι θα έλεγαν ότι είναι χαμηλή και δε μπορείς να μπεις... Τέλος πάντων...όλες οι απόψεις είναι καλοδεχούμενες...έτσι πρέπει να αισθανόμαστε και να λειτουργούμε...

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Το καλύτερο παπί
    από COSMIC στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2008, 17:39
  2. το καλύτερο ανέκδοτο του κόσμου!
    από milaber στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 71
    Τελευταίο μήνυμα: 11/01/2005, 19:47
  3. το καλύτερο.....
    από free rider στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2004, 13:09
  4. το καλυτερο αντιστρες, μονο για αντρες
    από dimitris74 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2004, 17:53
  5. Το Καλυτερο Ανεκδοτο Ολων
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2003, 14:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF