Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: V strom 650 2008-2012

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/04/2020
    Μηνύματα
    11

    V strom 650 2008-2012

    Καλώς σας βρήκα φίλοι και καλή χρονιά! Έπειτα από 10 χρόνια στον κόσμο των σκούτερ και συγκεκριμένα yamaha xmax 250 αποφάσισα να περάσω στον κόσμο της μοτοσυκλέτας..είμαι 1.80 ύψος και 84 κιλά και έχω καταλήξει ουσιαστικά στη v strom
    650 μεταχειρισμένηη στα μοντέλα σε αυτό το εύρος της 4ετιας..η χρήση είναι ουσιαστικά βόλτες έξω από την πόλη και ταξιδακια καθότι η δουλειά 1.5 χλμ από το σπίτι δλδ ελάχιστη χρήση στη πόλη.το μόνο που με φοβίζει είναι μην πάρω μεταχειρισμένη μηχανή και μου βγάλει ένα κάρο θέματα..τι θα πρέπει να προσέξω?να εδώ το νου μου?

  2. #2
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.078
    Αν δεν ασχολείσαι, βρες πρώτα το μηχανικό που σε βολεύει και ζήτησε του να την ελέγξει.
    Κατα τα άλλα, όπως θα βρεις και σε αντίστοιχα θέματα, ελέγχεις κάθε τι που βλέπεις: διαρροές, εκδορές, πρόχειρες επεμβάσεις, το είδος του μοτοσυκλετιστή
    που την είχε κ.λπ.

  3. #3
    Συγγενής μου αγόρασε καινούριο Yamaha σκούτερ (3τροχο 300cc) προ ημερών και θα βγάλει το Vstrom 650 προς πώληση.

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/04/2020
    Μηνύματα
    11
    Μια ερώτηση παιδιά..σε vstrom μοντέλο 08-12 μπορούμε να αλλάξουμε ταμπλό να μπει ηλεκτρονικό κοντέρ?

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF