Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 27 από 27

Θέμα: Ελαστικά για Triumph Street Triple 675 2008

  1. #16
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    άστο αδερφέ, έχω προσπαθήσει να του το εξηγήσω και εγώ αλλά το παλικάρι είναι στόκος
    Αχ μιλα μου κι άλλο ετσι...


    Το πιο απλό έχετε να κάνετε...απλά δείτε τι τεχνολογία εχει το κάθε λαστιχο..και θα μπουν όλα σε μια σειρά μπαμ...το ότι το tyreshop το εχει στα racing δε λεει τπτ..η pirelli το κατατάσσει αλλου..5 διαφορετικές ζώνες το πίσω 3 το εμπρός το rosso corsa 2 - 5 διαφορετικές ζώνες πισω 3 εμπρός το s22 - 5διαφορετικες ζώνες πισω 3 εμπρός το power gp....πως λοιπόν τα 2 είναι hypersport και το ένα είναι ξαφνικά trackday dot legal όπως το rs10 που ουσιαστικά είναι ένα υβρίδιο μεταξύ των r11 και των s22 εκει όπου η pirelli εχει τα αντίστοιχα v3.......rosso c2- s22, v3 - rs10, sc - r11....αυτά..παω να χασμουρηθω παραπέρα θα με πάρουνε τα σκαγια εξαλλου καπως καταλήξαμε στο bt16pro


    Το rs11 είναι το ίδιο με το rs10 απλα αλλάξανε μονδελο..το r11 είναι οι γομες της Bridgestone αντίστοιχα με 212 και sc....νταξ σκάω τωρα
    Throttle that mysterious friend of ours

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.502
    Εγώ στο street triple 675 (08) που είχα METZELER M7 RR του είχα βάλει...

  3. #18
    • s22-rosso3-sportsmart 3
    • rs11-rosso corsa-sportsmart tt
    • r11-diablo sbk-d213
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  4. #19
    Μείνε στα Rosso 3 και Sport smart 3.
    My 2c

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2020
    Μηνύματα
    133
    Επειδή με μπερδέψατε, s22-rosso3-sportsmart 3 δημιουργούν και αυτά φιλμ βρώμας και θέλουν ανοιγμα καλό για να καθαρίσουν;
    αν ειναι έτσι δεν μου κάνουνε....

    αρα τι αγωράζω;

  6. #21
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Λαθος μας που σε μπερδέψαμε ετσι..απ την ερώτηση σου και μόνο βαλε ένα δρομισιο ελαστικό απ τα παραπανω και ευχαριστησου τα δε θα έχεις κανένα θέμα..καλα χιλιόμετρα μαν
    Throttle that mysterious friend of ours

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2020
    Μηνύματα
    133
    ναι το θέμα ειναι να μην βάλω κάτι overkill αν δεν υπάρχει κάποιο νόημα

  8. #23
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Κανένα απ τα παραπανω δεν είναι οβερκιλ...αν πιστεύεις ότι δεν έχεις σκοπό να πιέσεις πουθενα βαλε τα bt16pro bt031 μετα Dunlop mk3(πολυ καλο ελαστικο) michelin road 5(επισης πολυ καλο ελαστικο)...δε θα έβαζα τα απλα corsa 3...αυτά...

    Επίσης αυτό με τη σκόνη......ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΕΛΤΟΣ ΑΠΟ ΣΛΙΚ Η ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕΣ ΓΟΜΕΣ.....όλα τα λάστιχα βρομίζουν και πιάνουν βρωμα...με αυτή τη λογική δε θα έπιαναν πουθενα και ποτε..για όνομα..
    Τελευταία τροποποίηση από o teos; 13/02/2021 στις 15:18.
    Throttle that mysterious friend of ours

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2020
    Μηνύματα
    133
    τελικά παιδιά έβαλα τα S22 τα έχω στο στρώσιμο ακόμα ουτε 250χλμτρα δεν εχω κάνει.

    από πίεση ποσο βάζουμε μπρος πίσω;
    δεν βρισκω ακρη

  10. #25
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Ρε μπαγάσα lostre, που τα έβαλες τα λάστιχα και δεν σου είπαν πόσο θα φουσκώνεις;
    Εμένα μου λένε πάντα και αν δεν είμαι εκεί το σημειώνουν εσωτερικά της τάπας ή μου αφήνουν κάρτα στα κλειδιά.

    34 εμπρός, 36 πίσω είσαι οκ, αν καταλάβεις γλιστρήματα στο μπροστινό ή κάνεις κάτι άλλο από καθημερινή μετακίνηση ρώτα ξανα.

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2020
    Μηνύματα
    133
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Ρε μπαγάσα lostre, που τα έβαλες τα λάστιχα και δεν σου είπαν πόσο θα φουσκώνεις;
    Εμένα μου λένε πάντα και αν δεν είμαι εκεί το σημειώνουν εσωτερικά της τάπας ή μου αφήνουν κάρτα στα κλειδιά.

    34 εμπρός, 36 πίσω είσαι οκ, αν καταλάβεις γλιστρήματα στο μπροστινό ή κάνεις κάτι άλλο από καθημερινή μετακίνηση ρώτα ξανα.
    εχωσα και εξάτμιση SC1 project βουιζουν τα αυτια μου

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot 2021-03-10 at 15.47.27.jpg 
Προβολές:	89 
Μέγεθος:	111,3 KB 
ID:	426226


    το μωρό. αλλα 2 μαζέματα και ειμαστε έτοιμοι...

    αυριο θα του βάλω ενα μεγαλύτερο DB killer γιατι δεν την παλευω αλλα γουστάρω καταβάθως
    η μπροστα η ζαντα ειναι λιγο χτυπημένη μου ειπαν και θέλει λιγο σιαξιμο κόστος 60€
    και η καρίνα έχει ένα σπασιματάκι θα τη κωλησω...

  12. #27
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Αν θες μια γνώμη ασχολήσου με το dbkiller αρκετά για να πετύχεις να μην σε ενοχλεί, θα αρχίσει να σου στερεί απόλαυση αν σε κουράζει άσχετα με το αν το συνηθίζεις.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Street Triple (675) 2008
    από lifecatcher στο forum Triumph
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2008, 13:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF