Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 49

Θέμα: Φερθηκα σαν μαλάκας

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.236

    Φερθηκα σαν μαλάκας

    Σημερα στη δουλειά αποφασίζω να πάω με το 675 έχοντας να το παρώ καιρο λογο καραντίνας λέω
    ας το βγάλω και αυτό το έρμο.
    Γυρίζοντας περι τις 18:40 κατεβαίνω την μποότσαρη απο Εγνατία στριβοντας αριστερά.
    Συνεχίζω ευθεία και κατεβαίνοντας πιο κάτω λιγο πριν το φανάρι Μακεδονίας με μπότσαρη σταματάει
    το προπορευόμενο όχημα πίσω και δεξιά του είμαι εγώ και απο πίσω απο μένα ένα κάρο αυτοκίνητα.
    Δεν ξέρω τί ονειρο είδε ο παππούς αλλα άρχιζει να κάνει όπισθεν οποτε αρχίζω να κορναρω και να φώναζω
    Σταμάτα Σταματα θα με χτυπήσεις.Τελικά με βρήκε στον μπροστινο τροχο λίγο.
    Εχω σαλτάρει κατεβαίνω κάτω και κοιτάω το μηχανάκι ,δε φαινεται να έχει κάτι.
    Του φωνάζω δεν πας πουθενά θα περιμενουμε ασφάλιστικες και τροχαία εφόσον υπήρχε επαφή.
    Οταν τον ακουω να λέει δε ότι εγω τον βρήκα απο πισώ ενω υπήρχαν και ένα κάρο μαρτυρες τρελαθηκα ακομα περισσοτερο.
    Φωνες και κακό
    Αφου ειδοποιησαμε τελικα τους πάντες και εχει περάσει ένα μισάωρο,σκεφτομαι ρε μαλακα τι κάνεις?
    Ο παππους φταιει αλλα ξερεις οτι το μηχανάκι δεν επαθε κάτι σε ακουμπησε λιγο στο λάστιχο.
    Η αλήθεια είναι πως ήθελα απλά να τον τιμωρήσω γιατί θα μπορούσε με την απροσεξία του να σκοτώσει άνθρωπο.
    Αλλα να βάλλω τώρα 75+ ανθρωπο να περιμένει κάνα διωρο χωρίς να έχει γίνει ουσιαστικά ζημιά.
    Εν τέλει του λέω με ηρεμο τρόπο πρεπει να προσέχεις μπορεί να χτυπήσεις κανέναν και τον άφησα αφου ειδοποίησα πρώτα την ασφαλιστική και την τροχαία
    Η αλήθεια είναι μάγκες ότι ήθελα απλά να ξεσπάσω είναι τόσο περίεργη αυτή η κατάσταση όπου
    δυσκολα εκτονώνεσαι και απλά πολλές φορές θέλεις απλά να ξεσπάσεις.
    Να με συμπαθάτε για το σεντόνι ,ήθελα απλα να το μοιραστώ.

  2. #2
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Καλά έκανες και μην έχεις τύψεις.
    Ο κύριος παρόλη την ηλικία του και το τραγικό που έκανε, η πρώτη του αντίδραση ήταν να σε κατηγορήσει.

    Ε, δεν τους χρειαζόμαστε τέτοιους στην κοινωνία, χωρίς πλάκα.
    Αν αντέχεις κάνε μήνυση αμφισβητώντας την ικανότητα του να οδηγεί.

    Αν σε απασχολεί πως αντιδράς υπο πίεση, υπάρχει τεχνική με διαλειμματικές για να συνηθίσεις να εστιάζεις υπο πίεση, στην παρούσα να μην σε πνίγει το δίκιο.

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    το με ακουμπησε στο λαστιχο με το με πεταξε κατω εχει διαφορα μονο μισο μετρο
    και το αυτοκινητο με τη μηχανη εχει διαφορα 1000 κιλα
    αν καποιος οδηγει πρεπει να προσεχει τα λαθη κι αν κανει λαθος να ειναι ετοιμος να δεχτει τις συνεπειες
    αν δεν μπορει λογω ηλικιας η για οποιονδηποτε αλλο λογο καλυτερα να μην οδηγει

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.104
    Εκτόνωση ήταν όλο αυτό αλλά μάλλον για άλλους λόγους από αυτούς που νομίζεις. Δεν είναι τυχαίο ότι ήθελες απλά να τον τιμωρήσεις.

    Δυστηχώς γίνονται τόσα πολλά τραγικά στους δρόμους, κυκλοφορεί άπειρη μ@λ@κία στο δρόμο και καμιά τιμωρία που μας οδηγεί σε τέτοια ξεσπάσματα. Αλλος παραβιάζει το στοπ, αλλος το κόκκινο και σε κοιτάει με ύφος έλα μωρε τι έγινε, αλλος σταματάει όπου γουστάρει, άλλος στρίβει όπου γουστάρει χωρίς να προειδοποιεί....αυτά είναι τα λαιτ περιστατικά. Και κάθε ένας από αυτούς νομίζει ότι περνιέται για έξυπνος και όλοι οι άλλοι είναι οι ηλίθιοι.
    Προφανώς ο παππούς δεν ήταν η εξαίρεση, στο γκιώνη του όλα, αποφάσισε να κάνει όπισθεν χωρις να τον νοιάξει τι υπάρχει από πίσω, αλλιώς δεν θα σε κατηγορούσε.

    Δεν είναι αδικαιολόγητη η έκρηξη σου, δεν πρέπει όμως να χάνεις και τον έλεγχο σου. Θες να τον τιμωρήσεις γιατί σε πνίγει το δίκιο, στο τέλος όμως αντιλαμβάνεσαι ότι δεν έχει κανένα νόημα.
    Και το να διατηρείς τον έλεγχο σου δεν είναι καθόλου εύκολο πράγμα.

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.461
    Προσωπικά, θεωρώ ότι χειρότερο τους διαπληκτισμούς στον δρόμο. Βλέπω ανθρώπους να τρελαίνονται για χαζομάρες και δεν καταλαβαίνω σε τι ωφελεί παρά μόνο για εκτόνωση από όλα τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε στην καθημερινότητα μας. Κατανοητό αλλά ανώφελο για τους εμπλεκόμενους.
    Άσε που με την παλαβομάρα που υπάρχει πλέον, δεν ξέρεις και τι θα αντιμετωπίσεις σε τέτοιες καταστάσεις...

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Ειμαι στη Θεσσαλονίκη απο το 2016... καμια σχεση με το "Χωριο" στη Λάρισα... καθε μερα εκπλησσομαι και με κατι καινουριο εκει που νομιζα τα εχω δει ολα.
    Τον 1ο καιρο που μετακομισαμε εδω.. κατεβαινω με το κοριτσι καμαρωτος απο καστρα για κεντρο.
    Ειμαι στην Αγ. Σοφιας με Ολυμπιαδος με σκοπο να περασω απεναντι και περιμενω πισω απο ενα Peugeot.

    Ο δρομος κατηφορικος και το σκουτερ δικαβαλο, ουτε με ταμα δεν κανεις "οπισθεν"... βρισκομαι στη δεξια μερια του προφυλακτηρα του και ισως μαλλον σε νεκρη γωνια.
    Ο τυπος αποφασιζει να κανει οπισθεν για να διπλοπαρκαρει ακριβως εκει που βρισκομαι. Ωρε πουστη λεω... δεν ειναι δυνατον!!! Χωρο για να παω απο τα δεξια, ουτε καν!
    Κορναρω, κανει οπισθεν, κορναρω πλεον παρατεταμενα... κρατς, συνθλιβει το φτερο στον μπροστινο τροχο μου και αφηνει ολο τον προφυλακτηρα του μεσα στην τραβερσα.

    Εγω σε φαση WTF ρε δικε μου, ενω περιμενω να περασεις απεναντι, πας να παρκαρεις πανω μου;;
    Η απαντηση του: "1000 ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΤΑΙΩ, ΘΑ ΣΕ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΩ!!" ετσι ακριβως ειπε και δεν το ξεχνω!
    Λεω πλακα μου κανει ...!!! Κατοπιν δηλωσεων κλπ στην φροντιδα ατυχηματος, περασε και απο τη δουλεια να αφησει ενα κρασι δωρο.

    Ο τυπος μεσιτης στο επαγγελμα αλλα ΑΝΘΡΩΠΟΣ πανω απ'ολα.



    Οταν ο αλλος φταιει και κατεβαινει με υφακι "μα εσυ εκανες αυτο" ή ψαχνει δικαιολογια για τη ΜΑΛΑΚΙΑ του αντι να απολογηθει σε 1η φαση, εκει στραβωνω και 'γω!
    Στραβωνω ακομα περισσοτερο πως οταν χωρις καμια ζημια δεν δεχεται ουτε το σφαλμα του, ουτε να κανει και καμια δηλωση πως στην τελικη φταιει μπας και αποζημιωθεις εσυ για τα σπασμενα!
    Επισης, ειναι σοβαρο δειγμα για το ποιον του.
    Σκεψου το μοτιβο ενος 75άρη του "δε γαμεις" .... σκεψου τι παιδια μπορει να μεγαλωσε ετσι;;
    ΩΣΤΟΣΟ, πλεον δινω τοπο στην οργη και κανω ολα οσα προβλεπονται απο το νομο. Δεν αξιζει να σκας παραπανω!
    pew pew pew pew pew pew !!!

  7. #7
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    75+ και οδηγούσε και φερθηκες εσυ σα μαλακας??
    Δε νομίζω....αφου δεν έγινε τίποτα προχωράμε..
    Throttle that mysterious friend of ours

  8. #8
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Σημερα στη δουλειά αποφασίζω να πάω με το 675 έχοντας να το παρώ καιρο λογο καραντίνας λέω
    ας το βγάλω και αυτό το έρμο.
    Γυρίζοντας περι τις 18:40 κατεβαίνω την μποότσαρη απο Εγνατία στριβοντας αριστερά.
    Συνεχίζω ευθεία και κατεβαίνοντας πιο κάτω λιγο πριν το φανάρι Μακεδονίας με μπότσαρη σταματάει
    το προπορευόμενο όχημα πίσω και δεξιά του είμαι εγώ και απο πίσω απο μένα ένα κάρο αυτοκίνητα.
    Δεν ξέρω τί ονειρο είδε ο παππούς αλλα άρχιζει να κάνει όπισθεν οποτε αρχίζω να κορναρω και να φώναζω
    Σταμάτα Σταματα θα με χτυπήσεις.Τελικά με βρήκε στον μπροστινο τροχο λίγο.
    Εχω σαλτάρει κατεβαίνω κάτω και κοιτάω το μηχανάκι ,δε φαινεται να έχει κάτι.
    Του φωνάζω δεν πας πουθενά θα περιμενουμε ασφάλιστικες και τροχαία εφόσον υπήρχε επαφή.
    Οταν τον ακουω να λέει δε ότι εγω τον βρήκα απο πισώ ενω υπήρχαν και ένα κάρο μαρτυρες τρελαθηκα ακομα περισσοτερο.
    Φωνες και κακό
    Αφου ειδοποιησαμε τελικα τους πάντες και εχει περάσει ένα μισάωρο,σκεφτομαι ρε μαλακα τι κάνεις?
    Ο παππους φταιει αλλα ξερεις οτι το μηχανάκι δεν επαθε κάτι σε ακουμπησε λιγο στο λάστιχο.
    Η αλήθεια είναι πως ήθελα απλά να τον τιμωρήσω γιατί θα μπορούσε με την απροσεξία του να σκοτώσει άνθρωπο.
    Αλλα να βάλλω τώρα 75+ ανθρωπο να περιμένει κάνα διωρο χωρίς να έχει γίνει ουσιαστικά ζημιά.
    Εν τέλει του λέω με ηρεμο τρόπο πρεπει να προσέχεις μπορεί να χτυπήσεις κανέναν και τον άφησα αφου ειδοποίησα πρώτα την ασφαλιστική και την τροχαία
    Η αλήθεια είναι μάγκες ότι ήθελα απλά να ξεσπάσω είναι τόσο περίεργη αυτή η κατάσταση όπου
    δυσκολα εκτονώνεσαι και απλά πολλές φορές θέλεις απλά να ξεσπάσεις.
    Να με συμπαθάτε για το σεντόνι ,ήθελα απλα να το μοιραστώ.
    Σε καταλαβαινω απολυτα και μπραβο σου για την αυτοκριτικη. Την τελευταια δεκαετια ειμαστε ολοι τσιτα, κι εσυ κι εγω κι ο παππους και η μιση ελλαδα.. Οσοι αντιλαμβανονται πεντε πραγματα παραπανω πρεπει να κανουν πισω. Λιγο Γκαντι στο φραπε δεν εβλαψε ποτε κανενα
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  9. #9
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.059
    Κακώς δεν τον τράβηξες. Λάθη κάνουμε όλοι, αλλά το να κάνεις τον ανήξερο ή, ακόμα χειρότερα, να ρίχνεις την ευθύνη αλλού, είναι σκατόψυχη νοοτροπία πιθήκου και πρέπει να αντιμετωπίζεται ως τέτοια. 4 ώρες θα τον είχα εκεί να περιμένει, κι ας ήταν 97 χρονών.

  10. #10
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Κακώς δεν τον τράβηξες. Λάθη κάνουμε όλοι, αλλά το να κάνεις τον ανήξερο ή, ακόμα χειρότερα, να ρίχνεις την ευθύνη αλλού, είναι σκατόψυχη νοοτροπία πιθήκου και πρέπει να αντιμετωπίζεται ως τέτοια. 4 ώρες θα τον είχα εκεί να περιμένει, κι ας ήταν 97 χρονών.
    Throttle that mysterious friend of ours

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bros 650
    Εγγραφή
    12/07/2014
    Μηνύματα
    225
    Πριν από χρόνια όταν ακόμη ο περιφερειακός είχε φανάρια στο φανάρι της Νεάπολης μέτωπο ανατολικά ανάβει κόκκινο και τα αυτοκίνητα αρχίζουν να σταματάνε ήταν αργά το απόγευμα και οι πιο πολλοί είχαν αρχίσει να έχουν αναμμένα τα φώτα τους. Κοιτάζω τον καθρέφτη και βλέπω τα φώτα ενός αυτοκινήτου να έρχεται πιο γρήγορα από ότι έπρεπε αφού ήταν αναμενο το κόκκινο. Κάνω δεξιά και μπαίνω ανάμεσα στα αυτοκίνητα άκου πίσω μου τα φρένα να στριγγλιζουν και μετά ένα μπαμ. Ο τύπος έπεσε στο σταματημένο αμάξι αφού δεν πρόλαβε να σταματήσει. Αν δεν είχα φύγει θα είχα γινει σάντουιτς.

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Οχι φιλε μου ΔΕΝ ΦΕΡΘΗΚΕΣ σαν όπως λες. Ισα ισα του την χαρισες κιολας. Αυτος ο κυριος θα χτυπησει καποιον αλλον πιο σοβαρα και θα ισχυριστει τα ιδια.

    Ενας τετοιος στην ΒΡ της ΕΡΤ στην Μεσογειων πριν την Κατεχακη αποφασισε να κοψει δρομο κοβωντας καθετα τον δρομο απο το βενζιναδικο ωστε να παει με το παπακι κατω απο την Κατεχακη για να γλυτωσει τα φαναρια. Εγω ανεβαινα με κανα 100αρια απο το φαναρι του Ερρικος Ντυναν και φρεναρα... Φρεναρα... Φρεναρα με αποτελεσμα να συγκρουστουμε πλαγια δεξια με εμενα και αυτος πισω αριστερα απο την σελα και περα. Εμενα το μηχανακι σχεδον καμμια ζημια... Μια γρατσουνια μονο και ο παππους επεσε επανω στο διαχωριστικο κρασπεδο διαλυοντας το μηχανακι του. Ενα Crypton x135. Ευτυχως ειχε κρανος και δεν χτυπησε παρα κατι αμυχες στις παλάμες.
    Με το που γινεται αυτο τρεχω μηπως χρειαζεται βοηθεια. Του λεω... "Γιατι βρε φιλε... Γιατι τετοια κινηση?". Δεν μιλαει. Λεω επαθε σοκ. Τον ρωταω αν ειναι καλα... Δεν απανταει και απλα με κοιταει. Αρχιζω να φορτωνω. Τον ρωταω αν ειναι Ελληνας η καταλαβαινει Ελληνικα και απανταει με νευμα καταφατικο. Τον ρωταω αν εχει ασφαλεια... Ξανα καταφατικος. Περνω τηλεφωνο τροχαια... Εχουμε πεσει σε απεργία του Μετρο και γινεται χαμος στους δρομους. Ετος 2017 αυτο. Δεκεμβριος μηνας.
    Ο "αθωος" γερακος πηρε τηλεφωνο τον γιο του και μετα απο 10 λεπτα σκαει ενα τυπακι ψιλολιγνο με ενα tdm900.
    Παει προς τον πατερα του. Ερχεται μετα σε μενα και μου λεει... Εσυ τον χτυπησες απο πισω μου λεει.
    Ω ρε φιλε βαστατε τουρκοι τ'αλογα!!!
    Αρχιζω τις φωνες και του λεω παμε δικαστικα φιλε. Σιγα μην σε πληρωσω κιολας. Το βενζιναδικο ειχε καμερες ουτως η αλλως. Αρχίζει μετά το τυπακι τα γλυψιματα. "Ναι αλλα εσυ δεν επαθες ζημια ενώ εγω ολικη κανε μου δηλωση". Η Τροχαια πουθενα. Ξαναπερνω... Τζιφος. Μου λεει μετα ο Ουκρανοτετοιος... "Θα σου δωσω 100€ να κανεις δηλωση"...!!!
    Εγινα εξαλλος. "200€ του λεω και φυγε να μη σε βλεπω".
    Εμενα η ζημια ηταν 50€.
    Οκ αποζημιωθηκα και με το παραπανω αλλα ο χαρος θα εξακολουθει να βγαινει παγανια. Αν ερχοταν η τροχαια δεν υπηρχε περιπτωση να δεχομουν χρηματα. Αλλα κατι τετοιοι τυπαδες καταλαβαινετε οτι θα φταινε και δεν θα βγαζετε ακρη. Συν οτι ημουν τυχερος που δεν χτυπησα και ουτε επεσα λογω χειρισμων.
    Μην τους λυπαστε. Και δεν χρειαζεται μετα απο ενα σημειο φωνες περαν των δικαιολογημενων απο το σοκ της στιγμης. Μετα μετρανε εις βαρος σας. Εγω μπορει να φωναζα αλλα δεν εβρισα κανεναν οποτε εκει δεν υπηρχε πατημα.
    Προσοχη λοιπον.

  13. #13
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.480
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    ...
    Η Τροχαια πουθενα. Ξαναπερνω... Τζιφος.
    ...
    Εικάζω ότι ήταν η μέρα που αποφάσισες να κάνεις κάτι γι' αυτό.


    Μου έχουν τύχει κι εμένα μερικές τέτοιες περιπτώσεις τόσο με το αμάξι, όσο και με το ποδήλατο. Επειδή διαχειρίζομαι την κατάσταση εξ αρχής με ευγένεια, νομίζουν ότι θα υποκύψω στις συκοφαντίες και τις κατηγορίες. Μπερδεύουν την ευγένεια με την αδυναμία. Στο τέλος αναγκάζονται να υποχωρήσουν, διότι δεν έχουν το δίκιο με το μέρος τους, αλλά όλοι βγαίνουμε χαμένοι σε τέτοια εμπλοκή, είτε οικονομικά, είτε χρονικά, είτε ηθικά.

    Μόνο μία φορά μου έτυχε τύπος, που μου έκανε μικρή ζημιά στο αμάξι, κατέβηκε από το αυτοκίνητό του και η πρώτη φράση που μου είπε ήταν: "Με συγχωρείς, έκανα μ@λ@κ!@." Κι εκεί χαμένος βγήκα βέβαια, διότι έχασα πολύ χρόνο μέχρι να ολοκληρωθεί η μικροεπισκευή και η διαδικασία της αποζημίωσης.

    Γενικός κανόνας είναι να αποφεύγεις πάση θυσία την εμπλοκή σε ατύχημα. Αμυντική οδήγηση, πρόληψη καταστάσεων, υποχώρηση σε αναίσθητους οδηγούς και όχι εγωισμοί. Παραχωρήστε προτεραιότητα, ακόμα κι αν τη δικαιούστε κι αφήστε τους τρελούς και επιθετικούς οδηγούς να "κερδίζουν".
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  14. #14
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    Συγγνώμη και χάρη του έκανες.
    Αν έβγαινε με ενδιαφέρον να δει τι έγινε κι έδειχνε ότι αναγνωρίζει το λάθος του τότε είμαι σίγουρος θα τον άφηνες να φύγει.
    Δεν ήξερε δηλαδή ότι κάνει όπισθεν;
    Επίσης δεν έχασε μόνο αυτός το μισάωρο το έχασες κι εσύ εξαιτίας του.

  15. #15
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cityfly Προβολή μηνύματος
    Συγγνώμη και χάρη του έκανες.
    Αν έβγαινε με ενδιαφέρον να δει τι έγινε κι έδειχνε ότι αναγνωρίζει το λάθος του τότε είμαι σίγουρος θα τον άφηνες να φύγει.
    Δεν ήξερε δηλαδή ότι κάνει όπισθεν;
    Επίσης δεν έχασε μόνο αυτός το μισάωρο το έχασες κι εσύ εξαιτίας του.
    Αστειεύεσαι; σου κάνει ντουπ απο πίσω με αμερικάνικο saab στο φανάρι, γυρνάς βγάζεις γυαλιά και του λες ευγενέστατα ότι "δεν υπάρχει θέμα
    αλλά να ξέρετε ο προφυλακτήρας φτάνει μέχρι εδώ" και σε βρίζει..

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2004, 20:53
  2. Χειρολαβές μαλακές σαν ...
    από socos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2004, 12:19
  3. Είναι οι μηχανές σαν τις γυναίκες???
    από Wizard13 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2004, 11:29
  4. Βρες σαν τα χιονια...
    από dela στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 18:38
  5. Μην κάνετε σαν μαλάκες ρε....
    από bikersonly στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2003, 13:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF