Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 59

Θέμα: Σωματική διάπλαση και πρώτη μηχανή

  1. #31
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Πάρε το φθηνό γιατί θα το ρίξεις. Είναι και αυτό μια άποψη. Noted.

    Γενικά δεν καταλαβαίνω γιατί δυσκολεύεσαι να αντιληφθείς την έννοια το μαζεύω γνώμες. Από όλους. Και αυτό φαίνεται και από το τελείως άστοχο ps.

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.254
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    Πάρε το φθηνό γιατί θα το ρίξεις. Είναι και αυτό μια άποψη. Noted.

    Γενικά δεν καταλαβαίνω γιατί δυσκολεύεσαι να αντιληφθείς την έννοια το μαζεύω γνώμες. Από όλους. Και αυτό φαίνεται και από το τελείως άστοχο ps.
    Οτι θα το ρίξεις θα το ρίξεις,μα στατικος μα εν κινήσει μα απο φρένα μα γιατι ξεχασες το δισκοκλειδο πάνω και πηγες να ξεκινήσεις για ένα κάρο λογους.
    Ολοι έχουμε μια ψιλοπτώση η και περισσοτερες στο ενεργητικό μας

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.748
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    --Πετρο θα παρω μηχανη.
    --Ηξερα οτι θα κανεις μαλακια. Εισαι νούμπης. Ποια θα παρεις?
    --Την Α ή την Β.
    --Δεν σου ειπα οτι θα κανεις μαλακια? Θα παω να τις δω και εγω για να σου πω.
    Και πηγε. Και μου είπε. Και με βοήθησε.
    Χασίσια
    ---Ρε συ Πέτρο, δεν ξέρω ποιά από τις δύο να διαλέξω. Και οι δυο μου αρέσουν.
    ---Ποιές ρε; Για πε
    ---Και η Σίσσυ μου αρέσει και η Βασούλα.
    ---Ρε συ η μια είναι ψηλή, γυμνασμένη, βυζαρού, η άλλη είναι κοντούλα, μικροκαμωμένη, ομορφούλα, τσαχπινούλα, πως μπορεί να σου αρέσουν τόσο διαφορετικές;
    ---Δεν ξέρω, μου αρέσουν και οι δύο
    ---Καλά μείνε ήσυχος, θα πάω εγώ να τις δοκιμάσω και τις δύο και θα σου πω
    ---Ουφ, ευχαριστώ ρε, είσαι φίλος.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  4. #34
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.059
    Ολοι σε ζηλευουν ρε μπαγασα γιατι ειναι πτωχαντζες,και ΔΕΝ μπορουν να αγορασουν ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ
    ΑΓΟΡΑΣΕ οτι σου γουσταρει περισσοτερο,ουτως η αλλως η διαφορα μεταξυ τους ειναι μικρη.
    Προσεχε 2 φορες λογω απειριας,και ολα θα πανε καλα.
    Καλα χιλιομετρα,και να ξερεις οτι το φροντιζεις και το αγαπας,θα στο ανταποδωσει
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    623
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    Πάρε το φθηνό γιατί θα το ρίξεις. Είναι και αυτό μια άποψη. Noted.

    Γενικά δεν καταλαβαίνω γιατί δυσκολεύεσαι να αντιληφθείς την έννοια το μαζεύω γνώμες. Από όλους. Και αυτό φαίνεται και από το τελείως άστοχο ps.
    Γιατι εσυ που αγοραζεις την πρωτη σου μοτοσυκλετα δεν εχεις καμια ιδεα για το πως θα σου φανει αυτη μετα. Δεν ξερεις αν και ποσο θα σε βολεψει σε αυτο που θες να κανεις. Πολλες φορες η πρωτη μας επιλογη δεν μας ταιριαξε και το πλησιασαμε στην δευτερη ή το βρηκαμε στην τριτη.

    Για παραδειγμα, αγορασα την πρωτη μου μηχανη καινουργια και την εριξα τον πρωτο μηνα το οποιο με πονεσε. Επισης την κρατησα 14 μηνες και εχασα χρηματα. ΑΝ ειχα παρει μεταχειρη, θα εχανα λιγοτερα χρηματα στην αγοραπωλησια και στο κοστος της επισκευης.
    Ξερω ανθρωπους που δεν πηγαν πανω απο 2-3 μεγαλες βολτες εκτος πολης γιατι ζεσταινονταν, τους ενοχλουσε ο αερας, τα εντομα, κλπ παροτι γι' αυτο την αγορασαν. Η μοτο πουληθηκε συτομα και εγινε παπι για καθε μερα.
    Μπορω να σου λεω συνεχως παραδειγματα....

    Για να καταληξω, η γνωμη αυτου που οδηγει χρονια, εχει εμπειρια, και αρκετες αλλαγες μοτο, εκφραζει αυτον περισσοτερο και οχι εσενα. Σου λεει αυτος τι θα εκανε. Αλλα εσυ δεν εισαι αυτος. και η επιλογη του δεν ειναι απαραιτητα σωστη για εσενα

  6. #36
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.059
    Επειδη τα παλαια μεταχειρισμενα μοντελλα ΔΕΝ εχουν ABS ,εσυ σαν νεος παρε καινουργιο,που εχει ABS, γιατι ειναι ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ στοιχειο ασφαλείας.
    Ασφαλεια πρωτα απ ολα.
    Τα σιδερα φτιαχνονται τα ΚΟΚΚΑΛΑ δυσκολα ,και αφηνουν κουσουρια.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    Πάρε το φθηνό γιατί θα το ρίξεις. Είναι και αυτό μια άποψη. Noted.

    Γενικά δεν καταλαβαίνω γιατί δυσκολεύεσαι να αντιληφθείς την έννοια το μαζεύω γνώμες. Από όλους. Και αυτό φαίνεται και από το τελείως άστοχο ps.
    Εσυ δυσκολευεσαι να αντιληφθεις οτι αυτα που γραφω ειναι αυτο που ζητας. Γνωμη. Να στο ξανα σπασω αν και στο ειπανε και αλλοι και για ανθρωπος που λες οτι μαζευεις γνωμες δεν φαινεται οτι πραγματικα το κανεις..

    Το "μαζευω γνωμες απο ανθρωπους που εμπιστευομαι" (εν προκειμενω τρεις φιλους μηχανοβιους) το ειπες εσυ. Σου ειπα δεν εχει λογικη τοτε να γραφεις σε δημοσιο φορουμ αφου δεν ξερεις κανεναν οποτε ποιον εμπιστευεσαι? Τελικα αποφασισες να το κανεις "γνωμες απο ολους" οποτε ακυρωνεις τον ιδιο σου τον εαυτο. Ο εγωισμος σου, δεν σου επιτρεπει να παραδεχτεις οτι φασκεις και αντιφασκεις.

    Η μεχρι τωρα δικη σου συμβολη στην μελλοντικη σου μοτοσυκλετα ειναι οτι διαλεξες τι σου αρεσει (σημαντικο δεν λεω αλλα οχι αρκετο). Απο εκει και περα, δεν τα εχεις οδηγησει, αλλοι τα δοκιμασαν για σενα. Επισης δεν εχεις οδηγησει τιποτα γενικοτερα απο οτι λες, εκτος οσων χιλιομετρων εχεις κανει για το διπλωμα. Ο φιλος σου, ο παναβουρ εδω που διαβασες το review του, εγω και οι αλλοι 10-15 που γραψαμε, διαφερουμε μαζι σου σε αυτο. Οτι εχουμε, αλλος περισσοτερο αλλος λιγοτερο, σημαντικα καλυτερη εικονα για το θεμα μοτοσακο.

    Απο την στιγμη που μαζευεις γνωμες, η γνωμη ΜΟΥ ειναι να παρεις το φθηνοτερο απο τα δυο. Εξηγω ξανα. Η μηδενικη σου εμπειρια δεν σου επιτρεπει να ξερεις τι θελεις και τι χρειαζεσαι. Η γνωμη μου βασιζεται στο οτι και εγω, οταν πηρα το πρωτο μου μεγαλο (δικο μου, οχι τι επεφτε στα χερια μου, ουτε τα παπια και λοιπα daxx, dt, ts, που ειχα απο 16 χρονων -επαρχια γαρ-) το πηρα γιατι μου αρεσε εμφανησιακα. Οχι ομως γιατι ηταν αυτο πoυ ηθελα, η χρειαζομουν. Οταν καταλαβα (πολυ συντομα το λαθος) εχασα χρηματα που θα ειχα γλυτωσει αν δεν το ειχα παρει καινουργιο. Επισης για το συγκεκριμενο, οι δυο στατικες πτωσεις και μια φορα που μου το ριξανε, ηταν αρκετες για να πληρωσω επιπλεον γαμησιατικα. Σε τροχαιο που αυτοκινητο παραβιασε στοπ, με αλλο μηχανακι, δεν βγηκε ολικη. Επισκευαστηκε. Ηταν μεταχειρισμενο. Δεν με πονεσε οσο θα με πονουσε αν ηταν καινουργιο και επισκευασμενο.

    Χρηση που θα κανεις. Αν δεν καταληξεις τι θες να κανεις, δεν εχεις ιδεα τι μηχανακι χρειαζεσαι (πολυ πιθανο να μην θες ουτε το 300 ουτε το 500) αλλα παπι η σκουτερ. Η μπουσα. Για να καταληξεις ομως πρεπει να γραψεις χιλιομετρα εντος και εκτος για να δεις τι σου αρεσει να κανεις. Αυτο ειναι loop. Αρα υπαρχει σοβαρο ενδεχομενο να παρεις κατι λαθος. Αν δεν καταλαβαινεις το trιαl end error στα 35 σου, τοτε η πολυ τυχερος ησουν στην ζωη σου μεχρι τωρα, η ολα τα δοκιμαζαν αλλοι για εσενα μεχρι στιγμης

    Απομονωσες και μεταφερεις σαν δικη μου φραση το " παρε το φθηνο γιατι θα το ριξεις".. Ξερεις και μονος σου οτι δεν ειπα αυτο. Αλλα οπως αποφευγεις να απαντησεις σε ολα οσα εγραψα ετσι και σε αυτο. Θα στο ξανα πω. Ο εγωισμος σου δεν σου επιτρεπει να αντιληφθεις οτι ολα τα παραπανω ειναι για να σε βοηθησουν. Απο εμενα και απο καθε εναν που εχει γραψει σε αυτο το νημα.

    Προσωπικα το αφηνω εδω. ευχομαι καλα και ασφαλη χιλιομετρα και παντα ορθιος.
    Quod me nutrit... me destruit.....

  8. #38
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.435
    Να πω και εγώ μια άποψη και κράχτε ελεύθερα μετά.
    Και το 300 και το 500 και κάθε άλλη μοτοσυκλέτα 300-500κε με αυτά τα μοτέρ 2κ,τα πολιτισμένα Ε5 ,τα σκάρτα 45 αλογάκια, σε άτομα σαν τον Μοντι απευθύνονται.
    Για να είμαι πιο σωστός και σε αυτά τα άτομα.
    Το μόνο που μπορεί να σε ζορίσει είναι το βάρος τους,από εκεί και πέρα πάρε όποιο σου αρέσει ,δεν κάνεις επένδυση σε μπιτκοιν,ένα παλιομηχανάκι θα πάρεις να βγάλεις τα γούστα σου
    και να μπεις στον κόσμο των 2 τροχών.
    Από την στιγμή που δεν έχεις καβαλήσει ούτε παπάκι σαν έφηβος και το 300 είναι μια χαρά.Όταν,αν το βαρεθείς πράξε ανάλογα.
    Καλώς ή κακώς οι εμπειρίες δεν αποκτούνται με συμβουλές και βόλτες άλλων ,χρειάζεται να επενδύσεις σε χρόνο και χρήμα ώστε να σχηματίσεις την δικιά σου άποψη.
    Θεωρίες του ''θα χάσω τόσα στην μεταπώληση μετά από 2 χρόνια αν δεν μου κάνει'' τις ακούω βερεσέ ,φυσικά και θα χάσεις χρήμα μέχρι να καταλήξεις στο τι σου ταιριάζει βάση των δυνατοτήτων και των αναγκών σου.
    Από την άλλη τόσος και τόσος κόσμος που στα 18 από το παπάκι πήγε σε 600ρια πιστιάρικα ,όχι αυτά τα μοντέρνα τα κυριλέ ,πως τα κατάφερε ;
    Αυτά ,τίποτα άλλο ,καλές βόλτες Μοντυ με ότι πάρεις τελικά!

    EDIT παίρνεις δίπλωμα και καινούργια μηχανή σύντομα,μην αγχώνεσαι και διασκέδασε το!!!
    ΕΔΙΤ νο2 Εγώ θα έπαιρνα το 500 αν ήμουν 18 ξανά και είχα λεφτά για τέτοια αγορά! Καλύτερα να περισσεύει παρά να λείπει !!!
    Τελευταία τροποποίηση από katsar; 05/07/2021 στις 15:57.
    porca miseria.

  9. #39
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Εσυ δυσκολευεσαι να αντιληφθεις οτι αυτα που γραφω ειναι αυτο που ζητας. Γνωμη. Να στο ξανα σπασω αν και στο ειπανε και αλλοι και για ανθρωπος που λες οτι μαζευεις γνωμες δεν φαινεται οτι πραγματικα το κανεις..

    Το "μαζευω γνωμες απο ανθρωπους που εμπιστευομαι" (εν προκειμενω τρεις φιλους μηχανοβιους) το ειπες εσυ. Σου ειπα δεν εχει λογικη τοτε να γραφεις σε δημοσιο φορουμ αφου δεν ξερεις κανεναν οποτε ποιον εμπιστευεσαι? Τελικα αποφασισες να το κανεις "γνωμες απο ολους" οποτε ακυρωνεις τον ιδιο σου τον εαυτο. Ο εγωισμος σου, δεν σου επιτρεπει να παραδεχτεις οτι φασκεις και αντιφασκεις.

    Η μεχρι τωρα δικη σου συμβολη στην μελλοντικη σου μοτοσυκλετα ειναι οτι διαλεξες τι σου αρεσει (σημαντικο δεν λεω αλλα οχι αρκετο). Απο εκει και περα, δεν τα εχεις οδηγησει, αλλοι τα δοκιμασαν για σενα. Επισης δεν εχεις οδηγησει τιποτα γενικοτερα απο οτι λες, εκτος οσων χιλιομετρων εχεις κανει για το διπλωμα. Ο φιλος σου, ο παναβουρ εδω που διαβασες το review του, εγω και οι αλλοι 10-15 που γραψαμε, διαφερουμε μαζι σου σε αυτο. Οτι εχουμε, αλλος περισσοτερο αλλος λιγοτερο, σημαντικα καλυτερη εικονα για το θεμα μοτοσακο.

    Απο την στιγμη που μαζευεις γνωμες, η γνωμη ΜΟΥ ειναι να παρεις το φθηνοτερο απο τα δυο. Εξηγω ξανα. Η μηδενικη σου εμπειρια δεν σου επιτρεπει να ξερεις τι θελεις και τι χρειαζεσαι. Η γνωμη μου βασιζεται στο οτι και εγω, οταν πηρα το πρωτο μου μεγαλο (δικο μου, οχι τι επεφτε στα χερια μου, ουτε τα παπια και λοιπα daxx, dt, ts, που ειχα απο 16 χρονων -επαρχια γαρ-) το πηρα γιατι μου αρεσε εμφανησιακα. Οχι ομως γιατι ηταν αυτο πoυ ηθελα, η χρειαζομουν. Οταν καταλαβα (πολυ συντομα το λαθος) εχασα χρηματα που θα ειχα γλυτωσει αν δεν το ειχα παρει καινουργιο. Επισης για το συγκεκριμενο, οι δυο στατικες πτωσεις και μια φορα που μου το ριξανε, ηταν αρκετες για να πληρωσω επιπλεον γαμησιατικα. Σε τροχαιο που αυτοκινητο παραβιασε στοπ, με αλλο μηχανακι, δεν βγηκε ολικη. Επισκευαστηκε. Ηταν μεταχειρισμενο. Δεν με πονεσε οσο θα με πονουσε αν ηταν καινουργιο και επισκευασμενο.

    Χρηση που θα κανεις. Αν δεν καταληξεις τι θες να κανεις, δεν εχεις ιδεα τι μηχανακι χρειαζεσαι (πολυ πιθανο να μην θες ουτε το 300 ουτε το 500) αλλα παπι η σκουτερ. Η μπουσα. Για να καταληξεις ομως πρεπει να γραψεις χιλιομετρα εντος και εκτος για να δεις τι σου αρεσει να κανεις. Αυτο ειναι loop. Αρα υπαρχει σοβαρο ενδεχομενο να παρεις κατι λαθος. Αν δεν καταλαβαινεις το trιαl end error στα 35 σου, τοτε η πολυ τυχερος ησουν στην ζωη σου μεχρι τωρα, η ολα τα δοκιμαζαν αλλοι για εσενα μεχρι στιγμης

    Απομονωσες και μεταφερεις σαν δικη μου φραση το " παρε το φθηνο γιατι θα το ριξεις".. Ξερεις και μονος σου οτι δεν ειπα αυτο. Αλλα οπως αποφευγεις να απαντησεις σε ολα οσα εγραψα ετσι και σε αυτο. Θα στο ξανα πω. Ο εγωισμος σου δεν σου επιτρεπει να αντιληφθεις οτι ολα τα παραπανω ειναι για να σε βοηθησουν. Απο εμενα και απο καθε εναν που εχει γραψει σε αυτο το νημα.

    Προσωπικα το αφηνω εδω. ευχομαι καλα και ασφαλη χιλιομετρα και παντα ορθιος.
    Καλα κανεις και το αφήνεις εδω. Δεν υπαρχει επαφή.

    Ο λογος που το αφηνω και εγω είναι γιατι συνεχως ρε φιλε πετάς εξυπναδες επι προσωπικου. Τι εχω κανει εγω στα 35 μου, τι κανω στη ζωη μου με μπαρμπαδιστικο στυλ. Και εισαι μονο 40. Μπορει να ειμαι ο περιπτερας της γειτονια σου, μπορει και να ειμαι ο ανθρωπος που κανει μαθημα το γιο σου στο πανεπιστημιο. Λες να μπηκα εδω μεσα για συμβουλες ζωης;

    Τεσπα σε ευχαριστω για τα 15 λεπτα που αφιερωσες. Ολα καλα!

  10. #40
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.059
    επειδη ρωτησα προλαβαινεις-δεν προλαβαινεις το 300αρι,εχουν μεινει ελαχιστα -αν οχι κανενα-και μετα απο σεπτεμβριο.
    υπαρχουν μεγαλα προβληματα σε ολες τις εταιριες που εισαγουν απο κινα λογω κορωνο'ι'ου,και 10πλασιασμου των μεταφορικων. ΚΑΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  11. #41
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    Πάρε το φθηνό γιατί θα το ρίξεις. Είναι και αυτό μια άποψη. Noted.

    Γενικά δεν καταλαβαίνω γιατί δυσκολεύεσαι να αντιληφθείς την έννοια το μαζεύω γνώμες. Από όλους. Και αυτό φαίνεται και από το τελείως άστοχο ps.
    Καλά κάνεις και μαζεύεις γνώμες αλλά οδήγησέ το και εσύ και στάθμισε τη δικιά σου παραπάνω.
    Αν θες τη γνώμη μου ως προς το «θα το βαρεθείς» είναι πολύ σχετικό

    Εγώ ξεκίνησα με 125 μεγάλος σχετικά 26-27 δε θυμάμαι ακριβώς, ουσιαστικά δεν το βαρέθηκα ποτέ απλά κάποια στιγμη μετά από κάποια χρόνια και σχεδόν 40.000 χιλιόμετρα (μπορεί και παραπάνω τώρα δε θυμάμαι) δεν με κάλυπτε πια..
    Αλλά άλλο 125 άλλο 300. Μετά πήγα στο freewind που (1,74 εγώ αλλά 60 δεν ήμουν ποτέ, πες μέσος όρος 80 όσο το είχα να είσαι μέσα) μέχρι να το συνηθίσω στις στατικές μετακινήσεις μου πήρε λιγάκι
    Αν δεν σε νοιάζει το πολύ γκάζι και αυτά που θες να κάνεις τα κάνεις άνετα δεν θα το βαρεθείς ποτέ.
    Αν λοιπόν το ένα το κουμαντάρεις άνετα σταματημένο και το άλλο σε αγχώνει εγώ θα πήγαινα στο άνετο.
    Πρώτα οπμως θα προσπαθούσα να τα οδηγήσω και τα δύο

  12. #42
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    επειδη ρωτησα προλαβαινεις-δεν προλαβαινεις το 300αρι,εχουν μεινει ελαχιστα -αν οχι κανενα-και μετα απο σεπτεμβριο.
    υπαρχουν μεγαλα προβληματα σε ολες τις εταιριες που εισαγουν απο κινα λογω κορωνο'ι'ου,και 10πλασιασμου των μεταφορικων. ΚΑΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ
    Ευχαριστω για την πληροφορία. Τα επιβεβαιώνω όλα. Τα 300αρια έχουν τελειώσει. Δεν έχει ούτε να το δεις. Το 500αρι υπάρχει για τεστ σε μια αντιπροσωπία. Το μόνο ασφαλές μου είπαν είναι να κάνω παραγγελία για την επόμενη άφιξη. Και τα δύο από Σεπτέμβρη. Πριν λίγες μέρες έγινε παραλαβή και όλα έχουν ήδη πουληθει

  13. #43
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.837
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστω για την πληροφορία. Τα επιβεβαιώνω όλα. Τα 300αρια έχουν τελειώσει. Δεν έχει ούτε να το δεις. Το 500αρι υπάρχει για τεστ σε μια αντιπροσωπία. Το μόνο ασφαλές μου είπαν είναι να κάνω παραγγελία για την επόμενη άφιξη. Και τα δύο από Σεπτέμβρη. Πριν λίγες μέρες έγινε παραλαβή και όλα έχουν ήδη πουληθει
    Αν εξαιρέσεις το θέμα μεταπώλησης , ανάμεσα στα δύο θα έπαιρνα το 500x.
    Είναι μια μικρομεσαία μηχανή και σχετικά ποδήλατο για μέσα στην πόλη.
    Σαν συμβουλή ως νέος οδηγός προς άλλον νέο οδηγό , τους πρώτους μήνες γράψε ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΣΤΑ @@ ΣΟΥ. Να πηγαίνεις όσο νιώθεις άνετα και να μην παίρνεις ρίσκα για διηθήσεις. Θεώρησε τους όλους τρελούς a priori και προσπάθησε να γράψεις αρκετά χλμ για να νιώσεις ασφαλής πάνω στο μηχανάκι.
    Καλή αγορά!

  14. #44
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/01/2020
    Μηνύματα
    767
    Να γράψει τους πάντες στο δρόμο *χ÷ του;;;

  15. #45
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.837
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tallyban Προβολή μηνύματος
    Να γράψει τους πάντες στο δρόμο *χ÷ του;;;
    Εξήγησα επαρκώς στην ακριβώς επόμενη πρόταση.
    ''αν συμβουλή ως νέος οδηγός προς άλλον νέο οδηγό , τους πρώτους μήνες γράψε ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΣΤΑ @@ ΣΟΥ. Να πηγαίνεις όσο νιώθεις άνετα και να μην παίρνεις ρίσκα για διηθήσεις.''

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πρώτη μηχανή για τελείως αρχάριο,για πόλη (και εκδρομες )
    από tsouts στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 24/08/2018, 20:11
  2. Πρώτη μηχανή και έρευνα αγοράς
    από panos90 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 15/07/2018, 23:04
  3. Πρώτη μηχανή : Aνάμεσα σε cbr 125, και άλλα αυτής της κατηγορίας
    από christos8989 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2017, 23:00
  4. Πρώτη μηχανή και η συνέχεια της;
    από lostrakias στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2017, 14:44
  5. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 05/09/2007, 14:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF