Σελίδα 4 από 17 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 241

Θέμα: CB 500X vs NC 750X (χωρίς DCT)

  1. #46
    Μοτοβόλτα mode ON Το avatar του/της SAVVAS62
    Εγγραφή
    29/05/2011
    Μηνύματα
    110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Ρουλεμάν τιμονιου αλλαχτηκε μια φορά στις 120.000km με πρωτοβουλία του μάστορα. Δεν είχα δει κάτι περίεργο προσωπικά να πω την αλήθεια . Μέχρι σήμερα δεν βλέπω ούτε να σκαλώνει ούτε τίποτα και φυσικά δεν έχει αλλαχτεί από τότε . Επίσης το μοχλικο στις 220.000km είχε πετρωσει (λογικό αφού ποτέ δε λαδωθηκε) και χρειαζόταν συντήρηση και αλλαγή ρουλεμάν κλπ. Δε με συνέφερε όμως καθώς βρήκα με 30 ευρώ ένα μοχλικο από τρακαρισμένο με λίγα χιλιόμετρα. Ρουλεμάν τροχων τσεκαρονται κάθε φορά που αλλάζω λάστιχα και δε χρειάζονται συχνά αλλαγή θα έλεγα.Έχω αλλάξει και την πλαστική ποδια με μια μεταχειρισμένη σε άριστη κατάσταση καθώς τη δικιά μου την έκανα σωβρακο με τις τούμπες στα χώματα κυρίως.

    Γενικά τέτοια πράγματα έχουν αλλαχτεί που είναι αναλωσιμα ουσιαστικά. Το εντυπωσιακό που θέλω εσύ να μου απαντήσεις μιας και κατέχεις τα τεχνικά είναι πως δεν εχουμ χαλάσει πηνία και ανορθωτής μετά από τόσα χιλιόμετρα και επίσης πως δεν έχει πάθει την παραμικρή βλάβη ή διαρροή το ψυγείο που μέχρι και στα αθάνατα τρανσαλπ κάποια στιγμή χάλαγε (πάνω από τις 150.000km).
    Αυτά είναι τα ωραία !
    Μην πω σε άλλα μηχανάκια τι έχουμε δει με μοχλικά κλπ κλπ και κάθε πότε ανοίγουν, γρασάρουν και πολλά άλλα.
    Επίσης ψυγεία και πολλά άλλα.

    Κανένας ανορθωτής ή πηνία δεν έχει παρουσιάσει τίποτα παγκοσμίως που παρακολουθώ και στο Αμερικάνικο και στο Εγγλέζικο φόρουμ.
    Ο ανορθωτής είναι MOSFET και αν χρησιμοποιούνται γενικά ποιοτικά υλικά κατά την κατασκευή δύσκολα να πάθει κάτι το οτιδήποτε.
    Παράδειγμα : Πριν κάποιους μήνες άλλαξα ανορθωτή σε ένα YAMAHA CYGNUS πούχα σε σχετικά λίγα χλμ κανά 46.550 περίπου. Ξέρεις τι ήταν ? Τίποτα, no name και η τιμή του ανταλλακτικού στον Θεό ήτοι κανά 160άρι και βάλε όπως είδα στο διαδίκτυο σε μαγαζί όχι της Γιαμάχα αλλά το original ανταλλακτικό. Αλλαγή λοιπόν με γιαπωνέζικο με 46 ευρώ και τέλος.
    Λες να ξαναχαλάσει πριν διαλύσει το σκουτεράκι? Δεν νομίζω.

    Αλλαγή στα λάδια των καλαμιών πότε έκανες αν θυμάσαι Βασίλη?
    Και τσιμούχες - ξύστρες?

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.028
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SAVVAS62 Προβολή μηνύματος
    Αυτά είναι τα ωραία !
    Μην πω σε άλλα μηχανάκια τι έχουμε δει με μοχλικά κλπ κλπ και κάθε πότε ανοίγουν, γρασάρουν και πολλά άλλα.
    Επίσης ψυγεία και πολλά άλλα.

    Κανένας ανορθωτής ή πηνία δεν έχει παρουσιάσει τίποτα παγκοσμίως που παρακολουθώ και στο Αμερικάνικο και στο Εγγλέζικο φόρουμ.
    Ο ανορθωτής είναι MOSFET και αν χρησιμοποιούνται γενικά ποιοτικά υλικά κατά την κατασκευή δύσκολα να πάθει κάτι το οτιδήποτε.
    Παράδειγμα : Πριν κάποιους μήνες άλλαξα ανορθωτή σε ένα YAMAHA CYGNUS πούχα σε σχετικά λίγα χλμ κανά 46.550 περίπου. Ξέρεις τι ήταν ? Τίποτα, no name και η τιμή του ανταλλακτικού στον Θεό ήτοι κανά 160άρι και βάλε όπως είδα στο διαδίκτυο σε μαγαζί όχι της Γιαμάχα αλλά το original ανταλλακτικό. Αλλαγή λοιπόν με γιαπωνέζικο με 46 ευρώ και τέλος.
    Λες να ξαναχαλάσει πριν διαλύσει το σκουτεράκι? Δεν νομίζω.

    Αλλαγή στα λάδια των καλαμιών πότε έκανες αν θυμάσαι Βασίλη?
    Και τσιμούχες - ξύστρες?

    Χονδρικά ανα 50.000-60.000km αλλάζω λαδια στο μπροστινό και ότι άλλο χρειάζεται .Εχω και τα ελατηρια της ohlins μπροστά και δουλεύει μια χαρά.

    Υπόψιν υπήρχαν κάποια λίγα μηχανάκια που είχαν φτάσει τα χιλιόμετρα μου πολύ πιο γρήγορα,θυμάμαι ενα στην Ισπανία και ένα στην Αγγλία.Επίσης αυτά δεν παρουσίασαν κάποιο πρόβλημα απο οτι λένε οι κάτοχοι.Α να αναφέρω οτι έχω καθαρίσει μια φορά τρόμπα βενζίνης γιατί είχε βουλώσει και μια φορά δίσκους συμπλέκτη μόνο τους φιμπερένιους οι μεταλλικοί ήταν σούπερ.Αναλώσιμα και αυτά βέβαια που πέρασαν 280.000km για να χρειαστούν αλλαγή και καθαρισμό(η τρόμπα).Επίσης να πω οτι έχω ακόμα την εργοστασιακή δισκόπλακα μπροστά.Η πίσω αλλάχτηκε στις 230.000km γιατί είχε λιώσει(δουλεύω και πίσω λόγω του εξαιρετικού C-ABS).
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  3. #48
    Μοτοβόλτα mode ON Το avatar του/της SAVVAS62
    Εγγραφή
    29/05/2011
    Μηνύματα
    110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Χονδρικά ανα 50.000-60.000km αλλάζω λαδια στο μπροστινό και ότι άλλο χρειάζεται .Εχω και τα ελατηρια της ohlins μπροστά και δουλεύει μια χαρά.

    Υπόψιν υπήρχαν κάποια λίγα μηχανάκια που είχαν φτάσει τα χιλιόμετρα μου πολύ πιο γρήγορα,θυμάμαι ενα στην Ισπανία και ένα στην Αγγλία.Επίσης αυτά δεν παρουσίασαν κάποιο πρόβλημα απο οτι λένε οι κάτοχοι.Α να αναφέρω οτι έχω καθαρίσει μια φορά τρόμπα βενζίνης γιατί είχε βουλώσει και μια φορά δίσκους συμπλέκτη μόνο τους φιμπερένιους οι μεταλλικοί ήταν σούπερ.Αναλώσιμα και αυτά βέβαια που πέρασαν 280.000km για να χρειαστούν αλλαγή και καθαρισμό(η τρόμπα).Επίσης να πω οτι έχω ακόμα την εργοστασιακή δισκόπλακα μπροστά.Η πίσω αλλάχτηκε στις 230.000km γιατί είχε λιώσει(δουλεύω και πίσω λόγω του εξαιρετικού C-ABS).
    Ευχαριστώ φίλε μου.

    Τέλειες χιλιομετρικές αποδόσεις για τα πάντα ! Πολύ καλά υλικά παντού η Χόντα. Μόνο παράπονο η αλυσίδα αρχικής τοποθέτησης που προσωπικά την πέταξα στις 24.000 γιατί έκανε κόμπους αν και την φρόντιζα πολύ. Τα γρανάζια τάχω ακόμα. Έχει τα εξαιρετικά SUNSTAR όπως και δισκόπλακες από το ίδιο εργοστάσιο.
    Τα ξέρω για τους άλλους συντρόχους πούφτασαν τα ίδια χλμ και πόσοι άλλοι και να δεις που ταξιδεύουν. Παντού έχουν πάει με το εργαλείο! Δρόμους μεταξιού κλπ και με DCT και δικάβαλο!

    Δίσκους συμπλέκτη έβαλες μάνα ή άλλη μάρκα?
    Το πίσω αμορτισέρ πότε χρειάστηκε ανακατασκευή ή το άλλαξες και αυτό όπως τα μπροστινά ελατήρια που και εγώ όταν έρθει η ώρα θα βάλω OHLINS.

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.028
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SAVVAS62 Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ φίλε μου.

    Τέλειες χιλιομετρικές αποδόσεις για τα πάντα ! Πολύ καλά υλικά παντού η Χόντα. Μόνο παράπονο η αλυσίδα αρχικής τοποθέτησης που προσωπικά την πέταξα στις 24.000 γιατί έκανε κόμπους αν και την φρόντιζα πολύ. Τα γρανάζια τάχω ακόμα. Έχει τα εξαιρετικά SUNSTAR όπως και δισκόπλακες από το ίδιο εργοστάσιο.
    Τα ξέρω για τους άλλους συντρόχους πούφτασαν τα ίδια χλμ και πόσοι άλλοι και να δεις που ταξιδεύουν. Παντού έχουν πάει με το εργαλείο! Δρόμους μεταξιού κλπ και με DCT και δικάβαλο!

    Δίσκους συμπλέκτη έβαλες μάνα ή άλλη μάρκα?
    Το πίσω αμορτισέρ πότε χρειάστηκε ανακατασκευή ή το άλλαξες και αυτό όπως τα μπροστινά ελατήρια που και εγώ όταν έρθει η ώρα θα βάλω OHLINS.

    Δίσκους συμπλέκτη έβαλα μια σχετικά γνωστή αυτοκινητάδικη μάρκα αλλά δε θυμάμαι ρε γαμώτο πως τη λένε.Οι μαμά δίσκοι προφανώς δεν υπήρχαν ετοιμοπαράδοτοι και δε θα υπάρχουν και στο μέλλον εφόσον τα περισσότερα NC που κυκλοφορούν θα τους χρειαστούν σε 15 χρόνια

    Το πίσω αμορτισέρ ξέρασε τα λάδια του στις 110.000km και απο εκεί και μετά το πήγαινα για σέρβις αλλά έσκαγε πάλι ανα 40.000km με τη χρήση που έκανα.Στις 230.000km μπήκε ανάρτηση ohlins πίσω ακριβώς για αυτό το λόγο,επειδή ειχα κουραστεί να το πηγαίνω για σέρβις τόσο συχνά!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  5. #50
    Μοτοβόλτα mode ON Το avatar του/της SAVVAS62
    Εγγραφή
    29/05/2011
    Μηνύματα
    110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Δίσκους συμπλέκτη έβαλα μια σχετικά γνωστή αυτοκινητάδικη μάρκα αλλά δε θυμάμαι ρε γαμώτο πως τη λένε.Οι μαμά δίσκοι προφανώς δεν υπήρχαν ετοιμοπαράδοτοι και δε θα υπάρχουν και στο μέλλον εφόσον τα περισσότερα NC που κυκλοφορούν θα τους χρειαστούν σε 15 χρόνια

    Το πίσω αμορτισέρ ξέρασε τα λάδια του στις 110.000km και απο εκεί και μετά το πήγαινα για σέρβις αλλά έσκαγε πάλι ανα 40.000km με τη χρήση που έκανα.Στις 230.000km μπήκε ανάρτηση ohlins πίσω ακριβώς για αυτό το λόγο,επειδή ειχα κουραστεί να το πηγαίνω για σέρβις τόσο συχνά!
    Ευχαριστώ και πάλι. Οι EBC είναι καλοί. Αυτοκινητάδικους δεν ξέρω αλλά βγάλανε πολύ χλμ και αυτοί οπότε όπως το λες είναι. Παραγγελία από μάνα όποιος θέλει και σε κανά 20ήμερο αλλά δεν νομίζω να συμφέρουν οι μάνα. Οι after κανά 70άρι πάνε μου φαίνεται αν θυμάμαι καλά.

    Και το αμορτισέρ καλά χλμ έβγαλε! Αλλά μετά κάθε 40.000 140άρια δεν λέει γιατί απλά στις 110.000 χλμ έχεις πληρώσει ανακατασκευή τα 3/5 από ένα OHLINS οπότε προσωπικά αν τα φτύσει θα πετάξω απευθείας ένα OHLINS επάνω.

    Το απλό έβαλες ή αυτό με τον ρυθμιστή προφόρτισης ? Προσωπικά μάλλον για το απλό θα πάω μιας και ταξιδεύω μονοκάβαλος πάντα σε μεγάλες αποστάσεις και δεν χρειάζεται ρυθμίσεις. Μέχρι τώρα δεν τόυχω δώσει ούτε ένα κλικ στην προφόρτιση σκέψου.

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.028
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SAVVAS62 Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ και πάλι. Οι EBC είναι καλοί. Αυτοκινητάδικους δεν ξέρω αλλά βγάλανε πολύ χλμ και αυτοί οπότε όπως το λες είναι. Παραγγελία από μάνα όποιος θέλει και σε κανά 20ήμερο αλλά δεν νομίζω να συμφέρουν οι μάνα. Οι after κανά 70άρι πάνε μου φαίνεται αν θυμάμαι καλά.

    Και το αμορτισέρ καλά χλμ έβγαλε! Αλλά μετά κάθε 40.000 140άρια δεν λέει γιατί απλά στις 110.000 χλμ έχεις πληρώσει ανακατασκευή τα 3/5 από ένα OHLINS οπότε προσωπικά αν τα φτύσει θα πετάξω απευθείας ένα OHLINS επάνω.

    Το απλό έβαλες ή αυτό με τον ρυθμιστή προφόρτισης ? Προσωπικά μάλλον για το απλό θα πάω μιας και ταξιδεύω μονοκάβαλος πάντα σε μεγάλες αποστάσεις και δεν χρειάζεται ρυθμίσεις. Μέχρι τώρα δεν τόυχω δώσει ούτε ένα κλικ στην προφόρτιση σκέψου.

    Για να είμαστε ακριβείς.110 πλήρωνα το σέρβις του πίσω μαζί με το βαλε βγάλε.80 αν το έβγαζα μόνος μου(ουτε καν).Εννοείται η ανάρτηση είναι επένδυση απο την οποία δε χάνεις πουθενά,ούτε στο οικονομικό γιατί σε περίπτωση που αλλάξεις μοτο την πουλάς σε καλή τιμη.

    Το απλό ohlins έβαλα,δεν υπάρχει λόγος να πληρώσεις αρκετά παραπάνω για την προφόρτιση που θα χρειαστεί σφίξιμο μια φορά στο τόσο και αν.Με τιμή σχεδόν 540 τοποθετημένη έπρεπε να την είχα βάλει νωρίτερα.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  7. #52
    Μοτοβόλτα mode ON Το avatar του/της SAVVAS62
    Εγγραφή
    29/05/2011
    Μηνύματα
    110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Για να είμαστε ακριβείς.110 πλήρωνα το σέρβις του πίσω μαζί με το βαλε βγάλε.80 αν το έβγαζα μόνος μου(ουτε καν).Εννοείται η ανάρτηση είναι επένδυση απο την οποία δε χάνεις πουθενά,ούτε στο οικονομικό γιατί σε περίπτωση που αλλάξεις μοτο την πουλάς σε καλή τιμη.

    Το απλό ohlins έβαλα,δεν υπάρχει λόγος να πληρώσεις αρκετά παραπάνω για την προφόρτιση που θα χρειαστεί σφίξιμο μια φορά στο τόσο και αν.Με τιμή σχεδόν 540 τοποθετημένη έπρεπε να την είχα βάλει νωρίτερα.
    Μια χαρά τιμή σούκανε.
    Έλεγα 140 από τελευταία εμπειρία από CROSSRUNNER που τη βγάλαμε - έγινε revalving- βάλαμε. 110 με το βγάλε - βάλε ούτε καν το συζητώ γιατί μας βγήκε το λάδι στο κρος. Τάδινα χωρίς σκέψη λέμε προκειμένου να αποφύγω αυτή τη νίλα.

    Ναι φίλε μου ανάρτηση και φρένα είναι επενδύσεις όντως !
    Και προσωπικά όπως είπα στο απλό προσανατολίζομαι όταν έρθει η ώρα.

    Και πάλι ευχαριστώ φίλε μου χάρηκα που τάπαμε ξανά έστω διαδικτυακά και νομίζω πως η όλη συζήτηση έδωσε κάθε πληροφορία για όποιον ενδιαφέρεται που δύσκολα θα βρει οπουδήποτε !

    Άντε να τελειώσει τούτο δω το κακό που ζούμε να ξαμοληθούμε στους δρόμους να γράψουμε κανά χλμ γιατί θα μας τη βαρέσει πολύ άσχημα.
    Μέχρι τότε την αγάπη μου φίλε !

  8. #53
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/01/2020
    Μηνύματα
    753
    Πόσες στροφές λειτουργεί ο κινητήρας του NC
    με 100χαω σταθερά, τελευταία σχέση,στο αυτόματο και στο στο συμβατικό;έχουν διαφορά;

  9. #54
    Μοτοβόλτα mode ON Το avatar του/της SAVVAS62
    Εγγραφή
    29/05/2011
    Μηνύματα
    110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tallyban Προβολή μηνύματος
    Πόσες στροφές λειτουργεί ο κινητήρας του NC
    με 100χαω σταθερά, τελευταία σχέση,στο αυτόματο και στο στο συμβατικό;έχουν διαφορά;
    Το DCT με το manual έχουν διαφορετικά γρανάζια.
    Το DCT με 2.500 στροφές και 6η πάει με 88-90 χλμ. Αυτό το ξέρω γιατί τόσο πάω όσο ζεσταίνω. Μετά δεν ξέρω γιατί δεν το κοιτάζω καν.

    Ο Βασίλης θα πει αν θυμάται για το manual.

  10. #55
    Μέλος
    Εγγραφή
    03/08/2019
    Μηνύματα
    124
    Μια απορία που μου βγήκε από το μνμ του Tallyban...
    η κατανάλωση έχει αισθητή διαφορά στο μοντέλο με το DCT και σε αυτό με τον συμπλέκτη?

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.028
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jimsakpt3 Προβολή μηνύματος
    Μια απορία που μου βγήκε από το μνμ του Tallyban...
    η κατανάλωση έχει αισθητή διαφορά στο μοντέλο με το DCT και σε αυτό με τον συμπλέκτη?
    Όχι δεν έχουν παρατηρηθεί αξιοσημειωτες διαφορες.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  12. #57
    Μέλος
    Εγγραφή
    03/08/2019
    Μηνύματα
    124
    Ξαναπήγα χθες στην τοπική αντιπροσωπεία να τα δω και τα δύο... έδωσα περισσότερη προσοχή στο NC...

    και στα δύο μηχανάκια πατούσα σχεδόν το ίδιο καλά κάτω... στο NC κατάλαβα μια μικρή διαφορά λόγο της πιο πλατιάς σέλας λογικά... αλλά και πάλι πατούσα αρκετά καλά!
    Στο βάρος τώρα λίγο που τα κούνησα με τα χέρια για κανένα μέτρο μπρος πίσω δεν κατάλαβα καμια φοβερή διαφορά...
    Οι επίσημες τιμές τους για μοντέλα του 20 είναι στα 7.000 το cb και στα 8.350 το NC...

    Έχω σχεδόν καταλήξει στο NC... θα περιμένω να ρθει και το καινούριο να το δω και αυτό από κοντά αλλά το μοντέλο του 20 μου αρέσει περισσότερο... και το φανάρι του και η οθόνη του...

    edit... είχα και συνεπιβάτη μαζί... η οποία μου είπε οτι ήταν πιο άνετα και με καλύτερη ορατότητα στο NC...
    Τελευταία τροποποίηση από jimsakpt3; 12/02/2021 στις 08:57.

  13. #58
    Μέλος
    Εγγραφή
    12/10/2016
    Μηνύματα
    106
    Στο nc του 2021 υπαρχει traction control??

  14. #59
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.706
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από johnstef33 Προβολή μηνύματος
    Στο nc του 2021 υπαρχει traction control??
    Εδώ θα βρεις πολλές και ενδιαφέρουσες λεπτομέρειες:
    https://www.newsauto.gr/newsmoto/hon...a-ilektronika/

  15. #60
    Μέλος
    Εγγραφή
    03/08/2019
    Μηνύματα
    124
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από johnstef33 Προβολή μηνύματος
    Στο nc του 2021 υπαρχει traction control??
    υπάρχει! όπως υπάρχει και στο μοντέλο του 2020...

Σελίδα 4 από 17 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Honda nc750x χωρις DCT vs Kawasaki ER-5
    από panavour στο forum Honda
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2021, 17:17
  2. BENELLI TRK 502X VS HONDA CB 500X
    από newmember41 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2020, 14:28
  3. BMW F 750GS VS HONDA NC 750X
    από Morelo στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2020, 07:42
  4. Cb 400 vs Hornet 250
    από atzimpourdakas στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2011, 22:17
  5. Honda CB 400 vs Bros 400 vs cb -1
    από I'am...u are? στο forum Honda
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 20/08/2010, 12:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF