Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 47

Θέμα: Trident 660

  1. #31
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Ωραία μοτοσυκλέτα!
    Μεγειά και καλά χιλιόμετρα!!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  2. #32
    Νέο μέλος Το avatar του/της Ilias_83
    Εγγραφή
    18/06/2012
    Μηνύματα
    70
    Εδώ είμαι και εγώ. Πρώτη μου μηχανή μετά από πάρα πολλά χρόνια σκέψης.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	trident1.jpg 
Προβολές:	396 
Μέγεθος:	103,6 KB 
ID:	434048

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	trident2.jpg 
Προβολές:	395 
Μέγεθος:	102,1 KB 
ID:	434049
    Τελευταία τροποποίηση από Ilias_83; 13/02/2022 στις 08:58.

  3. #33
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.445
    δε παιζουν τα λινκ, μπορει να τις ανεβάσεις στο φορουμ δε χρειάζεται να τις κάνεις mirroring
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=129391
    Καλορίζικο!
    you rise you fall you're down then you rise again

  4. #34
    Νέο μέλος Το avatar του/της Ilias_83
    Εγγραφή
    18/06/2012
    Μηνύματα
    70
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    δε παιζουν τα λινκ, μπορει να τις ανεβάσεις στο φορουμ δε χρειάζεται να τις κάνεις mirroring
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=129391
    Καλορίζικο!
    Ευχαριστώ πολύ!

    Η δύναμη της συνήθειας τόσα χρόνια σε forum βάζω εξωτερικά link (οι φωτογραφίες δεν έπαιζαν γιατί στο μεταξύ είδα πως ο κώδικας [IMG] έχει απενεργοποιηθεί, οπότε τις διέγραψα από το αντίστοιχο link για να τις ανεβάσω εδώ, με πρόλαβες ωστόσο μέχρι να κάνω το αντίσοτιχο resize και να φτιάξω καφέ!)
    Ελπίζω να μαζευτούμε και άλλοι με Trident και να τα λέμε.

    Όπως έγραψα και στο πρώτο μου post έφαγα καιρό να το σκέφτομαι.
    Συγκεκριμένα νομίζω το παιδεύω στο μυαλό μου από το 2004 ή 2005 για την απόκτηση διπλώματος και αγορά μηχανής.
    Το έκανα πριν λίγους μήνες και πλέον μετανιώνω που δεν το είχα κάνει νωρίτερα.

    Στα της μηχανής αυτής καθέ αυτής, η χρήση της εντός και εκτός πόλης από έναν αναβάτη με πραγματικά μηδενική εμπειρία είναι αρκετά εύκολη.
    Την αγόρασα και την έφερα από Πάτρα έχοντας στην κυριολεξία 8-9 ώρες (τα μαθήματα για το δίπλωμα και τα test drive) και κάποια μέτρα σε ένα πάρκινγκ καθώς και λίγα στο δρόμο στο ιστορικό μου.
    Αγοράστηκε όχι σαν καθημερινό μέσω μετακίνησης, αλλά καθαρά για βόλτες και μέχρι τώρα αυτή είναι και η χρήση του.

    Με κέρδισε σε εμφάνιση, ήχο (πολύ βασικό) και ευκολία στο να την χειριστώ έναντι των Suzuki SV650 και Honda CB 650R.
    Ο κινητήρας είναι πολύ ελαστικός και σε συγχωρεί ακόμα και όταν τον υποβάλεις στην ταλαιπωρία του να τον αφήνεις να δουλεύει σε χαμηλές στροφές.
    Ούτως ή άλλως οδηγώ σε Chicken Mode οπότε δουλεύω 3000-6000 rpm και δεν ξέρω τι κάνει πιο πάνω.
    Τα φρένα δεν είμαι σε θέση να τα κρίνω καθώς δεν πιέζω καθόλου, οπότε δεν έχει χρειαστεί και να φρενάρω απότομα. Τη μόνη φορά που ξεχάστηκα και πήγα να σταματήσω σε πορτοκαλί φρενάροντας πιο δυνατά, τρόμαξα πως ο πίσω θα έρθει πάνω μου και ας ήταν πολύ πολύ πίσω.
    Η ανάρτηση θα μπορούσε μάλλον να είναι πιο φιλική στις εγκάρσεις ανομαλίες και πιστεύω θα με προβληματίσει αρκετά αν και όταν αποφασίσω να ανεβάσω συνεπιβάτη πάνω.

    Το βασικό στοιχείο είναι πως παρά τα 189 κιλά της όταν ανεβαίνεις πάνω της νομίζεις πως είναι πολύ λιγότερα. Το τιμόνι είναι μικρό (χωράς να κάνεις διήθηση ανάμεσα στους καθρέφτες των αυτοκινήτων) και το όλο σύνολο ακούει το σώμα σου εντυπωσιακά χωρίς να είναι όμως νευρικό πχ σαν ένα ποδήλατο.

    Αν έπρεπε να βρω μειονεκτήματα για έναν νέο οδηγό, το πρώτο θα ήταν το Shift Assist (ή Quick Shifter) το οποίο κάνει την αίσθηση εμπλοκής της 1ης ταχύτητας αρκετά σπογγώδη και μάλιστα με αποτέλεσμα πολλές φορές να προσπαθείς και να ξαναπροσπαθείς χωρίς αποτέλεσμα (βλέπεις την ηλεκτρινική ένδειξη να πηγαίνει στο 1 και ξανά στο N).
    Η λύση είναι να βεβαιωθείς πως ο συμπλέκτης είναι τέρμα τραβηγμένος και να πατήσεις πιο αποφασιστικά τον επιλογέα (ή απλά να βάλεις 2α και να ξεκινήσεις)

    Το δεύτερο έχει να κάνει με την θέση της κόρνας που λόγω των χειριστηρίων σε σχήμα σταυρού για να χειριστείς τις επιλογές στο κοντερ σου, είναι μετατοπισμένη αρκετά χαμηλά και προσωπικά δεν την βρίσκω ποτέ (αν και γενικά ούτε στο αυτοκίνητο κορνάρω)
    Τέλος το γεγονός πως δεν μπορείς να κάνεις σινιάλο είναι λίγο ενοχλητικό (τα μεγάλα φώτα είναι On ή Off χωρίς κάτι ενδιάμεσο, οπότε χρειάζεται να πιέσεις την σκανδάλη δύο φορές).

  5. #35
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    459
    Η μηχανή ειναι κούκλα!

    Ειμαι ακριβώς στη θεση που περιγράφεις και σε νοιωθω απόλυτα. Κυριως αυτο που εγραψες για την ηλικια. Στου φιλους μου λεω "χασαμε τα χρονια μας στο αμαξι".

    Σημ: εισαι μεγαλο μαχιμι που την πηγες μονος στην Πατρα. Εγω, τωρα που εφτασα τα 1,5 σκεφτομαι να κανω 300κμ ταξιδι απο μεγάλο - ασφαλή δρομο. Μια φορά ειχα βγει για 30 χλμ και ειχα πιαστει απο το αγχος.

    Καλορίζικη και παντα όρθιος!!

  6. #36
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.499
    Με γεια το μοτοσακό! Πολύ όμορφο. Μην ξεχάσεις να μας γράψεις περισσότερες εντυπώσεις, καθώς ωριμάζετε και δύο στην οδήγηση. Συμπεριφορά, αξιοπιστία, ευκολία χρήσης.

    Μεγάλος πήρα κι εγώ δίπλωμα και μοτοσυκλέτα, αλλά με τη διαφορά ότι η επιθυμία απόκτησης ήταν 2 χρόνια πριν, δεν ήταν απωθημένο ετών, αλλά προέκυψε αργότερα.

    Πράγματι, μεγάλο βήμα το ταξίδι από Πάτρα σαν πρώτη κίνηση. Να θυμάσαι όμως ότι οι περισσότεροι κίνδυνοι ελλοχεύουν στο αστικό περιβάλλον και όχι στον σχετικά προβλέψιμο αυτοκινητόδρομο. Και μάλιστα αυτοί εμφανίζονται κυρίως μόλις ξεθαρρέψεις και ανεβάσεις ρυθμό.

    Έχεις πάρει πλήρη προστατευτικό εξοπλισμό; Κράνος, ζακέτα (!) με προστασίες, μοτοσυκλετιστικό παντελόνι, μπότες/μποτάκια, γάντια;

    Ως προς την αίσθηση των κιλών, μόνο οι μοτοσυκλέτες 20ετίας και πάνω έχουν ζύγισμα που κάνει αισθητή την αδράνειά τους. Η φράση "τα κιλά εξαφανίζονται μόλις κινηθεί" έχει γίνει πλέον δημοσιογραφικό κλισέ που προκαλεί γέλιο, αφού είναι δεδομένο. Στις σύγχρονες μοτοσυκλέτες, τα κιλά γίνονται αισθητά σε επιτόπιους ελιγμούς. Ειδικά αν χρειαστεί να κάνεις όπισθεν σε ανηφόρα θα αισθανθείς κάθε γραμμάριο. Επίσης θα καταλάβεις το βάρος, αν σου πάρει κλίση ενώ είσαι σταματημένος.

    Δεν ξέρω αν αυτό που αναφέρεις για την επιλογή της πρώτης ταχύτητας είναι θέμα σχεδιασμού ή χειρισμού. Πολλές φορές βοηθάει να αφήνεις το συμπλέκτη όταν έχεις νεκρά, να κινείς ελάχιστα τη μοτοσυκλέτα προς τα μπροστά και να ξαναπροσπαθείς. Επίσης δεν θα πρέπει να αλλάζεις πολλές ταχύτητες απανωτά, ενώ είσαι σταματημένος. Αν δηλαδή σταματήσεις στο φανάρι με 5η, είναι λογικό να μην μπορείς να κατεβάσεις μέχρι 1η.

    Στα Suzuki SV650 και Honda CB 650R τι χειρότερο βρήκες;
    Τελευταία τροποποίηση από νεοσσός; 13/02/2022 στις 19:04.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  7. #37
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.113
    Nα είσαι καλά Ηλία, να την χαρείς!

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.740
    Είχα Street Triple 675F του 2008 για τρία χρόνια, δεν είναι το ίδιο ακριβώς σαν μοτοσυκλέτα, αλλά είναι αρκετά ''συγγενικό'' με το δικό σου. Ξέρω από πρώτο χέρι δλδ τι πάει να πει τρικύλινδρο Triumph αυτής της κατηγορίας.

    Να το χαρείς και καλοτάξιδο. Και προσοχή, δεν είναι μικρή μοτοσυκλέτα, έχει δύναμη να σε πάει πιο γρήγορα απόσο περίμενες και να βρεθείς προ εκπλήξεως λόγω απειρίας.

    Οταν θα νομίσεις ότι το έμαθες, τότε πρόσεχε ακόμα πιο πολύ. Δεν θα έχεις μάθει τίποτα στην πραγματικότητα, και το ξεθάρεμα χωρίς πραγματική γνώση, είναι επικίνδυνος συνδυασμός. Η γνώση έρχεται με την εμπειρία πιο αργά από ότι νομίζεις. Κάνε κανά σχολείο τύπου Χούνδρας, θα σε βοηθήσει πολύ στην επιτάχυνση της γνώσης.

    Πράγματα τύπου ''τι κάνει όταν είσαι πλαγιασμένος και ανακαλύπτεις ότι δεν σε παίρνει η στροφή; Πως αντιδράει στο φρένο ψιλοπανικού ενώ είναι πλαγιασμένο, σηκώνεται; θέλει κάποιο αντίμετρο στο τιμόνι; σε μια οριακή κατάσταση τάδε πως συμπεριφέρεται και τι πρέπει να κάνεις ώστε να κάνει αυτό που θες; κ.ο.κ.'' είναι πράγματα που πρέπει να κάνει ''ετοιμη αντίδραση'' ο εγκεφαλός σου, σιγά-σιγά, και πιέζοντας λίγο-λίγο να τα νοιώσεις όλα αυτά. Εκεί ακριβώς είναι η παγίδα του να νομίζεις ότι έμαθες την μηχανή: Δεν σου έχει τύχει μια έκτακτη κατάσταση, την έχεις πάει μόνο σε εύκολες καταστάσεις μέχρι τώρα, και νομίζεις ότι αυτό είναι όλο, αλλά όταν θα έρθει η έκτακτη...δεν θα έχεις ακόμα γνώση πως να την χειριστείς. Ευχή και κατάρα λοιπόν σε κάθε νέο οδηγό, η παραπάνω bold πρόταση.


    Ζηλεύω σε κάθε περίπτωση την επιλογή σου, το δικό μου δεν το έδωσα γιατί το ήθελα, το έδωσα για την τρέλα της αλλαγής και για οικονομικούς λόγους, οπότε το μετάνοιωσα και μου λείπει.

    Να φτιάξει λίγο ο καιρός, να είναι πιο ευχάριστη η βόλτα, και θα ρίξω πρόταση για Σουνιάδα ή ότι άλλο, να έρθετε να τα χαζέψω κι εγώ.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.740
    Α, και για την πρώτη που δυσκολεύεται κάποιες φορές, με συμπλέκτη τραβηγμένο τέρμα, την ώρα το πόδι σου πάει να κάνει την κίνηση της αλλαγής, δώσε λίγο γκάζι στιγμιαία, να ανεβάσει λίγο στροφές την ώρα που πάει να κάνει την αλλαγή, να πάει 2500-3000 στροφές. Θα εκπλαγείς όταν πετύχεις τον χρονισμό, πόσο εύκολα θα μπαίνει τότε η πρώτη.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  10. #40
    Νέο μέλος Το avatar του/της Ilias_83
    Εγγραφή
    18/06/2012
    Μηνύματα
    70
    Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια!

    Εννοείται πως έχω πάντα στο μυαλό μου αυτό που αρκετοί πολύ πιο έμπειροι αναβάτες μου έχουν αναφέρει, δηλαδή πως κινδυνεύω περισσότερο όταν νομίζω πως της έχω πάρει τον αέρα.

    Από εξοπλισμό επιδίωξα και πέτυχα να παραλάβω τη μηχανή μια εβδομάδα μετά το Black Friday, οπότε πήγα πριν και τα έσκασα, αλλά με σοβαρή έκπτωση. Μέχρι τώρα είμαι με μπουφάν, κράνος, γάντια, μποτάκια, λεπτή μπαλακάβα για να προστατεύω το κράνος και τα μαλλιά μου και ένα πραγματάκι της Dainese για το λαιμό, καθώς στην πρώτη βόλτα κατάλαβα πως αυτό είναι το πλέον τρωτό σημείο με αυτή τη μηχανή.

    Τέλος επειδή πρακτικά τα μαθήματα για το δίπλωμα της μηχανής είναι διεκπεραιωτικά (τουλάχιστον στη σχολή που έκανα εγώ) μέσα στις άμεσες προτεραιότητές μου είναι να πάω να κάνω κάποιο σχολείο όπως λέτε για να μπορέσω να μάθω χωρίς να πάθω...

    Στα υπόλοιπα θα απαντήσω με quote στον κάθε ένα ξεχωριστά:
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Dr.Monty Προβολή μηνύματος
    Εγω, τωρα που εφτασα τα 1,5 σκεφτομαι να κανω 300κμ ταξιδι απο μεγάλο - ασφαλή δρομο. Μια φορά ειχα βγει για 30 χλμ και ειχα πιαστει απο το αγχος.
    Αντίστοιχα εγώ όποτε βρεθώ σε ενδοαστικό περιβάλλον σε κάθε στενό κοιτάω λες και είμαι σε εμπόλεμη ζώνη και περιμένω να μου την σκάσει ο άλλος με το sniper.
    Αν δεν είμαι σίγουρος δεν προσπαθώ να περάσω ανάμεσα στα αυτοκίνητα, οπότε και σε πιο μεγάλους δρόμους μου είναι ακόμα πιο δύσκολο. Αφενός γιατί αντιλαμβάνομαι πως είναι πιο επικίνδυνο να λειτουργώ σαν αυτοκίνητο (οι οδηγοί των αυτοκινήτων στην Αθήνα δεν αναμένουν τέτοια συμπεριφορά και έτσι κινδυνεύεις χωρίς λόγο) και αφετέρου δεν θέλω με τίποτα να είμαι ο σπαστικός που έχει μείνει ανάμεσα στα αυτοκίνητα και δεν προσπερνάει δημιουργώντας ουρά από πίσω του.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Στα Suzuki SV650 και Honda CB 650R τι χειρότερο βρήκες;
    Δεν ήταν χειρότερα, ίσα ίσα μου άρεσαν και τα τρία.
    Το Suzuki όμως είναι μεγάλο πλέον σε ηλικία και εμφανισιακά, αλλά και σε εξοπλισμό το δείχνει. Ωραίο ήχο, όμορφη εμφάνιση, αλλά όχι TC ούτε άλλα έξτρα που θα θυμίζουν 2021 (1.12.2021 αγόρασα)
    Το Honda σε σχέση με το Suzuki πολύ πιο μηχανή (ο τετρακύλινδρος από κάτω δίνει όγκο), αλλά δεν μου άρεσε εμφανισιακά ούτε όσο το Suzuki, ούτε όσο το Triumph. Μόνο το ποίημα αυτό που έχουν κάνει με την εξάτμιση που είναι πραγματικά κόσμημα θα ξεχώριζα. Ωστόσο ο τετρακύλινδρος σχεδόν δεν ακούγεται χαμηλά και φυσικά δυσανασχετεί σχετικώς στις πολύ χαμηλές στροφές που είχα την τάση να οδηγώ αμέσως μόλις πήρα το δίπλωμα.

    Η Trident κατά την προσωπική μου άποψη ήταν αυτή που είχε την πιο ωραία εμφάνιση, τον πιο όμορφο ήχο μακράν και τέλος ότι έπιανες και άγγιζες ήταν αρκετά πιο ποιοτικό και premium σε αίσθηση.
    Τέλος η μηχανή έχει πιο προηγμένο TC από αυτό της Honda και μάλιστα τόσο με Road, αλλά και Rain Mode που μου δίνει μια ψευδαίσθηση μεγαλύτερης ασφάλειας καθώς και άπειρα άλλα ηλεκτρονικά καλούδια που έλειπαν από τις άλλες.
    π.χ. έχω το shift assist που διευκολύνει με τις αλλαγές χωρίς συμπλέκτη όταν θέλεις να επιταχύνεις γρήγορα καθώς και connectivity module ώστε να συνδέω το κινητό και να έχω πλοήγηση στροφή στροφή στην οθόνη του κοντέρ μου, tpms που σου δείχνει πιέσει ελαστικών στην οθόνη κτλ

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω αν αυτό που αναφέρεις για την επιλογή της πρώτης ταχύτητας είναι θέμα σχεδιασμού ή χειρισμού. Πολλές φορές βοηθάει να αφήνεις το συμπλέκτη όταν έχεις νεκρά, να κινείς ελάχιστα τη μοτοσυκλέτα προς τα μπροστά και να ξαναπροσπαθείς.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Α, και για την πρώτη που δυσκολεύεται κάποιες φορές, με συμπλέκτη τραβηγμένο τέρμα, την ώρα το πόδι σου πάει να κάνει την κίνηση της αλλαγής, δώσε λίγο γκάζι στιγμιαία, να ανεβάσει λίγο στροφές την ώρα που πάει να κάνει την αλλαγή, να πάει 2500-3000 στροφές. Θα εκπλαγείς όταν πετύχεις τον χρονισμό, πόσο εύκολα θα μπαίνει τότε η πρώτη.
    Στην αντιπροσωπεία μου είπαν πως είναι αναμενόμενο λόγω του Shift Assist. Μέχρι τώρα κάνω αυτό που λέει ο νεοσσός, λίγο μπροστά και ξανά, ή κουμπώνω δευτέρα να πάει να εμπλακεί και μετά πρώτη (όπως στο αυτοκίνητο αρκετές φορές).
    Θα δοκιμάσω εννοείται και αυτό που λέει ο telegonos!!!
    No one told you when to run,
    you missed the starting gun

  11. #41
    Μέλος
    Εγγραφή
    02/12/2020
    Μηνύματα
    98
    Καλημέρα για την ταχύτητα που λες δοκίμασε να αφήσεις και να ξαναπιάσεις τον συμπλέκτη. Θα μπει κανονικά η ταχύτητα, το κάνει και στο δικό μου και πιάνει κάθε φορά. Το να την κουνήσεις μπρος πίσω δεν είναι και τόσο καλό αν είσαι σε φανάρι με κανένα κάγκουρα που πατάει κόρνα ένα σεκ αφού ανάψει πράσινο. Πάτα συμπλέκτη αν δεν μπει η πρώτη, άσε και ξανα πάτα τον.

  12. #42
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.113
    Σε παλαιότερες bmw έμπαινε με κίνηση καράτε μαζί με το πάτημα του συμπλέκτη.
    Πολύ εύκολο απο την πρώτη φορά αρκεί να στο πει κάποιος..

  13. #43
    Νέο μέλος Το avatar του/της Ilias_83
    Εγγραφή
    18/06/2012
    Μηνύματα
    70
    Σαν πέρσι πριν δύο μέρες έφερα την δική μου από την Πάτρα.
    Πρώτη φορά με δίκυκλο στη ζωή μου και 11000km μετά πραγματικά πλέον δεν μπορώ να φανταστώ πως ήταν χωρίς αυτή.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20211201_123245__01.jpg 
Προβολές:	167 
Μέγεθος:	81,7 KB 
ID:	439840

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20220307_141051.jpg 
Προβολές:	167 
Μέγεθος:	105,0 KB 
ID:	439837

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20211227_192218.jpg 
Προβολές:	167 
Μέγεθος:	69,5 KB 
ID:	439839

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20220118_195147.jpg 
Προβολές:	164 
Μέγεθος:	56,4 KB 
ID:	439841

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20220206_133510.jpg 
Προβολές:	167 
Μέγεθος:	101,7 KB 
ID:	439842

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20220817_154449.jpg 
Προβολές:	168 
Μέγεθος:	99,5 KB 
ID:	439838

    Υ.Γ.: Είχα ξεκινήσει να γράφω πολλά για την μηχανή, συμπεριφορά, ανάρτηση, φρένα, κατανάλωση, κόστος service κτλ, extra εξοπλισμό, αλλά προσπαθώντας να ανεβάσω τις φωτογραφίες έχασα το κείμενο.
    Συνεπώς μένουμε με τις φωτογραφίες και θα βρω χρόνο να τα ξαναγράψω...
    No one told you when to run,
    you missed the starting gun

  14. #44
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.499
    Πολύ ωραίες φωτογραφίες. Να τη χαίρεσαι!
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  15. #45
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.166
    Αν είχα το μαλλί θα την χτυπούσα χωρίς δεύτερη σκέψη!
    Θα βολευτώ με κάτι παρόμοιο, σύντομα....

    Πολύ ωραίο, να το χαίρεσαι όσο δεν παίρνει!
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Smc 660????!!!!
    από xt-free-ride στο forum KTM
    Απαντήσεις: 56
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 09:48
  2. περί βελτιώσεων ο λόγος - ΧΤ 660
    από gspir στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2004, 12:45
  3. KTM LC4 - Duke - 660 service manual
    από darkCount στο forum KTM
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2004, 18:28
  4. XT 600 και XT 660 μετατροπή
    από gspir στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2004, 14:01
  5. Χτ 660
    από dep στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2004, 12:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF