Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 77

Θέμα: Τροχαίο

  1. #61
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.413
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Αλλα για πειτε μου, ακομα κι αν καποιος θελει να μην τα κανει στο δρομο τελικα ποιες λυσεις εχουν δωθει απο την πολιτεια;
    Πέτρο ας το ψάξει καλύτερα έχει πολλά μοναχικά μέρη που μπορεί να κανει την εξάσκηση του και χωρίς να δώσει δικαίωμα, ένα απο αυτό στο σημειώνω παρακάτω ειναι στην ανάβαση απο πλατανάκια στον άλλοτε στρατιωτικό οικισμό ζεπ που έμεινε στα χαρτιά
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot from 2021-02-26 22-07-59.jpg 
Προβολές:	232 
Μέγεθος:	33,9 KB 
ID:	425902

    τα παρκινκ περιοχών όπως ικεα & καρφουρ έχουν δεχθεί άπειρες μαλακίες διαχρονικά απο κοντρακιδες κουτάκιδων / μηχανών μέχρι ότι γουστάρεις. κάποιοι που ελέγχουν την περιοχή στην υποψία μαλακίας καλούν αστυνομία απευθείας.
    you rise you fall you're down then you rise again

  2. #62
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    Το πάρκινγκ πάντως μπορεί να μην είναι δημόσιος χώρος αλλά δεν είναι και ιδιωτικός δικός του ή κάποιου που να του χει δώσει άδεια οπότε και δικαστικά να πάει από κάπου θα την πατήσει.

  3. #63
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.718
    Χρήστο αν έχεις δει ποτέ αγώνα stunt θα καταλάβεις ότι χρειάζεται χώρος παραλληλόγραμμος για προπόνηση, δεν κάνει ένας άδειος δρόμος απλά. Παρεμπιπτόντως κάπως έτσι είναι η λύση του πλέον, έχει βρει ένα γήπεδο μπάσκετ λίγο έξω απ την πόλη. Μέχρι να φέρει κάνας γείτονας κι εκεί την αστυνομία μάλλον.

    @cityfly Δεν είπα πουθενά ότι θα το κυνηγήσει νομικά.

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Οταν ηρθε ο καιρος να επιλεξω να παω στην ΔΙΑΣ αρνηθηκα γιατι δεν ηθελα να ειμαι υπευθυνος για κανεναν συνοδηγο μου σε περιπτωση λαθους δικου μου και τούμπαλιν.
    Λεγεται αισθημα ευθυνης. Διακατέχει τους περισσοτερους απο εμας.
    Οι συγχωρεμενοι δυστυχως το επιλεξανε και ευτυχως δεν πηρανε κανεναν αλλο μαζι τους.
    Κουραγιο στους δικους τους.
    Τιποτα αλλο.

    Υ. Γ: WTF is a YouTuber???

  5. #65
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Οταν ηρθε ο καιρος να επιλεξω να παω στην ΔΙΑΣ αρνηθηκα γιατι δεν ηθελα να ειμαι υπευθυνος για κανεναν συνοδηγο μου σε περιπτωση λαθους δικου μου και τούμπαλιν.
    Λεγεται αισθημα ευθυνης. Διακατέχει τους περισσοτερους απο εμας.
    Οι συγχωρεμενοι δυστυχως το επιλεξανε και ευτυχως δεν πηρανε κανεναν αλλο μαζι τους.
    Κουραγιο στους δικους τους.
    Τιποτα αλλο.

    Υ. Γ: WTF is a YouTuber???
    Συνάδελφος του instagrammer
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  6. #66
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.119
    Και του influencer.

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.719
    Τα πάρκινγκ καταστημάτων μπορεί να είναι ιδιωτική έκταση, είναι δηλωμένα όμως ως χρήση πάρκινγκ οχημάτων πελατών, και κατά συνέπεια, ισχύει ο ΚΟΚ.

    Τα Lidl παλιότερα, θυμάμαι, είχαν και ταμπελάκι ''ισχυει ο ΚΟΚ''.

    Ας βρει ένα οικόπεδο με άσφαλτο-σπίτι με μεγάλη αυλή ο φίλος σου.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  8. #68
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.088
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος

    Υ. Γ: WTF is a YouTuber???
    Κάτι περίεργοι τύποι, άντρες και γυναίκες, ανεβάζουν βίντεο με ότι μαλακίες μπορείς να σκεφτείς, τα οποία βλέπουν άλλοι περίεργοι τύποι, άντρες και γυναίκες που δεν έχουν κάτι άλλο να κάνουν. Και ανάλογα πόσοι τα βλέπουν (τα λεγόμενα click views) βγάζουν λεφτά από τις διαφημίσεις στην σελίδα τους....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  9. #69
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    455
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Πέτρο ας το ψάξει καλύτερα έχει πολλά μοναχικά μέρη που μπορεί να κανει την εξάσκηση του και χωρίς να δώσει δικαίωμα, ένα απο αυτό στο σημειώνω παρακάτω ειναι στην ανάβαση απο πλατανάκια στον άλλοτε στρατιωτικό οικισμό ζεπ που έμεινε στα χαρτιά
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot from 2021-02-26 22-07-59.jpg 
Προβολές:	232 
Μέγεθος:	33,9 KB 
ID:	425902

    τα παρκινκ περιοχών όπως ικεα & καρφουρ έχουν δεχθεί άπειρες μαλακίες διαχρονικά απο κοντρακιδες κουτάκιδων / μηχανών μέχρι ότι γουστάρεις. κάποιοι που ελέγχουν την περιοχή στην υποψία μαλακίας καλούν αστυνομία απευθείας.
    To offtopic του θέματος.

    1) doctora και εσύ Σαλονικιός; Μονο για τον pct ήξερα. Τεσπα, για το θέμα, αν και μεγαλώμένος στη θεσσαλονίκη για το μέρος αυτό (ΖΕΠ) πρώτη φορα ακούω

    2) Ο συντάκτης του άρθρου για το ΖΕΠ είναι Ο Κουκουμάκας. Ηταν συμμαθητής μου στο σχολείο χωρις να ειμαστε φίλοι. Ούτε τωρα ειμαστε. Απλα τωρα υπάρχει ενας μεγάλος σεβασμος για την δουλειά του. Ολα τα άρθρα του ειναι καθαρή δημοσιογραφία και οχι μπουρδες του πεταματού. Εξαιρετικά θέματα και πολλες φορες ασυνήθιστα τελείως. Οποιος ενδιαφέρεται να τον ακολουθήσει.

  10. #70
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    455
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Και του influencer.
    Ο ινφλουένσερ ειναι υπερσύνολο των άλλων δυο (ινσταγκράμερ και γιουτιούμπερ).

    Μπορει στη ζωή σου να αποφασίσεις να γινεις ινφλουένσερ γενικά, αλλα αν εξειδικευτεις περαιτέρω (μεταπτυχιακά, διδακτορικά) μπορεις να γινεις ινσταγκράμερ ή γουτιούμπερ.

    Υ.Γ. Φεισμπούκερ υπαρχει αραγες?
    Τελευταία τροποποίηση από Dr.Monty; 27/02/2021 στις 08:39.

  11. #71
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.515
    οχι αλλα υπαρχει τικτοκερ

  12. #72
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Φυσικα ξερω τι ειναι ο YouTuber και το ερωτημα μου περιεχει φουλ ειρωνεία διοτι η νεολαια δεν εχει σταματησει να τον παιζει απο τοτε που βγηκε ο ορος Free Money

  13. #73
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Φυσικα ξερω τι ειναι ο YouTuber και το ερωτημα μου περιεχει φουλ ειρωνεία διοτι η νεολαια δεν εχει σταματησει να τον παιζει απο τοτε που βγηκε ο ορος Free Money
    Σταματησε και να τον παιζει
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  14. #74
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.057
    Ένας όρος τελείως παραπλανητικός αν μου επιτρέπεις, απλά δεν υπάρχει αντίληψη για το κόστος των ενεργειών όταν τα μέσα που χρησιμοποιούνται
    είναι απο ήδη υπάρχουσα χρηματοδότηση..

    Προσωπικά θεωρώ πολύ δίκαιο να "πληρώνεται" καλύτερα το advertorial του παθιασμένου ιδιώτη που η ειλικρίνεια και ο αντικομφορμισμός του επιβραβεύονται
    άμεσα και κρίνονται απο το κοινό.
    Το ψεύτικο μονοπώλιο της τηλεόρασης, που επιτρέπει τεράστιες κοστολογήσεις και ξέπλυμα χρήματος, επιβαρύνοντας τον τελικό χρήστη
    με ενοχλεί και με προσβάλει απο τότε που δεν υπήρχε το διαδίκτυο.

    Τα τελευταία 20 χρόνια πολλοί έχουν πάψει να χρησιμοποιούν τα κανάλια, ορμώμενοι πρωτίστως απο την άποψη τους να μην θέλουν μέσα στο σπίτι
    τους ανθρώπους και διδαχές αυτής της ποιότητας και συμφερόντων.
    Η "ανάγκη" στήριξης των τηλεοπτικών καναλιών που βλέπουμε τελευταία, εκφράζει πρωτίστως αυτή την (απο)στροφή του κοινού
    ενάντια στην υποκρισία και το πλασματικό "δικαίωμα" που χρησιμοποιούν λίγοι εργαζόμενοι σε αυτά για ζουν μέσα στον πλούτο
    επιβαρύνοντας ανεξέλεγκτα την κοινωνία.

    Η εμπλοκή των κυβερνήσεων ενάντια στην μετοχική κτήση των καναλιών από τους εργαζόμενους τους, δείχνει πρώτα τον τεράστιο χρηστικό
    χαρακτήρα κέρδους που έχουν και σε δεύτερο λόγο το κακό που κάνουν παραπλανώντας την κοινωνία κατα την γνώμη μου.

  15. #75
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    3.985
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Ένας όρος τελείως παραπλανητικός αν μου επιτρέπεις, απλά δεν υπάρχει αντίληψη για το κόστος των ενεργειών όταν τα μέσα που χρησιμοποιούνται
    είναι απο ήδη υπάρχουσα χρηματοδότηση..

    Προσωπικά θεωρώ πολύ δίκαιο να "πληρώνεται" καλύτερα το advertorial του παθιασμένου ιδιώτη που η ειλικρίνεια και ο αντικομφορμισμός του επιβραβεύονται
    άμεσα και κρίνονται απο το κοινό.
    Το ψεύτικο μονοπώλιο της τηλεόρασης, που επιτρέπει τεράστιες κοστολογήσεις και ξέπλυμα χρήματος, επιβαρύνοντας τον τελικό χρήστη
    με ενοχλεί και με προσβάλει απο τότε που δεν υπήρχε το διαδίκτυο.

    Τα τελευταία 20 χρόνια πολλοί έχουν πάψει να χρησιμοποιούν τα κανάλια, ορμώμενοι πρωτίστως απο την άποψη τους να μην θέλουν μέσα στο σπίτι
    τους ανθρώπους και διδαχές αυτής της ποιότητας και συμφερόντων.
    Η "ανάγκη" στήριξης των τηλεοπτικών καναλιών που βλέπουμε τελευταία, εκφράζει πρωτίστως αυτή την (απο)στροφή του κοινού
    ενάντια στην υποκρισία και το πλασματικό "δικαίωμα" που χρησιμοποιούν λίγοι εργαζόμενοι σε αυτά για ζουν μέσα στον πλούτο
    επιβαρύνοντας ανεξέλεγκτα την κοινωνία.

    Η εμπλοκή των κυβερνήσεων ενάντια στην μετοχική κτήση των καναλιών από τους εργαζόμενους τους, δείχνει πρώτα τον τεράστιο χρηστικό
    χαρακτήρα κέρδους που έχουν και σε δεύτερο λόγο το κακό που κάνουν παραπλανώντας την κοινωνία κατα την γνώμη μου.
    αυτο απο που προκυπτει?
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Θανατηφόρο Τροχαίο
    από Gema22 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 146
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2021, 13:51
  2. Τροχαίο και εγκατάλειψη
    από jarv στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2005, 11:22
  3. Κι άλλο τροχαίο...
    από jtoros στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2004, 03:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF