Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 71

Θέμα: Suzuki Gladius 650 2015

  1. #31
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kiriakos230978 Προβολή μηνύματος
    Αν είχε ροζ χρώμα θα το έλεγε πιστεύω καθώς γνωρίζει ότι δεν θα μαρεσει βεβαια
    Αν δεν σου αρέσει γενικα σαν μοτό και δεν βλέπεις τα καλα στοιχεία του ή δεν βλέπεις να "το κρατας" μείνε μακρια.
    Ειδικα αν δεν έχει εκτελωνιστεί στην ελλαδα, δεν υπαρχει λόγος να ταλαιπωρηθείς.

    Τώρα όσον αφορά το χρώμα, αφενός είναι στην κρίση του καθενός, αφετέρου πολύ εύκολο να αλλάξει κ.λπ.

    off topic
    Περα του λάθους να αναφέρουμε ως ροζ όλο το φάσμα απόδοσης του βασικού χρώματος που το δημιουργεί
    (είναι βαμμένο σε πυκνότητα 80%-90% ενώ ροζ χαρακτηρίζεται το πολύ μέχρι 15%).
    Το "βέβαια" δεν συνάδει στην παρούσα με την λογική - ευφυΐα ενήλικα που ζεί το 2021.
    Μη με παρεξηγείς, ούτε εμένα μου αρέσει και θα το αλλαζα. Η λογική όμως του να επιτρέπεις στο ποσοστό της "κοινής γνώμης"
    που έχεις γνωρίσει μέχρι τώρα, να διαμορφώνει την κρίση σου σε δεσμεύει σαν προσωπικότητα και σε οδηγεί σε λιγότερες επιλογές
    απο αυτές που έχεις διαθέσιμες γενικά στην ζωή σου.
    Σόρυ για το off topic της εμβάθυνσης, ελπίζω πως καταλαβαίνεις τους λόγους για τους οποίους την κανω.

  2. #32
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    αν εχει ξενες πινακιδες να του πεις να το εκτελωνισει , να βγαλει ελληνικες πινακιδες και να το περασει απο κτεο.
    αν ειναι απο αγγλια θεωρειται εκτος ΕΕ .
    Με ξενες πινακιδες προφανως ΔΕΝ το χρησιμοποιησε για την σχολη του.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #33
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2020
    Μηνύματα
    91
    το.μηχανακι το πήρε γισυτον όχι την σχολή εκεί χρησιμοποιεί Yamaha μηχανές σκούτερ και μοτοσυκλέτες η σχολή είναι σε βόρεια ευρωπαϊκή χώρα όχι Αγγλία δυστηχως δεν πρόλαβα να αγοράσω την Χάρλεϊ του την πούλησε πριν ένα χρονο είναι 80χρονων κ;ι πουλά τις μηχανές που δεν μπορεί η δεν θέλει να οδηγησει

  4. #34
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.480
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Με ξενες πινακιδες προφανως ΔΕΝ το χρησιμοποιησε για την σχολη του.
    Μπορεί να το χρησιμοποιούσε σε σχολή οδηγών στο εξωτερικό ή στην Ελλάδα μόνο μέσα σε πίστα.

    Σημασία έχει ότι το συγκεκριμένο μοτοσακό πρέπει να αποδειχθεί ότι είναι ευκαιρία. Οι προδιαγραφές που μαθαίνουμε εξ αποστάσεως εγείρουν αμφιβολίες, οπότε καλό είναι ο φίλος να το ελέγξει, αλλά να συνεχίζει να κοιτάζει και άλλα, όπως τα scooter που κοιτούσε πέρσι.

    Ως προς το ροζ χρώμα, αν το παλικάρι έχει ενυδρείο, δεν πρέπει να φοβάται τίποτα.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  5. #35
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2020
    Μηνύματα
    91
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Μπορεί να το χρησιμοποιούσε σε σχολή οδηγών στο εξωτερικό ή στην Ελλάδα μόνο μέσα σε πίστα.

    Σημασία έχει ότι το συγκεκριμένο μοτοσακό πρέπει να αποδειχθεί ότι είναι ευκαιρία. Οι προδιαγραφές που μαθαίνουμε εξ αποστάσεως εγείρουν αμφιβολίες, οπότε καλό είναι ο φίλος να το ελέγξει, αλλά να συνεχίζει να κοιτάζει και άλλα, όπως τα scooter που κοιτούσε πέρσι.

    Ως προς το ροζ χρώμα, αν το παλικάρι έχει ενυδρείο, δεν πρέπει να φοβάται τίποτα.
    Χαχα

  6. #36
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.121
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Αν οντως εχει 10000 χλμ απο το 15, και ειναι σε κατασταση βιτρινας,καντου εναν
    ελεγχο και παρτο χωρις δευτερη κουβεντα.
    Τα παπια εχουν φτασει 3000 χιλιαρικα.
    3 μύρια για παπί ρε συ; Ούτε η veyron δεν κάνει τόσο

    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  7. #37
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Αν σου αρέσει εσένα οπτικά και ειναι ΟΚ το μηχανακι παρτο. Απλά να ξέρεις οτι αν θελήσεις να το πουλήσεις δεν θα ειναι καθολου ευκολο.
    Μην πιστευεις ομως οτι σου λένε, 7500 έκανε καινούριο, τα 9000 τα εβγαλε απ το μυαλό του.
    Αν εκανε 9000 να είσαι σίγουρος οτι δεν θα ειχε πουληθεί ούτε ενα!
    χμ, εκτός αν το αγόρασε στην Δανία που είχε καινούριο 9500.
    done.

  8. #38
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    3 μύρια για παπί ρε συ; Ούτε η veyron δεν κάνει τόσο

    λεφτα υπαρχουν
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  9. #39
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2020
    Μηνύματα
    91
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από atom_smasher Προβολή μηνύματος
    χμ, εκτός αν το αγόρασε στην Δανία που είχε καινούριο 9500.
    Ναι από Σκανδιναβία πλευρά

  10. #40
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2020
    Μηνύματα
    91
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    λεφτα υπαρχουν
    Αν υπήρχαν δεν θα άνοιγε το τοπίκ αυτό χαχα

  11. #41
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2020
    Μηνύματα
    91
    https://youtu.be/0qsizci8l8Q
    Ένα βίντεο γιατί μοντέλο του 2015 δεν είναι άσχημο

  12. #42
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2020
    Μηνύματα
    91
    Γενικά είναι ωραίο μηχανάκι χρειάζεται κάποιες βελτιώσεις στο seat βέβαια έναν ανεμοθωρακα ίσως και μερικοί θεωρούν και την εξάτμιση το κάθισμα είναι ένα θέμα καθώς είμαι κάπως... μεγαλόσωμος επιπλέον το ότι έχει αναλογικά κοντέρ ενδείξεις για μένα είναι μια χαρά αύριο θα στείλω πληροφορίες και φωτογραφίες ο κορωνοιος περιορίζει πολλα

  13. #43
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2020
    Μηνύματα
    91
    Λοιπόν καλό καλοκαίρι ώστε όλους να είστε καλά περίμενα να ανοίξουν οι νόμοι ώστε να πάω να δω από κοντην μηχανή του θέματος suzuki cladius 2015 τελικά πήγα πριν λίγο το είδα από κοντά και έβγαλα φωτογραφίες στα τρία χιλιάρικα είναι. Είκοσι χιλιάδες χιλιόμετρα αν το πάρω ίσως αλλάξω χρώμα το λευκό μπροστά..είναι σε πολύ καλή κατάσταση έκατσα πάνω αν και είμαι βαρύς ήταν σχετικά άνετο αλλά θα προτιμούσα πιο άνετη σέλα βέβαια τα πόδια ακουμπούν αρκετά κάτω άνετα ελαφρύ γενικά μέτριο το βάρος του καθώς προσπάθησα να το μετακινήσω ίσως θα προτιμούσα μεγαλύτερο τιμόνι μερικά εκατοστά καθώς μαρεσουν τα χέρια να είναι ανοιχτά αλλά δεν πειράζει γενικά ολλα καλά λειτουργία άψογη παίρνει σαν καινούργιο και γκαζιαρικο αν και δεν είμαι της ταχύτητας πέρα του ορίου συνήθως...εν κατακλείδι μια κανονική μηχανή του 2015 που δεν έχει να ζηλέψει πάρα πολλά από τα σημερινά ετσι πως το βλέπω εγώ τουλάχιστον παρακάτω φωτογραφίες

  14. #44
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    αντε καλοριζικο,μια προσθηκη αφρωδους στην σελλα και εισαι σουπερ-ντουπερ.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  15. #45
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2020
    Μηνύματα
    91
    Οι φωτογραφίες
    Τελευταία τροποποίηση από kiriakos230978; 28/05/2021 στις 14:44.

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MOTOGP + SUZUKI RETURNS 2015
    από nktR στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 10/01/2014, 20:02
  2. Suzuki V-strom 650
    από petridist στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2005, 08:58
  3. Suzuki Freewind xanei ladia
    από rallisg στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 02:58
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2004, 13:55
  5. Suzuki με V-2... DESMO !!!!!
    από SeNNinhA στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 12:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF